Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2009., 12:25   #1
(Pre)velike vagine?

Znam da ovde zenski spol cini 4/5 moderatorskog tijela, ali molim da se ne brise tema kao sto se prosla obrisala, da li se neka moderatorska povrijedila temom, ne znam, tek, jako je neumjesno da se obrise tema koja ne krsi pravila foruma.

Elem, postavljena je ovdje da bi se tema prosirila na tek nesto vise od desetak muskih osoba sa kojima sam diskutovao o tome, a rijec je o prevelikim vaginama.

Jeste, nije ovo crno bijeli svijet, da se uvijek svaljuje krivica na malen penis, kao sto penis moze biti nezadovoljavajucih dimenzija, tako moze i vagina. Ovdje se misli iskljucivo na unutrasnjost vagine koja je presiroka, te ih vecina penisa ne moze zadovoljiti, a ni one penise. Ukoliko dodje vanserijski obiman penis, obe strane su zadovoljene, ali toliki penisi su ipak neznatna manjina, kao i takve vagine, pa su sanse za neki harmonican seksualni zivot jako male.

Vjerovatno se svima vama nekada desilo da ste naisli na zensku osobu sa kojom seks nije bio bog zna sta, iz cistog razloga sto bi, nakon par penetracija, prestali osjecati otpor stjenki vagine, i mogli bi "udarati u prazno" do jutro, nema stimulacije, uzitka ni orgazma.

Zanimaju me vasa iskustva i misljenja, da li se i dalje treba drzati mita da su krivi samo mali penisi, jer je cinjenica da postoje vagine toliko siroke, da ih moze zadovoljiti samo vanserijski primjerak penisa. Pored urodjeno siroke vagine, i prosirivanja koje dolazi sa godinama (ukoliko zene na paze na svoju vaginu). Licno, mislim da je genetski faktor bitan i vjezba/bavljenje sportom, jer sam imao odnose sa djevojkama po desetak godina starijima, a koje su bile uze od recimo nevinih djevojaka.

Prosirivanje moze nastati i "vjestackim" putem (koristenjem velikih seksualnih pomagala tokom masturbacije ili seksa).
Clanak o ovoj temi: http://dnevnik.hr/showbizz/erotika/j...ine-bitna.html
U clanku cete procitati i o vjezbama za vaginu, koje mogu smanjiti sirinu vagine, povecati prokrvljenost i povecati misice vagine, cineci je time uzom i osjetljivijom. Dakle, za razliku od muskaraca koji nemaju mogucnost uticaja na svoje dimenzije, zene to mogu mijenjati, te samim tim, mozda i snose vecu odgovornost za nepodobnu velicinu, na koju mogu uticati?
Da raspravimo o ovoj temi malo...

Vasa misljenja?
Stribog is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 12:32   #2
postoje mali qurci.
postoje velike vagine.

žene ne snose odgovornost zbog veličine, jednostavno traže veće kite.
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 12:43   #3
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
postoje mali qurci.
postoje velike vagine.

žene ne snose odgovornost zbog veličine, jednostavno traže veće kite.
__________________
lovim nepostojeće:-(
Sorry, morao sam, tako je leglo


Prebacio bih teren na prosjecne penise i prevelike vagine. Sta je rjesenje, traziti onih, lupam, 5-10% natprosjecno velikih penisa, i moliti boga da ti se pri tom svidja izgled i karakter vlasnika istog?

Ili je mozda, samo mozda, lakse raditi svaki dan po par minuta vjezbice i za par mjeseci dovesti svoju vaginu u daleko bolje stanje, i vise uzivati u seksu, bilo sa malim, prosjecnim ili velikim?

Linija manjeg otpora nikada nije donosila kvalitetna rjesenja.
Stribog is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 12:51   #4
Zašto ja na tom linku ne mogu pronaći koje su to upute za vježbe kako ju smanjiti? ( s tim da ja nemam takve probleme, dragi i ja smo sasvim fino sukladni )
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 13:01   #5
ak ima ogromnu pičku stavi joj ga u pak
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 13:09   #6
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
ak ima ogromnu pičku stavi joj ga u pak
Eto, i problem riješen
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 13:12   #7
Kod mene nema beda sa tim,kad mi je ko poli parizer,za njega nema rasirene
snicla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:05   #8
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
postoje mali qurci.
postoje velike vagine.

žene ne snose odgovornost zbog veličine, jednostavno traže veće kite.
ma nemoj?

jebemti današnje društvo, kad su muški postali toliko jebeno ulizivački nastrojeni kako bi mogli samo osjetit smrad pičke... zato ih žene i gaze cijelo vrijeme.

još nam je i kosorka na čelu države...
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:34   #9
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
ma nemoj?

jebemti današnje društvo, kad su muški postali toliko jebeno ulizivački nastrojeni kako bi mogli samo osjetit smrad pičke... zato ih žene i gaze cijelo vrijeme.

još nam je i kosorka na čelu države...
HA, rekla sam da traže veće a ne OGROMNE

eto, upozna ženska sa hajmo reč, veeeeeeeeelikom pičkom, i naiđe tip, sa maaaaaaaaaaaaaaalim

nema tu puno filozofiranja niti vježbe što bi pomogla

slažem se da bi se ekstremi trebali brinuti, pa eto, makar i tim vježbicama, al kod drastične razlike, ništa ne pomaže;

čitaj;;;; hrenovka u hodniku

i nitko ne gazi male pišonje, dapače, znam ja i curu što ih voli jer je svaki normalan boli...
svaki lonac nađe poklopac, doduše u ovoj temi, prešutno,je koji muški će se hvaliti sa malim pišulincem, i koja cura da upravo te voli
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 16:43   #10
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
postoje mali qurci.
postoje velike vagine.

žene ne snose odgovornost zbog veličine, jednostavno traže veće kite.
aha. pazi. muški su odabrali kitu od 13.8 centimetara ali žene ne snose odgovornost. wow koje licemjerje.
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 16:49   #11
Quote:
mario_t kaže: Pogledaj post
aha. pazi. muški su odabrali kitu od 13.8 centimetara ali žene ne snose odgovornost. wow koje licemjerje.
dobro, ispravak, tj dodatak::

muškarci malog qurca, traže manje pičke
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 16:57   #12
nitko si niš nije odabrao by choice. krivi su roditelji šta nas takve napraviše
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 22:29   #13
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post

žene ne snose odgovornost zbog veličine, jednostavno traže veće kite.
ja sam ga htjela (većeg) i u pubertetu i sad nakon poroda
-milena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 12:34   #14
Penis Bonus, Pax In Domus.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 18:08   #15
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Penis Bonus, Pax In Domus.
Ako ćemo pravilno , Pax in Domo.........
I.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 12:39   #16
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Znam da ovde zenski spol cini 4/5 moderatorskog tijela, ali molim da se ne brise tema kao sto se prosla obrisala, da li se neka moderatorska povrijedila temom, ne znam, tek, jako je neumjesno da se obrise tema koja ne krsi pravila foruma.

Elem, postavljena je ovdje da bi se tema prosirila na tek nesto vise od desetak muskih osoba sa kojima sam diskutovao o tome, a rijec je o prevelikim vaginama.

Jeste, nije ovo crno bijeli svijet, da se uvijek svaljuje krivica na malen penis, kao sto penis moze biti nezadovoljavajucih dimenzija, tako moze i vagina. Ovdje se misli iskljucivo na unutrasnjost vagine koja je presiroka, te ih vecina penisa ne moze zadovoljiti, a ni one penise. Ukoliko dodje vanserijski obiman penis, obe strane su zadovoljene, ali toliki penisi su ipak neznatna manjina, kao i takve vagine, pa su sanse za neki harmonican seksualni zivot jako male.

Vjerovatno se svima vama nekada desilo da ste naisli na zensku osobu sa kojom seks nije bio bog zna sta, iz cistog razloga sto bi, nakon par penetracija, prestali osjecati otpor stjenki vagine, i mogli bi "udarati u prazno" do jutro, nema stimulacije, uzitka ni orgazma.

Zanimaju me vasa iskustva i misljenja, da li se i dalje treba drzati mita da su krivi samo mali penisi, jer je cinjenica da postoje vagine toliko siroke, da ih moze zadovoljiti samo vanserijski primjerak penisa. Pored urodjeno siroke vagine, i prosirivanja koje dolazi sa godinama (ukoliko zene na paze na svoju vaginu). Licno, mislim da je genetski faktor bitan i vjezba/bavljenje sportom, jer sam imao odnose sa djevojkama po desetak godina starijima, a koje su bile uze od recimo nevinih djevojaka.
. Dakle, za razliku od muskaraca koji nemaju mogucnost uticaja na svoje dimenzije, zene to mogu mijenjati, te samim tim, mozda i snose vecu odgovornost za nepodobnu velicinu, na koju mogu uticati?
Da raspravimo o ovoj temi malo...

Vasa misljenja?
ima malih penisa i velikih vagina i nije tu otkrivena topla voda. E sad jebada je ako se spoji upravo ta kombinacija, ali sreći nema kraja ako je kombinacija suprotna
__________________
TRETIRAJ ŽENU KAO KRALJICU I BIT ĆEŠ NJEN KRALJ....TRETIRAJ JE KAO IGRU I POKAZAT ĆE KAKO SE IGRA..............
plavokosa555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:07   #17
Mislim da prevelike uglavnom nije problem...

Većini cura sam uspio staviti dva-tri prsta, a jednoj sam skoro uspio cijelu šaku(a imam normalne muške ruke)...

Opet u sex-u nije bilo preveliek razlike...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:09   #18
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Znam da ovde zenski spol cini 4/5 moderatorskog tijela, ali molim da se ne brise tema kao sto se prosla obrisala, da li se neka moderatorska povrijedila temom, ne znam, tek, jako je neumjesno da se obrise tema koja ne krsi pravila foruma.

Elem, postavljena je ovdje da bi se tema prosirila na tek nesto vise od desetak muskih osoba sa kojima sam diskutovao o tome, a rijec je o prevelikim vaginama.

Jeste, nije ovo crno bijeli svijet, da se uvijek svaljuje krivica na malen penis, kao sto penis moze biti nezadovoljavajucih dimenzija, tako moze i vagina. Ovdje se misli iskljucivo na unutrasnjost vagine koja je presiroka, te ih vecina penisa ne moze zadovoljiti, a ni one penise. Ukoliko dodje vanserijski obiman penis, obe strane su zadovoljene, ali toliki penisi su ipak neznatna manjina, kao i takve vagine, pa su sanse za neki harmonican seksualni zivot jako male.

Vjerovatno se svima vama nekada desilo da ste naisli na zensku osobu sa kojom seks nije bio bog zna sta, iz cistog razloga sto bi, nakon par penetracija, prestali osjecati otpor stjenki vagine, i mogli bi "udarati u prazno" do jutro, nema stimulacije, uzitka ni orgazma.

Zanimaju me vasa iskustva i misljenja, da li se i dalje treba drzati mita da su krivi samo mali penisi, jer je cinjenica da postoje vagine toliko siroke, da ih moze zadovoljiti samo vanserijski primjerak penisa. Pored urodjeno siroke vagine, i prosirivanja koje dolazi sa godinama (ukoliko zene na paze na svoju vaginu). Licno, mislim da je genetski faktor bitan i vjezba/bavljenje sportom, jer sam imao odnose sa djevojkama po desetak godina starijima, a koje su bile uze od recimo nevinih djevojaka.

Prosirivanje moze nastati i "vjestackim" putem (koristenjem velikih seksualnih pomagala tokom masturbacije ili seksa).
Clanak o ovoj temi: http://dnevnik.hr/showbizz/erotika/j...ine-bitna.html
U clanku cete procitati i o vjezbama za vaginu, koje mogu smanjiti sirinu vagine, povecati prokrvljenost i povecati misice vagine, cineci je time uzom i osjetljivijom. Dakle, za razliku od muskaraca koji nemaju mogucnost uticaja na svoje dimenzije, zene to mogu mijenjati, te samim tim, mozda i snose vecu odgovornost za nepodobnu velicinu, na koju mogu uticati?
Da raspravimo o ovoj temi malo...

Vasa misljenja?
Ovoliko filozofiranja o vel'koj picki mozes opravdat samo ako radis doktorat na tu temu. (il bi zbog male kite sad sve svalio na velike picke?)
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 15:11   #19
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Ovoliko filozofiranja o vel'koj picki mozes opravdat samo ako radis doktorat na tu temu. (il bi zbog male kite sad sve svalio na velike picke?)
ehehe, dobar... inache, svi se rodimo kako se rodimo, s vecim ili manjim dijelovime, sirim ili uzim... ali prijedlog da zene rade vjezbe i cuvaju onu stvar zato sto ti ne osjetis iz nekih svojih privatnih razloga mi je cisto smijesan... radje se bolje potrudi u sexu, probaj drugi kut ili pozu, ima toliko opcija... kao sto se ni muski ne mogu "produljiti" bez operacije, za cega bi se zene imale stezati jednostavno trud i kompromis... ili ako ti to bas toliko znaci, novi partner
__________________
Hello darkness my old friend, I've come to talk with you again, Because a vision softly creeping, Left it's seeds while I was sleeping, And the vision that was planted in my brain, Still remains, Within the sound of silence...
_Nymphadora_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:30   #20
-ubojica mekog tuljca : ma nemoj? jebemti današnje društvo, kad su muški postali toliko jebeno ulizivački nastrojeni kako bi mogli samo osjetit smrad pičke... zato ih žene i gaze cijelo vrijeme.još nam je i kosorka na čelu države... -ubojica mekog tuljca
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++

-may_73 : ubojice mekog tuljca -spremni smo zbog ljubavi i sexa raditi svašta , a znaš što je pjesnik rekao ...sve je to vaginalna manipulacija

************************************************** ************************************************** *********
-bingooo : Ovoliko filozofiranja o vel'koj picki mozes opravdat samo ako radis doktorat na tu temu. (il bi zbog male kite sad sve svalio na velike picke?)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++

-may_73 : Slažem se vjerojatno je tu problem.On bi htio da žena koja je rodila djecu ima isti broj ko neka junferica, takvu ženu voliš i to ti ne smeta jer i njena
je nekad uža , nekad šira ovisno koliko je raspoložena i uzbuđena , a i prijatelj mijenjaj malo poze -radi nešto

Zadnje uređivanje may_73 : 22.07.2009. at 14:43. Reason: nepotpun odgovor
may_73 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger