Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2009., 22:19   #41
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Zašto kriminal i mafija prosperiraju u Hrvatskoj!?


Evo par primjera:












A sad kako šećer dolazi na kraju par fašist-proljeva sa vlasnicima nesigurne genetske slike nadopunjene mržnom prema svemo što vjerovatno teče u njihovoim žilama te iz toga i prizilazi tolika samo-mržnja!!








Jako je zanimljivo da branitelj Hrvatskih krvnih zrnaca nije našao sebi shodno uzet nik sa Hrvatskom rječi!
Uz to jako je zanimljiva njegova fasciniranost talibanima što jedino može govorit o neobrazovanosti dotičnog u vidu zemljipisa, društva i politike jer za nekoga tko nije Afganistanac Paštun nazivat talibanom je neobrazovanost.
Nadalje gornji upiti dotičnog govore o njegovom nepoznavanju matematike i velikoj neimaštini, jer dotični misli kako 50,000 kuna može uništit HRT koji od preplata dobije preko milijardu, a za njega je razlika od 50,000 i 22,500 ne mjerlivo velika jer u niti jednom trenutku nije postavio pitanje vezano uz plaću čovjeka od mora koji baš ništa ne radi (možda autor misli da spašava svijet)

Za sad dosta jer bi mogao popušit bann!
I tvoj problem je tocno sto? Nasmijavas se sto mislu da bi Filipovic trebao dobiti otkaz? Voljela bi vidjeti da Alex Trebek koji vodi kviz Jeopardy na tvu ovdje u sjeverenoj americi pocme govorit od takvim stvarima na svom programu. Hmmm, koliko bi uzelo da on dobije otkaz, mozda prije nego sto program zavrsi. Ali on je profesionalac i to ne bi nikada ucinio.

Zadnje uređivanje MuchMusic : 28.09.2009. at 23:10.
MuchMusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:33   #42
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
[B]Zašto kriminal i mafija prosperiraju u Hrvatskoj!?
Javio se branitelj Hrvatskih tv proroka i velikih dušebrižnika.

Zadnje uređivanje Waldteufel : 28.09.2009. at 22:44.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:36   #43
Quote:
archangel711 kaže: Pogledaj post
Čovjek se usudio dotaknuti teme o humanitarnim organizacijama i njhovim novčanim sredstvima i odmah popušio otkaz,a rekao je samo istinu.Kuda ide toliki novac prikupjen od strane ljudi potem raznih tel. akcija i ostalih humanitarnih udruga,dali to netko nadzire,da li se zna kojom svotom oni raspolažu i da li nakraju novac ili materijalnu pomoč dobiju oni koji trebaju i u kojoj mjeri ili se jednostavno novac "potroši"na organizaciju navodnih humanitarnih akcija
baš
al ova država je i onak trula pa nek odemo svi skupa k vragu onda, tak mi svejedno
i da, ovi se odma išli branit
a dobro znam kak to ide...
prvo se namire oni kojima je najpotrebnije (čitaj oni koji pokrenu akciju) zatim ostatak...
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:40   #44
Quote:
MuchMusic kaže: Pogledaj post
I tvoj problem je tocno sto? Nasmijavas se sto mislu da bi Filipovic trebao dobiti odkaz? Voljela bi vidjeti da Alex Trebek koji vodi kviz Jeopardy na tvu ovdje u sjeverenoj americi pocme govorit od takvim stvarima na svom programu. Hmmm, koliko bi uzelo da on dobije odkaz, mozda prije nego sto program zavrsi. Ali on je profesionalac i to ne bi nikada ucinio.
Što uopće trošiš riječi na neke Hrvate koji tupe po svojem ? Neki Hrvati žive u svom ''filmu'' u kojem su oni ''nedodirljiv i Bogomdan narod'', što me sve više podsjeća na neke Srbe.

Isto bih se i ja pitao da tako nešto Chris Tarrant izjavi na Engleskom Milijunašu. Dobio bi otkaz istoga trena.
No to je Hrvatska gdje tzv. ''zvijezde'' mogu pričati što god žele pod izlikom ''ja sam za narod''. Nedavno Dalmatinka-Srbijanka pa sad Tarik. Ako žele biti političari neka idu onda u politiku.
Nemreš sjedit' na dve stolice i pravit' se faca s placa. Ta vremena su prošla.

