Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori predsjednički 2010

Izbori predsjednički 2010 Josipović vs. Bandić

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2009., 11:05   #1
vegi1
Blitzkrieg
 
Registracija: Jun 2009.
Lokacija: Zagreb
Postova: 2,989
Jeftini internetski gerilci obavljaju prljavi posao

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...8/0087006.html

U prilogu je puni tekst članaka. Dobro ga je cijelog pročitati.

Macan je čovjek koji dobro poznaje politički marketng, dosta godina je radio za SDP i zna kako stvarno rade stranke.

Sigurno i ovdje ima puno "vojnika" koji odrađuju svoj posao. Da li se to osjeti na forumu, koliko to prema vašim mipljenju banalizira situaciju i daje neobjektivnost samoj raspravi.

Po osobnom mišljenju, smatram, da ovdje ima više takvih diskutanta nego "običnih" ljudi.

Samo ja smatram da osim SDP-a, HDZ-a to rade i sve druge stranke, što organizirano što pojedinačno od strane svojih članova.

I slažem se s njegovim zaključkom da takve aktivnosti na forumu ne služe ničemu drugom osim satisfakciji/nerviranju samh sudionika i da ne mogu utjecati na izbore.

Druga je stvar s googlanjem.

Da li takvi ljudi zaslužuju perama ban? Mislite li da takav "rat" ima ikakvi utjecaj na samu kampanju ili ishod glasanja?
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 18.11.2009., 11:56   #2
BGladNYC
Registrirani korisnik
 
BGladNYC Avatar
 
Registracija: May 2006.
Postova: 273
Pa ja, recimo, nisam mogao vjerovati neke stvari koje sam procitao na podtopicu o M. Tudjmanu da ljudi tako lako zaboravljaju proslost i slave Jr.-a. No odmah sam shvatio da to mora biti ili on sam ili "njegovi". Jbg, 21. stoljece je, tako se to radi.

Obama je u USA radio ne samo internetom nego i sa najzadnjim istrazivanja PSIHOLOGA/PSIHIJATRA kako utjecati na psihu covjeka i uvuci se u podsvjest (to je ono sto reklame na americkim TVima rade vec godinama). na zalost, oruzje se ne bira. Kolko god to bilo ne fair...

Samo jos da u svemu tome postoji covjek kojemu je stvarno stalo do opceg dobra, a ne osobnog, bilo bi super. No da takav covjek postoji, vec bi on/ona puno ranije i vrlo glasno isplivao na povrsinu.
BGladNYC is offline  
Old 18.11.2009., 12:03   #3
unleashed
Registrirani korisnik
 
Registracija: Sep 2009.
Postova: 111
Quote:
BGladNYC kaže: Pogledaj post
Pa ja, recimo, nisam mogao vjerovati neke stvari koje sam procitao na podtopicu o M. Tudjmanu da ljudi tako lako zaboravljaju proslost i slave Jr.-a.


Ma čini ti se

A kad im popusti koncentracija čak i sami sebe odaju pa vele da je pojedinac već glasao pod drugim nikom haha
unleashed is offline  
Old 18.11.2009., 12:07   #4
DD3
Registrirani korisnik
 
Registracija: Aug 2009.
Postova: 305
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...8/0087006.html

U prilogu je puni tekst članaka. Dobro ga je cijelog pročitati.

Macan je čovjek koji dobro poznaje politički marketng, dosta godina je radio za SDP i zna kako stvarno rade stranke.

Sigurno i ovdje ima puno "vojnika" koji odrađuju svoj posao. Da li se to osjeti na forumu, koliko to prema vašim mipljenju banalizira situaciju i daje neobjektivnost samoj raspravi.

Po osobnom mišljenju, smatram, da ovdje ima više takvih diskutanta nego "običnih" ljudi.

Samo ja smatram da osim SDP-a, HDZ-a to rade i sve druge stranke, što organizirano što pojedinačno od strane svojih članova.

I slažem se s njegovim zaključkom da takve aktivnosti na forumu ne služe ničemu drugom osim satisfakciji/nerviranju samh sudionika i da ne mogu utjecati na izbore.

