Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 22:57   #1
Modne agencije

vec neko vrijeme radim u jednoj splitskoj modnoj agenciji s tim da sam poslala svoje podatke i fotografije midikenu odgovorili su mi odmah sto je vrlo pohvalno i sad traze da dodem u agenciju na razgovor naime,zanima me da li je netko vec imao kontakta s njima i dali svima odgovore i zovu ih u agenciju ili samo onima koji im se svide...

thanxxx
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 22:58   #2
ja sam bila davno u midikenu
rekli su mi da kad smanjim struk dodjem opet
imala sam struk 65
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 22:59   #3
moje mjere su 92-65-90
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 23:00   #4
Quote:
buba-mara00 kaže:
moje mjere su 92-65-90
ne znam za sada, moje su u prsima nesto vece,al pogledaj kakve modele imaju,ak pasu tvojim mjerama...zakaj ne?
uostalom odi na razgovor nis ne gubis
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 20:18   #5
Quote:
buba-mara00 kaže:
moje mjere su 92-65-90

moje su 90-63-100

..samo se hvalim jer volim voje centimetre
...
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 15:00   #6
Quote:
naomi kaže:
moje su 90-63-100

..samo se hvalim jer volim voje centimetre
...
Cek, cek jesu prva i treca brojka na pravom mjestu?
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:41   #7
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ja sam bila davno u midikenu
rekli su mi da kad smanjim struk dodjem opet
imala sam struk 65
ajmeeee!
stvarno????
misstina560 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:49   #8
Quote:
misstina560 kaže: Pogledaj post
ajmeeee!
stvarno????
Malo zvuči nenormalno, al takva su pravila u modnoj industriji - kolko ja znam struk ti ne smije prelaziti 63cm.
Tinnok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:53   #9
Quote:
Tinnok kaže: Pogledaj post
Malo zvuči nenormalno, al takva su pravila u modnoj industriji - kolko ja znam struk ti ne smije prelaziti 63cm.
onda nema šanse da se upustim u takvo nešto.
ipak imam veći struk od toga,a imam dosta manje godina.
misstina560 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:56   #10
imam pitanje za glamzone.

dosta sam mlada,a htijela bih se baviti manekenstvom.
eh sad.bila sam u midikennu ali kad sam završila onaj tečaj morala sam ići na nekakva bezvezna druženja.uopće nije bilo castinga niti ničeg.
onda sam odustala jer mi se činilo da od tog neće biti ništa.
neznam,čitam po netu i svi govore da je talia dobra,ali opet nisam sigurna u svoje mjere.
ako je potrebno da me iskomentirate tj.da mi kažete je li to previše za neku modnu agenciju,izmjerit ću se
misstina560 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 22:48   #11
Quote:
Tinnok kaže: Pogledaj post
Malo zvuči nenormalno, al takva su pravila u modnoj industriji - kolko ja znam struk ti ne smije prelaziti 63cm.
u elite modnoj agenciji imaš cura sa strukom 65 s time da ti agencije uvijek pišu manje mjere za cca 2cm ....najbitnije je da staneš u 38 ...
black_marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 19:55   #12
neznam zasto ali meni su midikenovi(ili uopce nasih agencija)modeli tako nekako bezvezni..znam curu,mislim,ima tijelo super i visinu i sve to ali faca,ten,zubi..mislim zgrozis se..a svuda je ima,odmidikena na dalje.i svi koji je vide,pitaju se isto-kako?na konto cega?
onda sam vidla tipice u magazinima,veli modeli iz midikena-i ono-koma.
mislim si onda,koja je razlika izmedu svijetskih ponzatih agencija i nasih?mislim,svjetske iako kadkad nemaju bas i neke modele ali su unikatni po necemu-a nase sve su iste?nema ni malo unikatnosti..cak i ruzne znaju imati ono nesto...al nase su sve 'prazne'...nek mi neko objasni ili dal je netko uopce primjetio to?
ok ima par nasih koje su bas ono,nesto...ali te mozes na prste nabrojati.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 22:31   #13
Imaju samo slamu u glavi.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 23:39   #14
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Imaju samo slamu u glavi.
Mislim da nije istina. Ja sam u midikenu isto model.Ali sve cure imaju soli i pameti u glavi. I sorry ali zivciraju me takve predrasude -.-
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 11:31   #15
Mene su nedavno zaustavili na ulici da se prijavim (nije mi ni na kraj pameti...) Ja se mrzim slikavati.Za moje godine to mi je bio ogroman kompliment
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 18:50   #16
Quote:
anya kaže:
Mene su nedavno zaustavili na ulici da se prijavim (nije mi ni na kraj pameti...) Ja se mrzim slikavati.Za moje godine to mi je bio ogroman kompliment

ja se samo nasmijem i velim da sam malko 'prestara'
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 21:13   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže:

ja se samo nasmijem i velim da sam malko 'prestara'

To su Afrodita te godine kad i lazi mogu dan uciniti ljepsim
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 13:22   #18
Quote:
buba-mara00 kaže:
vec neko vrijeme radim u jednoj splitskoj modnoj agenciji s tim da sam poslala svoje podatke i fotografije midikenu odgovorili su mi odmah sto je vrlo pohvalno i sad traze da dodem u agenciju na razgovor naime,zanima me da li je netko vec imao kontakta s njima i dali svima odgovore i zovu ih u agenciju ili samo onima koji im se svide...

thanxxx
ja sam im se isto nedavno javila,odgovorili mi odmah i rekli da dodjem,da me uopce vide...rekli su ono zanimljivo izgledas,bla,bla moras napraviti book koji je za moj ukus malo preskup s obzirom na to da sam tamo otisla onako usputno,tek toliko da vidim sto ce mi reci,nije da me to bas zanima...
zvali su me na par castinga,i to je to jer s moje strane nije bas bilo nekog truda .inace mislim da su ok,da se trude ako ti to zelis,ali zamjerka im je recimo sto uzimaju previse cura...od kojih realno puno njih nema sanse.uzimaju cure kaj su totalno bez veze izgledaju nis posebno...tak da ne znam.probaj...pozeljno da si sto visa,i imas sto duze noge,faca im ocito nije toliko bitna.sretno
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 13:56   #19
Quote:
loolu kaže:
...rekli su ono zanimljivo izgledas,bla,bla moras napraviti book koji je za moj ukus malo preskup..
Ne znam kako je u HR, al u Njemackoj o takvim agencijama uvijek upozoravaju. Kazu da "prave" agencije ne naplacuju book, nego ako te kao model zele onda ti ga bezplatno naprave.
Agencije koje naplacuju book ti nabave jedan ili dva bookinga i to je to.. ako i toliko.. Al kazem to vrijedi za njem. - mozda je u HR drugcije...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 18:53   #20
Quote:
Magg kaže:
Ne znam kako je u HR, al u Njemackoj o takvim agencijama uvijek upozoravaju. Kazu da "prave" agencije ne naplacuju book, nego ako te kao model zele onda ti ga bezplatno naprave.
Agencije koje naplacuju book ti nabave jedan ili dva bookinga i to je to.. ako i toliko.. Al kazem to vrijedi za njem. - mozda je u HR drugcije...
neznam.u ny i la-u sam placas portofolio(ako nis,onda bar prvi)ali posle je sve na njima.ako su fakat zainteresirani.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.