Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2007., 07:53   #161
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
mislim da tvoja titula magistra i njegova nisu iste tezine. ti si vjerojatno po bolonji, a ekonomija je fakat skroz lijevi faks, pogotovo sto se tice magisterija (mislim na postdiplomski)
Netko je ovdje spominjao truli kapitalizam, i da je bolje biti poduzetnik bez škole nego zaposlenik s doktoratom.

Mislim da vam je spika oko toga čiji faks i magisterij vrijedi više potpuno bespredmetan, ako će te se zaposliti u firmi gdje će vam priučeni zidar odredjivati plaću.
__________________
Z
zoranp is offline  
Old 23.12.2007., 11:54   #162
Quote:
gurović10 kaže: Pogledaj post
Imam 34 god.,završio sam faks strojarstvo,uskoro ću magistrirati,mislim da sam dovoljno situiran-imam veliku kuću izvan Zagreba, vozim dobar recimo auto, imam dobar i siguran posao,emotivan sam,smeđokos,smeđe oči....I,da li su ovi kriteriji dovoljni za recimo neku dobru curu pošto sve traže prinčeve na bijelom konju?

nedovoljno , nisi naveo naj bitnije parametre
mazgov is offline  
Old 23.12.2007., 15:01   #163
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
super za tebe


a sta s ljudima koji upisu fax u 25 i diplomiraju u 30-toj sta su oni debili?!! ili sta
:

NARAVNO DA NISU!!!!!

Ali , mrzim kada dodju likovi pa se jednostavno hvale svojim "znanjem", i misle da su "zasluzili" curu, a na kraju nista.
M.D is offline  
Old 23.12.2007., 15:02   #164
Quote:
zoranp kaže: Pogledaj post
Netko je ovdje spominjao truli kapitalizam, i da je bolje biti poduzetnik bez škole nego zaposlenik s doktoratom.

Mislim da vam je spika oko toga čiji faks i magisterij vrijedi više potpuno bespredmetan, ako će te se zaposliti u firmi gdje će vam priučeni zidar odredjivati plaću.
Reci mi nesto sto neznam.
M.D is offline  
Old 23.12.2007., 15:22   #165
Quote:
zoranp kaže: Pogledaj post
Netko je ovdje spominjao truli kapitalizam, i da je bolje biti poduzetnik bez škole nego zaposlenik s doktoratom.

Mislim da vam je spika oko toga čiji faks i magisterij vrijedi više potpuno bespredmetan, ako će te se zaposliti u firmi gdje će vam priučeni zidar odredjivati plaću.
će te se pise zajedno: ćete
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Old 23.12.2007., 15:47   #166
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
će te se pise zajedno: ćete
Zajedno ili odvojeno, svejedno si reagirala na moj post.
__________________
Z
zoranp is offline  
Old 23.12.2007., 19:16   #167
Quote:
gurović10 kaže: Pogledaj post
Imam 34 god.,završio sam faks strojarstvo,uskoro ću magistrirati,mislim da sam dovoljno situiran-imam veliku kuću izvan Zagreba, vozim dobar recimo auto, imam dobar i siguran posao,emotivan sam,smeđokos,smeđe oči....I,da li su ovi kriteriji dovoljni za recimo neku dobru curu pošto sve traže prinčeve na bijelom konju?
ne... ako trazis sponzorusu, kriteriji su ti i vise nego dobri.. ali ako trazis pravu curu, njoj nece biti vazno to, nego kakva si osoba, kako se ponasas prema curi, jesi li sklon varanju, jesi romantican... barem bi mene takve stvari vise zanimale
vivian.22 is offline  
Old 23.12.2007., 19:31   #168
Thumbs down

Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
mislim da tvoja titula magistra i njegova nisu iste tezine. ti si vjerojatno po bolonji, a ekonomija je fakat skroz lijevi faks, pogotovo sto se tice magisterija (mislim na postdiplomski)
Ne možeš mjeriti ekonomski fakultet po smjeru management ili marketing koji je najdebilniji i najmnogoljudniji.

Postoji jedan mali smjer na ekonomskim fakultetima (naći ćeš ga po najmanjem broju upisanih ljudi) koji pobija tezu o jednostavnosti i banalnosti ekonomije.
Samodaj is offline  
Old 23.12.2007., 20:33   #169
Quote:
zoranp kaže: Pogledaj post
Zajedno ili odvojeno, svejedno si reagirala na moj post.


Quote:
Samodaj kaže: Pogledaj post
Ne možeš mjeriti ekonomski fakultet po smjeru management ili marketing koji je najdebilniji i najmnogoljudniji.

Postoji jedan mali smjer na ekonomskim fakultetima (naći ćeš ga po najmanjem broju upisanih ljudi) koji pobija tezu o jednostavnosti i banalnosti ekonomije.
oprosti, predrasude, tracevi i generaliziranje.
ja se samo sprdam na onog prije koji se hvalio i usporedjivao sebe sa zacetnikom teme, a zapravo ne znas ciji je post gluplji, od onog prvog, ili onog drugog ili moj
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Old 24.12.2007., 14:54   #170
Gurovicu, nije da te kudim, al prvo ćemu češ privući komada ti je izgled i dobar nastup.Zapamti,nema lošeg uleta, samo lošeg napadača.Dakle u teretanu, oblikuj to svoje tijelo i nabaci dobru obleku.I malo više samopouzdanja,moliću i bit će rezultata.I uporan moraš biti ,a ne odmah cmizdriti što te neka ženska otkantala. BTW: i ja sam pre doktoratom na strojarstvu, al nikad to ne ističem pred komadima. Žene ti vole malo mangupaste dečke, duhovite i takvi su im zanimljivi. Recimo ne bi ti uz sport manjkalo da recimo upišeš ples, imaš fala bogu dosta plesnih škola. Idealno mjesto za nekog upoznat. Poradi i malo na svojoj osobnosti, ne bi bilo loše. Samo toliko od mene.
Krle is offline  
Old 24.12.2007., 14:59   #171
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nije, fali ti još vikendica, stan u centru Zagreba, srednje veliki gliser te tricepsi i trbušnjaci.
i kita od 30cm, bez nje, sve mu džaba.
miki3 is offline  
Old 24.12.2007., 17:42   #172
kita je dovoljna samo pravim
curama\
one ostale posto ne mogu doziveti orgazam traze jos
__________________
sve sto kazem bice upotrebljeno protiv mene.
abuxl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger