Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2012., 18:00   #861
Pozdrav cure
Da li ste cule da EY ima 13 epizoda i end nema vise
Caga se sprema za novu ulogu, ako je to tacno.
KANADJANKA is offline  
Old 06.12.2012., 21:15   #862
Pozdrav drage moje.
Ja mislila da bi trebale otvoriti drugi topic o Emirovoj seriji jer ovo vise nije AFK niti ima bilo kakve povezanosti vise.
Moram da priznam da sam odgledala 4 epizode od Emir Yolu,svidja mi se ali mi se i riga na samu radnju jer se sve ponavlja kao i sa Ferihom.
On opet nemoze biti sanjom zbog njenog brata kao i sa Ferihom,kriju se i bla,bla bla.
Vec 3 noci upalim da pogledam 5 epizodu i zaspem eto koliko me zanima.
Jedino mi se svidja sto su podrumasi svi otisli pa sad napokon imam osjecaj da gledam neku drugu seriju i nisam tuzna kad je gledam.
Svidja mi se ova Yavuzova sestra,neznam joj ni ime Gunes,jel tako?
Simpa je.
Samo jos fali da ostane trudna a svi znamo da one od prve ostaju i da Yavuz na kraju ubije Emira sto mu je .....sestru
Kendi is offline  
Old 08.12.2012., 06:32   #863
I Senem je potvrdila da odlazi iz serije,ostace na kraju samo Emir i Yavuz dok se ne iskrve


ovaj vozi novu karinu

dobro je kako nije pola restorana krenulo da se slika sa njim
Kendi is offline  
Old 08.12.2012., 10:27   #864
Pozdrav cure!
Svi odlaze,na kraju nitko neće ni ostati
Ovo je kompletno nova serija koja s AFK nema nikakve veze,ali očito su skužili da im ne ide pa će to više završiti I vrijeme im je!
Gunes je slatka,ali ko što je Kendi već rekla,opet vrte jednu te istu priču,opet se Emirko zaljubi u curu u koju ne smije,opet im je netko na putu,igraju igru mrzim te,makni se od mene,a hoće baš suprotno. To je već viđeno,i dosadno je,mogli su krenuti barem u drugom smjeru,ali očito je da im fali ideja za takvo nešto,pa je lakše po onome što je već jednom upalilo
Vidim da su i na fb odustali od serije,nitko više ne posta,samo fragman,uhode više ne lutaju Istanbulom i ne naganjaju ekipu i ne vire iz grmlja,sve nekako zamrlo,jedva čekam da to završi
Uf Cagica i dalje macan
Gunes,ne znam kako se zapravo zove,je slatka,ali ne zna baš glumiti,bolja mi je Can,ali očito su od nje odustali,ona pati za Emirkom,a ovaj ju od sline zaljubljenosti u Gunes ni ne primjeti kad se sretnu,kud li da još skuži da joj je tiha patnja Nek joj onda barem nađu nekog zgodnog dečka.
Sanem ode,koga li su Yaviću sad namijenili? Vidjela sam nešto da pokušavaju spojiti njega i Hande?
I eto,na kraju i ja priznajem da sam neki dan iz dosade prevrtila na brzinu ep EY samo da vidim šta se desilo Zanimljivo je malkice,ali već viđeno Možda škicnem i dns jučerašnju ep budući da me snijeg opkolio i ne mogu nikud iz kuće
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 08.12.2012., 12:46   #865
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...63339563_n.jpg
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...50916452_n.jpg
Kažu uhode da su C&G jučer zajedno išli na ručak Ajme što je zgodan
http://www.gecce.com/magazin/haber/c...edium=facebook
Giznem dobro oblače,baš mi se sviđa,samo,u zadnjih par ep mi Hande nema lijepe haljine čudno joj stoje.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 08.12.2012. at 13:00.
LaVie is offline  
Old 08.12.2012., 16:44   #866
Ja sam sinoc pisala post,vidim opet ga nema,stvarno nema smisla ako moram ubaciti AFK u svakoj recenici a te serije vise nema.
LaVie,dobre fotke,Caga izgleda kao Bog
I ja jedva cekam da zavrsi sa serijom,mozda neki drugi projekt ceka Cagu da napokon odahnemo.
U pravu si nema vise uhoda ni fotki a niti to vise ko gleda.
Jao i ja bi voljela da nas zatrpa snijeg za vikend i otopi se do Ponedeljka da mogu na posao.
ali kod nas su visoke temp za ovu doba u godini.
Vanhi bila sam ti odgovorila na post ali je zbrisan bas iz tog razloga sam kontala da otvorimo novi topic jer sto god napisem izbrisu.
Kendi is offline  
Old 08.12.2012., 17:59   #867
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Ja sam sinoc pisala post,vidim opet ga nema,stvarno nema smisla ako moram ubaciti AFK u svakoj recenici a te serije vise nema.
LaVie,dobre fotke,Caga izgleda kao Bog
I ja jedva cekam da zavrsi sa serijom,mozda neki drugi projekt ceka Cagu da napokon odahnemo.
U pravu si nema vise uhoda ni fotki a niti to vise ko gleda.
Jao i ja bi voljela da nas zatrpa snijeg za vikend i otopi se do Ponedeljka da mogu na posao.
ali kod nas su visoke temp za ovu doba u godini.
Vanhi bila sam ti odgovorila na post ali je zbrisan bas iz tog razloga sam kontala da otvorimo novi topic jer sto god napisem izbrisu.
Da,ja sam isto odg i vidla postove od van,ali ih nema
Da bar bude neka nova dobra serija pa da mogu krenuti nesto gledati
Ma i tu su do nema dugo bile temp do 20,a sad najednom snijeg,dok ne moram van je dobro,ali u pon ću biti ljuta jer moram na faks.
Baš sam maloprije prevrtila jučerašnju ep,zanimljivo,Emirko stalno lovi Gunes,ova se pretvara da je s onim Enginom,Yavinim prijateljem,Yavo i on prijete Emirku da će ga koknuti,natjravali ga autima i bla bla. Gugutaća i dalje stavlja Pinar neke tablete u piće i onda ova poludi. Korayu niš nije jasno,al bitno da se Gugutaća tamo utaborila i ne odlazi Gunes dosša Emirku da ga pita jel dobro poslije onoga s plašenjem i pri izlasku sretne mamicu Aysun,a ova joj održi bukvicu. Yavo je dao objaviti nešto u novinama o Hande,ova je popizdila,svi se zabrinuli,ona je otišla nekud,tražili je,Korayko ju našo i vratila se,ali nisam pažljivo gledala pa ne znam o čemu je točno riječ.Imala je neki prsten na ruci,i poslije toga u novinama ga je skinula i bacila. Na kraju Gunes došla k Emirku na jahtu,valjda ju je Hande poslala,ali nisam 100% sigurna,i on brže bolje pali motore i plove oni,prođe dan,ona ljuta skaće u more,on za njom,ne nalazi ju,odlazi k Yavi da mu kaže kaj se dogodilo i kraj.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 08.12.2012., 18:42   #868
Komentiranje moderatorskih akcija nije dozvoljeno na topicima -> za to imate ceo jedan podforum.
Nejasnoće sa topica možete razjasniti i privatnim porukama moderatorima.
Ako se radi o još šest epizoda pod nazivom Emir Yolu, slažem se, nema potrebe otvarati nov topic.
Za sva vaša dogovaranja i ćeteraj koristite privatne poruke - nemojte to raditi na topicu, njega ostavite za seriju: AFK ili EY, kako se sada zove, svejedno je - sve ono što nema veze sa njom (to da se nekome ne ide vani jer je napolju hladno i pada sneg i slične stvari…) tj. chat/spam/off nije dobrodošlo i od ovog momenta će biti kartonirano.
Bhea is offline  
Old 11.12.2012., 05:25   #869
http://www2.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=214807
Izasao fragman za 8 epizodu
Zeludac mi se digao!
Engin kupio prsten za Gunes,prosi je,ona prihvaca da spasi Emira.
I onda je vidjena u farmaciji kupuje test za trudnocu
Ja sam odgledala 6 epizoda,kamo srece da nisam ni krenula,sad me zanima sta ce biti i ko ce koga ukokati.
Joj ovo me sve podsjeca na Emira i Ferihu samo sto Fatih idiot nije napravio da je Feriha trudna nego Gunes
Gunes je bas draga cura a sta Gulsum radi od Pinar pa ona zasluzuje cekic i pravac u glavu
Kendi is offline  
Old 11.12.2012., 10:25   #870
Yavo će ubiti Emirka ako Gunes stvarno bude trudna
Kendi,zaprosio je Engin nju prošlu epizodu,ali ga je odj... pa je sad ipak odlučila prihvatiti u inat Emirku i Hande zbog posla
Imam filing da će ipak sve biti dobro,ovi dvoje zajedno,bebač,možda i Yavi daju neku curu,možda ga fakat spoje s Hande
Gugutaću treba u ludnicu
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 11.12.2012., 17:34   #871
Gledanost je tako niska da su promijenili termin emitiranja, sada je petkom u 22.15 , samo što će im sada biti još niža, klinkice moraju u 10 na spavanje
Evo Cage kad je bio mlađi, baš je bezveze, masna mu je kosa i još ima tu naušnicu

Našle su uhode i neke sumnjive masnice na koži
vanhaver is offline  
Old 11.12.2012., 20:22   #872
Hahaha,Kendi,nema šanse da tu bude ičega više,jednom je bilo dovoljno,znaš da to kod njih pali od prvi put
Čudna masnica
Ma ne treba vjerovati fragmanima,uvijek ispadne nešto treće
Ne znam samo kako će otpetljati sve to u par epizoda

Gunes na setu
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...58013247_n.jpg
Sanem
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...34035582_n.jpg
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 12.12.2012., 00:03   #873
Tesko je ugrabiti informacije u vezi serije kad vise nema ni uhoda a bogami ni fotki kao nekad.
Gunes je slatka,bas mi se svidja,nema deracine kao sa Ferihom a odma mu je dala (i ja bi,sta imas tu cekat,sad pa sad smrt dodje)
Senem odlazi iz serije,bas me zanima dali ce Yavuzu udijeliti neku,mozda policajku
Bas mi je zao,onako zaljubljeno samo gleda sa strane.
Jos samo da Aysun ode pa da dahnem dusom,zena mi cisto ide na zeludac valjda zbog Ferihe i sve sto je radila da ih rastavi.
Ako Gunes bude trudna bit ce tu puski i pistolja,sigurno nece vise seksa biti,jer se to ne radi u trudnoci
One ne dizu nista teze od vilice kad su trudne
Kendi is offline  
Old 12.12.2012., 00:29   #874
Kendi
Gunes tu i tam vikne,podnošljivo je,samo da i ona ne počne ko Feriha,ne hvala.
Policajku ne bi baš rekla,fakat ne znam šta će s njom napraviti. Ona je tako dobra,slatka,ali nitko ju ne šljivi ni 5%
Aysun,mislim da bi se ona trebala ubiti ko i bivši mužić,herc ju neće ziher strefiti jer se dere non stop,nabrijana,ma nek odleprša više.
Bit će to treći svjetski rat ako će test biti pozitivan i saznaju da je Emirkovo
Je,pa ne mogu ti one Kendi ništa dok su trudne,allah,allah,ima da leže u krevetu same i ne pomaknu se
Gledala sam nema dugo jednu tursku seriju,i pričaju muž i žena,a ona k tome još i trudna. Ona ga melje i melje i melje,ne prestaje,a on njoj,šuti,šuti,ona,zašto da šutim,a kaže on,pa da se ne umoriš,i da pazi na bebu Tako da,ima da se ne mrdne
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 12.12.2012. at 00:38.
LaVie is offline  
Old 12.12.2012., 04:17   #875
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Kendi
Gunes tu i tam vikne,podnošljivo je,samo da i ona ne počne ko Feriha,ne hvala.
Policajku ne bi baš rekla,fakat ne znam šta će s njom napraviti. Ona je tako dobra,slatka,ali nitko ju ne šljivi ni 5%
Aysun,mislim da bi se ona trebala ubiti ko i bivši mužić,herc ju neće ziher strefiti jer se dere non stop,nabrijana,ma nek odleprša više.
Bit će to treći svjetski rat ako će test biti pozitivan i saznaju da je Emirkovo
Je,pa ne mogu ti one Kendi ništa dok su trudne,allah,allah,ima da leže u krevetu same i ne pomaknu se
Gledala sam nema dugo jednu tursku seriju,i pričaju muž i žena,a ona k tome još i trudna. Ona ga melje i melje i melje,ne prestaje,a on njoj,šuti,šuti,ona,zašto da šutim,a kaže on,pa da se ne umoriš,i da pazi na bebu Tako da,ima da se ne mrdne

smijem se kao luda na tvoj post,dobro si sve rekla.
Ali ako Yavo sazna da mu je Emir ahm ahm sestru,eto rata!
A zao mi je policajke a i Pinar je odlicna sa Koraya
Moram da nadjem fotke sa AFK da skontam dali iko sa seta ima a da NE pusi

simpa

pusacica

Zadnje uređivanje Kendi : 12.12.2012. at 04:27. Reason: dodala fotke
Kendi is offline  
Old 12.12.2012., 23:52   #876
Nema tamo tko ne puši,ne moraš se zamarati traženjem iznimke da nam se i ti ne bi umorila ko Turci
Kažu da će i 2.fragman uskoro,šta li će sad smisliti? Yavo,Emirko? Hmm...
Jučer je Zeynep,tj. Can bio ročkas,pa nek joj je sretan
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 13.12.2012., 16:02   #877
http://imza.la/gorsel/2293/0380068306.jpg

neki nisu baš zadovoljni s ukidanjem serije
mal1f2 is offline  
Old 13.12.2012., 19:38   #878
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
http://imza.la/gorsel/2293/0380068306.jpg

neki nisu baš zadovoljni s ukidanjem serije
Mislim da im ni prosjed ulicama Istanbula više neće pomoći Previše je Fatih zaglibio,ljudima je dosadilo,vrijeme je da se stvarno završi bez obzira na Caginu neodoljivost

Evo sažetak za sljedeću ep,ne da mi se prevoditi
After what happened on the boat , the unexpected support of Engin prevents that everything comes out (things to be known ). On the other hand Emir tries to suppress (push away) his feelings for Gunes after the damage she ha
d to face .Gunes who is confused,dispite her disappointment,makes a step to understand Emir's real feelings.However what she witnesses devastates her once again. Something made Yavuz suspicious about Emir & he will not let his pursuit after him .Approaching his goal step by step Engin elaborates a plan to bring together Emir & yavuz . For her own interest , Sanem approached Engin , However, an unexpected confrontation overturned all her plans and will bring her suddenly face to face with death . Engin plan isn't only to make Emir & Yavuz confront but Gunes also . To get rid of her love for Emir , Gunes accepts the marriage proposal of Engin . After learning that Gunes said yes to Engin , Emir can't remain silent about the situation, and will want to end this game with his own hands,because he started it .
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 14.12.2012., 16:17   #879
Sažetak
Izgleda da će ipak EY biti emitiran danas u 20 h, a ne u 22. Izgleda da je ovo što je trebalo ići u to vrijeme imalo još nižu gledanost.
Navodno će Caga potpisati za ay yapim , onda će sigurno glumiti u nekoj dobroj seriji
Caga i još neki glumici (Beren, Mert, Meryem,...) su se slikali kao likovi iz bajke za neku dobrotvornu organizaciju. Caga je bio princ na bijelom konju
vanhaver is offline  
Old 14.12.2012., 16:22   #880
Riječ je o projektu za djecu oboljelu od leukemije.

http://s1303.beta.photobucket.com/us...son-1.jpg.html
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.