Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 00:14   #1161
ana, ivančica, ružica, sofija, aurelija, suzana, tihana, anamarija, iva, dunja, đurđica, sanja, flora, estera, zvjezdana, vita, snježana, biljana, lara, julija, laura, grozdana, klara, anastazija, ružica, emanuela, kornelija, ljiljana, brigita, gabrijela, paulina, rafaela..
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 19:11   #1162
Quote:
MrsKepolas kaže: Pogledaj post
Cijelu trudnoću David, no nakon 4D ultrazvuka i nakon što smo se malo bolje upoznali, predomislili smo se.
Mužu se ispunjava želja i stiže nam Maksim 😍😍😍😍
Dobili smo skoro samo negativne reakcije, posebice od obitelji (mama moja i njegova su nam rekle da se izrugujemo od djeteta i nadaju se da cemo se predomisliti što je mene jako pogodilo) no mi smo sretni sa našim odabirom.
Mislimo da to ime savršeno paše našem zvrku. 😊
Ima još Maksima na forumu?

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Moj je Maksim. I muzu i meni je sjelo na prvu. Nikada nismo dvojili. Ljubav na prvu, kako s imenom tako i s njim. Svi su se isprva sablaznjavali, sto je mene cudilo. Iako nije cesto, ime je iz katolickog kalendara (iako nam ne smeta ni asocijacija na nacionalnoj osnovi), ali druge inacice mi nisu bile lijepe. Maksim uskoro puni 4 godine!
kepasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 00:02   #1163
Muško Vibor, žensko Sofia, Aurora ili Nika.
Shayllee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 09:16   #1164
Mi smo u pocetku trudnoce htjeli Mihael, ali kako se ja zadnjih 10 dana predomisljam, muž je predlozio novo ime: Thomas.
Ime mi se odmah svidjelo samo ja bih bez h u pisanju, a on sa h. Tomas ili Thomas

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 09:19   #1165
Mene podsjeća na prezime.
Kao Ivić Pašalić.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 09:35   #1166
Nije uobicajeno a opet nije ni previse neobicno. Zato mi se i sviđa. Imam dojam da se u zadnje vrijeme vrti desetak imena i kod cura i kod decki. Vidim u vrticu. Po 3 djece istog imena u grupi. Htjela sam nesto neuobicajeno i da ih nema pun vrtic ili park

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 11:02   #1167
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Mi smo u pocetku trudnoce htjeli Mihael, ali kako se ja zadnjih 10 dana predomisljam, muž je predlozio novo ime: Thomas.
Ime mi se odmah svidjelo samo ja bih bez h u pisanju, a on sa h. Tomas ili Thomas

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Bez h. Nekako mi je ljepse
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 11:12   #1168
Bolje bez H jer će svaki put kada mu ime netko zapisuje ili tipka morati reći-˝Sa H˝
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 11:55   #1169
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Nije uobicajeno a opet nije ni previse neobicno. Zato mi se i sviđa. Imam dojam da se u zadnje vrijeme vrti desetak imena i kod cura i kod decki. Vidim u vrticu. Po 3 djece istog imena u grupi. Htjela sam nesto neuobicajeno i da ih nema pun vrtic ili park

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Može se i među uobičajenim imenima koja nisu u trendu izabrati neko koje ne nosi svako treće dijete. Tako i moji imaju normalna imena, i gle čuda, u školskoj generaciji su jedini.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:00   #1170
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Može se i među uobičajenim imenima koja nisu u trendu izabrati neko koje ne nosi svako treće dijete. Tako i moji imaju normalna imena, i gle čuda, u školskoj generaciji su jedini.
A jel bi mi dala primjer tih imena u trendu i onih normalnih?
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:06   #1171
i ja bi bez H
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:11   #1172
Pa i ja bih bez h samo moram muža nagovoriti da je tako bolje. Valjda ne odustane od imena zbog tog H. Zar je Tomas stvarno toliko neobično ime? Isto kao Toma ili Luka samo sa S na kraju.
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:03   #1173
Nije neobicno, samnom je u skolu isao Tomas
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:51   #1174
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Pa i ja bih bez h samo moram muža nagovoriti da je tako bolje. Valjda ne odustane od imena zbog tog H. Zar je Tomas stvarno toliko neobično ime? Isto kao Toma ili Luka samo sa S na kraju.
Meni nije neobično...i briga te, ako se vama sviđa, to je najbitnije..
Naš će bit Mark i isto se neki čude zašto bez "O" na kraju, a nekima je super...briga nas...meni i mužu je super i to je to
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:16   #1175
Mark je super i meni se sviđa, ali mužu nije nešto pa sam odustala. Jako zvučno.
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:44   #1176
Znam bracu po imenima Mark i Lukas, i onda im se jednom stara prabaka pozalila roditeljima da sto im je bilo kad su birali ime. jednom fali slovo na kraju imena a drugi ima visak, da ona to ne razumije da ce ona njih zvati marko i luka
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:15   #1177
Quote:
Malo Sunce kaže: Pogledaj post
Znam bracu po imenima Mark i Lukas, i onda im se jednom stara prabaka pozalila roditeljima da sto im je bilo kad su birali ime. jednom fali slovo na kraju imena a drugi ima visak, da ona to ne razumije da ce ona njih zvati marko i luka
hahaha,tako je isto did mom rojaku reko kad su dali imena djeci Rok i Lukas...isto ih zovu roko i luka...

moj će biti stvarno Luka...ja volim skroz obična imena i muž..mala je htjela da bude Mate...
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:38   #1178
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
A jel bi mi dala primjer tih imena u trendu i onih normalnih?
Ima ih na temi.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 17:44   #1179
Luka je i meni cist lijepo i ok ime. Bas za decka pravog.

Ja sam sto puta vec mijenjala ime.
Sad smo se zbilja dogovorili

Iris ili Nadia. Vidjet cu na dan poroda kako ce tocno dobiti ime ali jedno od ta dva

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 17:47   #1180
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Pa i ja bih bez h samo moram muža nagovoriti da je tako bolje. Valjda ne odustane od imena zbog tog H. Zar je Tomas stvarno toliko neobično ime? Isto kao Toma ili Luka samo sa S na kraju.
moj dragi je tomas bez H
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.