Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 12:55   #1181
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Mark je super i meni se sviđa, ali mužu nije nešto pa sam odustala. Jako zvučno.
Hvaaala ti
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 16:53   #1182
I meni se svida Mark ali me uvijek povuce na Marky Mark. Kao umjetnicko ime MAark Walberga. I onda mi pocne u glavi svirati Eminemova pjesma.

Trebao bi nam topic di se na svak ime napisu potencijalne zajebancije, postapalice, asocijacije i tak.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:01   #1183
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
I meni se svida Mark ali me uvijek povuce na Marky Mark. Kao umjetnicko ime MAark Walberga. I onda mi pocne u glavi svirati Eminemova pjesma.

Trebao bi nam topic di se na svak ime napisu potencijalne zajebancije, postapalice, asocijacije i tak.
hehheheh a baš, za svako ime bi se našlo nešt
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:05   #1184
Nikada neću zaboraviti Pizdario
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:12   #1185
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Nije uobicajeno a opet nije ni previse neobicno. Zato mi se i sviđa. Imam dojam da se u zadnje vrijeme vrti desetak imena i kod cura i kod decki. Vidim u vrticu. Po 3 djece istog imena u grupi. Htjela sam nesto neuobicajeno i da ih nema pun vrtic ili park

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Ja srećem samo Luke i Mie u zadnje vrijeme. Roditelji, budite malo originalniji.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:13   #1186
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
Nikada neću zaboraviti Pizdario
A ja Čmariju 😁
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:17   #1187
Izabela (ja htjela za prvo djete, muz rekao ne) izacega.
Htjela Isabelu, imam Gabrielu.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 00:08   #1188
Daaaa svaka druga je Mia , da mi se ne znam kako sviđa to ime odustala bi,totalno bezveze kada postane prečesto
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 10:05   #1189
Moj suprug i ja smo se odlučili za ime Eugen
GretaLouise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 10:14   #1190
Pa evo, već kad ste spomenule ime Mia, javlja se mama jedne Mie. To ime smo dali našoj curici zato jer mi se to ime sviđa od osnovne škole i jer je kratica imena moje majke. Uvijek su u nekoj godini pojedina imena češća i mislim da u tome nema ništa čudno; npr prije par godina je svaka druga curica bila Ema ili Lana. U razredu sam imala po dvije Sanje, Ivane i Ane... Mislim da je takav slučaj sada sa imenom Mia i da će iduće godine biti popularnije neko drugo ime.
Ako se meni neko ime sviđa, zaboli me da je i svaka druga curica Mia jer je meni to ime posebno iz meni znanih razloga i smatram da je glupo govorit roditeljima da trebaju biti originalniji jer su dijete nazvali po svojoj mami ???

Znam roditelje koji su htjeli biti originalni pa su dijete nazvali Leiloo, Lu, Don, Gita, John, Samanta, Pina... ?!?? Ako je nekome najbitnije biti originalan i zadivit okolinu, slobodno.... Mislim da je glupo roditeljima govorit da li trebaju biti originalni ili ne, svatko ima svoje razloge zašto je svoje dijete nazvao tako kako je.

Hvala, doviđenja!
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 00:49   #1191
Pa ako ti se ime sviđa i ne smeta ti što je često, boli te uvo što netko misli o njemu...

Ime za prvo dijete (curica) smo smislili lako jer sam već godinama znala da želim da mi se kći tako zove, a i mm-u se ime sviđalo. Sad nisam (još) trudna s drugim djetetom, i vjerojatno neću ni biti još koju godinu, ali razmišljam već o imenima za curice

Sviđaju mi se Una, Greta i Luči. Posebno zadnje
pink panthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 14:11   #1192
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
Pa evo, već kad ste spomenule ime Mia, javlja se mama jedne Mie. To ime smo dali našoj curici zato jer mi se to ime sviđa od osnovne škole i jer je kratica imena moje majke. Uvijek su u nekoj godini pojedina imena češća i mislim da u tome nema ništa čudno; npr prije par godina je svaka druga curica bila Ema ili Lana. U razredu sam imala po dvije Sanje, Ivane i Ane... Mislim da je takav slučaj sada sa imenom Mia i da će iduće godine biti popularnije neko drugo ime.
Ako se meni neko ime sviđa, zaboli me da je i svaka druga curica Mia jer je meni to ime posebno iz meni znanih razloga i smatram da je glupo govorit roditeljima da trebaju biti originalniji jer su dijete nazvali po svojoj mami ???

Znam roditelje koji su htjeli biti originalni pa su dijete nazvali Leiloo, Lu, Don, Gita, John, Samanta, Pina... ?!?? Ako je nekome najbitnije biti originalan i zadivit okolinu, slobodno.... Mislim da je glupo roditeljima govorit da li trebaju biti originalni ili ne, svatko ima svoje razloge zašto je svoje dijete nazvao tako kako je.

Hvala, doviđenja!
Meni su Gita i Pina baš lijepa imena. No ja se slažem s tobom i isto mi je malo zasmetalo što je tu neko prozivao roditelje da budu originalni. Ako je nekome lijepo ime Ivan, zašto ne bi dao svom djetetu to ime. Neki ljudi ne vole izmišljati već vole tradicionalna imena, uobičajena za naše podneblje. Drugi bi najradije da njihovo dijete ima jedino na svijetu to neko ime koje su odabrali za njega. Sve je to ok i svakoga treba poštovati. Uvijek će neko ime biti najčešće i najpopularnije.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 09:12   #1193
upravo tako
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 09:40   #1194
Ula_la, ja ne mislim da roditelji biraju imena po originalnosti vec biraju ono koje im se svidja. Neki njeguju tradiciju neki zele nesto novo. I jedan i drugi izbor treba postovati. Ovdje smo svi da bi rekli svoje misljenje.
Osobno sam vise na strani originalnijih imena, ne mislim pritom na neke ekstreme vec imena koja nisu toliko cesta. Nedavno je prijatelj dobio curicu i nazvao ju isto Mia, iako lijepo ime, nekako mi je u tom moru Mia postalo ipak precesto. Steta, stvarno je lijepo ime.
Mislim da je u zadnje vrijeme ista stvar sa imenom Lucija ili Lucia.

Nadam se da se nece nitko uvrijediti, samo iznosim svoje misljenje, zato smo nadam se i tu.
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 10:03   #1195
Quote:
Find.out kaže: Pogledaj post

Nadam se da se nece nitko uvrijediti, samo iznosim svoje misljenje, zato smo nadam se i tu.
apsolutno se slažem da svatko iznosi svoje mišljenje, upravo zato sam i ja imala potrebu napisati svoj stav
nekome je bitno da je ime rijetko, nekome je bitnije da je ime lijepo. Meni je ime Mia lijepo i uopće mi nije bitno makar da se i svako dijete tako zove, ja bi ga opet dala svojoj curici. Ne daj Bože da svi imamo iste stavove i mišljenja, svijet bi bio dosadan

nego, da se vratimo na temu
ime za muškića:

Noa, Lukas, Mihael ili Mark ?
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 10:12   #1196
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
apsolutno se slažem da svatko iznosi svoje mišljenje, upravo zato sam i ja imala potrebu napisati svoj stav
nekome je bitno da je ime rijetko, nekome je bitnije da je ime lijepo. Meni je ime Mia lijepo i uopće mi nije bitno makar da se i svako dijete tako zove, ja bi ga opet dala svojoj curici. Ne daj Bože da svi imamo iste stavove i mišljenja, svijet bi bio dosadan

nego, da se vratimo na temu
ime za muškića:

Noa, Lukas, Mihael ili Mark ?
Noa - nije mi uopce za decka, to je zapravo Noah
Lukas - bilo mi je ok prije par godina ali sada ih isto ima more (na ru foru mi je puno lijepse Carlos)
Mihael - svi ce ga zvati Miha - ne svidja mi se
Mark - najbolje od nabrojanih
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 10:14   #1197
Za muske mi je ok Ivan.
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:32   #1198
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
apsolutno se slažem da svatko iznosi svoje mišljenje, upravo zato sam i ja imala potrebu napisati svoj stav
nekome je bitno da je ime rijetko, nekome je bitnije da je ime lijepo. Meni je ime Mia lijepo i uopće mi nije bitno makar da se i svako dijete tako zove, ja bi ga opet dala svojoj curici. Ne daj Bože da svi imamo iste stavove i mišljenja, svijet bi bio dosadan

nego, da se vratimo na temu
ime za muškića:

Noa, Lukas, Mihael ili Mark ?
Mark ili Lukas.

Nas je definitivno Tomas.
Bez h.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:56   #1199
Ja sam na pocetku trudnoce imala osjecaj da nosim curicu. I vec sam je nazvala Rita.
Onda je doktorica u 16tt rekla da je decko
Tako da smo sad u dilemi izmedju Roka i Tome

Prvi je Frane. Jos na fakultetu mi se svidjalo to ime i znala sam da cu ga jednog dana dati svom sinu.
Sto se tice ovih cestih imena, dala bi ime koje mi se svidja pa makar se sva djeca u vrticu tako zvala.

Jos mi se svidjaju Bartul, Niko, Mauro, Mihael, Rina, Greta i Gita
__________________
puno čitam, malo pišem..
BuBuBubiiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 14:32   #1200
Evo nekoliko dječurlije iz moje ulice

Lenon
Lana
Lea
Niko
Fran
Anastazija
Leona
Luka
Tia
Nia Marija
Šime
pikabooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.