Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2011., 12:20   #9981
ljudi kako funkcionira tjelesni na faksu?? mogu odabrati posebno neki sport npr kosarku ili ??
Muskulus is offline  
Old 28.07.2011., 14:10   #9982
u različitim terminima imaš različite sportove (al uglavnom su košarka, nogomet, stolni tenis u svim terminima), pa dođeš u kojem terminu oćeš, otrčiš zagrijavanje i radiš kaj ti paše. Al uvijek moraš u istom terminu.
d._m. is offline  
Old 28.07.2011., 15:50   #9983
Quote:
_ares_ kaže: Pogledaj post
mocan laptop, bit ce ti dobar
Quote:
konig_karl kaže: Pogledaj post
uvijek moze bolje ali i ovo je odlican komad hardvera. jedino sto ako sam dobro snimio ima dosta kratku garanciju (1 god) pa topla preporuka da to produzis.
ma za garanciju nije problem, dosta toga i sama znam srediti, a ovo što neću znati bude jedan frend koji je time opsjednut
hvala na pomoći
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Old 28.07.2011., 17:32   #9984
Jeo,garanciju nije problem produžiti...za Aspire seriju dođe mislim oko cca 400 kn.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 29.07.2011., 10:45   #9985
ljudi, jedan savjet, uživajte dok možete i nemojte se brinuti oko tjelesnog i tih stvari, uživajte u ljetu ionako ćete sve saznati na uvodnom predavanju što se tiče smjerova i upada na iste (kasnije u 3.semestru).....a za tjelesnni vam sve piše na oglasnoj ploči i isto tako na uvodnom predvanju, barem ga je bilo iz tjelesnog u mojoj generaciji...sve vam objasne....vjerojatno ste uzbuđeni, al vjerujte uživajte još malo bez briga i milijun pitanja...topli savjet......
i na stranici fakulteta imate sve, od akademskog kalendara do svih potrebnih obavijesti tako da............

uživajte i vidimo se u 9.mjesecu
TRZd is offline  
Old 29.07.2011., 13:08   #9986
Za pitanja o konfiguracijama, kupnji laptopa i sličnim pojedinostima imate adekvatni podforum
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 29.07.2011., 13:33   #9987
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
računaj na to da će sljedeće godine sigurno biti barem dvadesetak bodova viši prag nego ove godine.
Zašto to misliš?
mirabelo123 is offline  
Old 29.07.2011., 14:56   #9988
zato jer je prošle godine, koliko sam čula, zadnji na strojarstvo upao sa 580 bodova (okvirno, 10 bodova gore-dolje). ove godine je trebalo 40 više. pa ono. s više od 700 je praktički sigurno da upadaš, ali ako toliko želiš čekati pomake, odjavljivanja, brinuti se oko toga hoćeš li upasti - možeš bez problema imati i manje. ako ti ocjene nisu bajne, održi taj neki prosjek koji imaš i stisni matematiku na maturi, i fiziku isto. i počni već sad raditi, jer teško je ako počneš kasnije. trust me, i know
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Old 29.07.2011., 16:21   #9989
Mah,dobri stari prijemni ispiti...
2 tjedna prije prijemnog uzme se par primjeraka od prošlh godina,izvježba i to je to...
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 29.07.2011., 17:55   #9990
sad isto to s maturom napraviš
d._m. is offline  
Old 01.08.2011., 19:22   #9991
Eto, premašili ste magičnu brojku od 10 000 postova, stara tema se ključa, nova otvara... Prebacih desetak postova u novu temu radi lakšeg nastavljanja. Ako je koje pitanje neodgovoreno, a ostalo zaključano tu, kvotajte ga na novu temu.

Nova tema.

__________________
...something wicked this way comes...

Zadnje uređivanje Lady_D : 01.08.2011. at 19:29.
Lady_D is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.