Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2007., 19:20   #81
http://www.youtube.com/watch?v=_xo6syBndKM
ja ću ovo sanjati večeras ako mi se posreći
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 10:14   #82
kao svi mi u ulici očekujemo napad nekih dinosaura. onak, pred sumrak je. i svi se spremamo kao za katrinu il nešto, zakivamo prozore, vrata, svak svakome pomaže, opšta kataklizma. i odjednom po cesti kroz ulicu nailaze 2 paralelna reda mrava( ), velikih otprilike ko miševi, i idu u dvije paralelne linije razmaknute otprilike manje od metra. i kao to je znak da su dinosauri krenuli, jer za mravima (pazi sad ) nezaustavljivo će doć mali dinosauri, pa za njima oni najveći, da dokrajče nekog ko preživi male. i ja sam odjednom ispred kuće u dvorištu, i penjem se uz neku lozu, lijanu, koja raste od temelja do prozora na spratu, i kao popnem se uz nju(al ono pravo teško, osjećam kako mi dlanove para oštra kora te loze), i kad uđem na sprat kroz prozor, hoću kao iščupat lozu iz korjena, da spriječim mrave da se popnu uz nju i time dovedu dinosaure po istoj stazi al sve užurbano, kao brže brže, eto ih skreću ka lozi, jebeni mravi. i onda vidim gore na početku ulice kako mali dinosauri već nailaze, s onim šiljatim repovima ko koplja, podignutim u zrak, a koža im šarena i gruba, i keze se i trče, skaču nemoguće brzo, desetine njih, i ono mislim se najebali smo sad i probudim se.
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 12:28   #83
Zašto se ja ne sjećam tak detaljno??

Noćaš sam sanjala da su mi dvije frendice zabrijale sa dva crnca- bili smo svi skupa na nekom stručnom kongresu, ja sam se nešto natezala s nekim forumašem al ništa konkretno nismo naparavili.

Najbolji dio mi je bio- vraćam se kući i gledam ogroman Saturn na noćnom nebu - strah, apokalipsa, zvijezde se neke približavaju a možda i NLO... Zovem svoje da dođu to vidjet i onda sve nestaje i nebo se vraća u normalu

Često sanjam invazije i NLO. Jebenica
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 12:46   #84
sjecam se samo dvije scene sad ujutro:

- nekakav rat je, uzbuna i ljudi brzo moraju bjezati, ali zbog prirode napada dolaze u obzir samo podmornice. i sad tjeramo sve ljude u podmornice, vrijeme je jako kisno i sivo.
- u skoli smo, iako su svi odrasle osobe (zapravo ekipa s posla), nastava se normalno odvija, samo problematicni kolega vise nije s nama.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:22   #85
Question može li mi netko preporučiti dobrog psihića

uz ovu noćnu moru najbolje ide krik i teško je to riječima opisati...

ali evo, prepričat ću vam san...

vrlo svijetla i vrlo bijela prostorija, u sredini sobe bijeli krznom obloženi masažni stol, sjedim na njemu u nekakvom čudnovato dizajniranom donjem rublju, nešto slično onome što su nosile ljepotice na fešn viku

oko mene šeće mum, izgleda isto kao i na avataru, zapravo i ponašanje mu je identično kao u rođenim ubojicama. šeće i nešto dobacuje i provocira. strahovito me zabavlja i ja umirem od smijeha. on s ganom u ruci me pita kako to da se ne bojim, ja kažem pa kad znam da nećeš pucati.

u tom momentu iz bjeline izvire dmj u nekakvom oldtimeru,zapravo cijeli izgleda kao iz 50-tih, viri kroz prozor auta s nekakvim ogromnim fotićem i bljeska, izlazi iz auta i donosi mi štikle. zaleti se do mene i pokušava mi ih obuti. male su mi i on mi ih nabija na nogu. a same štikle umjesto pete imaju žicu, tanku, dugačku žicu, govorim mu da nema šanse da u tome šećem, a on kaže da nema veze, samo da se poslikam.

odjednom, u nekakvom uglu prostorije sjedi marijači za nekakvim birtijskim stolom, pije viski i pljuga kubanke, otpuhuje i smije se, sav je nekakav magličast i prozračan, i fali mu zub, ovako izgleda i svi ga počinjemo ispitivati nešto, a on samo gleda i ceri se i neće ništa reći

odjednom me zaslijepljuje bljeskalica sa svih strana i budim se
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:28   #86
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
uz ovu noćnu moru najbolje ide krik i teško je to riječima opisati...

ali evo, prepričat ću vam san...

vrlo svijetla i vrlo bijela prostorija, u sredini sobe bijeli krznom obloženi masažni stol, sjedim na njemu u nekakvom čudnovato dizajniranom donjem rublju, nešto slično onome što su nosile ljepotice na fešn viku

oko mene šeće mum, izgleda isto kao i na avataru, zapravo i ponašanje mu je identično kao u rođenim ubojicama. šeće i nešto dobacuje i provocira. strahovito me zabavlja i ja umirem od smijeha. on s ganom u ruci me pita kako to da se ne bojim, ja kažem pa kad znam da nećeš pucati.

u tom momentu iz bjeline izvire dmj u nekakvom oldtimeru,zapravo cijeli izgleda kao iz 50-tih, viri kroz prozor auta s nekakvim ogromnim fotićem i bljeska, izlazi iz auta i donosi mi štikle. zaleti se do mene i pokušava mi ih obuti. male su mi i on mi ih nabija na nogu. a same štikle umjesto pete imaju žicu, tanku, dugačku žicu, govorim mu da nema šanse da u tome šećem, a on kaže da nema veze, samo da se poslikam.

odjednom, u nekakvom uglu prostorije sjedi marijači za nekakvim birtijskim stolom, pije viski i pljuga kubanke, otpuhuje i smije se, sav je nekakav magličast i prozračan, i fali mu zub, ovako izgleda i svi ga počinjemo ispitivati nešto, a on samo gleda i ceri se i neće ništa reći

odjednom me zaslijepljuje bljeskalica sa svih strana i budim se
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:30   #87
izbore
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:34   #88
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
psihica, dajte mi psihicaaaaaaa!!! :lomi joj se potpetica:
zalim, draga, doktor frojd je mrtav.



e bas si me nasmijala...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:38   #89
Kako sam upala u sumpor i zatim da sam ugazila u lokvu i da su mi se čizme počele raspadati, s tim da smo se klizali na nekom drvetu po Šibeniku... :confuzed:
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:47   #90
jel' moze i meni psihijatar? :bojazljivo:

nego, da krenemo na moj san (sanjan po noci i nezimisljen...neismizljen...ma... )

sanjala sam da mi je (!) arnold schwarzenegger tata.

od neke babe u obitelji (sta ja znam, valjda mi je prabaka.) smo sublimiranom porukom saznali gdje je ista sakrila obiteljsko blago - u obiteljskoj grobnici! hrpa skupog starog nakita na lesevima predaka iz fine starogradske familije (yes, i know )...i neke plasticne posude s njima u lijesovima, ali su navodno veoma vrijedne i imaju magicno djelovanje. uglavnom, baba nije bila prokleta or something, jedino je tajna o lokaciji i uopce o postojanju blaga bila skrivena jer je postojala opasnost da ce ju otkriti blizak muski clan obitelji malicioznih namjera.

uglavnom, arnie...ovaj...tata...se nakanio da usred noci ide provalit' na groblje i oskvrnut' family tomb.

zanimljivo, u isto vrijeme se na tv-u prikazuje cijelovecernji film u kojem je arnie junak koji ide otvoriti family tomb...i sve se desava jednako kao i u stvarnosti...dakle, ako nesto ne napravimo ili napravimo krivo, onda necemo uspjeti postici slijed dogadjaja (koji su, nadamo se, fortunate) kakav je na filmu. uglavnom...

...ja mu kazem: ''de cekaj da se obucem, idem i ja s tobom'', na sto je nakon laganog neckanja i pristao.

e sad...dobar dio sna se odnosi na to sta cu ja obuc' jer je hladno, plus sto idemo biciklima pa da spasim bubrege... i tako ja kopam po onoj robi koja je za pranje jer cu se ionako zablatit' u grobnici pa da ne nosim cisto... a opet, zeljela bih neki lijepi kroj... i tak' ja serem li ga serem...

...da bi se na kraju guverner predomisliooooo jer pada kisa pa mu se ne da ici. wtf! cekaj malo...ja...tu...adrenalin...jbt...vec razmisljam kak' smo fuckin' junaci or something...policija i te spike...a on ne bi jer pada kisa.

ne znam sta se poslije dogodilo, al' u sljedecem snu (cesto ih sanjam barem 2-3 u istoj noci) sam sanjala da me uhodi neki stalker i pokusava me ubiti. takodjer sam isla na wc koji je ugradjen u francuski krevet. na veliko. i nisam imala dovoljno tp-a i morala sam se brisati pred drugima.

i tak'...na kraju sna vozim tudju bebu u kolicima. bila je slatka. stalno sam pazila da se ne probudi. i onda se probudila, a nemirna je pa sam se morala za*ebavat' s njom.

eto.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:57   #91


Mislim da tata/ Arnie predstavlja tvog ljubavnika za kojim čezneš- on će te odvest do "blaga" (seks), a i muke oko biranja odjeće- sigurno se za pravog tatu ne bi išla sređivat.

I naravno da je pizdek odustao na kraju priče te, strah ga je "blaga s magičnim djelovanjem".

Drugi san predstavlja tvoje iznošenje intime po forumu. Stalker je jedan forumaš.

Beba- prerano ti je za rasplod.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:08   #92
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post


Mislim da tata/ Arnie predstavlja tvog ljubavnika za kojim čezneš- on će te odvest do "blaga" (seks), a i muke oko biranja odjeće- sigurno se za pravog tatu ne bi išla sređivat.

I naravno da je pizdek odustao na kraju priče te, strah ga je "blaga s magičnim djelovanjem".

Drugi san predstavlja tvoje iznošenje intime po forumu. Stalker je jedan forumaš.

Beba- prerano ti je za rasplod.
genijalna si, genijalna!... (btw bas sam danas neke od razmisljanja o iznosenju intime po forumu iznijela jednoj forumasici.) ...a ja pak tako intuitivna... ...

...pizdek indeed. (sto ne znaci da me arnie privlaci. naprotiv... al' ipak mi je to nekako najlogicnija interpretacija.)

hvala, draga! (iako mrzim tvoje s sa kvacicom koju nemam)
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:14   #93
Bivšeg jednog sam sanjala..
Jeli smo sočne breskve iznad sudopera!
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 15:12   #94
sanjala sam da sam dobila smeđeg zečića (pravog, živog) kojeg sam odma izgubila i išla tražit (mislila sam da sam ga izgubila, al istina je da je pobjego od mene). tražila sam ga po cijeloj kući i na kraju sam otišla vidjet da li je na terasi i kad sam se popela stepenicama na terasu, vidla sam tog zečića kako pokušava preskočit s terase na neki drugi krov, al se preplašio kad me vidio pa nije uspio preskočit nego je pao u provaliju (koja se odjednom stvorila tamo)...
ubila sam jadnog zečića
(il sam ga oslobodila od muke, odnosno mene- kak se uzme, ne?! )
stenga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 16:01   #95
nekaj ružno i tužno....
peyton17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 17:43   #96
bivšeg momka.....zapravo je san bio baš ok
Eirene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 20:47   #97
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
ja sam se nešto natezala s nekim forumašem al ništa konkretno nismo naparavili.
Zaboga! Nije valjda da ima tako smotanih i nesposobnih forumaša?

Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
u tom momentu iz bjeline izvire dmj u nekakvom oldtimeru,zapravo cijeli izgleda kao iz 50-tih, viri kroz prozor auta s nekakvim ogromnim fotićem i bljeska, izlazi iz auta i donosi mi štikle. zaleti se do mene i pokušava mi ih obuti. male su mi i on mi ih nabija na nogu. a same štikle umjesto pete imaju žicu, tanku, dugačku žicu, govorim mu da nema šanse da u tome šećem, a on kaže da nema veze, samo da se poslikam.


Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post


Mislim da tata/ Arnie predstavlja tvog ljubavnika za kojim čezneš- on će te odvest do "blaga" (seks), a i muke oko biranja odjeće- sigurno se za pravog tatu ne bi išla sređivat.
Slažem se s ovim dijelom interpretacije, onako neki malo stariji tip od nje...

Nastavak interpretacije su, dakako, trkeljanja i budalaštine.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 01:19   #98
najcesce sanjam da hodam bosa po mekoj zlenoj travi, cak i osjetim u snu mekocu i vlaznost na tabanima.. i tako hodajuci ugledam malu blatnu lokvicu.. pokusam je prekoraciti i odjednom padnem u blatni ponor.. obicno se probudim odmah..
pljaplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 01:23   #99
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
oko mene šeće mum, izgleda isto kao i na avataru, zapravo i ponašanje mu je identično kao u rođenim ubojicama. šeće i nešto dobacuje i provocira. strahovito me zabavlja i ja umirem od smijeha. on s ganom u ruci me pita kako to da se ne bojim, ja kažem pa kad znam da nećeš pucati.
Nije to bijo gan u ruci.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 01:37   #100
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Nije to bijo gan u ruci.
šta bilo da bilo, zna se da ne pucaš
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.