Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2008., 01:13   #1
bushev dolazak

Zanima me koliko je protuustavno zabranjivati ljudima koji žive uz trasu kojom će proći čimpanza otvarati prozore i dizati rolete. Mislim, nekakvo pravo doma je jedna od važnijih stavki u tom fucking ustavu, pa dokle smo došli? Hoće li se taj bush uopće iščupati iz hrvatskog šupka nakon što nam paralizira kompletan grad, zaustavi nastavu u školama i funkcioniranje firmi?

Ja ću vjerojatno morat proglasiti prisilni godišnji nakon što mi nitko od klijenata neće moći uopće doći do firme. Kome da pošaljem račun?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 09:46   #2
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko je protuustavno zabranjivati ljudima koji žive uz trasu kojom će proći čimpanza otvarati prozore i dizati rolete. Mislim, nekakvo pravo doma je jedna od važnijih stavki u tom fucking ustavu, pa dokle smo došli? Hoće li se taj bush uopće iščupati iz hrvatskog šupka nakon što nam paralizira kompletan grad, zaustavi nastavu u školama i funkcioniranje firmi?

Ja ću vjerojatno morat proglasiti prisilni godišnji nakon što mi nitko od klijenata neće moći uopće doći do firme. Kome da pošaljem račun?
pa isto je bilo i sa papom u rijeci...varile se sahte...i ostale zavarene jos godinu dana...jebalo majku ja mislim da i sad ima varova...susjedi koji su zivjeli kraj mjesta di je papa spavao nisu smjeli otvarati prozore ali uz to sto nisu smjeli morali su imat i rolete spustene...to je jednostavno tako...
sto se tice ovog tvog cimpanze....pa osiguranju je vjerovatno lakse nadgledati kad su svi prozori zatvoreni nego kad ih je pola otvorenog...ali ono najbitnije je - mislim da se recimo desi da neko u zg kokne busha...pa sta ti mislis da bi ga sahranili i to je to...ode sve u picku materinu....pa ne cuvamo mi njega jer ga volimo...nego zato sto nam mrtav moze zadat vise problema nego ziv!!! se slazes?
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 10:28   #3
Ima netko ideju gdje bih ja mogla dobiti informaciju o tome da li ću se uspjeti probiti do aerodroma na avion u 7:40? Obzirom na to da se navodi da će cesta do aerodroma biti u potpunosti zatvorena 4. i 5. travnja, a nekako ipak moram stići na taj let 4. I u slučaju da ne uspijem, kome bi bilo logično uputiti odštetni zahtjev zbog otkazivanja putovanja uzrokovane 'višom silom'?
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 10:32   #4
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Ima netko ideju gdje bih ja mogla dobiti informaciju o tome da li ću se uspjeti probiti do aerodroma na avion u 7:40? Obzirom na to da se navodi da će cesta do aerodroma biti u potpunosti zatvorena 4. i 5. travnja, a nekako ipak moram stići na taj let 4. I u slučaju da ne uspijem, kome bi bilo logično uputiti odštetni zahtjev zbog otkazivanja putovanja uzrokovane 'višom silom'?
A da nazoves aerodrom? Znam da je dosta nekonvencionalna ideja ali probaj..
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 10:41   #5
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
A da nazoves aerodrom? Znam da je dosta nekonvencionalna ideja ali probaj..
Naravno da sam to probala. I naravno da nemaju nikakvih informacija.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 10:55   #6
Nazovi i MUP, ali teško da će ti oni baš nekakve takve informacije odati. Anyway, probaj, objasni situaciju...
karlovac_guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 11:24   #7
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Ima netko ideju gdje bih ja mogla dobiti informaciju o tome da li ću se uspjeti probiti do aerodroma na avion u 7:40? Obzirom na to da se navodi da će cesta do aerodroma biti u potpunosti zatvorena 4. i 5. travnja, a nekako ipak moram stići na taj let 4. I u slučaju da ne uspijem, kome bi bilo logično uputiti odštetni zahtjev zbog otkazivanja putovanja uzrokovane 'višom silom'?


pitaj MUP i TAXI. oni valjda znaju regulaciju prometa i vrijeme trajanja....
KAMA SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 11:57   #8
Quote:
KAMA SUTRA kaže: Pogledaj post
pitaj MUP i TAXI. oni valjda znaju regulaciju prometa i vrijeme trajanja....
Ovo s Taxi-em mi se čini kao dobra ideja. Iskreno, MUP se baš i ne usudim pitati da me ne uvrste na nekakvu listu potencijalnih diverzanata, ne daj Bože terorista .
Ja: Dobar dan.
MUP: Dobar dan.
Ja: Možete li mi dati informaciju da li će cesta prema aerodromu biti prohodna u petak oko 6 ujutro, obzirom da imam ranojutarnji let?
MUP: A-ha. A zašto vas baš taj termin zanima?
Ja: Pa tad moram stići na avion.
MUP: Koji avion.
Ja: Croatia Airlines.
MUP: Vaše ime, molim, provjerit ćemo vaše ime na listi putnika i zvat ćemo vas nazad.
Za pola sata zvoni netko na vratima...
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 14:13   #9
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Ima netko ideju gdje bih ja mogla dobiti informaciju o tome da li ću se uspjeti probiti do aerodroma na avion u 7:40? Obzirom na to da se navodi da će cesta do aerodroma biti u potpunosti zatvorena 4. i 5. travnja, a nekako ipak moram stići na taj let 4. I u slučaju da ne uspijem, kome bi bilo logično uputiti odštetni zahtjev zbog otkazivanja putovanja uzrokovane 'višom silom'?
ovo je klasicni primjer hvaljenja kako se ima para za avion i kako je in putovat avionom

p.s. imam 5-erosobni stan u dubrovniku, jahtu, 3 auta...nista ne prodajem samos e hvalim
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 14:22   #10
Quote:
krulesays kaže: Pogledaj post
ovo je klasicni primjer hvaljenja kako se ima para za avion i kako je in putovat avionom

p.s. imam 5-erosobni stan u dubrovniku, jahtu, 3 auta...nista ne prodajem samos e hvalim
da, fakat, skužio si me totalno
samo za tvoju sitnu dušu informacija za smirenje: idem na tečaj kojeg ne mogu propustiti, a na koji me firma šalje, a ja sama po sebi sam teška sirotinja.
feeling better now?
jesam ti sad uljepšala tvoj jadni dan?
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 14:31   #11
a daj se nemoj ljutit bezveze
ljutiš se bezveze, okrećeš mi leđa...

pa baš je fora zeka-peka


Quote:
Zanima me koliko je protuustavno zabranjivati ljudima koji žive uz trasu kojom će proći čimpanza otvarati prozore i dizati rolete.
ovo mi je presmiješno. zamišljam čimpanzu kak prolazi...
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:38   #12
Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post



ovo mi je presmiješno. zamišljam čimpanzu kak prolazi...
KAMA SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 19:59   #13
Lahor sve si rekla

A da ja ne otvaram novu temu: s obzirom da vlada namjerava prekršiti Zakon o javnom okupljanju- jel postoji neka institucija koja to može sankcionirati? U Europi, ako ne već tu?
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 20:25   #14
a ja imam svadbu 5.4 na kojoj sam kuma.i to na gornjem gradu.i sad me zanima jel cool kad kuma kasni na vjenčanje
čak ni mladenci ne znaju hoće uspjet doć
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 21:19   #15
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko je protuustavno zabranjivati ljudima koji žive uz trasu kojom će proći čimpanza otvarati prozore i dizati rolete.
zasto to tebe, kao prosjecnog gradjanina RH, zanima?
mirko77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 21:38   #16
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko je protuustavno zabranjivati ljudima koji žive uz trasu kojom će proći čimpanza otvarati prozore i dizati rolete.
pa diži ti roletu. Iste sekunde dobivaš metak u čelo
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 21:48   #17
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko je protuustavno zabranjivati ljudima koji žive uz trasu kojom će proći čimpanza otvarati prozore i dizati rolete.
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
s obzirom da vlada namjerava prekršiti Zakon o javnom okupljanju- jel postoji neka institucija koja to može sankcionirati? U Europi, ako ne već tu?
od kad se ustavi, zakoni i slične trice odnose na Čimpanzu?

inače, ipak se slažem s onim da je bolje čuvat ga jer da ga netko kokne baš ovdje... auuuf... nek drugi imaju dignute prozore i stižu na avione...
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 10:10   #18
Quote:
colour kaže: Pogledaj post
od kad se ustavi, zakoni i slične trice odnose na Čimpanzu?
Ustavi, zakoni i slične trice odnose se na sve.

Sa stranica Večernjeg lista, nadam se samo da je prvoaprilska šala, s obzirom da je objavljeno jučer:
Quote:
Organizatori kažu da je Bushovo obraćanje javnosti "manifestacija od posebnog značenja za RH" i ako je organizira Vlada, onda je to dovoljno za iznimku od pravila...


A zašto onda love Koradu, pa čovjek je samo napravio 4 iznimke od pravila, gdje je problem
I zašto onda ne puste Žužića na primjer, on je iznimno pregazio curu, pa ne radi to svaki dan

Pravnici jel zna netko o tome- ako država prekrši vlastiti zakon postoje li sankcije?
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 15:17   #19
Čuj ja ne znam... al' bit će da je to nešto kao izvanredno stanje kada prestaju važiti neke norme, neka kažu oni koji znaju točno.
Koliko mi se riga na čimpanzu... no izgleda da drugačije ne može biti, on il' netko drugi, isto
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 18:34   #20
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko je protuustavno zabranjivati ljudima koji žive uz trasu kojom će proći čimpanza otvarati prozore i dizati rolete. Mislim, nekakvo pravo doma je jedna od važnijih stavki u tom fucking ustavu, pa dokle smo došli? Hoće li se taj bush uopće iščupati iz hrvatskog šupka nakon što nam paralizira kompletan grad, zaustavi nastavu u školama i funkcioniranje firmi?

Ja ću vjerojatno morat proglasiti prisilni godišnji nakon što mi nitko od klijenata neće moći uopće doći do firme. Kome da pošaljem račun?
kad je papa bio u Zagrebu sve je bilo isto. jesi i onda gunđala?
Joe Tortura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.