Druga je stvar s googlanjem.

Da li takvi ljudi zaslužuju perama ban? Mislite li da takav "rat" ima ikakvi utjecaj na samu kampanju ili ishod glasanja?

Sudeći po broju postova HDZ dobrano prednjači...
DD3 is offline  
Old 18.11.2009., 12:12   #5
Passenger_57
Registrisani korisnik
 
Passenger_57 Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Lokacija: Križevci - Minšen - Smederevo
Postova: 5,032
Quote:
unleashed kaže: Pogledaj post


Ma čini ti se

A kad im popusti koncentracija čak i sami sebe odaju pa vele da je pojedinac već glasao pod drugim nikom haha
ne,ti multiaccounti su specifikum ovdašnjih levičara koji po nalogu dolaze trovati temu o tuđmanu.

btw,gospođo Pusić,kad dolazite ponovno u Srb?
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 18.11.2009., 12:27   #6
unleashed
Registrirani korisnik
 
Registracija: Sep 2009.
Postova: 111
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
ne,ti multiaccounti su specifikum ovdašnjih levičara koji po nalogu dolaze trovati temu o tuđmanu.
Nemojmo opet mutiti vodu i mijenjati teze...

1. jasno i glasno su tuđanovci priznali da se ulogiravaju u više accountova, pri čemu im je objašnjenje bilo da su to učinili "za ekipu iz birtije" (u krajnjoj liniji nebitno s kojim razlogom)

2. Zbog čega bi se ljevičari bavili marginalcem kao što je tuđman? Ja na tom topicu o njemu uopće ne postam jer je nebitan, a čitav topic nakrcan je ekipom koja je klikala po site-u www.predsjednicki-izbori.com o čemu je bilo govora u članku. Ne bih vrijeme ni energiju trošio na par luđaka koji klikaju po internetu za Tuđmana.

Što se sva ta silna podrška koja je tobože stvarna nije očitovala u broju prikupljenih potpisa?
unleashed is offline  
Old 18.11.2009., 12:38   #7
BGladNYC
Registrirani korisnik
 
BGladNYC Avatar
 
Registracija: May 2006.
Postova: 273
Quote:
unleashed kaže: Pogledaj post
Nemojmo opet mutiti vodu i mijenjati teze...

1. jasno i glasno su tuđanovci priznali da se ulogiravaju u više accountova, pri čemu im je objašnjenje bilo da su to učinili "za ekipu iz birtije" (u krajnjoj liniji nebitno s kojim razlogom)

2. Zbog čega bi se ljevičari bavili marginalcem kao što je tuđman? Ja na tom topicu o njemu uopće ne postam jer je nebitan, a čitav topic nakrcan je ekipom koja je klikala po site-u www.predsjednicki-izbori.com o čemu je bilo govora u članku. Ne bih vrijeme ni energiju trošio na par luđaka koji klikaju po internetu za Tuđmana.

Što se sva ta silna podrška koja je tobože stvarna nije očitovala u broju prikupljenih potpisa?
Na Tudjman temu sam kliknuo iz ciste radozalosti kad se otvorila. No ostao sam zapanjen stavovima ljudi. Stavio sam jedan komentar i kad me sausla masa protivnika mojeg misljenja, prepao sam se da je ova zemlja otisla na kiselije i da sam napravio najvecu gresku svog zivota vrativsi se u nadi da cu nekako pomoc. Bilo je par tema radi kojih sam se sokirao na razmisljanje i konzervativnost i needuciranost i zaostalost HR drustva (recimo tema o homosexualnim brakovima, itd.). No skuzio sam da nesto ne stima sa forumom a ne sa stvarnoscu (iako ni ona bas nije sjajna). uz to, toliko mojih postova je bilo pobrisano od strane moderatora, da sam skuzio da se sloboda govora drugacije interpretira ovdje nego drugdje.
BGladNYC is offline  
Old 18.11.2009., 12:39   #8
vegi1
Blitzkrieg
 
Registracija: Jun 2009.
Lokacija: Zagreb
Postova: 2,989
Quote:
unleashed kaže: Pogledaj post
Nemojmo opet mutiti vodu i mijenjati teze...

1. jasno i glasno su tuđanovci priznali da se ulogiravaju u više accountova, pri čemu im je objašnjenje bilo da su to učinili "za ekipu iz birtije" (u krajnjoj liniji nebitno s kojim razlogom)

2. Zbog čega bi se ljevičari bavili marginalcem kao što je tuđman? Ja na tom topicu o njemu uopće ne postam jer je nebitan, a čitav topic nakrcan je ekipom koja je klikala po site-u www.predsjednicki-izbori.com o čemu je bilo govora u članku. Ne bih vrijeme ni energiju trošio na par luđaka koji klikaju po internetu za Tuđmana.

Što se sva ta silna podrška koja je tobože stvarna nije očitovala u broju prikupljenih potpisa?
Da, na toj temi a i kao na anketi u kojoj Tuđman vodi vidi se sva "bijeda" ovog foruma ili pak "uspješnost" "ratnika".

No kakav im je kandidat, takav im je i način rada, jadan, pa svi vide da su tu mutna posla u igri.

No pretpostavljam da sdp i hdz bolje organiziraju i suptilnije "rade" ili bi bar trebali ako se uzmu da su to jedine dvije stranke koje imaju dovoljan broj aktivista (sdp) ili pak državni buđet da plačaju ljude koji rade za njih (hdz).
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 18.11.2009., 12:40   #9
luckynumberseven
Jači od tvoje mame
 
luckynumberseven Avatar
 
Registracija: Oct 2007.
Postova: 508
Gdje se treba prijaviti
luckynumberseven is offline  
Old 18.11.2009., 12:42   #10
vegi1
Blitzkrieg
 
Registracija: Jun 2009.
Lokacija: Zagreb
Postova: 2,989
Quote:
luckynumberseven kaže: Pogledaj post
Gdje se treba prijaviti
Iblerov trg i trg žrtava fašizma

no na iblerovom radiš gratis (iz uvjerenja) a na trgu žrtava dobiješ i ugovor te te plaćaju po postu...

i sad vjerojatno većina misli da se zajebavam, ali stanje je stvarno takvo.....plaća se po postu
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 18.11.2009., 12:45   #11
lostcase
Registrirani korisnik
 
Registracija: Oct 2009.
Postova: 3,777
Quote:
unleashed kaže: Pogledaj post
Nemojmo opet mutiti vodu i mijenjati teze...

1. jasno i glasno su tuđanovci priznali da se ulogiravaju u više accountova, pri čemu im je objašnjenje bilo da su to učinili "za ekipu iz birtije" (u krajnjoj liniji nebitno s kojim razlogom)

2. Zbog čega bi se ljevičari bavili marginalcem kao što je tuđman? Ja na tom topicu o njemu uopće ne postam jer je nebitan, a čitav topic nakrcan je ekipom koja je klikala po site-u www.predsjednicki-izbori.com o čemu je bilo govora u članku. Ne bih vrijeme ni energiju trošio na par luđaka koji klikaju po internetu za Tuđmana.

Što se sva ta silna podrška koja je tobože stvarna nije očitovala u broju prikupljenih potpisa?
Ti si slicniji tim stranackim trolovima nego jedan Falcon koji je dvaput glasao, prvi nick su mu valda banirali.
lostcase is offline  
Old 18.11.2009., 12:45   #12
BGladNYC
Registrirani korisnik
 
BGladNYC Avatar
 
Registracija: May 2006.
Postova: 273
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
ali stanje je stvarno takvo.....plaća se po postu
e onda sam ja naje... ne bi dobio ni kune jer mi se brisu postovi ko ludi
BGladNYC is offline  
Old 18.11.2009., 12:51   #13
lostcase
Registrirani korisnik
 
Registracija: Oct 2009.
Postova: 3,777
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Da, na toj temi a i kao na anketi u kojoj Tuđman vodi vidi se sva "bijeda" ovog foruma ili pak "uspješnost" "ratnika".

No kakav im je kandidat, takav im je i način rada, jadan, pa svi vide da su tu mutna posla u igri.

No pretpostavljam da sdp i hdz bolje organiziraju i suptilnije "rade" ili bi bar trebali ako se uzmu da su to jedine dvije stranke koje imaju dovoljan broj aktivista (sdp) ili pak državni buđet da plačaju ljude koji rade za njih (hdz).
Tvoj problem kaj Tudjmana podupiru ljudi, koji su redom stariji clanovi foruma. Analaiziraj anketi cijelu, uzmi sve nickove koji su glaslai za Tudjmana, pogledaj kolko dugo su tu i o cemu su sve raspravljali pa mi javi profile koji su na specijalnom zadatku.

Josipovic nikoga ni ne zanima ovdje a vas Bandic bome ima najvise trolova ovdje.
lostcase is offline  
Old 18.11.2009., 12:53   #14
vegi1
Blitzkrieg
 
Registracija: Jun 2009.
Lokacija: Zagreb
Postova: 2,989
Quote:
lostcase kaže: Pogledaj post
Tvoj problem kaj Tudjmana podupiru ljudi, koji su redom stariji clanovi foruma. Analaiziraj anketi cijelu, uzmi sve nickove koji su glaslai za Tudjmana, pogledaj kolko dugo su tu i o cemu su sve raspravljali pa mi javi profile koji su na specijalnom zadatku.

Josipovic nikoga ni ne zanima ovdje a vas Bandic bome ima najvise trolova ovdje.
Ako Bandić ima trolove, ne brini, to su SDP--ovi "ratnici" koji su prebjegli

Ja nemam problema s tuđmanom, a i prepoznajem nikove koji se tamo vrte, i da, uglavnom već niz godina pišu o 3-4 stvari.....

no kad se uzme da na ovom forumu tuđman vodi već skoro pola godine, a da mu je realna snaga oko 5% onda je sve jasno.....pumpa se pumpa

a i ako se ne varam, na jednom porrtalu je razotkrivena prevara.....
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 18.11.2009., 13:01   #15
lostcase
Registrirani korisnik
 
Registracija: Oct 2009.
Postova: 3,777
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Ako Bandić ima trolove, ne brini, to su SDP--ovi "ratnici" koji su prebjegli

Ja nemam problema s tuđmanom, a i prepoznajem nikove koji se tamo vrte, i da, uglavnom već niz godina pišu o 3-4 stvari.....

no kad se uzme da na ovom forumu tuđman vodi već skoro pola godine, a da mu je realna snaga oko 5% onda je sve jasno.....pumpa se pumpa

a i ako se ne varam, na jednom porrtalu je razotkrivena prevara.....
Jedna je stvar skripta koja automatski pumpa glasove na internet anketama.

Druga je stvar kad ljudi pod nickom glasaju na forumskoj anketi. Da bi dokazao pumpanje na ovoj anketi trebao bi naci najmanje pola nickova koji su prazni akaunt, bez postova , registirani nakon stvaranja ankete.
lostcase is offline  
Old 18.11.2009., 13:01   #16
Passenger_57
Registrisani korisnik
 
Passenger_57 Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Lokacija: Križevci - Minšen - Smederevo
Postova: 5,032
Quote:
unleashed kaže: Pogledaj post
Nemojmo opet mutiti vodu i mijenjati teze...

1. jasno i glasno su tuđanovci priznali da se ulogiravaju u više accountova, pri čemu im je objašnjenje bilo da su to učinili "za ekipu iz birtije" (u krajnjoj liniji nebitno s kojim razlogom)

2. Zbog čega bi se ljevičari bavili marginalcem kao što je tuđman? Ja na tom topicu o njemu uopće ne postam jer je nebitan, a čitav topic nakrcan je ekipom koja je klikala po site-u www.predsjednicki-izbori.com o čemu je bilo govora u članku. Ne bih vrijeme ni energiju trošio na par luđaka koji klikaju po internetu za Tuđmana.

Što se sva ta silna podrška koja je tobože stvarna nije očitovala u broju prikupljenih potpisa?
Očekuješ da povjerujem da Tuđman ima više satelita od vas levičara.Pa pun vas je internet,da se po internetu čovjek ravna mislio bi da ljevičari u hrvatskoj imaju apsolutnu većinu,ali gorka stvarnost je sasvim drukčija

nego,gospođo Pusić,borba vam još nije završila,preporučujem vam da ne gubite vrijeme stvarajući pregršt nickova na internetu,radije prijeđite s riječi na djela,kako bi smo svi počeli uviđati 'plodove' vaše borbe
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 18.11.2009., 13:03   #17
Passenger_57
Registrisani korisnik
 
Passenger_57 Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Lokacija: Križevci - Minšen - Smederevo
Postova: 5,032
Quote:
lostcase kaže: Pogledaj post
Jedna je stvar skripta koja automatski pumpa glasove na internet anketama.

Druga je stvar kad ljudi pod nickom glasaju na forumskoj anketi. Da bi dokazao pumpanje na ovoj anketi trebao bi naci najmanje pola nickova koji su prazni akaunt, bez postova , registirani nakon stvaranja ankete.
tako je.no levičarski trolovi i klonovi koji nas optužuju za dotično su rutina,moramo se naviknuti na to,ne treba nas izbaciti iz ravnoteže.
pokušaj razumjeti ljude,gube na svim izborima pa ono...
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 18.11.2009., 13:04   #18
Pištolj doktor
U samoizolaciji
 
Pištolj doktor Avatar
 
Registracija: Feb 2006.
Lokacija: forum.hr đubrište
Postova: 3,652
Stvarno je prejadno da se druka za stranku na forumima. Pre pre jadno.
Pištolj doktor is offline  
Old 18.11.2009., 13:07   #19
vegi1
Blitzkrieg
 
Registracija: Jun 2009.
Lokacija: Zagreb
Postova: 2,989
Quote:
lostcase kaže: Pogledaj post
Jedna je stvar skripta koja automatski pumpa glasove na internet anketama.

Druga je stvar kad ljudi pod nickom glasaju na forumskoj anketi. Da bi dokazao pumpanje na ovoj anketi trebao bi naci najmanje pola nickova koji su prazni akaunt, bez postova , registirani nakon stvaranja ankete.
Pa nije baš tako, iskreno znam puno slučajeva kod aktivnih korisnika koji rade puno postova dnevno, u toku pola godine imaju 5-6 nickova s 500+ postova, a imaju tolko nikova jer ih se uredno bana na mjesec dana pa otvaraju novi profil dok tog ne banaju pa novi...pa se prvi skine s bana....i tak imaš istu osobu pod hrpom nickova sa starim profilima s dobrim brojem postova....

tak da ti 15 ljudi izgenerira 100 glasova sam osa svojim klonovima bez imalo problema....

No recimo da su sve ankete ovdje full poštene, kako objasniti da Tuđman ovdje uredno vodi, a na izborima recimo dobije 5%.....onda znači da je ovo čisti desničarski forum....no prema kukanju ustašoida da je ovo levičarski forum ne bi se reklo da su zadovoljni svojim statusom....dakle jedno u igri ostaje ne fer igra
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 18.11.2009., 13:12   #20
lostcase
Registrirani korisnik
 
Registracija: Oct 2009.
Postova: 3,777
Quote:
vegi1 kaže: Pogledaj post
Pa nije baš tako, iskreno znam puno slučajeva kod aktivnih korisnika koji rade puno postova dnevno, u toku pola godine imaju 5-6 nickova s 500+ postova, a imaju tolko nikova jer su uredno bana na mjesec dana pa otvaraju novi profil dok tog ne banaju pa novi...pa se prvi skine s bana....i tak imaš istu osobu pod hrpom nickova sa starim profilima s dobrim brojem postova....

tak da ti 15 ljudi izgenerira 100 glasova sam osa svojim klonovima....
Trebala bi bit nova anketa sad, sa svim sluzbenim kandidatima pa cemo vidit....

Nadalje naravno da aneketa nije reprezentativna u nicemu.... glasaju korisnici koji imaju pristup internetu, ne boje se izrazit svoje stave na istom ( makar i anonimno ) i jos k tome prate politiku i ona ih zanima, nadalje znaju se sluziti kompjuterom i interenetom... to toliko odskace od prosjecnog hrvata ....
lostcase is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger