Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2014., 19:21   #961
Portali su objavili kao pravu vijest I bilo mi je čudno kuda bi ga vozili tako upadljivog

Usput, kad smo već kod SW, Mark Hamill http://m.youtube.com/watch?feature=y...&v=LeT0CCQ1yqo
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 00:47   #962
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Portali su objavili kao pravu vijest I bilo mi je čudno kuda bi ga vozili tako upadljivog

Usput, kad smo već kod SW, Mark Hamill http://m.youtube.com/watch?feature=y...&v=LeT0CCQ1yqo
a mi vjerujemo raznim portalima koji kopiraju vijesti zato što...?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 07:42   #963
Exclamation

Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
a mi vjerujemo raznim portalima koji kopiraju vijesti zato što...?
...su senzacionalisti u potrazi za što većim brojem klikova
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 09:25   #964
i lekcija dana je - ne vjerovat svemu što pročitamo...
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 21:49   #965
Predivno

1.

2.

3.

Ostatak galerije.

Zadnje uređivanje Corvus : 17.09.2014. at 21:56.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 01:43   #966
Bez dvojbe najbolji Batmobile do sada.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:12   #967
I meni se sviđa. Napravljen kao mješavina Batmobila iz prijašnjih filmova.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 17:53   #968
A ipak neće bit crne boje?
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 19:25   #969
Pa Crn je.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 12:53   #970
Meni bas i nije bog zna sto. Najbolji mi je bio 1989 Batmobile, imao je taj Batman gothic priokus. Vjerovatno se svi slazemo za najgoreg, Batman and Robin, brrrr (Robin: Chicks dig the car!)
__________________
Al Lowe's masterpiece
nickherc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 13:56   #971
Quote:
nickherc kaže: Pogledaj post
Najbolji mi je bio 1989 Batmobile
+1
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 14:40   #972
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Pa Crn je.
Meni ne izgleda tak
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:41   #973
DC Movie Release Schedule Unveiled!


Quote:
Warner Bros CEO Kevin Tsujihara is currently hosting a presentation for investors today and took the opportunity to announce what films will be taking those dates. As it turns out, Shazam won’t be out for a while and Wonder Woman will be coming quite a bit sooner. Cyborg is getting his own movie, Green Lantern will get a reboot and director, and Zack Snyder will helm Justice League parts 1 and 2. Also, they’ve cast The Flash! Let’s see how the DC movie universe is currently shaping up:

Batman V Superman: Dawn of Justice - March 25th, 2016
Suicide Squad – August 5th, 2016
Wonder Woman - June 23rd, 2017
Justice League - November 17th, 2017
The Flash - March 23rd, 2018
Aquaman - July 27th, 2018
Shazam - April 5th, 2019
Justice League 2 - June 14th, 2019
Cyborg - April 3rd, 2020
Green Lantern - June 19th, 2020


Bring it!]
Quote:
We learned more than just dates though. Zack Snyder will return again after BvS to help both Justice League features and David Ayer (End of Watch, Fury) will direct Suicide Squad. WSJ reports that Ezra Miller will play The Flash and to no surprise, Jason Momoa will play Aquaman.


It’s Official: Jason Momoa is ‘Aquaman’; Solo Movie Coming 2018.





‘Flash’ Movie Coming in 2018; Ezra Miller Starring.


Zbilja neočekivan izbor, no na to smo i navikli od WB/DC castinga, no radi se zbilja o odličnom mladom glumcu(tko nije, neka pogleda "We need to talk about Kevin").

Zadnje uređivanje Corvus : 15.10.2014. at 19:52.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:47   #974
neka, neka... sta vise DC filmova to bolje... Marvel je Ok, ali DC mi je oduvijek bio drazi... Zbog Batmana naravno

Momoa bi mogao bti dobar Aquaman. Bar izgledom... Vidjet cemo glumu...
A Ezra kao Flash... ne znam... na prvu mi se nije cinio kao neki ok izbor... ali sta vise razmisljam, to mi se cini da bi i on mogao biti dobar...
Korben Dallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:40   #975
Mogu oni planirati kaj hoće ali ako mi BvS tanka u kinu neće biti ništa nakon toga.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 09:46   #976
Sprema se neki set u New Mexicu.




Malo glasina za filmove koji su u fazi pripreme:

Warner Bros. wants Tom Hardy, Will Smith, Ryan Gosling, and Margot Robbie for ‘Suicide Squad’ roles.
Uff, Margot Robbie kao Harley Quinn bi bio savršen casting.
Bilo je jucer spominjano da su glumci A liste na popisu, no vidjet ćemo koga će na kraju uspijeti pridobiti.


Zack Snyder Remains King Of The DC Movieverse, Is Directing JUSTICE LEAGUE 2.
Znači:
JL1- Brainiac.
JL2- Darkseid.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 09:48   #977
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Mogu oni planirati kaj hoće ali ako mi BvS tanka u kinu neće biti ništa nakon toga.
Nema šanse, čak i ako se ispostavi da je prosječan film većina će otići u kino iz znatiželje da vidi kako izgledaju Batman i Superman zajedno
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:27   #978
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Nema šanse, čak i ako se ispostavi da je prosječan film većina će otići u kino iz znatiželje da vidi kako izgledaju Batman i Superman zajedno
Na tu foru mozes samo prvi vikend privuci ljude. Onda word of mouth dalje diktira gledanost.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:31   #979
svaki do sad noviji superman , spiderman, batman je imo nenormalnu gledanost a tek sad kad budu 2 zajedno... tak da pricat o nekom flopu su zesce gluposti
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 14:26   #980
slazem se...sumnjam da ce biti bas flop (ovisi sta nekome znaci flop...npr hobbit 2 koji je zaradio 900ines milijuna nije flop,ali ocekivali se bolji rezultati od 1....man of steel, sa preko 500 milijuna u danasnje vrijeme isto nije neki megahit,a opet ja ne bi rekao da je flop) .... plus stvarno- pa ja mislim da jako malo ljudi nece htjet ic pogledat supermana i batmana u istom filmu...word of mouth ponekad nije garancija niti za uspjeh niti za neuspjeh, ima vise primjera za dobar wom a los odaziv publike i za los/osrednji wom ali na kraju zaradio....vidjet cemo..i drago mi je da se dc ukljucio sa filmovima, sam nek im budu kvalitetni ko batman crtani
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.