Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2004., 22:59   #21
Quote:
The Undertaker kaže:
U 2. osnovne....New Kids On The Block!
Meni su se na mjesec dana sviđali BSB.
__________________

.


prodajem: Pearl Jam: Ten i No Code
snowboard
beheaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 23:04   #22
u osnovnoj skoli sam slusao (c)rap i toga se poprilicno sramim....
Nightwing is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 23:20   #23
eeee! zaboravio sam 2-3 razred vanilla ice (ajs ajs bejbi ) i poslije coolio

np the clash - i fought the law
__________________
._.
Blueealää is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 23:22   #24
and the low one!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 00:03   #25
Ja sam kao mali slusao Beatlese, Beach Boyse, Stonese i masu stvari koje su starci imali na plocama i magnetofonskim trakama, a od domacih sam slusao Nove fosile, Srebrna Krila. Al to je bilo ono, ful klinac, kraj sedamdesetih, poceak osamdesetih.

Kasnije je bilo svega (uglavnom gitare), ali nikad ono kaj se isfuravalo po MTV - Viva chartovima, niti domace stvari kakve se vrte na Obiteljskom/Narodnom radiju.
Dylan Dop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 00:19   #26
Ja sam bila na valjda svakom koncertu Novih fosila, imala sam sve ploče i znala sve pjesme napamet.
A i Riva tj Srebrna Krila...(jel su to 2 grupe ili jedna pa je mijenjala ime...sve mi se pomiješalo)...nije bila loša
...a onda su došli...NKOTB
Pa mc hammer isto negdje u to vrijeme
A onda - The Kelly Family

Prvi rock bend koji sam slušala su bili Gunsi, a vrlo brzo nakon toga Stonesi, Zeppelini, Doorsi itd. To je bilo krajem osnovne/početkom srednje i od tada mi se muzički ukus proširio i na druge vrste muzike, ali skoro sve što sam slušala od tada slušam i sad (ili ne slušam, ali bar cijenim)
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 00:23   #27
Ja sam... tamo u osmom osnovne... sram me rec slusala ... Michaela Jacksona
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 06:14   #28
Quote:
Tiamat kaže:
Ja sam... tamo u osmom osnovne... sram me rec slusala ... Michaela Jacksona
I ja isto, samo s 8 godina. Mada mislim da su me više fascinirali spotovi... auuuuuuuuuuuuuuuuuuu I Paulu Abdul , MC Hammer-a...

A za jednog osmogodišnjaka mislim da je Queen dobar početak. Sjećam se da sam neš buljio u TV i bila je nekakva live verzija Radio Ga Ga... (al volim ih i danas)

A ono što se sviralo na TV, Novi Fosili, Magazin, Riva i slično... ali to nisam nikad baš slušao...

Bila je tu još i hrpa kazeta od starog pa su se vrtili Dire Straits, Dona Summer, CCR, Beatles i sl...
A ono što sam sam otkrio su bili Floydi i Crimsoni s negdje oko 10-ak godina (najozbiljnije) na nekakvim kazetama.
Napominjem da ni dan danas nemam CD player...

Pa onda jedno dugo vrijeme nisam slušao baš ništa...

I nikad se nisam ulovio na Nirvanu, Mejdene, Metallicu, Gunse i takve stvari... ma koga uopće ovo zanima, dosta kenjaže...
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 06:26   #29
Ufff ja sam u 5 osnovne slusala Spajsice (sramim se) pa sam imala fazu Oasisa, Alanis Morissette i Garbage
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 10:21   #30
zdravko colic was the king! sestricna i ja slusale njega i sam' se cerekale, bile smo totalno zaljubljene u njega. pa one lokice i njihova koreografija, covjece..
druga neprezaljena ljubav: duran duran, pogotovo john taylor..
i onda me je lupio sting po glavi, uf, tooooo..
a prvi koncert na kojem sam ikad bila su bili ub40 u domu sportova..

joj, da, netko je spomenuo rokere s moravu, mislim da sam se palila na jednog od njih: javorka radi na kasu dvokratno, lakirani joj nokti, o lila, bog te mlatno.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 11:13   #31
Ajde da čujem, tko je sve plesao break dance?
Ja sam znao helikopter.
Ne, u biti, to nije bio helikopter, nisam znao helikopter, znao sam ono kad kao, padaš na zemlju, pa se dočekaš na ruke, a tijelom migaš poput zmije, i tak ideš unazad... Wicked!!!!
To sam mogao radit i pijan! Wicke wicke wicke Wicked!!!!!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 11:29   #32
zdravko colic

azra

pink floyd


bajaga i instruktori


prodigy


a sad slusam mamu i tatu..
nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 11:53   #33
Quote:
walter kaže:
Ajde da čujem, tko je sve plesao break dance?
Ja sam znao helikopter.
Ne, u biti, to nije bio helikopter, nisam znao helikopter, znao sam ono kad kao, padaš na zemlju, pa se dočekaš na ruke, a tijelom migaš poput zmije, i tak ideš unazad... Wicked!!!!
To sam mogao radit i pijan! Wicke wicke wicke Wicked!!!!!
Aj vont brejk dens, aj vont brejk fri, aj vont brejk pršljen kičmeni!

np Extreme Noise Terror - Third World Genocide (By Arms Trade)
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 12:07   #34
u osnovnoj prljavo kazalište, azra, zabranjeno pušenje, pa u srednjoj (neznem kaj mi je bilo) c-block pa sam se donekle unormalio pred kraj srednje->green day, blur....
:::bouz::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 12:16   #35
prvi zvuk Cypress Hill...pa malo Biohazard, RATM i ostalog hc bućkuriša iz tog doba...pa Hladno pivo...pa se uopće ne sjećam više...e da, prvi koncert Napalm Death
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 12:28   #36
1-2. osnovne: Bijelo dugme, Blondie, Haustor, Film, Paket aranžman (Hvala tati i tetki od sestrične)
3-4. osnovne: Duran Duran, David Bowie, Riblja čorba
(sestrini utjecaji)
5-6. osnovne: Modern Talking, razne disco poskočice, breakdance
7-8. osnovne: rap, house, disco, soul, funk
1. srednje: Hendrix, Partibrejkers, Doors, Clash, Bob Marley, stari r'n'r, Pink Floyd, EKV, riječki bendovi, Kraftwerk, Public enemy, Ramones itd.
2. srednje: The who, Bob Dylan, hipijevština, Miladojka, Zabranjeno p, Azra, KUD Idijoti, Sex Pistols, Psihomodo pop, Disciplina...
Ljeto između 2. i 3. srednje: otkrivanje većine danas mi najdražih izvođača: Byrds, Neil Young, Velvet Underground, Jesus and Mary Chain, Husker du, Sonic youth, Pixies, Pogues, Stone Roses, Stooges i tako to.

Ostalo su sve varijacije na temu. (A bilo je i mnooogo skretanja i zabluđivanja u mutne vode )

Nikad nisam slušao: U2, Žan Mišel Žara, Majk Oldfilda, grunge i metal
__________________
She blinded me with science!
Tufir II is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:14   #37
bila ova tema inače...
ko malo balafo sam slušala PM_P (i još uvek slušam) i bila sam jako zaljubljena u gobca(no, oke, još uvek jesam) i njegova golotinja je bila prva muška golotinja koju su moje okice videle... ah....... no, oke, priznam da sam slušala i danijela i vladija kalembera (evo noći, evo ludila....) a malo su me u 1.-2. osnovne i magazin i danijela privlačili... oonndaaa.... britni i minea.... no, oke, nem više niš takvog priznala... dost bi bilo....
no, pred kraj osnovne: morcheeba... nekaj mi se i vanessa mae sviđala...
a početkom srednje nirvana i samo nirvana...
iiiiiii onda :tadam: : metal! svašta... od sepulture, prek mejdeni, sonate arctice, nightwisha, hamerfalla, blablablje....
i tak... to je to... sad slušam to kaj slušam...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:25   #38
Modern Talking
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:29   #39
od prvog do četvrtog razreda sam slušala mineu, alku vuicu (pokrit ću se kesom po glavi), spice girils, kelly family ( sramote), bekstritbojs, u četvrtom i britni spirs i onda u petom blink 182 (to slušam i danas) i offspring (americana), u sedmom green day (dugo mi je trebalo) i nirvana i štojaznam, u osmom (tojest lani) nofx i rancid i tako....
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:54   #40
ajme ja se i bojim rec kaj sam sve slusala;ukratko:eminem,britney,maja suput(aaaaaaahhhhhhhhh),colonia(fuj),dalje necu...
__________________
f.u.b.a.r.* :amen:
*fucked up beyond all recognition
moj blogic
poison ivy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.