Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2007., 16:29   #81
Al izašto baš iz očiju, ili iz rana, ima te boje svugdje pa bi i iz ostalih dijelova, npr. haljine isto krv tekla.

a one suze Gospe u Međugorju što stalno su kapile.

vjerovatno ima fakeova.

nikad nisam vidio, jel tko imo tu priliku?
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 17:27   #82
Ma možda su ih obrisali, ili je ono što nije bilo u udubinama učiju lakše isparilo. O tome se jako malo zna, "grijeh je pitati i sumnjati".
__________________
And the thing that freaks me out
Is I'll always be in doubt
Talidomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 18:06   #83
Quote:
Ubojica kaže: Pogledaj post
Psihosomatske pojave. Posebno ako si labilna osoba, a posebno ako si k tome i vjernik. Čitao sam o tome u zatvoru.
ali, normall, po tome je i sama vjera psihosomatska bolest
vjernici vjeruju da ih u tim trenucima obuzme duh sveti
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 19:26   #84
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post



Kako?
To je psihosomatski kak se kaže.
Agresija prema sebi se ispoljava na van kroz te rane.

Najbliži primjer je kad ljudi ogluše a sa slušnim aparatom je sve u najboljem redu.
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 00:33   #85
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
pilence i pećina,teorija praska nije ovdje tema.
Ma znam, ali spominjao sam ja i Sudca, no ne haju, vrli nam zagovornici znanstvenih dogmi.
Pilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 00:41   #86
Ja nemam neko posebno mišljenje o Sudcu, no mislim koji je smisao da toliko serete po njemu i zašto? Čovjek se bori za ono u što vjeruje, propovijeda o tome i nikoga ne sili ni na što, a samo zato što je dokazao da ima moći levitacije, bilokacije i što krvari iz čela i ruku nije baš razlog za sprdanje već razlog da ne serete baš sebi u usta očito o nečemu o čemu nemate kurčevog pojma samo zato jer "ne vjerujete"... ne morate vjerovati, ali ja ću biti bar toliko pametan (DA- PAMETAN) da neću komentirati i tvrditi da li je istina ili ne nešto što očito kao niti vi ne znam.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 00:45   #87
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ja nemam neko posebno mišljenje o Sudcu, no mislim koji je smisao da toliko serete po njemu i zašto? Čovjek se bori za ono u što vjeruje, propovijeda o tome i nikoga ne sili ni na što, a samo zato što je dokazao da ima moći levitacije, bilokacije i što krvari iz čela i ruku nije baš razlog za sprdanje već razlog da ne serete baš sebi u usta očito o nečemu o čemu nemate kurčevog pojma samo zato jer "ne vjerujete"... ne morate vjerovati, ali ja ću biti bar toliko pametan (DA- PAMETAN) da neću komentirati i tvrditi da li je istina ili ne nešto što očito kao niti vi ne znam.
znaci on je dokazo da to moze, i ti to tvrdis, ali neces to komentirat jer neznas nis o tome





obozavam ovakve tipove
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 02:23   #88
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ja nemam neko posebno mišljenje o Sudcu, no mislim koji je smisao da toliko serete po njemu i zašto? Čovjek se bori za ono u što vjeruje, propovijeda o tome i nikoga ne sili ni na što, a samo zato što je dokazao da ima moći levitacije, bilokacije i što krvari iz čela i ruku nije baš razlog za sprdanje već razlog da ne serete baš sebi u usta očito o nečemu o čemu nemate kurčevog pojma samo zato jer "ne vjerujete"... ne morate vjerovati, ali ja ću biti bar toliko pametan (DA- PAMETAN) da neću komentirati i tvrditi da li je istina ili ne nešto što očito kao niti vi ne znam.
čekaj malo, a kad je on to dokazal? ja se ne sjećam.
__________________
And the thing that freaks me out
Is I'll always be in doubt
Talidomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 13:19   #89
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ja nemam neko posebno mišljenje o Sudcu, no mislim koji je smisao da toliko serete po njemu i zašto? Čovjek se bori za ono u što vjeruje, propovijeda o tome i nikoga ne sili ni na što, a samo zato što je dokazao da ima moći levitacije, bilokacije i što krvari iz čela i ruku nije baš razlog za sprdanje već razlog da ne serete baš sebi u usta očito o nečemu o čemu nemate kurčevog pojma samo zato jer "ne vjerujete"... ne morate vjerovati, ali ja ću biti bar toliko pametan (DA- PAMETAN) da neću komentirati i tvrditi da li je istina ili ne nešto što očito kao niti vi ne znam.
Pa kad izuzmeš dvoje što pljuju po neju sve je to rasparava da vidimo da li je neki šarlatan ili je stvarno lik koji ima moći.
da vidimo da li je tko imao priliku da bude na njegovim predavanjima, vidi nešto neobično, kako se osječo.

I kada je to levitiro, je li tk odoživio da je vidio tu levitaciju i tu krv iz rana.
kako se osječao.


ovako ti:
vi ste debili što šprdate čovjeka, ja nemam pojma ništa o njemu ali znam da ste vi debili.

macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 13:58   #90
ja sam bila na predavanjima tri dana...i nisam dozivila da padenm ili nesto slicno...ali covjek do mene je pao...ljudi padaju na leda i onda sire ruke prema nebu...ispustaju nekave zvukove kao...ne znam...strasno izgleda...nisam vidjela levitaciju...ali vidjela sam da ima flastere na celu...te stigme na rukama...
meni se posebno svijdelo njegovo pricanje...covjek to zna...zna potaknuti covjeka na razmisljanje...zna probuditi nesto u vama...20 tisuca ljudi place...ne moze se opisati taj osjecaj...
beautiful_soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 14:04   #91
gdje tocno ima stigme na rukama?
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 14:07   #92
po tome će mo vidjeti je li fejker, misliš?

nova istraživanja kažu da su rane poviše zgloba zabravo bile Isusu, a ne na dlanu.

baš i mene zanima
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 15:44   #93
Quote:
macon kaže: Pogledaj post
Pa kad izuzmeš dvoje što pljuju po neju sve je to rasparava da vidimo da li je neki šarlatan ili je stvarno lik koji ima moći.
da vidimo da li je tko imao priliku da bude na njegovim predavanjima, vidi nešto neobično, kako se osječo.

I kada je to levitiro, je li tk odoživio da je vidio tu levitaciju i tu krv iz rana.
kako se osječao.


ovako ti:
vi ste debili što šprdate čovjeka, ja nemam pojma ništa o njemu ali znam da ste vi debili.

Je, vidim da si dobro shvatio što sam želio reći, pa zašto onda imaš potrebu to ponavljati!?
I uopće nije bitno ima li Sudac moći ili ne jer mi se ne čini da se on baš želi time hvaliti, ali masi treba zabava, cirkus, pa sada ćete ga proučavati ko jebenog dejvid koperfilda pod mikroskopom da utvrdite jel zbilja lupo čelom u raspelo ili je to neka viša sila.
Ma ajd ... uostalom kao da je to bitno. Valdja je bitno što vas čovjek želi naučiti, ali ne.... ti ništ ne čuješ od njegovog flastera na čelu koji te bode u oči....
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 15:48   #94
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
znaci on je dokazo da to moze, i ti to tvrdis, ali neces to komentirat jer neznas nis o tome





obozavam ovakve tipove
aha, a ja obožavam "turbo pametne" cinike
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 16:38   #95
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Je, vidim da si dobro shvatio što sam želio reći, pa zašto onda imaš potrebu to ponavljati!?
I uopće nije bitno ima li Sudac moći ili ne jer mi se ne čini da se on baš želi time hvaliti, ali masi treba zabava, cirkus, pa sada ćete ga proučavati ko jebenog dejvid koperfilda pod mikroskopom da utvrdite jel zbilja lupo čelom u raspelo ili je to neka viša sila.
Ma ajd ... uostalom kao da je to bitno. Valdja je bitno što vas čovjek želi naučiti, ali ne.... ti ništ ne čuješ od njegovog flastera na čelu koji te bode u oči....
Je, a najbolje od sveg tog je kaj tip prodaje hdz spike i općenito, upao je u politiku. I još se povlači po novinama s Thompsonom. Zbilja krasno.
__________________
And the thing that freaks me out
Is I'll always be in doubt
Talidomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 16:45   #96
Quote:
Talidomid kaže: Pogledaj post
Je, a najbolje od sveg tog je kaj tip prodaje hdz spike i općenito, upao je u politiku. I još se povlači po novinama s Thompsonom. Zbilja krasno.
Gle, ne tvrdim da je svetac, niti išta približno tome, ali opet to zastopno pljuvanje ovdje po nekome mi se baš ne čini fer, pa bio to Sudac ili netko drugi tim više što nitko od nas ne zna baš puno o njemu.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 19:40   #97
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Gle, ne tvrdim da je svetac, niti išta približno tome, ali opet to zastopno pljuvanje ovdje po nekome mi se baš ne čini fer, pa bio to Sudac ili netko drugi tim više što nitko od nas ne zna baš puno o njemu.
kad ga crkva misteriozno skriva. nek lepo daju zvaničnu izjavu od koje točno psihičke bolesti boluje i vuk sit a sve ovce na broju
__________________
1❤
desetipedeset is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 19:47   #98
iskreno ni ja nisam vjerovala u sve to o sudcu prije nego sto sam otisla tamo...cak me bilo i strah...ni sad nisam sigurna je li vjerujem jer vse je to malo drz-ne daj...mislim nije mi jasno zasto mu je vatikan zabranio pokazivanje tih rana...nas svecenik tu u zupi jer rekao kako u petak na predavnje je jedva izasao...jer su mu rane prokrvarile...
beautiful_soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 21:14   #99
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Je, vidim da si dobro shvatio što sam želio reći, pa zašto onda imaš potrebu to ponavljati!?
I uopće nije bitno ima li Sudac moći ili ne jer mi se ne čini da se on baš želi time hvaliti, ali masi treba zabava, cirkus, pa sada ćete ga proučavati ko jebenog dejvid koperfilda pod mikroskopom da utvrdite jel zbilja lupo čelom u raspelo ili je to neka viša sila.
Ma ajd ... uostalom kao da je to bitno. Valdja je bitno što vas čovjek želi naučiti, ali ne.... ti ništ ne čuješ od njegovog flastera na čelu koji te bode u oči....
tema naslova je sudac, rane, križ na čelu,...levitacija.

pa znači da o tomu pričamo, a mene je još usput zanimalo kakav je doživljaj njega slušat i iskustva sa njim.

ali sam naslov govori o njemu i stigmama

tako da nije faljena tema.
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 23:00   #100
Ma kreten desnicarski ko i svi svecenici... eto, to ja mislim o njemu
khm is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.