Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 16:46   #81
Haley Joel Osment(Šesto Čulo,A.I. Artificial Intelligence).Narasto mali i nesto.
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 16:48   #82
Lupita Nyong'o
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 16:48   #83
te sve ženske što navodite, hollywood je nemilosrdan a starost neizbježna, tak da ako su bile samo lijepa lica i tijela, doći će neka mlađa i bolja kad-tad
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:02   #84
u u u ..dakota fanning...znaci sjecam se- najveca mlada nada ikad bla bla..i fkt je odlicno glumila...a sad se trudi i glumi u nekakvim sex droga buntovnica filmovima da si razbije stereocast ali nemere
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:04   #85
Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
Haley Joel Osment(Šesto Čulo,A.I. Artificial Intelligence).Narasto mali i nesto.
I udebljao se.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:14   #86
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
ali je li više gl.glumac u njima..


evo njega sad u ukrajini
On je simpatizer i prijatelj Putina. Nadam se da su ga protjerali iz Amerike jer je zabranjeno da američki glumci pokažu svoju simpatiju prema Putinu.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:17   #87
Na pamet mi pada Elijah Wood.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:41   #88
Quote:
Twiggy kaže: Pogledaj post
u u u ..dakota fanning...znaci sjecam se- najveca mlada nada ikad bla bla..
Da da, dakota..sjecam se tih natpisa i prognoza.
Od tih mladih mi jos pada na pamet onaj mali corey feld..nesto, glumio je u the lost boysima (obozavala sam taj film kao mala ), gremlinima, goonies, stand by me..pola mog razreda je imalo njegove slike po zidovima, decko 80tih i 90tih, a sada je propalitet..

Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Na pamet mi pada Elijah Wood.
?
Zar nije glumio u hobitu? 2012a, koje godine je to bilo? Nemojmo sad pretjerivati, od 2 godine stanke ne snimanja proglasavati potonuce.
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:43   #89
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
?
Zar nije glumio u hobitu? 2012a, koje godine je to bilo? Nemojmo sad pretjerivati, od 2 godine stanke ne snimanja proglasavati potonuce.
Da, ali slabo, na kratko.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:45   #90
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
te sve ženske što navodite, hollywood je nemilosrdan a starost neizbježna, tak da ako su bile samo lijepa lica i tijela, doći će neka mlađa i bolja kad-tad
Ne navodimo takve ženske.

J.L. Curtis, debela McGillis, pa donekle i Turner nikad nisu bile SAMO lijepa lica (pogotovo ne tijela), nego glumice (s velikim G).
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:49   #91
Gdje je nestao Billy Zane?
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 18:00   #92
netko bi malo trebao pogledat što njihovi spomenuti snimaju na imdb.ako čovjeka nema u poznatijem filmu 2 godine ne treba ga otpisivati.bar pričekat desetlječe..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 18:13   #93
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Da, ali slabo, na kratko.
Govoriti da je potonuo onaj tko gradi karijeru od 80tih, pocevsi sa malom ulogom u back to the future, pa do forever young sa mel gibsonom ('90e) i tko dode do tako reci glavne uloge u trilogiji gospodara prstenova je nonsens, ali ono, svjetskih razmjera. A prosla je tek koja godina.
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 18:16   #94
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Lupita Nyong'o
Po kojem kriteriju? Koliko vidim, odmah s prvom ulogom je dobila Oscara, a niz nastavlja sa samim hitovima.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 18:53   #95
Nebi u potonule svrstao ethan hawkea. On nikad nije imao megahitove i bio na vrhu kao mnogi ovde spomenuti i evo npr horor sinister iz 2012. i the purge iz 2013. su vratili pare i pokrili se i zaradili samo u americi. Nema neke visokobudzetne filmove tako da nema i nekih flopova. Gattaca mi je genijalan film, originalan i vizualno mi bas pase a ne prsti od cgi-a ko vecina danasnjih sf filmova.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:15   #96
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
te sve ženske što navodite, hollywood je nemilosrdan a starost neizbježna, tak da ako su bile samo lijepa lica i tijela, doći će neka mlađa i bolja kad-tad
Nažalost istina za mnoge.

Ali ne objašnjava nestanak karatkernih glumica koje smo ovdje neke naveli, pgotovo ne recimo Whoopi, koju je uništilo ovo nedijelo

https://www.youtube.com/watch?v=dY7gsUL9Xkk
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:22   #97
Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
Haley Joel Osment(Šesto Čulo,A.I. Artificial Intelligence).Narasto mali i nesto.
Dječje zvijezde, muški teen ljepotani i još više sexy cure, ne traju dugo.

Kako se zvala ona što je glumila u Planeti Majmuna iz 2001.?

Tih dana je bila svugdje, a pgotovo na psoterima u sobama 14 godišnjaka.

Danas je se nitko ni ne sjeća, ni ja se ne mogu sjetiti imena

EDIT
evo sa imdb Estella Warren
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:47   #98
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Danas je se nitko ni ne sjeća, ni ja se ne mogu sjetiti imena
A onda je bila kao poznata?

Ustvari jest, ali ne kao glumica već kao model. To je kao da pitaš gdje je nestala Cindy Crawford, tj. s velikih ekrana. Gluma ni nije njihova primarna zanimacija već sporedna stvar, kao što je Eminem odradio jednu ulogu.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 23:10   #99
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
...posterima u sobama 14 godišnjaka

A gdje je nestao michael dudikoff? Njega nisam ni vidjela ni cula, ne pamtim od kada.

Super tema

Bas danas, zahvaljujuci ovoj temi guglam nesto i podsjeti me na film kojem sam kazetu izlizala, koliko sam ga gledala kao mala- sto te tata pusta sama , barbra streisand..i procitam na nekom clanku kako ju je pogresna uloga u, cini mi se '81oj ili '91oj 'stajala filmske karijere', da nakon tog filma nije ostvarila nikakvu znacajniju ulogu..tek nekakvim 'povratkom' bi se mogli smatrati fockeri.
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 23:46   #100
Michael Keaton, čovjek je bio Batman,nakon toga dosta prosječnih uloga za brzi zaborav,iako ove godine glumi u novom dugoočekivanom filmu Alejandra González Iñárritua.

Val Kilmer također puno loših odabira ,iako kad hoće zna pokazati da je dobar karakterni glumac.

Pokojni Roy Scheider pred kraj karijere također je glumio u groznim filmovima..

Tom Sizemore ,nakon nezaboravnih uloga u filmovima ,Reservoir Dogs,Kill Me Again ,Kill Bill ,Saving Private Ryan,Strange Days,Heat,Black Hawk Down, zaslugom teškog karaktera i brojnih ovisnosti također potpuno potonuo..
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.