Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2016., 17:29   #81
napokon rashlađujuća kiša.<3

a jučerašnji dan, naročito večer, je bio očaravajuć'; vjetar ko iz priče, samo su mi još valovi falili u blizini....<3
ekaliopa is offline  
Old 16.07.2016., 19:01   #82
zima zima zima
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 16.07.2016., 22:29   #83
Sad sam stigla iz setnje.
19° je trenutno .
Ne mogu vjerovati da se vec dva dana nisam preznojila.
mavita is offline  
Old 16.07.2016., 23:08   #84
bome i ja se obuko, doduše samo crni čipkasi negliže ali to je nešto
babunovich is offline  
Old 17.07.2016., 00:35   #85
Nzm kad sam ovo doživio u srpnju. 15 C maksimalnih, cijeli dan kiša padala i puhao hladan vjetar.
Zatvorio sam prozor i upalio radijator koji će vjerojatno i sutra zatrebati jer sam ja u potkrovlju a tamo uvijek bude ili najtoplije ili najhladnije.
Sad se još i sumaglica spustila. Kao da je sredina jeseni. Definitivno tjedan za pamćenje.
AKo je sad ovako zahladilo kakva će onda biti zahlađenja tijekom idućih mjeseci?! Prošle godine je ovakvo zahlađenje došlo tek u 9.mjesecu.
HOće li kolovoz paklenim danima naplatiti ovo? Sve skupa dosada je bilo 6 dana s temperaturom iznad 32.
Imam dojam da pravi pakao još nismo doživjeli i kao da se čeka.
ivoo20 is offline  
Old 17.07.2016., 09:38   #86
Vrijeme je odlično!!!!
Tak sam dobro rashladila kuću da sam jučer popodne došla u iskušenje da naložim peć
Za potpuni dojam jeseni (barem i na par dana) fali još samo miris octa i pečenih paprika
aneri1008 is offline  
Old 17.07.2016., 10:58   #87
Morala sam još dekicu dodat.


Quote:
aneri1008 kaže: Pogledaj post
Tak sam dobro rashladila kuću da sam jučer popodne došla u iskušenje da naložim peć
+1
__________________
otpis
peronja is offline  
Old 17.07.2016., 16:31   #88
Sinoć sam se morala dobro pokriti. Opet čekam toplo ali ne pretoplo.
PrincipessaX is offline  
Old 18.07.2016., 02:11   #89
Nabijem ljeto, vrućine, sunce i ostale ljetne &quot;radosti&quot; Vol. 3

Ovo kako je sada je savrseno ljeto...iduci tj za zg se opet prijete sa skoro 32 stupnja citav tj..vec danas je bilo podosta sparno, kako tako naglo dodje do te sugave sparine a jos jucer je bilo presavrseno prohladno?!


Def. se pre previse zuti za moj ukus
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 18.07.2016., 16:09   #90
Meni je već dosta ovog glupog vremena

Ja zbilja ne znam kako ljudi prežive u državama u kojima je ljeto duže nego kod nas
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Old 18.07.2016., 18:21   #91
Ovo je najbolja diskusija na cijelom forumu

Sedmodnevna na DHMZ-u čak niti ne izgleda tak strašno. Još samo malčice i 15.8. će doći začas. A nakon toga bude valjda lakše, dani kraći i to.

Ja bi opet kišu
Zaynee is offline  
Old 18.07.2016., 21:00   #92
Bas je bilo super ovih dana....savrseno!Danas je vec zatoplilo al ok je...ja bi potpisala da bude do kraja ljeta ko danas...

Ja uopce ne spavam! Prestrasno!Ak i zaspem spavam par sati a nista mi gore nema nego kad se probudim mokra od znoja i ljepljivA....ovaj moj m oce kupit onu pokretnu klimu a meni se to ne kupuje jer je shit!
ugradbena nedolazi u obzir jer ovo zelim prodat...pa mi se ne kupuje za mjesecv dana
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 19.07.2016., 09:17   #93
još malo i kraj ljeta... baš što kažete, 15.8. će brzo doć, i to je onda skoro gotovo

isuse, ne mogu vjerovat da sam prebrodila još jedno ljeto!!!
modra is offline  
Old 19.07.2016., 10:51   #94
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
isuse, ne mogu vjerovat da sam prebrodila još jedno ljeto!!!
jos nisam ni na more otisla, a ti vec pricas o kraju ljeta
c.c. is offline  
Old 19.07.2016., 11:34   #95
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
još malo i kraj ljeta... baš što kažete, 15.8. će brzo doć, i to je onda skoro gotovo

isuse, ne mogu vjerovat da sam prebrodila još jedno ljeto!!!
Ne,ništa još nije gotovo.
Ima dovoljno dana da nas spali,izmori i izludi.






Danas najavljuju do 32 s burom.
mavita is offline  
Old 19.07.2016., 18:04   #96
ima dana, ali moramo priznati da ove godine, barem u sjeverno-zapadnim krajevima nije bilo onako bolesnih vrućina kao recimo prošle godine, kada nisam znala za sebe u nekim danima lipnja/srpnja.
ekaliopa is offline  
Old 19.07.2016., 19:45   #97
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
ima dana, ali moramo priznati da ove godine, barem u sjeverno-zapadnim krajevima nije bilo onako bolesnih vrućina kao recimo prošle godine, kada nisam znala za sebe u nekim danima lipnja/srpnja.
nije bilo, točno. zasad smo dosta dobro prošli.
aryna is offline  
Old 19.07.2016., 20:46   #98
Janka nakrútila na dovolenke v Chorvátsku desivé video: Z detailu v rozbúrenom mori vás premkne hrôza!

http://www.cas.sk/clanok/426660/jank...ource=Facebook
babunovich is offline  
Old 19.07.2016., 22:04   #99
Evo nekih izgleda vremena do kraja godine. Većina izlaza pokazuje ovo:
kolovoz malo topliji od prosjeka, ali bez većih ekstrema. Isto blaži u odnosu na prošlu godinu.
Jesen vrlo vjerojatno u prosjeku. RUjan prosječan, listopad malo hladniji od prosjeka a studeni malo topliji od prosjeka što sve zajedno čini prosjek.
Nažalost za zimu su izlazi katastrofalni. Zimski mjeseci od 2 do 3 stupnja topliji od prosjeka
JAMSTEC:
jesen: http://www.jamstec.go.jp/frcgc/resea...6.1jul2016.gif
zima: http://www.jamstec.go.jp/frcgc/resea...7.1jul2016.gif

Zima se crveni samo tako Jeli moguće da mi zimoljupci opet nećemo doći na svoje?!
Nadajmo se promjenama na kartama.
ivoo20 is offline  
Old 20.07.2016., 01:22   #100
Frendica mi živi u Londonu. Danas su ondje bila 32 stupnja i nisu morali doći na posao.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.