Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 23:27   #41
Quote:
Plavi#9# kaže: Pogledaj post
A možda tebi ovo u cijeloj priči imponira i godi. I nisi momku dovoljno jasno objasnila situaciju? Možda ti je momak nadređeni na poslu, možda ti je vrlo važan partner koga te strah povrijediti?
Ako nije nijedno od toga mislim da je sve na tebi, mada, i ovako je.
niti mi imponira niti godi, smeta mi i nije ugodno to slušat svaki puta iznova i svaki puta iznova sebe ponavljati i objašnjavati...
i više nego dovoljno sam bila jasna, nekoliko puta...
nije nadređeni, ali je vrlo važan, ne bih ga nazvala partnerom, ali mi je vrlo važan za posao, zato ga i ne bih htjela povrijediti i odjebat na grub način, koji je očito najlakši...
__________________
__Moj album__
Sitnichava is offline  
Old 09.01.2008., 23:30   #42
Quote:
sitnichava kaže: Pogledaj post
više nego dovoljno sam bila jasna, nekoliko puta...
Onda je neki umišljeni tatin sinek koji je navikao u životu imati sve što poželi pa mu sad nekaj nije jasno...
__________________
...ma ne, ne brini. Proči će za tren. Ja sam samo malo lud i zaljubljen...
Plavi#9# is offline  
Old 09.01.2008., 23:30   #43
Quote:
blue_flower kaže: Pogledaj post
Da da...imala sam ja takav slučaj! Lik me tako gnjavio isto negdi 2god. "divna si krasna si,lijepa si".Ja mu na lijepe pokušavam dati do znanja da me ne zanima,al on ne odustaje,sve dok jednog dana nije prešao na agresivu! Počeo prijetit i meni i mom dečku,dok ga ovaj moj nije dohvatio , a i na kraju sam ga prijavila!!
Jebote, tip samo pokušava nekaj pojebat, malo više razumjevanja.
Vincent V is offline  
Old 09.01.2008., 23:31   #44
Mislim da bis trebala dovesti decka u ured ili ispred ureda , fino ih upoznati , a onda jednu scenu "strasti" ili neki francuski duuugi poljubac da on vidi!!!!

A što se tiče tog momka, neznam zašto ga naslovljavate sa jadnim cura mu se jednostavno sviđa i u bilo kojem trenutku bi bio sa njom da može a to neznači da on nema drugih trebi i da ne bari okolo druge mice!!!

Ili mozda je gledao sirove strasti i želi sitnichavu imati u svom dnevniku
Ale@ndro is offline  
Old 09.01.2008., 23:35   #45
slažem se, trebala bi se prema njemu postaviti drugačije.. ne mogu si zamisliti da se netko s kim si u poslovnom odnosu tako ospusti i ponaša..
girly-girl is offline  
Old 09.01.2008., 23:41   #46
Sažaljevati nekog ne znači i pomoći mu. To su dvije potpuno različite stvari.
U ovom slučuju to bi prije išlo pod rubriku uvrjede nego pomoći.
Ako želiš pomoć, pa za početak počni tu na forumu, reci ponekad svoje mišljenje ili savjet.
Možda pomognemo samim tim što će netko reći da to ne bi niti u ludilu napravio ili da ima još luđih od njega. Mene to vodi.

Da, teško je danas biti lijepa žena. A ako si k tome još i pametna....di će nam kraj biti.
ZEUSICA is offline  
Old 09.01.2008., 23:44   #47
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
slažem se, trebala bi se prema njemu postaviti drugačije.. ne mogu si zamisliti da se netko s kim si u poslovnom odnosu tako ospusti i ponaša..
da vidiš, čisti manipulator, ne smijem biti gruba, jer idem sebi na štetu,
ajmeee kak' puno stvari skontaš kad podijeliš s nekim mišljenje hehe
nisam o tome uopće razmišljala, dakle, nije me to previše ni zamaralo, prihvatila sam situaciju takva kakva je, pokušala riješit na fin način ne ide, na grub ne smije i eto stalo kod ignoriranja...al sad stvari gledam drugim očima...sve se da riješiti, uz pomoć forumaša
__________________
__Moj album__
Sitnichava is offline  
Old 10.01.2008., 00:01   #48
Stavi ga na IGNORE listu i ako to ne upali, nakon još godine-dvije daj otkaz i odseli se sa svojim momkom negdje drugdje! Šalim se...
Tuži ga, neznam za kaj al ga tuži. I dogovori nekakav susret gdje ćeš biti sa momkom... Pa nek majmun pozeleni.
__________________
Ostadoše iza mene od sveg čuda uspomene. Varoši i žene razne, puna srca, čaše prazne...
Šmeker is offline  
Old 10.01.2008., 02:26   #49
Quote:
Šmeker kaže: Pogledaj post
Stavi ga na IGNORE listu i ako to ne upali, nakon još godine-dvije daj otkaz i odseli se sa svojim momkom negdje drugdje! Šalim se...
Tuži ga, neznam za kaj al ga tuži. I dogovori nekakav susret gdje ćeš biti sa momkom... Pa nek majmun pozeleni.
ma da, bolje da nastavi kao i do sada, da ga navlaci i sve ostalo...da bi zadrzala povlastice koje ima zbog toga, a mozda dobije i promociju, hmm.

mislim, svi navalili na tipu u stilu- totalni psiho bla bla (tako je izgledalo na prvi pogled), kad ono - zenska obicna glupaca.
Grazia is offline  
Old 10.01.2008., 10:01   #50
Quote:
sitnichava kaže: Pogledaj post
e ovako, da krenem ispočetka, prije više od 2 godine upoznala sam jednog dečka, ništa posebno, poslovno, čudno je on mene gledao, i gledao, ma doslovno blejio, al ono kontam si nek bleji lijepa sam... ......
Mislim da je takvim sluchajevima najbolje odbrusiti ostro, da nema sanse NIKAD!
+ Ne odgovarat na poruke osim ako nisu ful poslovne bez ikakvih emotivnih dodataka kao sto su smile-ichi... Pokusat se izolirat od njega kolko god je to moguche za njegovo dobro...
__________________
Svaki dan je jedan dan manje...
lifeatory is offline  
Old 10.01.2008., 11:56   #51
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
nema vece i tuznije ljubavi od neuzvracene
istina..
Brinettaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger