Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2009., 16:19   #1
Nutricionist na djelu

Uglavnom zanima me što mislite o tome da vam nutricionist savjetuje što točno trebate jesti (za bilo koji vaš problem) i da vam onda takvu hranu skuha i daj bože dostavi...
liebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 20:04   #2
Super!Meni se to svidja,pogotovo dio da skuha i dostavi
Al to mora da dobro kosta!?
A meni se svidja i da mi za 7 dana recimo napise sta da jedem,kako kuhat,koje namirnice kupit...mogu i ja kuhat.
Ma sve u svemu super ideja!!!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 15:03   #3
superm

ja sam to napravila...meni ona nije pisala točno recepte i jela već mi je napisala količinu određenih namirnica koju moram unositi dnevno/tjedno s obzirom na moj stil života i aktivnost itd...i onda si kombiniram prehranu prema i obroke prema tome....i supet mi je..

naravno ti možeš platiti nutricionistu da ti napravi kompletnu dijetu s obrocima i receptima itd...kompletan plan i program prehrane....
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:03   #4
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
superm

ja sam to napravila...meni ona nije pisala točno recepte i jela već mi je napisala količinu određenih namirnica koju moram unositi dnevno/tjedno s obzirom na moj stil života i aktivnost itd...i onda si kombiniram prehranu prema i obroke prema tome....i supet mi je..

naravno ti možeš platiti nutricionistu da ti napravi kompletnu dijetu s obrocima i receptima itd...kompletan plan i program prehrane....
i koliko bi to koštalo? imaš preporuku nekog nutricionista? ili netko drugi možda?
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 13:51   #5
ne znam...meni je to napravil prijateljica/trenerica koja je ujedno i nutricionistica ali je mogu pitati za koliko bi ti napravila kompletan program..iskreno stvarno nemam pojma koliko to dođe...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:37   #6
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
ne znam...meni je to napravil prijateljica/trenerica koja je ujedno i nutricionistica ali je mogu pitati za koliko bi ti napravila kompletan program..iskreno stvarno nemam pojma koliko to dođe...
aj pliz mada nisam baš mislila na kompletan program, dovoljno bi bilo i ono što je tebi napravila
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.