Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2008., 01:03   #1
A cemu onda skrivanje??

Ponukana necijim postom postavljam sljedece pitanje.Fenomen skrivanja bez da si ucinio krivicno dijelo.Jel to na nekoj nesvjesnoj bazi ili zasto???
Naime,recimo da ste u vezi.Solidnoj.I tako slucajno upoznate zensku koja vam se dopadne(fizicki) ali i po svemu drugome..i posto se medu vama ne desava nista strasno(mislim direkt na sex)osim nekih sitnih zajebancija i zezanja..smatrate je frendicom.Ali iako vam je samo frendica,vi je skrivate pred curom...I jos da dodam,imate frendice i ovako i onako,nije da vasa cura nezna za njih,sa nekima se cak i zna...dakle upoznata je.Ali cemu onda tu jednu,TAKODER FRENDICU ipak skrivate...a nema nista medu vama(fizicki) dakle,nemate razloga...
Bas fenomen.Sto li je razlog ipak u vasoj glavi da tu jednu ipak nekako ne stavljate na nos svojoj curi,zeni,kome vec?

Samo jedan od primjera-Sve frendice vas zovu,salju sms..nema problema.Ali toj jednoj ipak kazete,ne zovi me sada,znas,da moja cura nesto ne pomisli...(sta ima da misli???ako nema nista,hahaha)ili pak zovete kad ste sami...mislim koja je razlika,frendica je frendica.jos da je bilo nesto,shvatljivo...ali nije,pa koja je onda hebena razlika?
AFRODITA69 is offline  
Old 31.08.2008., 01:09   #2
to sto je zele posevit
skrivanje nekoga je prvi korak ka glupostima....
little_devil is offline  
Old 31.08.2008., 01:19   #3
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
Ponukana necijim postom postavljam sljedece pitanje.Fenomen skrivanja bez da si ucinio krivicno dijelo.Jel to na nekoj nesvjesnoj bazi ili zasto???
Naime,recimo da ste u vezi.Solidnoj.I tako slucajno upoznate zensku koja vam se dopadne(fizicki) ali i po svemu drugome..i posto se medu vama ne desava nista strasno(mislim direkt na sex)osim nekih sitnih zajebancija i zezanja..smatrate je frendicom.Ali iako vam je samo frendica,vi je skrivate pred curom...I jos da dodam,imate frendice i ovako i onako,nije da vasa cura nezna za njih,sa nekima se cak i zna...dakle upoznata je.Ali cemu onda tu jednu,TAKODER FRENDICU ipak skrivate...a nema nista medu vama(fizicki) dakle,nemate razloga...
Bas fenomen.Sto li je razlog ipak u vasoj glavi da tu jednu ipak nekako ne stavljate na nos svojoj curi,zeni,kome vec?

Samo jedan od primjera-Sve frendice vas zovu,salju sms..nema problema.Ali toj jednoj ipak kazete,ne zovi me sada,znas,da moja cura nesto ne pomisli...(sta ima da misli???ako nema nista,hahaha)ili pak zovete kad ste sami...mislim koja je razlika,frendica je frendica.jos da je bilo nesto,shvatljivo...ali nije,pa koja je onda hebena razlika?

Pa valjda strah da partner ne prepozna tu hemiju medju vama tj. nama (ako je svidjanje obostrano)

Moze se uociti kad se neko nekome svidja zar ne? Eto zbog toga...

Meni tu i nema neke misterije
M_A_R_K_O is offline  
Old 31.08.2008., 01:20   #4
želi je za sebe.
Wheel Smith is offline  
Old 31.08.2008., 01:21   #5
muškarci će skrivat a žene će govorit dečku jer su iskrene i otvorene i nemaju što skrivati, to je samo prijateljstvo.. onda kad se puknu reći će jednako tako otvoreno: desilo se, nije to bilo planirano.. jednostavno se dogodilo

i prebaciti teret na muškoga.. i osjećati se dobro u vezi svoje iskrenosti
Anka vragolanka is offline  
Old 31.08.2008., 01:25   #6
Quote:
Anka vragolanka kaže: Pogledaj post
muškarci će skrivat a žene će govorit dečku jer su iskrene i otvorene i nemaju što skrivati, to je samo prijateljstvo.. onda kad se puknu reći će jednako tako otvoreno: desilo se, nije to bilo planirano.. jednostavno se dogodilo

i prebaciti teret na muškoga.. i osjećati se dobro u vezi svoje iskrenosti
Anko Anko, vragolanko jedna
M_A_R_K_O is offline  
Old 31.08.2008., 01:26   #7
tako je to..

i ja sam jednom bila mlada..
Anka vragolanka is offline  
Old 31.08.2008., 01:29   #8
momku nikoga ne krijem.
Afrika is offline  
Old 31.08.2008., 01:30   #9
Quote:
Afrika kaže: Pogledaj post
momku nikoga ne krijem.
ni slatkiše?
Wheel Smith is offline  
Old 31.08.2008., 01:31   #10
eto o tome ja pričam.. ima takvih primjera kolko oš..

ona je s dečkom, ali se puno druži s prijateljem.. i onda vidi vraga.. puff

puf.puf.puf. sljrkslurp
Anka vragolanka is offline  
Old 31.08.2008., 01:34   #11
Quote:
Wheel Smith kaže: Pogledaj post
ni slatkiše?
jedem pancetu umisto slatkiša.
za čikuladom nisam luda.
Afrika is offline  
Old 31.08.2008., 01:35   #12
Quote:
Anka vragolanka kaže: Pogledaj post
eto o tome ja pričam.. ima takvih primjera kolko oš..

ona je s dečkom, ali se puno druži s prijateljem.. i onda vidi vraga.. puff

puf.puf.puf. sljrkslurp
Ja znam jedan takav primjer
M_A_R_K_O is offline  
Old 31.08.2008., 01:39   #13
ja mislila ti dečko..

jel to tvoja cura bila?

iako, divim se tim papcima koji su u stanju mjesecima glumiti prijatelja..
Anka vragolanka is offline  
Old 31.08.2008., 01:43   #14
AFRODITA69;15774810]
Quote:
Ponukana necijim postom postavljam sljedece pitanje.Fenomen skrivanja bez da si ucinio krivicno dijelo.Jel to na nekoj nesvjesnoj bazi ili zasto???
Sto ga ti pretera..

Quote:
Bas fenomen.Sto li je razlog ipak u vasoj glavi da tu jednu ipak nekako ne stavljate na nos svojoj curi,zeni,kome vec?
Zato sto ta jedna je mozda opasnost za npr.banalnu stvar ..svadju..
Ne zeli covek da se svadja sa devokom,zenom upravo kako si sama rekla jer nema razloga..zbog cega da se svadja kad nema nista medju njima,a njegova devojka je mozda ljubomorna,a ova druga mozda na "losem" glasu..

To je samo jedan primer..
Cosmopolita is offline  
Old 31.08.2008., 02:24   #15
neznam..mislim,recimo da nije na losem glasu..da je fina..bas ono fina.da nema nista lose u vezi nje...zapravo,poanta i jest da nema sto skrivati,kao sto ne skriva ni one druge prijateljice..a svejedno se ne svada sa curom.ali tu jednu bas skriva...pa koja je hebena razilka onda?

ajd recimo da mu se svida i on njoj..ali svejedno,pa ne rade nista ako su frendovi.mozda jel bi mogli????pa mu je u podsvjesti kao da vec jesu,osjeca se kriv za dirty minds????
AFRODITA69 is offline  
Old 31.08.2008., 02:26   #16
Quote:
Anka vragolanka kaže: Pogledaj post
ja mislila ti dečko..

jel to tvoja cura bila?

iako, divim se tim papcima koji su u stanju mjesecima glumiti prijatelja..
Ne ne, nisi shvatila, ja sam "prijatelj" u toj prici



P.S.
i bas naprotiv, ja glumim neprijatelja
it's a bit complicated...
M_A_R_K_O is offline  
Old 31.08.2008., 02:28   #17
Quote:
Anka vragolanka kaže: Pogledaj post
muškarci će skrivat a žene će govorit dečku jer su iskrene i otvorene i nemaju što skrivati, to je samo prijateljstvo.. onda kad se puknu reći će jednako tako otvoreno: desilo se, nije to bilo planirano.. jednostavno se dogodilo

i prebaciti teret na muškoga.. i osjećati se dobro u vezi svoje iskrenosti
istina
 
Old 31.08.2008., 03:11   #18
ja nikad nebi rekla decku.i da skrivala bi nekog ko mi je kao frend ali osjecam nesto vise prema njemu..dopada mi se recimo i zelim ga.onda onako nesvjesno valjda bi takvog skrivala,jer imam dirty minds prema njemu,hehe.docim neke bezvezne bas ono frendove doslovno,nema svrhe skrivati.a mislim da bi i decko moj znao dal se radi o frendu ili ja samo tako kazem..ili neznam zbog mojih dirty misli ja bi tako mislila...
AFRODITA69 is offline  
Old 31.08.2008., 03:18   #19
Kaj ti to ozbiljno pitaš!? Lol.

Zamisli samo da je ta frendica zgodnija od nje. Ženska je u stanju bit ljubomorna na boju žniranaca, a kamoli na neku trebu koja je zgodna.
A žensko je isto tako u stanju bez problema ispit ti mozak temeljeno na ničemu drugom osim na glasovima iz svoje glave.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 31.08.2008., 03:19   #20
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
...i da skrivala bi nekog ko mi je kao frend ali osjecam nesto vise prema njemu..dopada mi se recimo i zelim ga....
Čim ti njega želiš nije ti više frend - samo što vi ženske to ne znate razlikovati
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger