Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2014., 21:50   #1
Kad starta prava sezona na moru?

Navodno na jesen sve bukirano, od Istre pa nadolje.
Vele da ce 11mj. biti pravi bum.

Mozda je to sad neko novo pravilo u EUniji.
2013 je bila godina turisticke prilagodbe a 2014 je pravi pokazatelj kako se ljetuje na obali.
Da ..kisa je sve sjebala.

Za iznajmiti gliser na pol dana sa motoricem od 60KS dovoljno je tek 500kn, dozvola za upravljanje i ne treba -dovoljno je tek uvjeravanje da si stari morski vuk...
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 21:55   #2
vele od četvrtka starta pravo ljeto
pandoraa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:01   #3
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Navodno na jesen sve bukirano, od Istre pa nadolje.
Vele da ce 11mj. biti pravi bum.

Mozda je to sad neko novo pravilo u EUniji.
2013 je bila godina turisticke prilagodbe a 2014 je pravi pokazatelj kako se ljetuje na obali.
Da ..kisa je sve sjebala.

Za iznajmiti gliser na pol dana sa motoricem od 60KS dovoljno je tek 500kn, dozvola za upravljanje i ne treba -dovoljno je tek uvjeravanje da si stari morski vuk...
Ako si usput galebar, dobijes i popust
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:05   #4
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Ako si usput galebar, dobijes i popust
Sta pravi galebari ne voze one drvene stare barke sa pentama?
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:19   #5
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Sta pravi galebari ne voze one drvene stare barke sa pentama?
ma jok! sve sta ima vise od vesala znaci da si metroseksualac!
Vesla, bilo plava majica na hor. pruge, doli neke kratke mudante, noga na kajicu, i duvan u ustima. i da... balvan od covika, dakako
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:22   #6
nije kiša toliko sjebala, koliko su trgovački centri puni turista, trošenje po restoranima, klubovima i općenito tamo "di smo im pripremili sačekušu" je dno dna
turista ima, očito im ne znamo uzet lovu, a ako neko i zna onda se tri stare babe bune na buku...
jebi ga, tako je to
kažu da će deveti misec biti pravo lito, ali teško da će sezona financijski biti više od "mršave"
nisam u turizmu, ali svi mi ćemo osjetiti posljedice vjerojatno tamo od listopada, najkasnije kad počne grijanje na struju
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:30   #7
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
nije kiša toliko sjebala, koliko su trgovački centri puni turista, trošenje po restoranima, klubovima i općenito tamo "di smo im pripremili sačekušu" je dno dna
turista ima, očito im ne znamo uzet lovu, a ako neko i zna onda se tri stare babe bune na buku...
jebi ga, tako je to
kažu da će deveti misec biti pravo lito, ali teško da će sezona financijski biti više od "mršave"
nisam u turizmu, ali svi mi ćemo osjetiti posljedice vjerojatno tamo od listopada, najkasnije kad počne grijanje na struju
Kakav si ti to morski covjek kad nemas bar pet_sest apartmana za rentanje pa makar i po pedeset EUra?
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:32   #8
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Kakav si ti to morski covjek kad nemas bar pet_sest apartmana za rentanje pa makar i po pedeset EUra?
Užbenku ne rade. Tamo samo viču kako ništa ne valja.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:34   #9
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Užbenku ne rade. Tamo samo viču kako ništa ne valja.
Ma naslo bi se ..pa makar oko Jadrije
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:36   #10
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Ma naslo bi se ..pa makar oko Jadrije
To su dotepenci. I samo galame i nedaju spavat poštenu svitu.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 10:48   #11
Jebeš državu koja propadne radi 30 dana promjenjivog vremena i one koji u mjesec i pol zarade za životarenje od godinu dana.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 13:07   #12
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Kakav si ti to morski covjek kad nemas bar pet_sest apartmana za rentanje pa makar i po pedeset EUra?
budala, kupijo stan i poslovni prostor...

Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Jebeš državu koja propadne radi 30 dana promjenjivog vremena i one koji u mjesec i pol zarade za životarenje od godinu dana.
prika moj, virova ti meni ili ne, ali tri apartmana po 70 ojra dnevno daju 210 ojra dnevno puta 45-50 dana može se zaokružiti na 75 kilokuna... minus paušalni porez i teke deterdženta i struje ostaje ti okruglih, lijepih već oporezovanih 70 kilokuna

... koji kad se podijele na 12 mjeseci iznose 5.9 kilokuna... pa bil ti radija ostatak godine nosa gajbe i tuka pikamerom za 3732?

nemoj bre da tucaš mermer sa mekim umočnikom, tim ljudima 10-15 dana kiše okine po godine
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 08:42   #13
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Užbenku ne rade. Tamo samo viču kako ništa ne valja.
Jebga, nemaju svi Kalmetu da im izgradi sve šta im triba.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 09:13   #14
sezona pocinje kad ja dodjem na more, sve ove nesretnice koje trenutno trpe slatanja bezdlakih metroseksualaca ce napokon doci na svoje. a takav sam, nesebican, dijelim jer imam.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 09:24   #15
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Jebga, nemaju svi Kalmetu da im izgradi sve šta im triba.
A ne znaš odakle je Karamarko?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 09:44   #16
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
A ne znaš odakle je Karamarko?
Nakon Sanadera i Grčića, ako je i on iz Splita jebeš mi sve ako se ne odselim.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 09:46   #17
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
budala, kupijo stan i poslovni prostor...



prika moj, virova ti meni ili ne, ali tri apartmana po 70 ojra dnevno daju 210 ojra dnevno puta 45-50 dana može se zaokružiti na 75 kilokuna... minus paušalni porez i teke deterdženta i struje ostaje ti okruglih, lijepih već oporezovanih 70 kilokuna

... koji kad se podijele na 12 mjeseci iznose 5.9 kilokuna... pa bil ti radija ostatak godine nosa gajbe i tuka pikamerom za 3732?

nemoj bre da tucaš mermer sa mekim umočnikom, tim ljudima 10-15 dana kiše okine po godine

Rizik posla batice, neki ostanu bez posla pa im se okine par desetaka iljada kuna odma, a nemaju sigurne alternative u blentavom turistu koji je dovoljno glup da dođe kod nas na godišnji a ne npr. u Tunis itd...
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 09:49   #18
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post

Rizik posla batice, neki ostanu bez posla pa im se okine par desetaka iljada kuna odma, a nemaju sigurne alternative u blentavom turistu koji je dovoljno glup da dođe kod nas na godišnji a ne npr. u Tunis itd...
Još jedan koji o turizmu uči iz Jutarnjeg.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 09:55   #19
jebo turista koji razmislja izmedju hrvatske i tunisa - bio ja u tunisu u nekoliko navrata, svaki put poslovno i svaki put 5 zvjezdica. dobro za doc i vidit i onda cijenit koliko je u nas fenomenalno. a to sto sitne pizde to ne znaju prepoznat - eno im tunis.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 10:01   #20
i... jesi li usput sredio kojeg libijca ?
rovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger