Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 15:48   #61
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Sutra, pa kako bude
Ok winnerice, onda javi kak je bilo.
P.s. Vidim da si upala gdje si htjela. Čestitam
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 22:38   #62
Meni je stigla danas. Bili su brzi
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:42   #63
Quote:
šarkopirkasta kaže: Pogledaj post
Ok winnerice, onda javi kak je bilo.
P.s. Vidim da si upala gdje si htjela. Čestitam
Hvala

Bila oko 1 popodne, tamo su 4 stola raspoređena po abecedi. Na ovima gdje su bili ljudi s prezimenima A-F i G-LJ je bio ogroman red, a na ostala dva nije bilo nikog
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 15:15   #64
ja cu danas oko 5-6 h
valjda necu biti navala
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 01:41   #65
Meni stigla ta svjedodzba danas od NCVVO-a postom!!! Brzi su!!! Jest da mi je postar naplatio jos 23 kune za to ali sada cu bar odmah rijesiti stvari na upisu sa tim bez da moram naknadno blablabla dostavljati!


Thumbs up NCVVO.

Finally you guys made something right.
Toodoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 14:39   #66
Pozdrav! Ovako, da li mogu podići potvrdu o položenoj maturi sada (starija sam amturantica) i eventualno sljedeće godine ponovno polagat, tj.popravit neki predmet ili preuzimanjem potvrde o položenoj maturi je to gotov slučaj?

Ili mogu jednostavno ostavit u sustavu ovogodišnje rezultate (osim ako se ne brišu, nemam pojma), pa prijavit opet sljedeće godine...?

help a sister out
Effy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 23:14   #67
Imam pitanje ja cu sada poloziti sve te obvezne predmete i dobiti cu tu potvrdu u skoli jer sam prvi put pisao .a sta ako ja me upisem nista nakon toga ljetnoga jer nisam upao na fax koji zelim i idem opet na jesenski pa mozda opet na ljetni iduce godine da popravim kako u tom slucaju dobivamo potvrdu da li nakon svakoga roka ili ako iduce godine upadnem gdje sam htio idem sa potvrdom koju sam dobio prvi puta
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 07:17   #68
Gdje mogu dobiti potvrdu o položenoj maturi, jer sam staru zagubila?
Treba li mi neka dokumentacija?
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 16:12   #69
Jel na toj potvrdi piše i ocjena? Recite da nijee... Ne mogu doć doma s dvicom, planiram malo lagat svoje.
miss darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 15:13   #70
Quote:
miss darcy kaže: Pogledaj post
Jel na toj potvrdi piše i ocjena? Recite da nijee... Ne mogu doć doma s dvicom, planiram malo lagat svoje.
Piše.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 15:13   #71
Gdje će se ove godine izdavati potvrde o položenoj maturi?
mil mil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 15:42   #72
Quote:
mil mil kaže: Pogledaj post
Gdje će se ove godine izdavati potvrde o položenoj maturi?
U NCVVO-u, najvjerojatnije
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 04:17   #73
Je li moguće u ncvvo dobiti novu potvrdu, jer je originalna ..nestala sa lica zemlje? PS maturirao sam prošle godine, tako da ne mogu ništa u školi pitati.

Znam da NCVVO radi radnim danom od 9, a meni je upis na faks od 10 do 14 u ponedjeljak. Ne znam koliko njima treba da izdaju novu ako uopće izdaju, sve me strah da se neću moći upisati na faks..

Unaprijed hvala na bilo kakvom odgovoru/savjetu!
__________________
---
Vernon Wonderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 09:26   #74
molim vas pomozite mi. maturu sam položila prošle godine a planiram se ove godine upisat a nisam podigla potvrdu o položenoj maturi. zanima me da li ja mogu još uvijek podići potvrdu u svojoj školi . hvala unaprijed
forum nemam ime is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 19:56   #75
Koja je šema s tom potvrdom, dobija se tek kada su položena sva 3 obavezna predmeta (+ na njoj pišu položeni izborni); ili za svaki predmet posebno?
salute is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 13:41   #76
trebam pomoooć ljudiii... imam upis na fax u utorak, a potvrdu o položenoj maturi koju moram imati nemam... naime položila sam maturu 2011. i tad sam potvrdu digla u svojoj školi, ali ne mogu ju naći. sad me zanima kad im ispunim obrazac i pošaljem da mi ponovno daju potvrdu, koliko to dugo čekam?
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 13:43   #77
Quote:
žana guja kaže: Pogledaj post
trebam pomoooć ljudiii... imam upis na fax u utorak, a potvrdu o položenoj maturi koju moram imati nemam... naime položila sam maturu 2011. i tad sam potvrdu digla u svojoj školi, ali ne mogu ju naći. sad me zanima kad im ispunim obrazac i pošaljem da mi ponovno daju potvrdu, koliko to dugo čekam?
Ne vjerujem da će ti stići do utorka...meni je trebalo cca tjedan dana da stigne.
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 17:18   #78
položena dva predmeta(1 obvezni + izborni) ...dal se trebaju ici podignut potvrde ili se potvrde o položenoj državnoj maturi podižu tek kad u potpunosti položiš sve predmete ,znaci sva 3 + 1 ?
Plavoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.