Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 00:05   #21
auf .. smatram da je najgore tak nac decka i onda ga prvo upoznat prek neta pa uzivo .. to je fakat triki ..

uzmi si vremena da se naviknes na njega , ak nebu islo budite frendovi , ak ni to nebu islo posalji sve kvragu izadi van i nadi si decka ovak .. oci u oci ..
sweet cookie is offline  
Old 08.01.2008., 00:22   #22
Ne dajte se obeshrabrit.

I ja sam se s nekim ljudima online znala raskokodakat, a kad se nadjemo na kavi, obje strane blago zbunjene u polutisini.

Ali to se vec nekako skonta-treba li ici i dalje ili nema apsolutno nikakve privlacnost

Buduci da ste vi vec popili 4 kave, prijedjite na nest konkretnije sad
__________________
Da nije našla muškarca, žena bi pripitomila neku drugu životinju...
Crax GP is offline  
Old 08.01.2008., 00:31   #23
možda se dosita sviđate jedno drugome pa odtud i nervoza
__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Old 08.01.2008., 00:38   #24
2 godine
To je fakat puno vremena za idealiziranje, što većina ljudi radi u tim online zaljubljuvanjima
Vi se zad iznova morate upoznat Teško je bar malo povezat lice i osobu bez minimalno 20 slika za početak
Ovako vam je oboma bilo čudno jer ste si zapravo stranci, a znate sve i svašta jedno o drugome + imate velika očekivanja o savršenoj ljubavnoj priči i jahanju u suton
Izbaci si za početak savršenu sliku njega iz glave i pristupi mu ko običnom dečku kojeg tek upoznaješ
keana is offline  
Old 08.01.2008., 00:49   #25
Quote:
Crax GP kaže: Pogledaj post
Ne dajte se obeshrabrit.

I ja sam se s nekim ljudima online znala raskokodakat, a kad se nadjemo na kavi, obje strane blago zbunjene u polutisini.

Ali to se vec nekako skonta-treba li ici i dalje ili nema apsolutno nikakve privlacnost

Buduci da ste vi vec popili 4 kave, prijedjite na nest konkretnije sad
tako je... na 4 pive ... salim se...



iz osobnog iskustva ti mogu reci da je to cisto normalno sto ti se dogada, ja sam to sa jednom rijesio uz par casa vina,nakon toga sta je bilo dobro ...
Nico is offline  
Old 08.01.2008., 00:51   #26
Ne ide mi nikako u glavu kako se ljudi toliko mogu vezati za nekog preko interneta i to 2 godine...halo..kako ti nije dosadilo?Ono da konstantno tipkas toliko vremena neshvatljivo mi je...i to bi ti trebala biti lekcija da naucis da ljudi preko neta i uzivo nisu skroz isti!
nedodirljiva is offline  
Old 08.01.2008., 02:24   #27
Quote:
Nemaa kaže: Pogledaj post
trebalo mi je 2 godine da to shvatim i da se idem upoznati,
na Internetu smo face, a uzivo blesasti
Naravno da je na internetu lako biti faca. Možeš izgledati predivno, imati i stan i auto i dionice, biti besprijekorno našminkana ili vrlo šarmantan. Ali dio tebe je prikriven i nadopunjuje ga predodžba onog s druge strane žice.
E sad u čemu je problem? Pa upravo u toj predodžbi.
Samo na način ''Je li on stvorio pravu sliku o meni? Što ako me zamišlja uživo sasvim drukčijom?''
Jednostavno vas je strah eventualnih razlika u prethodnim predodžbama i utiscima uživo kod onog drugog.

Ne bih rekla da se baš morate ponovno upoznati uživo,
ali da morate uživo provjeriti već saznate stvari jedan o drugom - bliže mi je istini.

Stoga bi mi bilo sasvim ok pitati nešto poput ''Je l stvarno istina....?'' ili ''Što si mi ono rekao za...''
Dakle, neće ti izgledati glupo ''utvrđivati gradivo'' ako pristupiš pitanjima na taj način. Vjerojatno vam je bilo glupo (podsvjesno) postavljati pitanja tipa ''Koju muziku slušaš... ili Što voliš raditi...'' kad ste te teme prožvakali odavno preko neta. Bitan je način kako se postavljaju pitanja, a ne sama pitanja u procesu upoznavanja uživo.

Ako vam je stalo da ostanete prijatelji, ne vidim zašto to ne biste bili, tim više što ste dosad 2 godine dobro komunicirali. Ako je i on bio iskren kao ti, zapreka za to nema. Osobno mislim da se to može razvijati.
ZEUSICA is offline  
Old 08.01.2008., 10:30   #28
Da....moram drugacije pristupiti pitanjima.
Bilo mi je glupo pitati uobicajena pitanja, koji je faks , sto slusa, sto je u horoskopu :P
sve vec znam...
...znam SVE zivo o njemu, a opet...dok sam ga gledala uzivo imala sam dojam da je pred menom potpuni stranac, sasvim drugacija osoba od one ciju sam sliku preko 700 dana gradila u glavi.

Ne mogu reci da prava slika nije lijepa , ali onog decka koji je znao simpaticno provocirati i zafrkavati me, onog koji se cinio tako snazna licnost iza monitora kao da je zemlja progutala, a umjesto njega je dosao taj previse fin i sramezljiv mladic.
Mozda on misli isto i o meni....osim da sam mladic.
Nemaa is offline  
Old 08.01.2008., 11:55   #29
da budem jednostavan, da ste pristupili jedno drugom da želite biti (samo) prijatelji, ne bi se zakočili. no problem je što i ti i on imate očekivanja, gledate jedno u drugom potencijalnog dečka/curu. i sad kad ste se skupa našli, treba napraviti nešto. nešto konkretnije od zezantske šprehice. ali što?

s druge strane, ti si si stvorila visoka očekivanja bazirano na slici koju si izgradila u sebi. a slika je uvijek slika. sad si razočarana jer čovjek nije na razini pijedestala na koji si ga postavila.

kreni od sebe. da bi našla vezu, trebaš prije svega željeti vezu. s nekim. ne moraš nužno niti imati nekog u vidu da bi željela vezu. jednostavno, osjećaš da ti treba netko u tvom životu. ne treba li?

ako je odgovor pozitivan, tad malo više hrabrosti. veći je neuspjeh ne pokušati nego pokušati i ne uspjeti

ista pitanja treba si i on postaviti

ako ćete se oboje bojati, neće biti ništa od veze. malo hrabrosti. a prijateljstvo ionako nije bilo u prvom planu, stoga je deplasirano govoriti o njemu
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 08.01.2008., 12:37   #30
Quote:
Nemaa kaže: Pogledaj post
...znam SVE zivo o njemu, a opet...dok sam ga gledala uzivo imala sam dojam da je pred menom potpuni stranac, sasvim drugacija osoba od one ciju sam sliku preko 700 dana gradila u glavi.

Ne mogu reci da prava slika nije lijepa ,
ali onog decka koji je znao simpaticno provocirati i zafrkavati me, onog koji se cinio tako snazna licnost iza monitora kao da je zemlja progutala, a umjesto njega je dosao taj previse fin i sramezljiv mladic.
Mozda on misli isto i o meni....osim da sam mladic.
Eto i sama priznaješ da ono uživo ti se čini posve drugčije od predodžbe.
Bez obzira o tome što o nekome sve znamo, nikako ne znači da se i poznajemo. Zvuči paradoksalno?
Pa npr. neki fan može svašta znati o svom omiljenom pjevaču, a kad bi se sreli... bi li bili znanci?

Ono što je tu ohrabrujuće jest činjenica što ti se živa slika sviđa.
Najvjerojatnije i njemu.

Samo nemoj smetnuti s uma da ovo što ti proživljavaš proživljava i on.
K tome, on je sigurno povučen i sramežljiviji u prirodi od utiska kakav si stekla preko neta. Priznaješ i sama da si u živoj komunikaciji još gora od njega. Pa zašto mu onako spontano, kad ni sama ne znaš kud bi gledala i što bi rekla, jednostavno ne kažeš istinu?

''Znaš ovako uživo mi izgleda sasvim teško, a čini mi se i tebi. Pa koji nam je klinac jer ja bih htjela da komuniciramo uživo.....bla, bla ....Izgleda da je istina da je nakon fine komunikacije preko neta teže komunicirati uživo nego da smo se drugdje upoznali, bar tako kažu....Što se tebi čini?''

Iskren pristup nikako nije greška, a podijeliti sumnje s nekim tko ih iste vjerojatno ima može vas itekako zbližiti. Možda će riječi i teško ispočetka izlaziti iz tebe ali nema veze. Što ako zamuckuješ i nelagodno se smješkaš? Kad jednom kreneš i postavljaš pitanja, tj uključuješ i njega
-'' Je li i ti tako..., Što ti kažeš na to...., Izgleda li i tebi tako ...., Jesi li mogao pretpostaviti i ti ...?''
Ma sjetićeš se ti svega, kad krene, riječi će pristizati...
ZEUSICA is offline  
Old 08.01.2008., 14:38   #31
Quote:
Nemaa kaže: Pogledaj post
Da....moram drugacije pristupiti pitanjima.
Bilo mi je glupo pitati uobicajena pitanja, koji je faks , sto slusa, sto je u horoskopu :P
sve vec znam...
...znam SVE zivo o njemu, a opet...dok sam ga gledala uzivo imala sam dojam da je pred menom potpuni stranac, sasvim drugacija osoba od one ciju sam sliku preko 700 dana gradila u glavi.

Ne mogu reci da prava slika nije lijepa , ali onog decka koji je znao simpaticno provocirati i zafrkavati me, onog koji se cinio tako snazna licnost iza monitora kao da je zemlja progutala, a umjesto njega je dosao taj previse fin i sramezljiv mladic.
Mozda on misli isto i o meni....osim da sam mladic.
Aha, ipak si mu poslala svoju nude sliku, pa zna da nisi mladic.

Ma vi ste stvoreni jedno za drugo, vidite da ste oboje smotani . I nema to veze FER-om (sto cemo mi koji smo zavrsili ETF), već se radi o normalnim osobama koje su se našle u potpuno novoj situaciji, polako dajte si malo vremena i sve ce biti ok. Nitko ne kaže da će te se za tri dana jebati ko zečevi, ali da da će te normalno razgovarati cim padnu zidovi od stakla, hoćete.
ixox is offline  
Old 08.01.2008., 16:19   #32
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Ne ide mi nikako u glavu kako se ljudi toliko mogu vezati za nekog preko interneta i to 2 godine...halo..kako ti nije dosadilo?Ono da konstantno tipkas toliko vremena neshvatljivo mi je...i to bi ti trebala biti lekcija da naucis da ljudi preko neta i uzivo nisu skroz isti!
to ti kao nedodirljiva i bez osjecaja pricas? meni nije jasno kako se mogu pofukat s frendovima koji u pravilu nisu nikad znacili nego je vrijeme napravilo svoje

to je kao slusas tehno glazbu. a na kraju se naviknes na rok glazbu?


znas mala ima nas snjaperom u glavi (ova sto ceka godinu dana je zaspala na nisanu)
supher mali is offline  
Old 08.01.2008., 21:56   #33
to je zat sto ste cekali 2 jebene godine
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 08.01.2008., 22:58   #34
Znaš o čemu ćete pričati? Pričajte o tome kako vam uživo i zašto vam uživo priča ne ide. Dakle, uzmi par boljih i temeljitijih postova iz ove teme i počni mu pričati o tome, jasno i otvoreno. Nakon takve kave, možda još jedne trebali bi se stvarno opustiti i dalje bi sve ostalo trebalo biti znatno lakše.

p.s. koja godina?
BINko is offline  
Old 08.01.2008., 23:20   #35
trebali ste se oboje napiti na prvu susretu...to sam ja ušljako na upoznavanju s 1 curom isto od prek neta, i bilo dobro.oboje se fino nacugali i dobro zajebavali. eto i dan danas se družimo ko pravi drugari
jebeno je to upoznavanje uživo nakon neta...
__________________
Pročitati Pravila Forum.hr-a (dio o potpisima)
protuha69 is offline  
Old 08.01.2008., 23:45   #36
Ti u stvari oces reci da nema kemije. Sta ces, dogada se

Ako ne funkcionirate u RL onda ne funkcionirate i tu ti nitko ne moze pomoci. Kod ljudi je to uvijek grozno sto trebas imati osjecaje (mislim na erotsku privlacnost) prema drugoj osobi i ako ih nemas nemres si pomoci.

Probaj sa cybersexom, nije kao pravi ali da ga barem malo iskoristis
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 09.01.2008., 02:10   #37
reci mu da si zbrkana i nikakva, pa će i njemu bit lakše... možete se na račun toga sprdat i zezat i pritom se oslobodit dijela rl leda...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 09.01.2008., 04:03   #38
jao ne,
sve osobe koje sam upoznala odusevile su me
Good evil is offline  
Old 09.01.2008., 04:17   #39
Ma ja zapravo baš mislim da ima šanse za vas! Nekak mi simpa to sve zvuči! Pa nalazite se još, i opustit ćete se.. polako..
__________________
I didn't want to hurt you but you're pretty when you cry
I didn't want to fuck you but you're pretty when you're mine
I didn't really love you but I'm pretty when I lie
Liqueur Originale is offline  
Old 09.01.2008., 15:08   #40
Ah taj chat, MSN, Messenger...
Zar nije lakse otich u birc, nekakav night club i upoznat nekog koji ti se svidi i fizichki i sa spikom???

- i bolja je atmosfera -






__________________
Svaki dan je jedan dan manje...
lifeatory is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger