Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2009., 17:52   #81
Quote:
mackiaaaa kaže: Pogledaj post
aaaah bas mi treba da me mjeri neki mali kurac i onda cu ja ispast ta koja ima veliku picu

a sto je tj koliki je po tebi mali kurac da znas unaprijed da je mali? ipak dolazimo do toga da je veličina bitna (bar ponekad) jer da nije bitna nebi se stalno naglasavalo da nije bitna.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 17:54   #82
jel ti to imas malog, ma dobro mozes me izmjerit ko zna mozda imam i ja malu hihihihihih
mackiaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 17:58   #83
Quote:
mackiaaaa kaže: Pogledaj post
jel ti to imas malog, ma dobro mozes me izmjerit ko zna mozda imam i ja malu hihihihihih
ni u pubertetu ga nisam mjerio a nijedna partnerica mi nije rekla da je mali.ne zamaram se veličinim svog kurca već onim sto mi fali ili ne fali u glavi.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 17:58   #84
Quote:
mackiaaaa kaže: Pogledaj post
jel ti to imas malog, ma dobro mozes me izmjerit ko zna mozda imam i ja malu hihihihihih
obzirom da sam rodjen tam gdje ti ziviš sve je moguće,al imam puno rodbine tamo pa prvo treba vidjet da nismo u rodu
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 21:33   #85
ma ko da je bitno jel pica velika il mala, isto tako vrijedi i za kurac, ak je sex dobar onda je dobar neovisno o velicini, moze bit pica uska i kurac velik ali ako je sex los tu nista nepomaze.
a ti onda sumski covjece se javi kad budes u rodnom kraju pa mozemo kavicu popit i diskutirat o raznoraznim velicinama heheh
mackiaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 09:23   #86
kurtzius probala u smislu da sam PROBALA...moram li slikovito objasnjavati? ne nisam lez, ali to je dobra frendica paaaaaa
malena_ri24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 14:56   #87
Imam sasvim prosjecnu kitu (17 cm) i nedavno sam naletio na curu koja, oprostite na izrazu, ima pecinu. A jos se uz to vlazi ko luda. Tako da pri penetraciji kao sto kaze autor, nakon par uboda vise nema nikakvog trenja, nego kao da ubadam u zrak. Prema tome, nije problem u malim kitama, nego u prevelikim vaginama...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 14:57   #88
i mrgood kako je taj seks izgledao? šta da ona napravi...nije sigurno htjela imati "pećinu"...
malena_ri24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 15:16   #89
Quote:
malena_ri24 kaže: Pogledaj post
i mrgood kako je taj seks izgledao? šta da ona napravi...nije sigurno htjela imati "pećinu"...
u najgorem slucaju, moze se to suzit kod doktora (bila i jenna jameson )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 15:18   #90
hehehe, ali ja sam od jednog doktora čula da vagina ne može zbog iskustva i/ili neobičnih igračkica postati šira nego prije, da je to nemoguće. jednostavno takva građa tijela...
malena_ri24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 15:21   #91
Quote:
malena_ri24 kaže: Pogledaj post
hehehe, ali ja sam od jednog doktora čula da vagina ne može zbog iskustva i/ili neobičnih igračkica postati šira nego prije, da je to nemoguće. jednostavno takva građa tijela...
pa eto, solucije su ti kegelove vjezbe, pa se igras misicima ili operacija.



ILI nadjes nekog sa kobasicom dolje kojem si taman.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 15:25   #92
hehehe idem okolo i pitam decke da skidaju gace pa da vidim.... operacija???? aaaa mislim da su obe opcije katastrofalne 4fun!
malena_ri24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 15:27   #93
Quote:
malena_ri24 kaže: Pogledaj post
hehehe idem okolo i pitam decke da skidaju gace pa da vidim.... operacija???? aaaa mislim da su obe opcije katastrofalne 4fun!
onda kegelove. vto fakat ne bi trebao biti problem.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Kegelove_vje%C5%BEbe


jebiga, pitala si.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 15:30   #94
thank u 4fun!! mogu misliti na šta će ona ličiti kad rodim. jao jao. ne gine mi 2-3 ljubavnice
malena_ri24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 19:13   #95
Quote:
malena_ri24 kaže: Pogledaj post
i mrgood kako je taj seks izgledao? šta da ona napravi...nije sigurno htjela imati "pećinu"...
Kako je sex izgledao? Pa nikako, ja ubadam ko lud, ali nista ne osjetim, a ni ona. Ona je nesto stenjuckala, ali mislim da je to bilo vise neka gluma, jer od trenja ni t, a jos se uz to i vlazi ko hidrant.Na kraju price mi je pao i nis od seksa. A ne znam sta da napravi, nemam neku ideju kako bi se to rijesilo
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 20:48   #96
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Kako je sex izgledao? Pa nikako, ja ubadam ko lud, ali nista ne osjetim, a ni ona. Ona je nesto stenjuckala, ali mislim da je to bilo vise neka gluma, jer od trenja ni t, a jos se uz to i vlazi ko hidrant.Na kraju price mi je pao i nis od seksa. A ne znam sta da napravi, nemam neku ideju kako bi se to rijesilo

upotrijebi vibrator uz tvoj ili fetiš fist
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:15   #97
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
upotrijebi vibrator uz tvoj ili fetiš fist
Tad sam prvi put bio s njom, pa joj bas nisam mogo uvalit saku, a vibrator nisam imo pri ruci
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 02:28   #98
O kojoj veličini točno pričamo?

Mene je stah vagine dentate
zloOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 02:30   #99
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Tad sam prvi put bio s njom, pa joj bas nisam mogo uvalit saku, a vibrator nisam imo pri ruci
i i muske budale,toliko se trudimo oko toga trošimo novce radimo kilometre oblačimo se ,,a za kaj...obični komad žlundre.i onda još naletiš na takvu.ma i ja sam svasta dozivio.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 02:51   #100
Ovo mi je kolega neki dan poslo na mail:

http://www.yourfilehost.com/media.ph...of_fisting.flv

Znači i kad su velke vagine u igri, treba samo zasuć rukave
duba_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger