Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2013., 12:27   #861
poklanjam kostime za maškare - male leptire (bez krila), vel cca 3g

https://picasaweb.google.com/1107103...30369334674370

https://picasaweb.google.com/1107103...36296639865906
__________________
ALBUM

Rastresi mi misli
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 22:15   #862
bok ljudi,

nova sam na ovoj temi pa vas molim da me informirate o sljedecem...
naime htjela bi donirati neku robu, kozmetiku i slicno u dom za nezbrinutu djecu jer imam podosta stvari koje bi mogle koristiti djevojkama u dobi teenedzerskoj dobi, pa ako mi mozete reci kome se trebam obratiti u splitu kako bih to ostvarila
21studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:40   #863
Potražujemo stvari za potrebite!

Potražujemo pomoć(donaciju stvari) za potrebite obitelji s područja Grada Zagreba,naš prijevoz.Potrebno je:
-peć na drva(hitno)
-štednjak na plin s pećnicom
-ormar za dječju sobu
-komoda za dnevni boravak,manja ili manji regalčić
-televizor za djecu koja ga nemaju
-nekoliko bicikla za djecu koja jako žele bicikl,a nemaju jer žive u neimaštini
-računalo za dijete odlikaš 7.razreda
-stol za hranjenje bebe i hodalica za bebu,vrtić za bebu
AKO NETKO IMA NEŠTO OD OVOGA ,A DA MU NE TREBA ,A MOŽE SE JOŠ KORISTITI NEKA NAM SE JAVI,UNAPRIJED HVALA ♥

Isto tako pozivamo da nam se jave ljudi iz Zadra koji su spremni pomoći jednoj potrebitoj obitelji s tog područja hranom,kozmetikom i odjećom.Obitelj ima curicu 13 g i majka treba svaki tren roditi,a u potrebi su,treba im svega od hrane,odjeće,obuće,kozmetike,stvari za bebu...Podatke dajemo u PM.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 14:03   #864
Quote:
21studentica kaže: Pogledaj post
bok ljudi,

nova sam na ovoj temi pa vas molim da me informirate o sljedecem...
naime htjela bi donirati neku robu, kozmetiku i slicno u dom za nezbrinutu djecu jer imam podosta stvari koje bi mogle koristiti djevojkama u dobi teenedzerskoj dobi, pa ako mi mozete reci kome se trebam obratiti u splitu kako bih to ostvarila
Nazovi dom za nezbrinutu djecu i pitaj kada možeš doći. Sigurno će im dobro doći. Ja ti imam broj od doma "Miljenko i Dobrila" al to ti je u Kaštel Lukšiću.
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 10:27   #865
Bok svima, imam pola kutije adaptiranog NAN 1 (znaci jedno pakiranje u foliji neotvoreno) i pelene Bella baby happy isto otvoreno pakiranje od 78 komada mozda fali desetak (mojoj su bile preogromne oko nogu i probali par puta no sve je curilo sa strane ). Ukoliko nekome moze posluziti neka mi se javi na PM.
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 07:40   #866
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
Bok svima, imam pola kutije adaptiranog NAN 1 (znaci jedno pakiranje u foliji neotvoreno) i pelene Bella baby happy isto otvoreno pakiranje od 78 komada mozda fali desetak (mojoj su bile preogromne oko nogu i probali par puta no sve je curilo sa strane ). Ukoliko nekome moze posluziti neka mi se javi na PM.
isprika svima nisam napisala velicinu pelena - mini 3-6 kg
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 14:02   #867
Quote:
Goga_fina kaže: Pogledaj post
Ja imam za pokloniti nešto odjeće za curice u vel. 8 i 10, i obuće broj 33-34. Bilo bi nam drago da možemo svojim paketićem razveseliti neku djevojčicu u ovo predblagdansko vrijeme!!!
postovana ako nije poklonjeno ja bih vas molila za moju djvojcicu..ima t,5 god i nisam joj bas u mogucnosti upiti ,hvala
PATRY09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 14:59   #868
Poklonjeno je prije nekoliko dana...
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 22:57   #869
Smile Poklanjam za bebe do 4godine odjeću,obuću,igračke

Poklanjam pelene još nekoristene,djecje cipelice ljetne,zimske,robe,igračke....
Poklonila bih samohranim majkama koje nemaju nikoga,u nezavidnoj su financijskoj situaciji
Ili ako znate gdje odnjeti, kojim centrima gdje su mlade mame s malom djecom a nemaju mogučnosti ili obitelji okolica Split-Trogir-Čiovo
Htjela bih nekome doista pomoći jer teska su vremena
P.s znam da ne spada ovdje poklanjam i odjecu za odrasle xs,s,m,l,xl žene,cure i nešto za muške lp :-)
Sve info u inbox
Pinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 09:38   #870
Quote:
Pinčica kaže: Pogledaj post
Poklanjam pelene još nekoristene,djecje cipelice ljetne,zimske,robe,igračke....
Poklonila bih samohranim majkama koje nemaju nikoga,u nezavidnoj su financijskoj situaciji
Ili ako znate gdje odnjeti, kojim centrima gdje su mlade mame s malom djecom a nemaju mogučnosti ili obitelji okolica Split-Trogir-Čiovo
Htjela bih nekome doista pomoći jer teska su vremena
P.s znam da ne spada ovdje poklanjam i odjecu za odrasle xs,s,m,l,xl žene,cure i nešto za muške lp :-)
Sve info u inbox
Javite se na http://www.facebook.com/Cipele46. :-)
mid82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 08:09   #871
Prvo se zahvaljujem obitelji sa Trešnjevke na donaciji namještaja(ormari,televizor,radni stol i stolić za televizor )za potrebitu obitelj iz Daruvara sa troje djece .Zatim se zahvaljujem obitelji iz Oroslavja na donaciji dječje sobe i garderobe za potrebitu obitelj iz Križa sa tri djevojčice

Ovo potražujemo sada i hitno:
Socijalna radnica koja vrši nadzor nad veoma siromašnom obitelji sa mld.djetetom iz N.Zagreba obratila nam se za pomoć oko nabavke manjeg frižidera i vešmašine za tu obitelj.Supruga je bolesna te ne može ručno prati veš zbog čega dijete ide u vrtić često u prljavoj odjeći,te ga ostala djeca zbog toga zadirkuju ,a nemaju ni frižidera već hranu drže u vrećici na prozoru jer nemaju balkona.Žive u iznimno lošim uvjetima i malom prostoru.Molim vas ako netko ima vešmašinu ili frižider za pokloniti da nam se javi,no napominjem da moraju biti manji,odnosno užeg oblika.Hvala.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 11:01   #872
POKLANJAM djecju bubu guralicu

http://www.google.com/search?q=bubu+...tMe18TlCeoM%3A

Vidljivo koristeno ali sve u jednom komadu i funkcionira
Samo dostava Zagreb.

I dalje...

SANGENIC kantu za pelene, bez patrona

http://www.google.com/search?q=sange...NwiRio2YksM%3A


TIGEX "stolicu" za kupanje

http://www.google.com/search?q=tigex...NMWsUumisNM%3A

Zadnje uređivanje tisi : 27.02.2013. at 21:27. Reason: spajanje dva posta u nizu
Meenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 11:42   #873
USKRSNJA HUMANITARNA AKCIJA MALOG ZMAJA
Do kraja mjeseca prikupljamo:
brasno, secer, ulje, prasak za pecivo, cokoladu za kuhanje, grozdjice, mak, kokos..... sav repromaterijal za uskrsnje kolace koji cemo donirati 40 zagrebackih socijalno ugrozenih obitelji. (i slatkisi za klince su dobrodosli)

Osim paketa za tih 40 obitelji zelimo sloziti i desetak manjih paketica s gotovom hranom za nase beskucnike koji dolaze na podjele mlijeka.

Akcija ce trajati do kraja mjeseca kada cemo imati radnu akciju slaganja pojedinacnih paketa.

Svi zainteresirani za sudjelovanje u ovoj akciji mogu se javiti na [email protected], ili na telefon 091 567 0618.

(ili posaljite privatnu poruku na https://www.forum.hr/member.php?u=353505)
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 15:55   #874
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
USKRSNJA HUMANITARNA AKCIJA MALOG ZMAJA
Do kraja mjeseca prikupljamo:
brasno, secer, ulje, prasak za pecivo, cokoladu za kuhanje, grozdjice, mak, kokos..... sav repromaterijal za uskrsnje kolace koji cemo donirati 40 zagrebackih socijalno ugrozenih obitelji. (i slatkisi za klince su dobrodosli)

Osim paketa za tih 40 obitelji zelimo sloziti i desetak manjih paketica s gotovom hranom za nase beskucnike koji dolaze na podjele mlijeka.

Akcija ce trajati do kraja mjeseca kada cemo imati radnu akciju slaganja pojedinacnih paketa.

Svi zainteresirani za sudjelovanje u ovoj akciji mogu se javiti na [email protected], ili na telefon 091 567 0618.

(ili posaljite privatnu poruku na https://www.forum.hr/member.php?u=353505)
jel primate i neku drugu nekvarljivu hranu ili trenutno skupljate samo ono od čega se mogu raditi kolači?
macamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 16:16   #875
Quote:
macamala kaže: Pogledaj post
jel primate i neku drugu nekvarljivu hranu ili trenutno skupljate samo ono od čega se mogu raditi kolači?
hranu uvijek primamo, bez obzira na trenutnu akciju
imamo jako puno obitelji u zagrebu ali i po cijeloj drzavi koje trebaju pomoc u hrani
sto god da dodje, super je


p.s. evo vise o ovoj akciji:

http://www.24sata.hr/news/mali-zmaj-...grozene-306381
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 18:04   #876
Uskrsna pomoć obiteljima Humanitarne udruge "Za Bolje Sutra"

Uskrsna pomoć obiteljima:
Počeli smo prikupljati živežne namirnice za Uskrsne pakete.Ukljućiti se možete doniranjem namirnica ili donacijom novčanog iznosa na naš žiro račun od čega će se isto tako kupiti potrebna hrana za potrebite.U Uskrsne pakete uključeno je 10 jako siromašnih i potrebitih obitelji,neki su suočeni nezaposlenošću,neki bolešću,podstanari,a sve obitelji su sa mld.djecom koje najviše želimo razveseliti ,a svaki vaš i najmanji prilog je dobrodošao,bilo u živežnim namirnicama ,slatkišima ili novčanim prilogom pa i onim najmanjim.Obitelji za koje prikupljamo pomoć su iz Zagreba,Zagorja,Križa,Daruvara,Siska ,D.Bistre i Gospića. Akcija traje do 29.03.2013.
Ovdje je popis namirnica koje prikupljamo i broj žiro računa:
-suhomesnati proizvodi
- povrče i voće u konzervi (npr. grah, grašak, slanutak, kukuruz,
šampinjoni, mahune..)
- trajno mlijeko
- salate u staklenci (npr. kiseli krastavci, cikla i sl)
- tjesteninu, rižu, palentu, gris, brašno, ulje
- tost, prepečeni kruh i sl verzije kruha koje mogu stajati
- paštete, konzerve tunjevine i sl
- juhe u vrečici
- rajčica u tubi ili u tetrapaku
- hranu za djecu (čokolino, corn flakes, rižine pahuljice, piškote,
kekse za bebe i sl)
- pekmez, med, eurokrem...
- cedevita, šumeči vitamini,sokovi i sl.
-bebimil
U stvari sve sto nema kratak rok trajanja,
Skupljamo i higijenske potrepstine:
- kaladont
- Sapun, gel za tuširanje, šampon
- toalet papir i papirnate ručnike, salvete, vatice, pelene, vlažne
maramice za bebe
- detergent za sudje i prašak za veš

BROJ ŽIRO RAČUNA:
PRIVREDNA BANKA ZAGREB
HUMANITARNA UDRUGA "ZA BOLJE SUTRA"
Br.računa: 2340009-1110460936
Za inozemstvo dodati:HR78 2340 00 91 11046093 6,
Privredna banka Zagreb d.d.,
10000 Zagreb,Račkoga 6,Croatia.
SWIFT CODE:PBZGHR2X
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 16:13   #877
http://www.malizmaj.hr/obitelj-5/#more-409
Hitno moramo skupiti 4.117,00 kn za 10 dana terapije koja je zadnji pokusaj da spasimo mamu dvojice nasih sticenika.
Ako mozete, molimo da prilozite koju kunu.

Hvala
Udruga Mali zmaj
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 11:01   #878
Poklanjam cipelice za dečka veličina 20 (Bambi) i papučice roze veličina 19 (Froddo). Nošene su, dobili smo ih, ali nismo koristili.
Poklanjam i ogradicu za kinderbet, bijelu (Ikea). Mislim da ide oko cijelog kinderbeta, niska je. Isto korištena, dobili smo ju, ali nismo koristili.

Najradije sam za primopredaju u A. Mallu, ali može i poštom, a onda vas molim za poštarinu.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 18:11   #879
http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-17271610.jpg

pošto su ih moji prerasli poklanjam sanjke kome trebaju
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 11:41   #880
pomoć za samohranu majku

pozdrav dragi ljudi!

samohrana majka iz ivanca koja je podstanar,rastavljena od muža koji ju je fizicki i psihicki zlostavljao trazi pomoc!

zivi sa svojim ocem koji je bolestan i nemoze naći posao
ima sina od 11 godina i treba pomoc u hrani!

pitala sam ju da li treba i novac ali je odlučno odbila takvu vrstu pomoći!


molim Vas od srca ako joj možete pomoći
napisati cu i broj telefona ako netko želi razgovarati sa njom (inbox)

HVALA VAM SVIMA OD SRCA

Zadnje uređivanje tisi : 14.04.2013. at 11:12. Reason: brisanje privatnih podataka
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.