Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 13:23   #81
Jel mozda netko zna koji je ovo materijal?

http://www.lovarni.com/party-dresses...in-grazia-p242
no-name1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:25   #82
Quote:
no-name1 kaže: Pogledaj post
Jel mozda netko zna koji je ovo materijal?

http://www.lovarni.com/party-dresses...in-grazia-p242
Vjerojatno onaj mekši til, a ispod je vrlo vjerojatno poliester.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:41   #83
hej, meni se bliži maturalna i ja bih si najrađe sašila haljinu jer ne vjerujem da ću pronać kod nas neku zadovoljivu :/

e sad, izgledala bi ovako, http://fashionstyle9.com/wp-content/...om_dresses.jpg

s tim da bih kombinirala tamnosivu ispod(mislim da je to saten) i tirkiznu preko (ovaj til slatki ili šta već je) ili možda pak obrnuto, ali se bojim da nema kod nas ovakvih materijala s cvjetnim uzorkom.. ili ako vi imate neke bolje kombinacije boja, primam prijedloge

i još jedan problemčić, nekako bih tu rukave dodala, najljepše bi bilo da su isto onako cjvjetnog uzorka, ali ne znam koje boje i kak bi to izgledalo..

molim vas, ako ima neka dobra duša da zna o čem otprilike pričam nek mi kaže gdje bi se to sve moglo kupit i jel izvediva moja haljinica

unaprijed hvala
FeddeLeGrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 19:48   #84


koji je ovo materijal? bi se dao kupit negdje u zg?
FashionNotebook is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:00   #85
Quote:
FeddeLeGrand kaže: Pogledaj post
hej, meni se bliži maturalna i ja bih si najrađe sašila haljinu jer ne vjerujem da ću pronać kod nas neku zadovoljivu :/

e sad, izgledala bi ovako, http://fashionstyle9.com/wp-content/...om_dresses.jpg

s tim da bih kombinirala tamnosivu ispod(mislim da je to saten) i tirkiznu preko (ovaj til slatki ili šta već je) ili možda pak obrnuto, ali se bojim da nema kod nas ovakvih materijala s cvjetnim uzorkom.. ili ako vi imate neke bolje kombinacije boja, primam prijedloge

i još jedan problemčić, nekako bih tu rukave dodala, najljepše bi bilo da su isto onako cjvjetnog uzorka, ali ne znam koje boje i kak bi to izgledalo..

molim vas, ako ima neka dobra duša da zna o čem otprilike pričam nek mi kaže gdje bi se to sve moglo kupit i jel izvediva moja haljinica

unaprijed hvala
Haljina je bas lijepa. Ali takva kakva je. Bez dodanih rukava.
Bolje ti je napraviti neki mini bolero preko, nego na ova stvaljati rukave.

Mislim, da ces jako tesko naci turkiznu cipku ili til sa ovakvim uzorkom.
A za crnu vj. nema problema .



Quote:
FashionNotebook kaže: Pogledaj post


koji je ovo materijal? bi se dao kupit negdje u zg?
Moze biti poliester a moze svila.
Posto se to nosi u vrucini, priporucila bi svilu, jer bi se u poliestru jako znojila, i sve bi se ti ljepilo na kozu.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 01:59   #86
Može mali savjet s mjestima gdje se može kupiti eko koža, a da nisu neke divlje cijene...
..planiram si napraviti navlake za jastuke na kauču jer su mi se poderale stare
Info molim za Zagreb i Zadar

Hvala
luana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 19:15   #87
Quote:
FeddeLeGrand kaže: Pogledaj post
hej, meni se bliži maturalna i ja bih si najrađe sašila haljinu jer ne vjerujem da ću pronać kod nas neku zadovoljivu :/

e sad, izgledala bi ovako, http://fashionstyle9.com/wp-content/...om_dresses.jpg

s tim da bih kombinirala tamnosivu ispod(mislim da je to saten) i tirkiznu preko (ovaj til slatki ili šta već je) ili možda pak obrnuto, ali se bojim da nema kod nas ovakvih materijala s cvjetnim uzorkom.. ili ako vi imate neke bolje kombinacije boja, primam prijedloge

i još jedan problemčić, nekako bih tu rukave dodala, najljepše bi bilo da su isto onako cjvjetnog uzorka, ali ne znam koje boje i kak bi to izgledalo..

molim vas, ako ima neka dobra duša da zna o čem otprilike pričam nek mi kaže gdje bi se to sve moglo kupit i jel izvediva moja haljinica

unaprijed hvala


zanimljivih raznobojnih cipki/tila ima ducan sa tkaninama u importane galeriji i importane centru. ja sam gledala prosle godine tirkiznu cipku s perlicama.
da kosta kosta

i ducani iako je isti vlasnik(ako oba jos postoje) imaju razlicite boje i uzorke
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 06:08   #88
jel netko možda vidio u zagrebu crni vuneni štof za kapute? samo da je unutar tramvaj zone bilo bi lijepo
ja sam ušla u par radnji kojima ne znam ime i pitala i baš nigdje nisu imali
__________________
moj albumić - prodajem nove prada sunčane naočale
Abbey Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 16:09   #89
Meni je od navedenih najbolji Emporium (koji btw sad ima veliko sniženje ), a još se zna zalomit i nać dobrih materijala u Bonoteksu (Čulinečka 27) - dosta često znaju imat odlična sniženja na fakat kvalitetne materijale, a i overall nisu preskupi.
__________________
withlovelucija.blogspot.com
Lucche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 12:30   #90
ovaj video http://www.youtube.com/watch?v=RHf-BVJw2Wg me potaknuo da napravim taj neki prsluk/kardigan bez rukava, cini se dosta jednostavno...pa me zanima koliko bi me kostala tkanina za jedan takav?
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 19:13   #91
Seamisai, to je viskozni jersey. Ima puno boja u Pamigu u Ilici 510, a širina je skoro 2 metra.
veselekrpice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 23:33   #92
Kako se točno zove pamuk tj. mješavina pamuk od kojeg su obično one zimske trenerke, mucaste iznutra i može li se to uopće kupiti igdje?

Zadnje uređivanje the redCat : 16.09.2012. at 23:44.
the redCat is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 16:18   #93
Materijal

Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Kako se točno zove pamuk tj. mješavina pamuk od kojeg su obično one zimske trenerke, mucaste iznutra i može li se to uopće kupiti igdje?
Taj materijal ti se zove FELPA.

I, vidjela sam da je netko napisao u nekom od prethodnih postova: fiselin.
Ne znam, no, ja ga kupujem kao "flizelin".

Bonoteks ti ima nešto felpe, kod Britanca onaj dućan sa materijalima.
Za Pamigo ne znam, nisam dugo bila tamo.
__________________
Mojne_me

Zadnje uređivanje Mojne_me : 17.09.2012. at 16:20. Reason: Dopuna teksta.
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 22:50   #94
Quote:
Mojne_me kaže: Pogledaj post
Taj materijal ti se zove FELPA.

I, vidjela sam da je netko napisao u nekom od prethodnih postova: fiselin.
Ne znam, no, ja ga kupujem kao "flizelin".

Mislila sam da je felpa čista sintetika, i ono sa lica i naličja tj. s obje strane mucast.
Flizelin sam skužila da nije za izradu odjeće tj. dječje trenirke?

Danas sam opet tražila i u Ri izgleda neću naći jer mi nude tanki pamuk, a meni treba da je s naličja mucast i topao a s lica gladak, obično na takvim trenirkama piše da su 80% pamuk.
Meni nije jasno da toga nema za kupiti ili to isključivo ide u veleprodaju za one koji rade te zimske pamučne trenirke za dućane?!

Zadnje uređivanje the redCat : 17.09.2012. at 23:07.
the redCat is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 00:31   #95
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno da toga nema za kupiti ili to isključivo ide u veleprodaju za one koji rade te zimske pamučne trenirke za dućane?!
nemoj zaboraviti da je jos relativno rano za tople i zimske materijale pa ih trgovine mozda jos nisu niti nabavile.
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 10:59   #96
zna li tko gdje mogu nabavit ovaj materijal s notama
http://egl-comm-sales.livejournal.com/13691181.html
jelenaa82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 11:13   #97
Kod nas jos nisam naletjela na takve i slicne materijale.
Ono sam vidjela bilo je vecinom ajme boze.

Morat ces traziti po internetu i kupi od njih, i ne zivciraj se oko postarine jer postarina je taman koliko bi potrosila vozeci se po gradu trazeci slicno.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 14:34   #98
jel zna netko gdje u zg ima ovakav materijal za kupiti,a da je negdje u ilici ili tom dijelu oko trga?
__________________
Destiny is for losers. It's just stupid excuse for wait for things to happen,instead of making them happen.
..ena.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 16:55   #99
Zna li netko gdje bih u Zagrebu (ili Osijeku) mogla kupiti zeleni materijal za kapute?

Boje mogu biti ovakve:

Eventualno ovakva: http://confidencetricks.susiefaux.co...green-coat.jpg

Najradije druga po redu, ali znam da puno tražim. Maslinasto ne tražim.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 22:13   #100
Quote:
..ena.. kaže: Pogledaj post
jel zna netko gdje u zg ima ovakav materijal za kupiti,a da je negdje u ilici ili tom dijelu oko trga?
zag mag Ilica
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.