Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2006., 09:50   #61
Pa taj podatak ti je sasvim dovoljan, ne? Barem za izračunati godinice. I daj da se ne prepucavamo, jako mi je drago što si se tako angažirala za poklon.
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 11:57   #62
Quote:
kemik kaže:
Dakle, idem na proslavu 8. rodjendana jednog klinca. Nazalost, o njemu ne znam puno (zato sto smo i njegov tata i ja kreteni ), osim da voli crtati, slikati, opcenito likovno se izrazavati.

Imate li vi, iskusni roditelji i poklonopoklanjatelji kakvih ideja sto bih mogla malom kupiti, a da ga razveseli?
Kaj opce vole klinci od 8 godina u danasnje doba?


PS: molim gore narecenog tatu da ne komentira, i da se pravi iskreno iznenadjen kad vidi poklon koji sam kupila!

Hvala...
klinci uvijek vole slatkiše pa nikad nećeš pogriješiti kad to izkombiniraš sa npr. nekakvom bojankom, pastelama ili vodenim bojama, možeš uzeti i one knjige kao npr. mađioničarski trikovi moj bratić se time oduševio(ima 9.god.)
mina6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 19:20   #63
Quote:
polly kaže:
ima legića koje će dijete od 8 godina teško bez pomoći složit

imaju i viking seriju


kako bi se reklo, ocito me pregazilo vrijeme
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 19:53   #64
Quote:
Clea kaže:


kako bi se reklo, ocito me pregazilo vrijeme
prije da nisi još dorasla do tog uzrasta
a imaš i legiće sa motorićem, tak da buš spremna kad ti vrijeme dođe
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 19:55   #65
tek tolko da znate, kupila sam svasta lijepoga, ali ne zelim sad napisat da tata ne bi unaprijed procitao sto sam kupila...

hvala svima na pomoci, na uvidu u mozak jednog sedmogodisnjaka...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 20:22   #66
Danas su klinci puno "odrasliji" nego pred desetak godina kad sam ja bio u tim godinama (serem, bilo je to pred oko 25 ) pa ih je po meni malo glupo podcijeniti s bojicama i slatkišima. Uglavnom znam da ih većinu dosta pali da rade nešto ozbiljnije. Ja kćerki (prvi razred, 6 i pol godina) uglavom kupim recimo iz turbo limača one folije na koje se crta pa onda možeš zakeljit na prozor, pa onda oni kitovi sa drvenim perlicama i kopčicama za slagat ogrlice (da se sližit dosta dobro pa čak i moja stara i ženina prijateljica za ozbiljno nose po jednu ) . Pa onda recimo kalupe, boje i gips pa složiš neku životinju koja kasnije može ostat za ukras u sobi- jako su ponosni kad imaju tako nešto što su sami napravili praktički iz malo prašine i vode.
Za dečka to samo malo prilagodiš muškom mozgu pa recimo ideš sa (jednostavnijim) maketama i slično.
Blaženo vrijeme do 5-6 godina , malom sam kupio plastični mač u koji ide baterija pa kad u nešto lupiš ispusti metalni zvuk ko kad se dva mača sudare Ne ispušta ga iz ruke ni kad spava
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2006., 19:18   #67
Quote:
polly kaže:
prije da nisi još dorasla do tog uzrasta
a imaš i legiće sa motorićem, tak da buš spremna kad ti vrijeme dođe
nadam se da budem
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 10:51   #68
Poklon za rođendan

Što kupiti za poklon muškom djetetu koji ide u treći razred osnovne škole?
Znam da voli igrati igrice na kompjuteru ali nemam pojma gdje to kupiti i koliko to košta. Odjeću ne bi kupovala jer mi je jako teško veličinu pogoditi.
Bilo koji savjet bio bi mi dobrodošao.
Zahvaljujem!
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 17:18   #69
legice
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 20:59   #70
Quote:
anya kaže:
Što kupiti za poklon muškom djetetu koji ide u treći razred osnovne škole?
Znam da voli igrati igrice na kompjuteru ali nemam pojma gdje to kupiti i koliko to košta. Odjeću ne bi kupovala jer mi je jako teško veličinu pogoditi.
Bilo koji savjet bio bi mi dobrodošao.
Zahvaljujem!
igrice za komp u algoritmu. cijene ne znam, pogledaj tu:
http://www.algoritam.hr/?m=6
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 22:52   #71
Pitaj za neke RPG-ove jer su oni danas dosta popularni i trazeni ali nemoj one za online igranje.
Zeljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 07:59   #72
Odabrala sam jednu igricu sa algoritma. Odlična web stranica.
Hvala svima
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 11:14   #73
Da ne otvaram novi topic,a što kupiti curici od sedam godina,za koju nemam pojma šta ju zanima ?
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 11:24   #74
Quote:
anya kaže:
Odabrala sam jednu igricu sa algoritma. Odlična web stranica.
Hvala svima
 
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 12:18   #75
Ako curica ima kompjuter onda je i za nju igrica dobar izbor. Meni su npr. jako dobre one Sunčice u koječemu, a i djeci se sviđaju. Možeš joj uvijek kupiti i knjigu. Ja sam baš prošli tjedan išla na rođendan kod jedne curke od sedam godina i kupila sam joj u Turbo Limaču jedan onaj kreativni set za ručne radove - ima za raditi goblenčiće, male stvarčice od vune, vezenje itd. Iste takve setove imaš sa perlicama za raditi ogrlice, pa za raznorazna bojanja - keramike, stakla itd. I još sam joj kupila neke sitničice u Funky Fish dućanu, tamo ima svakojakih kerefeka za curice.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 11:27   #76
Mislim da ću se odlučiti za neki od tih setova sa perlicama.To bi joj moglo biti fora.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 12:54   #77
Quote:
anya kaže:
Što kupiti za poklon muškom djetetu koji ide u treći razred osnovne škole?
Znam da voli igrati igrice na kompjuteru ali nemam pojma gdje to kupiti i koliko to košta. Odjeću ne bi kupovala jer mi je jako teško veličinu pogoditi.
Bilo koji savjet bio bi mi dobrodošao.
Zahvaljujem!
ninja kornjače,nemreš fulat....
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:49   #78
Pomoć - pokloni za dječake!!!

Molim cijenjene forumaš/forumašice da mi pomognu sa idejom - što kupiti dječaku od osam godina za poklon? Naime, imam žensku djecu i uvijek mi je totalno bed kupovati nešto muškoj djeci. Jednostavno nisam u toku sa stvarima koje njih zanimaju i koje su trenutno među njima "nužne".

Dakle, osam godina, dječak, Zagreb....Što mu pokloniti, a da nije baš pretjerano...
ledena19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:17   #79
spojila sam s postojecom temom

dakle pisi:

skolski pribor: dobra pernica, ruksak za skolu
kompjutorske igrice: fifa, nba, robin hood (red velicine 100-120 kn) - algoritam
sport: dres reprezentacije, dinamov suvenir - ima zgodnih majica cca 70 kn u vlaskoj preko puta ulaza u importanne galeriju, knjige o sportu, nogometnih lopti nikad dosta
mp3 ili mali radio sa slusalicama, tog ima fakat jeftinog-od 10 kn nadalje...
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:48   #80
Puno hvala. I za spajanje sa postojećom temom, i za ideje.
Temu sam tražila jer mi se činilo da ju vidjeh negdje ranije, ali velika su bespuća foruma, nikako napiknuti....
ledena19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.