Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2009., 03:01   #21
Možda je krevet loš, slaba izolacija, propuh. Stavi koju dekicu ispod, promijeni krevet, baci jastuk na noge... Sve ostalo ne prirodno topla voda i tak
haznfefl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 13:01   #22
Dobro je tebi. Meni se i ruke slede, čim malo padne temperatura. Da o zimi ne pričam...
Događalo bi mi se da potpuno ostanem bez cirkulacije po pola minute...užas...ono prsti bez krvi

Ili kad me ljudi pitaju zašto su mi ruke ljubičaste! Ma katastrofa.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 22:34   #23
meni svaku zimu zebu noge -.- i grozno mi je to, ono sjediš negdje u kafiću,
i još ako su pločice, ajme užas, nosim debele čarape po zimi, ali problem je što se oznoju i onda odma hladno,
vjerojatno su problem patike, jer u svakim patikama se znoje noge, možda bi trebao preći na neke čizme, valjda bi bilo bolje ? nisam nikad imao čizme pa neznam hm .. sjećam se dok sam imao visoke patike, isto su mi zeble noge, ali manje, podnošljivo, znači nakon 2 sata nošenja, oznoju se čarape i normalno odma zebu, i to ono baš jako ... sad imam neke skroz niske patike više ljetne i zebu mi za poludit,
jedino da nosim u đepu rezervne čarape pa stalno mjenjam .. dok si nekupim neku zimsku obuću.

a i još kad vidim ljude u starkama po zimi, nemogu vjerojavati da im nije hladno

kad sam doma dobro je, imam tople papuče, čak budem u sobi bez grijanja i nisu mi hladna stopala .. ali patike po zimi užas -.-

ali inače nisam zimogrozna osoba, osim stopala, u kratkim rukavima sam cijelu zimu po kući, vani nosim tanku jaketu cijelu zimu, jedino su mi stopala problem jer mi se čarape znoju i znoj se ohladi ..

Zadnje uređivanje Stranger FX : 01.11.2014. at 23:36.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.