Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2014., 08:49   #921
Quote:
A500 kaže: Pogledaj post
Ova Firefox ekstenzija omogućava da koristite tipkovničke kratice za klikanje po linkovima unutar web stranica, tako da ne morate uopće posezati za mišem.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/vimfx/
moram ovo isprobat ty
jaqen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 00:53   #922
meni zadnjih dana se mozilla starlno rusi, ne mogu pomjerat ikone u bookmarku, ne mogu skidat slike niti slati preko fb ili slicno, samo se srusi.
Uninstalirala sam i skinula ponovo, ali nista nisam postigla, pa moze pomoc
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 09:46   #923
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
meni zadnjih dana se mozilla starlno rusi, ne mogu pomjerat ikone u bookmarku, ne mogu skidat slike niti slati preko fb ili slicno, samo se srusi.
Uninstalirala sam i skinula ponovo, ali nista nisam postigla, pa moze pomoc
Hm.. skeniraj komp s nekim antivirusom ili malwarebytes
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 17:46   #924
Molim pomoć jer me ova mozilla izluđuje.

Prvo ne mogu u mailu zakačiti attachment. Jednostavno ne reaguje nikako. Ne otvara mi se prozor. Isto tako ne mogu ništa spasitii, slike i slično, ne radi save as. Isto se ništa ne otvara.

Slijedeći problem je što su mi se odjedno počele pojavljivati reklame sa svih strana i kada počnem da ih gasim iskaču mi prozori. Znači u prozoru koji otvorim sa svih strana se javljaju neke "klizeće" reklame.

I to sve odjednom, ništa nisam mijenjala i dirala. Uradila sam Restart, obrisala History i cookies i cache, upalila CCleaner i opet isto.

Nadam se da sam dobro objasnila. Baš sam ljuta.
vira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 20:02   #925
Quote:
vira kaže: Pogledaj post
Molim pomoć jer me ova mozilla izluđuje.

Prvo ne mogu u mailu zakačiti attachment. Jednostavno ne reaguje nikako. Ne otvara mi se prozor. Isto tako ne mogu ništa spasitii, slike i slično, ne radi save as. Isto se ništa ne otvara.

Slijedeći problem je što su mi se odjedno počele pojavljivati reklame sa svih strana i kada počnem da ih gasim iskaču mi prozori. Znači u prozoru koji otvorim sa svih strana se javljaju neke "klizeće" reklame.

I to sve odjednom, ništa nisam mijenjala i dirala. Uradila sam Restart, obrisala History i cookies i cache, upalila CCleaner i opet isto.

Nadam se da sam dobro objasnila. Baš sam ljuta.
Adblock plus sa easylist i easyprivacy listama trebao bi biti obavezna oprema na ff-u.

Mail ne znamo koji koristiš, premalo detalja, pa je nemoguće išta reći.

Ako se reklame pojavljuju iz čista mira možda ne bi na odmet bilo komp proskenirati od gamadi.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 20:59   #926
instaliraj si srware iron, stavi uz njega (addon) flashBlock i adBlock i mirna si zauvijek.
PS

za vise mira kod surfanja iskoristi i http://winhelp2002.mvps.org/hosts.htm
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 14:39   #927
Hvala vam na odgovorima. Probat ću i valjda ću se riješiti tih reklama.

Ali ovo drugo ne znam zašto neće. Nije do maila jer ne mogu npr. promijeniti sliku na facebook-u. Ne otvara mi ništa. Isto kada npr. hoću spasiti sliku ne otvara ništa. Nemam mogućnost da postavim gdje nešto da spasi niti da izaberem šta želim da preuzmem. Jednostano nema nikakve reakcije kada kliknem na save as, attach i sl. Isto tako u opcijama na mozilli ne mogu promijeniti folder za downloads. Kliknem na browse i ništa.
vira is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 10:21   #928
Offerswizard

Brzo brisanje: http://soft2secure.com/knowledgebase...y-offerswizard
Fillam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 18:05   #929
Bok.
Imam problem sa firefoxom, stalno nešto usporava, smrzava, ne očituje stranice i opterećuje RAM zadnjih tjedan dana...
Deinstalirao sam i instalirao ponovo par puta, čak i verzije 26 i 29 ali nije bolje...
Preskenirao sam avastom i obrisao sam nađene viruse ali se i tad ništa nije promijenilo.

Skinem malwarebytes ali ga neće komp instalirati da bi njime preskenirao.
Pokaže mi grešku ''The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program.''

Ima neki drugi program?

Hvala.
IKing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 22:21   #930
Probaj kod skidanja preimenovati malvarebytes u bilo sta drugo, npr. 123.exe i onda ga probaj pokrenuti,jer rekao bi da imas nekakve gamadi......
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 03:04   #931
Sve u redu, normalno radi... skinuo malwarebytes ali ne sa njihove stranice i preskenirao...
Hvala.
IKing is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:00   #932
Stranice sa videima i puno sadrzaja,poput youtube ili tportal.hr ovaraju mi se po 30 sekundi...ne razumijem, da li imam previse add-onova, ad block plus filtera ili kaj?
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:49   #933
Imam isti problem. Mislila sam da je problem u Flashu, nadogradila ga, no i problem je i dalje tu.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 08:35   #934
ja isto brijem da je krivac flash...

fasterfox addon pomaze, ali ne skroz
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 15:11   #935
Ljudi dragi, trebam pomoć..
desilo se juče nešto čudno,
koji god link ili domenu preko Mozile otvorim, dešava se da u bilo kojem tekstu na internetu da sam podvuče neke riječi,,dvaput - dvije srte ispod riječi.
Šta da radim?

nevezane riječi izabere i podvuče, a neke i oboji..kao na slikama koje prilažem
a kad kliknem da neki od podvučenih riječi otvori se prozor kao na slici 2




i da,,dragi je neki dan nešto skidao ,čačkao i neki hebeni povukao/skinuo DAMO preglednik,tražilicu..koji očin već

pomagajte please
__________________
** Na neke stvari te prosto, i ovaj život natjera.. **
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 16:17   #936
Meni svako malo nestaju one minimize, maximize, close gumbići u pregledniku.
Nemam pojma zašto se to događa. Imam najnoviju verziju Firefoxa.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:01   #937
Imam najnoviju verziju Firefoxa. Koristim ga već godinama i sve radi odlično. Odlično! Problem u 99% slučajeva nije u Firefoxu nego u zarazi. Prvo odgovorno ponašanje, antivirusna zaštita (npr. Avast free) te povremeno skeniranje (Malwarebytes free). Za onih 1% Reset Firefox (menu Help - Troubleshooting Information), prije toga backup bookmarka.
-Y- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 23:38   #938
Mozilla Firefox (not respond) ----> maalo malo, blokira, spora, podvučene neke rijeći, avast puni sccan, malwarebytes.... ništa ne pomaže, ovaj anti-malware i pronađe nešto, i šta točno radit s tim što pronađe.... znači vjerovatno je problem zbog gamadi, jer i chrome šteka....nisam više pametan što radit.... savjeti dobrodošli!



....eto stavim to u karantenu i nema promjene.... što radit
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....

Zadnje uređivanje jony b. : 04.11.2014. at 00:01.
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 12:29   #939
....evo gaaaa, radi sad super sve.... cijelu noć ''se popravljao'', naizmjenično malwarebytes i avast i tako 3x i sad radi, s tim da sam u avastu odabrao opciju: obriši zaražene datoteke'', sad radi ono što sam isprobavao do sad, a možda nešto drugo neće radit jer sam obrisao vidjet ćemo....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 16:44   #940
imam katastrofalnu situaciju sa browserima, koristio sam google chrome i postao je jako nestabilan, često mi se sve prekine i iskoči prozorčić na kojem piše google chrome traži riješenje problema na internetu, al ga bome nije našao, tako da malo radi, malo ne radi pa sam instalirao mozzilu a ona je spora, često više puta moram kliknuti na nešto da mi se počne otvarati i situacija sa reklamama i iskočnim prozorima je grozna, imam adblock ali mi svejedno stalno iskaču, recimo adblock mi je i na google chromeu i tamo je dosta dobro sve. jel ima netko nekakav savjet?
CanSee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.