Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2009., 11:21   #61
Quote:
cioccolatina kaže: Pogledaj post
i ja imam hpv infekciju,kaže dr. sjedni i cekaj jer nije izljecivo, ali nisam taj tip koji ce sjedit i nis poduzimat,citam vase postove i zainteresirali ste me za ovo,bilo bi super da se ghoo ili netko drugi javi s iskustvom bas u vezi ovog virusa...


za borbu protiv hpv virusa je najbolja kombinacija beta glucana 1.3 D (dovoljno je kura od 30 tableta (jedna tableta dnevno) - 500mg) i od Kalla Cell defense (pakiranje od 60 tableta, pije se jedna tableta dnevno - oko 150 kn). Provjereno, odlicna kombinacija.
Rajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 15:57   #62
Quote:
Rajaa kaže: Pogledaj post
za borbu protiv hpv virusa je najbolja kombinacija beta glucana 1.3 D (dovoljno je kura od 30 tableta (jedna tableta dnevno) - 500mg) i od Kalla Cell defense (pakiranje od 60 tableta, pije se jedna tableta dnevno - oko 150 kn). Provjereno, odlicna kombinacija.
ovakav post sam trazila
hvala

probati cu kombo i javim jel uspijelo!
__________________
ɹǝʇsoʞɹǝ1oɹ
"It is right it should be so; Man was made for joy and woe; And when this we rightly know, Thro' the world we safely go." .. William Blake
boGhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 11:12   #63
Bok ljudi, pročitao sam da je Beta 1,3D Glucana dobar za alergije. Ima li tko iskustava sa ovim lijekom i alergijom na ambrozilu, trave i korove.

Hvala
Logoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 10:38   #64
Netko tko je probao....hvala
Logoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 00:57   #65
moje skromno iskustvo...

imam dijagnosticiran encefalomielitis diseminata od 1999. (mnogi ga poistovjecuju s MS ali srecom nije) a slike mr pokazuju brojne lezije... presiroko bi bilo objasnjavati zasto sam bg pila kako sam pila, ali, u dan 9 mjeseci 500mg svaki dan... vegetarijanac sam 13 godina, A-, i u vrijeme dok sam pila bg smanjeno sam unosila hranu u organizam...
rezultat: sada imam samo dva manja zarista (lezije) a sve ostalo je nestalo... lijecnicima nije jasno, a moj neurolog koji vodi pacijente s MS bez okolisanja je prihvatio cak i "vremensko doziranje"...
mozda je to odgovor za Begemoticu
merlin_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:44   #66
Bit će gadno ovu jesen i zimu s tom svinjskom gripom,očekuje se pandemija i tko zna kako taj virus može još izmutirat i što će se još izrodit-zato treba jačat imunitet i ne štedit na zdravlju!Ja se polako bojim a i uskoro idem na bračno putovanje u inozemstvo..Od danas uzimam beta d glucan 2 kaps.od 200 mg ujutro(te sam dobila na poklon pa da potrošim,poslije si kupujem od 500) i popodne i navečer matičnu mliječ pastille po jednu
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 14:12   #67
beta glukan, kakav se radi i prodaje, nije poznat po oralnoj učinkovitosti. sve je to samo marketing. proučite stranice od japanske daiwa-e, oni su pokušali stvoriti oralno učinkoviti imunostimulator (imunomodulator), tu je prvenstveno bio-bran, pa zatim stariji AHCC. neki imunostimulatori su vrlo učinkoviti intravenozno, a oralno gotovo ništa

stvar se krivo postavila. nema previše preparata koji su 'per se' imunoboosteri, a oralno učinkovitih ima još manje. za postizanje imuniteta je najbitnija psiha, zdravo spavanje i boravak, i ravnoteža prehrane. ovo zadnje se može postići uvođenjem što više alkalne hrane (voće, crveno i zeleno povrće) i smanjivanjem kisele hrane (gotovo sve ostalo). sva kalorična hrana je kisela i to treba imati na umu, stoga zdrava prehrana prebacuje fokus na veći broj obroka i na volumen. napitci su također kiseli, iako su neki zdravi uz obrok kao antioksidansi, poput vina. od napitaka najzdravije i najbolje: čista voda i pogotovo zeleni čaj, plus još neki čajevi koji pripadaju alkalnima (većina je kisela)
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 14:42   #68
Apsolutni sam pobornik CellDef-a !!!!
Uzimam ga vec 7 godina...Jednu kuru (bocica od 6 tbl) po preporuci mog ginekologa kad mi je dijagnosticiran HPV visokog rizika...Otada do danas - PAPA uredan...(hvala Bogu!)...nikakve vece upale ni infekcije u cijelom organizmu nisam imala...Ranije jako cesto imala upale sinusa, gnojne angine....stalno pod antibioticima...Krvna slika mi vec godinama odlicna, zeljezo sjajno....

Opcenito Cell Defense je moja top preporuka!

Malo vise o njemu - http://www.nihon.hr/naslovna/specija...l-defense.html
prolaznost is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 16:10   #69
Quote:
prolaznost kaže: Pogledaj post
Opcenito Cell Defense je moja top preporuka!
Cuj, za to nisam cuo, nisam probao, ali mi je jasno da se protiv virusa mozes boriti garant... Mislim, ipak je ovo alternativa, pa se mogu spominjati i stvari koje ubijaju viruse, zaista ih i ubijaju.

No, tebi to vise ne treba...
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 19:46   #70
Thumbs up

Evo da podijelim s vama svoje iskustvo o Beta glukanu. Čuo sam nedavno za njega, slučajno dok sam pretraživao po internetu i tražio nešto što podiže imunitet. Nemam nikakvih simptoma ni bolesti za koje znam, nego sam si samo htio popraviti imunitet. Uglavnom da ne duljim. Kupio sam u ljekarni Beta glucan 1,3d od 60 kapsula po 500mg. Cijena 650 Kn. Piše da je sadržaj beta glucana 1,3d 86% (što je navodno najpročiščeniji) i da se uzimaju 1-2 kapsule ujutro na prazan želudac minimalno 30min. prije jela.

E sada ono zanimljivo:

Prvi dan sam odmah uzeo 2 x 500mg ujutro, 1/2 sata prije jela. Drugi dan opet tako. Isti (drugi) dan navečer sam osjetio pritisak u glavi kao da imam temperaturu. Izmjerim, temperatura 37. Nikad ne dobijem samo tako temperaturu i nisam sklon laganim prehladama. Jedino jaka upala grla me zna 1 godišnje pogoditi pa dobijem temperaturu. Ali sada imam temperaturu 37 a nemam nikakvu upalu grla ili nešto slično. Bilo mi čudno, prevelika je koincidencija, pa sam posumnjao da to ima veze s beta glukanom. Malo sam kopao po netu i saznao što nisam znao, a to je da je temperatura obrambeni mehanizam tjela, te da ju aktivira imunološki sustav tijela, točnije makrofazi, kako bi se lakše borili protiv bakterija, virusa,...

I tada mi je postalo logično jasno zašto imam temperaturu. Beta glukan djeluje uz ostalo i na način da označava štetne stanice u organizmu, koje imunitetni sustav ne prepoznaje iz nekog razloga i na taj način pomaže imunitetnom sustavu da započne borbu protiv uljeza. Očito se o tome i kod mene radi: nemam nikakve vidljive simptome, ali očito su pomoću beta glukana makrofazi prepoznali nešto štetno u mom tijelu što prije nisu i započeli akciju izlječenja.

Danas je 4 dan i moj bi zaključak bio da Beta Glucan zaista podiže i aktivira imunitet!
manyep is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 11:17   #71
Odličan je,gljivična infekcija mi je prošla sama od sebe u par dana bez mazanja sa kremicama kao inače.I od kada ga pijem imam više energije!
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 17:11   #72
heloo.. ja sam pila 1,3d beta glucan od 500 mg dnevno do treceg mjeseca trudnoce, tj dok nisam saznala da sam trudna. dali netko zna dali je moglo nastetiti bebama?.......za sad je sve ok, u 5.mj sam,al...ipak....
Hansaplast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 01:03   #73
to nema šanse, ipak je to doslovce pa prehrambeni proizvod. budi bez brige
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 16:16   #74
Da li je jeftiniji u Sloveniji? Thanks!
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 14:21   #75
zna li josh netko kako nabaviti jeftinije preko neta?
hvala
wucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 16:17   #76
Ja uzimam od Aktivala 580 kn ali je unutra kapsula za 3 mjeseca.Pijem ga 2 mj. i odličan je-gljivičnu infekciju koju sam imala godinama na noktima malih prsta na stopalima je nestala a na tjemenu sam imala neku kao˝lopticu˝a sada se jako smanjila,skoro pa je više nema.I imam puno više energije,prije me hvatala malaksalost i često bi popodne spavala,sada nemam potrebe za toliko sna.Nijednom još nisam bila prehlađena
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 14:22   #77
Thumbs up BETA 1,3D GLUCAN je provjereno br.1 za jačanje imuniteta!

Moja svekrva je uzimala od 500mg kad je pala u krevet,ima 73god.Pripremala nam je svijeće i sve šta treba da je sahranimo.Nakon tjedan dana uzimanja tih tableta već je radila u vrtu!I danas nakon dvije godine je super,uzima povremeno od 100mg za preventivu.Rodica operirala karcinom grlića maternice,počela piti od 500mg prije operacije,uzimala tri mjeseca.Danas nakon tri godine ponovo je trudna i sve je o.k.I svi kojima sam preporučila su zadovoljni.30kom.od 500mg košta oko 500kn,a 60kom.700kn tako da se više isplati uzet veće pakovanje jer se mora uzimat tri mjeseca pa pauza od mjesec dana.Djeca mlađa od 12god.ga ne smiju uzimat.Za djecu ja od 100mg i puno je jeftiniji.Uglavnom,tablete 100% pomažu.
nelyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 04:11   #78
Quote:
prolaznost kaže: Pogledaj post
Apsolutni sam pobornik CellDef-a !!!!
Uzimam ga vec 7 godina...Jednu kuru (bocica od 6 tbl) po preporuci mog ginekologa kad mi je dijagnosticiran HPV visokog rizika...Otada do danas - PAPA uredan...(hvala Bogu!)...nikakve vece upale ni infekcije u cijelom organizmu nisam imala...Ranije jako cesto imala upale sinusa, gnojne angine....stalno pod antibioticima...Krvna slika mi vec godinama odlicna, zeljezo sjajno....

Opcenito Cell Defense je moja top preporuka!

Malo vise o njemu - http://www.nihon.hr/naslovna/specija...l-defense.html
Meni ovo djeluje dobra kombinacija!
Maelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:22   #79
Quote:
Maelys kaže: Pogledaj post
Meni ovo djeluje dobra kombinacija!
Za pražnjenje novčanika...savršena
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 16:07   #80
da vas koji znate više o ovome priupitam nešto...
počela sam piti Immune Renew od NOW Foodsa pa me zanima dali je to netko koristio ili još uvijek koristi i kakve su reakcije?

link na proizvod: Imunne Renew
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.