Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2009., 13:28   #1
Svi smo mi Tarik Filipović

Čovjek se usudio dotaknuti teme o humanitarnim organizacijama i njhovim novčanim sredstvima i odmah popušio otkaz,a rekao je samo istinu.Kuda ide toliki novac prikupjen od strane ljudi potem raznih tel. akcija i ostalih humanitarnih udruga,dali to netko nadzire,da li se zna kojom svotom oni raspolažu i da li nakraju novac ili materijalnu pomoč dobiju oni koji trebaju i u kojoj mjeri ili se jednostavno novac "potroši"na organizaciju navodnih humanitarnih akcija
__________________
there is only one truth
archangel711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 13:33   #2
Da dobiju oni kojima je to namijenjeno to bi se i vidjelo... Da je tako očito si sad ne bi postavljali to pitanje
Gloria84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 13:40   #3
Čovjek ima 50 000 kuna plaću. Navodno mu je smanjena na 35 000.

Evo suze ronim.
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 14:48   #4
Zašto kriminal i mafija prosperiraju u Hrvatskoj!?


Evo par primjera:

Quote:
dee kaže: Pogledaj post
Pa, covjek ako misli da je zato sto vodi kviz pozvan srat o svemu i svacemu - onda je sasvim razumno da mu se ne samo smanji placa vec i da noga u dupe
Ja bih mu zviznuo trenutni otkaz.
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
Emisiju je zloupotrijebio i treba biti sankcioniran!
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
Za emisiju koju vodi i sam kažeš da je zabavnog karaktera, i nije korektno da koristi emisiju i postavlja takva pitanja...

Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
I ja mislim da bi ga trebalo maknuti iz kviza jer je jednostavno na krivnom mjestu u krivo vrijeme bez ikakve potrebe načeo temu kojoj tamo nije mjesto.
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Ko šljivi i njega željnoga slave i one koji su ga smijenili, kao i one koji su potrpali novce sebi u džep od humanitarnih akcija.
A sad kako šećer dolazi na kraju par fašist-proljeva sa vlasnicima nesigurne genetske slike nadopunjene mržnom prema svemo što vjerovatno teče u njihovoim žilama te iz toga i prizilazi tolika samo-mržnja!!

Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
50 000 kuna plaće, kome mi punimo džepove..talibanima.
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
I po čemu molim te, taj taliban zaslužuje 50 000 kuna plaće. Šta on radi, spašava svijet.
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
Suma sumarum, ja, odnosni i ti financiramo talibana i njegovih 50 000 kuna mjesečno.

Jako je zanimljivo da branitelj Hrvatskih krvnih zrnaca nije našao sebi shodno uzet nik sa Hrvatskom rječi!
Uz to jako je zanimljiva njegova fasciniranost talibanima što jedino može govorit o neobrazovanosti dotičnog u vidu zemljipisa, društva i politike jer za nekoga tko nije Afganistanac Paštun nazivat talibanom je neobrazovanost.
Nadalje gornji upiti dotičnog govore o njegovom nepoznavanju matematike i velikoj neimaštini, jer dotični misli kako 50,000 kuna može uništit HRT koji od preplata dobije preko milijardu, a za njega je razlika od 50,000 i 22,500 ne mjerlivo velika jer u niti jednom trenutku nije postavio pitanje vezano uz plaću čovjeka od mora koji baš ništa ne radi (možda autor misli da spašava svijet)

Za sad dosta jer bi mogao popušit bann!
__________________
Zabranjeni Film - Zašto smo se borili - Kome to istina smeta - Bijelo polje srce moje
liberali is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 15:02   #5
[QUOTE=liberali;22789228]Zašto kriminal i mafija prosperiraju u Hrvatskoj!?


Bravo za post!!!

Najžalosnije je da nam je nacija još uvijek ko guske u magli.
piki2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 15:13   #6
Quote:
Mali Hrvat kaže: Pogledaj post
Ja nisam... Tarik je Bošnjak...
Kakve to ima veze s temom? Je li uopće spomenuta nacija negdje u uvodnom postu?
Quote:
OzzyTheMan kaže: Pogledaj post
Vlast se treba slušati i gotovo! Običan čovjek ne smije sumnjati u odluke s vrha. Nemoj prigovarat i sve će biti u redu, a ako ti se ne sviđa, seli se iz Hrvatske!
Kakve odluke s vrha? Haloo humanitarni rad je ono o čemu trenutno pričamo.
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
nek seli na federalnu Tv i nek tamo vodi ..ba' milijunaša.

50 000 kuna plaće, kome mi punimo džepove..talibanima.
Ni ovo apsolutno veze nema s tim, kakva FTV, je li on igdje naglasio da mu se HTV ne sviđa? Da mu se ne sviđa, ne bi bio na njoj. Onak talibani su baš povezani sa humanitarnim parama.
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
željkec, ti si ono obožavatelj Republike Srpske koja je upokojila , dakle poubijala, izmasakrirala, desetine tisuća Tarika i silovala desteke tisuća Lejli..

možda nam o tom šovinizmu pričaš.
I još kao šlag na tortu RS
Hvala što me nasmija poslije sjebanog dana.

Po meni ništa nema loše što je on putem javnog medija natuknuo tu temu, kad već neće oni koji bi trebali.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 21:19   #7
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Zašto kriminal i mafija prosperiraju u Hrvatskoj!?


Evo par primjera:












A sad kako šećer dolazi na kraju par fašist-proljeva sa vlasnicima nesigurne genetske slike nadopunjene mržnom prema svemo što vjerovatno teče u njihovoim žilama te iz toga i prizilazi tolika samo-mržnja!!








Jako je zanimljivo da branitelj Hrvatskih krvnih zrnaca nije našao sebi shodno uzet nik sa Hrvatskom rječi!
Uz to jako je zanimljiva njegova fasciniranost talibanima što jedino može govorit o neobrazovanosti dotičnog u vidu zemljipisa, društva i politike jer za nekoga tko nije Afganistanac Paštun nazivat talibanom je neobrazovanost.
Nadalje gornji upiti dotičnog govore o njegovom nepoznavanju matematike i velikoj neimaštini, jer dotični misli kako 50,000 kuna može uništit HRT koji od preplata dobije preko milijardu, a za njega je razlika od 50,000 i 22,500 ne mjerlivo velika jer u niti jednom trenutku nije postavio pitanje vezano uz plaću čovjeka od mora koji baš ništa ne radi (možda autor misli da spašava svijet)

Za sad dosta jer bi mogao popušit bann!
I tvoj problem je tocno sto? Nasmijavas se sto mislu da bi Filipovic trebao dobiti otkaz? Voljela bi vidjeti da Alex Trebek koji vodi kviz Jeopardy na tvu ovdje u sjeverenoj americi pocme govorit od takvim stvarima na svom programu. Hmmm, koliko bi uzelo da on dobije otkaz, mozda prije nego sto program zavrsi. Ali on je profesionalac i to ne bi nikada ucinio.

Zadnje uređivanje MuchMusic : 28.09.2009. at 22:10.
MuchMusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 21:40   #8
Quote:
MuchMusic kaže: Pogledaj post
I tvoj problem je tocno sto? Nasmijavas se sto mislu da bi Filipovic trebao dobiti odkaz? Voljela bi vidjeti da Alex Trebek koji vodi kviz Jeopardy na tvu ovdje u sjeverenoj americi pocme govorit od takvim stvarima na svom programu. Hmmm, koliko bi uzelo da on dobije odkaz, mozda prije nego sto program zavrsi. Ali on je profesionalac i to ne bi nikada ucinio.
Što uopće trošiš riječi na neke Hrvate koji tupe po svojem ? Neki Hrvati žive u svom ''filmu'' u kojem su oni ''nedodirljiv i Bogomdan narod'', što me sve više podsjeća na neke Srbe.

Isto bih se i ja pitao da tako nešto Chris Tarrant izjavi na Engleskom Milijunašu. Dobio bi otkaz istoga trena.
No to je Hrvatska gdje tzv. ''zvijezde'' mogu pričati što god žele pod izlikom ''ja sam za narod''. Nedavno Dalmatinka-Srbijanka pa sad Tarik. Ako žele biti političari neka idu onda u politiku.
Nemreš sjedit' na dve stolice i pravit' se faca s placa. Ta vremena su prošla.

Zadnje uređivanje Waldteufel : 28.09.2009. at 21:45.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 21:40   #9
Quote:
MuchMusic kaže: Pogledaj post
I tvoj problem je tocno sto? Nasmijavas se sto mislu da bi Filipovic trebao dobiti odkaz? Voljela bi vidjeti da Alex Trebek koji vodi kviz Jeopardy na tvu ovdje u sjeverenoj americi pocme govorit od takvim stvarima na svom programu. Hmmm, koliko bi uzelo da on dobije odkaz, mozda prije nego sto program zavrsi. Ali on je profesionalac i to ne bi nikada ucinio.
Daj nam neki primjer kada su novinari u SAD-u dobili otkaz ili su im umanjene plaće zbog neprimjerenih izjava na TV-u...

Ako nije problem...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 21:33   #10
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
[B]Zašto kriminal i mafija prosperiraju u Hrvatskoj!?
Javio se branitelj Hrvatskih tv proroka i velikih dušebrižnika.

Zadnje uređivanje Waldteufel : 28.09.2009. at 21:44.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:36   #11
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Javio se branitelj Hrvatskih tv proroka i velikih dušebrižnika.
A Vi ste gospodine???

S obzirom na Vaš dubokoumni post vjerovatno ste me zamjenili sa osobom s kojom redovito pasete ovce skup!
__________________
Zabranjeni Film - Zašto smo se borili - Kome to istina smeta - Bijelo polje srce moje
liberali is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 09:19   #12
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Zašto kriminal i mafija prosperiraju u Hrvatskoj!?


Evo par primjera:


A sad kako šećer dolazi na kraju par fašist-proljeva sa vlasnicima nesigurne genetske slike nadopunjene mržnom prema svemo što vjerovatno teče u njihovoim žilama te iz toga i prizilazi tolika samo-mržnja!!


Jako je zanimljivo da branitelj Hrvatskih krvnih zrnaca nije našao sebi shodno uzet nik sa Hrvatskom rječi!
Uz to jako je zanimljiva njegova fasciniranost talibanima što jedino može govorit o neobrazovanosti dotičnog u vidu zemljipisa, društva i politike jer za nekoga tko nije Afganistanac Paštun nazivat talibanom je neobrazovanost.
Nadalje gornji upiti dotičnog govore o njegovom nepoznavanju matematike i velikoj neimaštini, jer dotični misli kako 50,000 kuna može uništit HRT koji od preplata dobije preko milijardu, a za njega je razlika od 50,000 i 22,500 ne mjerlivo velika jer u niti jednom trenutku nije postavio pitanje vezano uz plaću čovjeka od mora koji baš ništa ne radi (možda autor misli da spašava svijet)

Za sad dosta jer bi mogao popušit bann!

Tvoja "analiza" je toliko kvalitetna da da bi joj bolje stajao naziv "ANAL liza".
pjosip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 12:01   #13
Quote:
pjosip kaže: Pogledaj post
Tvoja "analiza" je toliko kvalitetna da da bi joj bolje stajao naziv "ANAL liza".
Bitno da si ti iznio svoju duboku misao, i pokazao nam svu kvalitetu tvojih analiza!!

__________________
Zabranjeni Film - Zašto smo se borili - Kome to istina smeta - Bijelo polje srce moje
liberali is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 20:31   #14
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
Čovjek ima 50 000 kuna plaću. Navodno mu je smanjena na 35 000.

Evo suze ronim.
i ja..


kamo sriće da smo mi svi po tom pitanju Filipović...
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 20:36   #15
Jadan,šta će sad...a koji ga je..tira da se miša u nešto šta nema veze sa emisijom...za (najprije) 50.000,a sad 35.000 kn triba je radit svoj posal,a ne politizirati i mislit,nije on tu da misli (reka bi dida)!
zvokaci2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 07:16   #16
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
Čovjek ima 50 000 kuna plaću. Navodno mu je smanjena na 35 000.
ima više, samo je prošle godine zaradio 890 000 kn na HTV-u,


http://www.nacional.hr/ekskluzivno-k...rske-honorare/
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 16:40   #17
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
ima više, samo je prošle godine zaradio 890 000 kn na HTV-u,


http://www.nacional.hr/ekskluzivno-k...rske-honorare/
I institucije ništa ne rade...

Beusan se pojavi jednom tjedno na TV-u na 5 minuta i zaradio je skoro 250 000 kn prošle godine. Toliku plaću nema ni premijer naše države. To je nekih 20 000 kn mjesečno za 5 minuta ''rada'' tjedno. Po mom mišljenju, ovo je kriminal par exellence.
chago1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:33   #18
Quote:
chago1 kaže: Pogledaj post
I institucije ništa ne rade...

Beusan se pojavi jednom tjedno na TV-u na 5 minuta i zaradio je skoro 250 000 kn prošle godine. Toliku plaću nema ni premijer naše države. To je nekih 20 000 kn mjesečno za 5 minuta ''rada'' tjedno. Po mom mišljenju, ovo je kriminal par exellence.
a ako ne platite pretplatu vas ovrse...
kriminal zasticen zakonom...
nema price...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 13:51   #19
Pa, covjek ako misli da je zato sto vodi kviz pozvan srat o svemu i svacemu - onda je sasvim razumno da mu se ne samo smanji placa vec i da noga u dupe pa da ima slobodu bavit se svim i svacim do mile volje.

Nevjerojatno je kako se u ovoj drzavi svaka budala osjeca pozvanom srat i pametovat o svemu.

Nemam opcenito nista protiv njega, naprotiv, smatram ga izuzetnim voditeljem kvizova i emisija slicnog formata, ali ako je odlican voditelj ne znaci da mu je dozvoljeno sve.
Ja bih mu zviznuo trenutni otkaz.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 14:11   #20
Emisiju je zloupotrijebio i treba biti sankcioniran!
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.