Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li da se endi vrati na ovaj podforum
da 147 79.46%
ne 38 20.54%
Glasovatelji: 185. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2007., 13:32   #41
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Haha, jebiga, za endija mi je žao jer su mu pola života oduzeli, a Davor ne znam tko je.
Pa neznam dali je pol života ali par sati dnevno je
U svakom slučaju, za razliku od wooowoo znanosti (kako je endi znao govoriti hehe) prava znanost zahtjeva više vremena da se prouči i shvati
dobrimag is offline  
Old 26.09.2007., 13:42   #42
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
Ma Pilence je po defaultu uvijek bio protiv Endija.. da Endi kaže da je trava zelena, on bi reko da je crvena.

I to što je Pilence reko da je Endi vrijeđao druge ljude nekakvim uvredljivim izrazima apsolutno nije istina... Anderlon očito nije (niti ima) pojma što se događa na ovom forumu, pa je na nagovor Pileta i sličnih frustratora banao Endija i Davora...
Aerial_51 is offline  
Old 26.09.2007., 13:47   #43
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Mislim da je stvar složenija od toga jer kad se alternativci suoče sa znanstvenim činjenicama najčešće reagiraju na sljedeći način
  • Glup si
  • Ograničen si
  • Ne znaš kako to izgleda u 4 dimenzije
  • Vjeruješ slijepo knjigama
  • Ti to ne možeš osjetiti
  • Analogija slijepca i boja
  • Analogija struje i srednjeg vijeka
  • Kombinacija navedenog
  • .
  • Pobjegnu glavom bez obzira i više ne postaju
pa tak i moj buraz reagira na sve što mu ja pričam dvije omiljene su mi : definiraj mi to i to je filozofsko pitanje
svejedno je pročito 2 knjige od Barbare Ann Brennan koje sam mu ja uvalila
onda se vratio znanstvenom pristupu (većinom)
woolfwalter is offline  
Old 26.09.2007., 13:49   #44
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
ovaj forum zapravo samo stimulira pričanje o drkanju, sexu i sličnim temama na LJES-u, a svaku normalnu konstruktivnu i argumentiranu raspravu pokopa sa kartonima i banovima
ali to je znanstveno alternativna spika da sex iscjeljuje to je poznato
woolfwalter is offline  
Old 26.09.2007., 14:50   #45
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
axmi jel ti imaš moć nešto napravit?
Noppe Ostao sam bez admin pozicije a i dao otkaz na mod poziciju tako da se mogu kao i vi ostali žalit upravi vodovoda
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 26.09.2007., 14:52   #46
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Noppe Ostao sam bez admin pozicije a i dao otkaz na mod poziciju tako da se mogu kao i vi ostali žalit upravi vodovoda
Šta stvarno! Kako to da si izgubia status admina!!! Pa tko će otići ća još? I El Tomo?

Zar je radi "ruba znanosti" vrijedno izgubiti tako pametne ljude Đizs
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 26.09.2007., 14:55   #47
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Noppe Ostao sam bez admin pozicije a i dao otkaz na mod poziciju tako da se mogu kao i vi ostali žalit upravi vodovoda
nemoj zajebavat? daj ovaj forum stvarno ide u kurac
Splitski Faker is offline  
Old 26.09.2007., 14:59   #48
A ebiga. šef je i njegov je forum pa može radit šta hoće. Valjda ovi rubaši više klickaju na reklame pa se isplati njih štitit
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 26.09.2007., 15:00   #49
Khm...još uvijek piše da si moderator na dorumu PZ, to treba izmijeniti, jel?
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 26.09.2007., 15:02   #50
Ne, jer mislim da bi se bez forumasa koji na taj nacin raspravljaju otvorila mogucnost da se kvaliteta rasprava na forumu poboljsa, u svakom smislu, kao i da bi se moglo prikljuciti vise kvalitetnijih forumasa u rasprave/razgovore.
goranbo is offline  
Old 26.09.2007., 15:07   #51
kakva podrška?
nisam mu dala podršku
taj čovjek ljudima krade snove
__________________
teška su vremena za sanjare
Lux, -is is offline  
Old 26.09.2007., 15:09   #52
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Ne, jer mislim da bi se bez forumasa koji na taj nacin raspravljaju otvorila mogucnost da se kvaliteta rasprava na forumu poboljsa, u svakom smislu, kao i da bi se moglo prikljuciti vise kvalitetnijih forumasa u rasprave/razgovore.

Da, najljepsa bi rasprava bila kad bi se svi slagali, a nitko ne bi kriticki razmisljao, ili ne daj boze da je netko u neku skolu isao pa da svoje znanje i prenese.
*Pale is offline  
Old 26.09.2007., 15:10   #53
Nisi nanio dovoljno vazelina, još zapinje.
__________________
kosturko: moja baba je bila mason tako smo saznali da je transseksualac
Ime Zauzeto is offline  
Old 26.09.2007., 15:11   #54
Jest da sam nova i da ne znam za međusobne ratove, ali taj tip je jako slab u znanosti, to se vidi s kilometra, i prvi mi je i jedini da sam ga probala strpati pod IGNORE.
Nametljiv u stvarima koje ne poznaje, puno priča, a ništa ne kaže, drzak kao i svi koji neznaju i bezobrazan.

Isto tako je činjenica da je na otvorenoj temi odmah počeo nabrajati da me je tri puta prijavio - POJMA NEMAM ZAŠTO niti o čemu se radi, ali sam napokon i shvatila.

PRIJAVLJUJE SVE KOJI POZNAJU ZNANOST JAKO DOBRO i tako si oslobađa prostor.
Odličan potez.

PROTIV SAM DA GA SE VRATI! PODRŽAVAM MODERATORA.

I dalje si pridržavam plavo na vlastiti stil izražavanja.

A treći put me prijavio jer sam rekla da je u piramidama nađeno voće zrelo za upotrebu. PA ako ne zna što sam htjela s tim reći..........neka ponovo zove administratore.

PRO - TIV!
Ili molim da mi se dopusti aktivacija IGNORE, a na teme gdje je moderator potpuno sigurno neću svratiti NIKADA.

Toliko.

Žali bože kada znanstvenici izbjegavaju Znanost.
__________________
Skromnost je vrlina glupih! Stav vrlina skromnih!
TanjaOriginal is offline  
Old 26.09.2007., 15:13   #55
^^

Gdje si boginjo svijesti
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 26.09.2007., 15:14   #56
Quote:
TanjaOriginal kaže: Pogledaj post
Jest da sam nova i da ne znam za međusobne ratove, ali taj tip je jako slab u znanosti, to se vidi s kilometra, i prvi mi je i jedini da sam ga probala strpati pod IGNORE.
Nametljiv u stvarima koje ne poznaje, puno priča, a ništa ne kaže, drzak kao i svi koji neznaju i bezobrazan.

Isto tako je činjenica da je na otvorenoj temi odmah počeo nabrajati da me je tri puta prijavio - POJMA NEMAM ZAŠTO niti o čemu se radi, ali sam napokon i shvatila.

PRIJAVLJUJE SVE KOJI POZNAJU ZNANOST JAKO DOBRO i tako si oslobađa prostor.
Odličan potez.

PROTIV SAM DA GA SE VRATI! PODRŽAVAM MODERATORA.

I dalje si pridržavam plavo na vlastiti stil izražavanja.

A treći put me prijavio jer sam rekla da je u piramidama nađeno voće zrelo za upotrebu. PA ako ne zna što sam htjela s tim reći..........neka ponovo zove administratore.

PRO - TIV!
Ili molim da mi se dopusti aktivacija IGNORE, a na teme gdje je moderator potpuno sigurno neću svratiti NIKADA.

Toliko.

Žali bože kada znanstvenici izbjegavaju Znanost.
on se ne kuži u znanost? bože sačuvaj šta sve neću čut.
dobro te i prijavia kad si rekla da je pronađeno voće zrelo za upotrebu. Jer to nije ništa nego trollanje
Splitski Faker is offline  
Old 26.09.2007., 15:18   #57
Quote:
TanjaOriginal kaže: Pogledaj post
Jest da sam nova i da ne znam za međusobne ratove, ali taj tip je jako slab u znanosti, to se vidi s kilometra, i prvi mi je i jedini da sam ga probala strpati pod IGNORE.
Nametljiv u stvarima koje ne poznaje, puno priča, a ništa ne kaže, drzak kao i svi koji neznaju i bezobrazan.
Gledaj, ti ga ispravi i upozori da je negdje pogriješio.
__________________
kosturko: moja baba je bila mason tako smo saznali da je transseksualac
Ime Zauzeto is offline  
Old 26.09.2007., 15:18   #58
Ako voće zrelo za upotrebu, ne znači zrelo voće koje se može upotrijebiti za jelo onda fakat neznam što bi drugo značilo.
I da, ti si to izvalila. To definitivno nije za ban, ali za slatko smijanje od pola sata je
(hahaha jestivo voće staro 3000g )
dobrimag is offline  
Old 26.09.2007., 15:20   #59
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Khm...još uvijek piše da si moderator na dorumu PZ, to treba izmijeniti, jel?
Čekam da admini odrade svoje pa da mogu ić ća.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 26.09.2007., 15:21   #60
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ako voće zrelo za upotrebu, ne znači zrelo voće koje se može upotrijebiti za jelo onda fakat neznam što bi drugo značilo.
I da, ti si to izvalila. To definitivno nije za ban, ali za slatko smijanje od pola sata je
(hahaha jestivo voće staro 3000g )
Može se upotrijebiti kao izložbeni primjerak. A za to je sazrijevalo 3000 godina.

Jebemu, kako nista ne razumite

*Pale is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.