Zadnje uređivanje Waldteufel : 28.09.2009. at 22:45.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:40   #45
Quote:
MuchMusic kaže: Pogledaj post
I tvoj problem je tocno sto? Nasmijavas se sto mislu da bi Filipovic trebao dobiti odkaz? Voljela bi vidjeti da Alex Trebek koji vodi kviz Jeopardy na tvu ovdje u sjeverenoj americi pocme govorit od takvim stvarima na svom programu. Hmmm, koliko bi uzelo da on dobije odkaz, mozda prije nego sto program zavrsi. Ali on je profesionalac i to ne bi nikada ucinio.
Daj nam neki primjer kada su novinari u SAD-u dobili otkaz ili su im umanjene plaće zbog neprimjerenih izjava na TV-u...

Ako nije problem...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:41   #46
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Što trošiš riječi na neke Hrvate koji tupe po svojem ? Neki Hrvati žive u svom ''filmu'' u kojem su oni ''nedodirljiv i Bogomdan narod'', što me sve više podsjeća na neke Srbe.

Isto bih se i ja pitao da tako nešto Chris Tarrant izjavi na Engleskom Milijunašu. Dobio bi otkaz istoga trena.
No to je Hrvatska gdje tzv. ''zvijezde'' mogu pričati što god žele pod izlikom ''ja sam za narod''. Nedavno Dalmatinka-Srbijanka pa sad Tarik. Ako žele biti političari neka idu u politiku.
Isto pitanje kao i za Muhica,ali samo se odnosi na VB-e...

Kada već tako gorljivo nešto tvrdite...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:45   #47
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Daj nam neki primjer kada su novinari u SAD-u dobili otkaz ili su im umanjene plaće zbog neprimjerenih izjava na TV-u...

Ako nije problem...
Zasto ti hoces usporedit novinare ili one koje vode "news" programe na tvu sa osobom koji vodi kviz program? Gdje je tu usporedba?
MuchMusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:49   #48
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Što uopće trošiš riječi na neke Hrvate koji tupe po svojem ? Neki Hrvati žive u svom ''filmu'' u kojem su oni ''nedodirljiv i Bogomdan narod'', što me sve više podsjeća na neke Srbe.

Isto bih se i ja pitao da tako nešto Chris Tarrant izjavi na Engleskom Milijunašu. Dobio bi otkaz istoga trena.
No to je Hrvatska gdje tzv. ''zvijezde'' mogu pričati što god žele pod izlikom ''ja sam za narod''. Nedavno Dalmatinka-Srbijanka pa sad Tarik. Ako žele biti političari neka idu onda u politiku.
Nemreš sjedit' na dve stolice i pravit' se faca s placa. Ta vremena su prošla.
Potpuno se slazem s tobom. Ako je gospodin Filipovic imao sto reci za nesto sto nije povezano za svoj program i za sto nije placen da spomene, onda je trebao na svoje privatno vrijeme pozvat mediju i reci svoje o tome.
MuchMusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:55   #49
Osobno ne vidim razloga zašto bi tarik dobio otkaz zbog jedne izjave tako da se ne slažem sa ovim gorljivim zagovarateljima toga.Ali a uvijek ima ali ne mogu shvatit ove koji od jedne izjave prave od tarika borca za neku pravdu.To je zabavna emisija,kviz u kojem tarik belebeće svašta sa svrhom zabavljanja naroda ispred tv ekrana.On je tu zanimljivu temu kojoj bi se trebala posvetit neka ozbiljnija emisija sveo na sarkastični komentar unutar jedne zabavne emisije.Hoće li tako u svakoj emisiji Milijunaša ubacit neki komentar društveno-političkog karaktera?Tarik bacaj šale,duhovit si kad se potrudiš,dobar si voditelj i drži se toga a svoje sumnje ako ih imaš ili prijavi policiji ili zadrži za sebe barem u toj emisiji.

Zadnje uređivanje torrio : 28.09.2009. at 23:06.
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:00   #50
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
Osobno ne vidim razloga zašto bi tarik dobio otkaz zbog jedne izjave tako da se ne slažem sa ovim gorljivim zagoravateljima toga.Ali a uvijek ima ali ne mogu shvatit ove koji od jedne izjave prave od tarika borca za neku pravdu.To je zabavna emisija,kviz u kojem tarik belebeće svašta sa svrhom zabavljanja naroda ispred tv ekrana.On je tu zanimljivu temu kojoj bi se trebala posvetit neka ozbiljnija emisija sveo na sarkastični komentar unutar jedne zabavne emisije.Hoće li tako u svakoj emisiji Milijunaša ubacit neki komentar društveno-političkog karaktera?Tarik bacaj šale,duhovit si kad se potrudiš,dobar si voditelj i drži se toga a svoje sumnje ako ih imaš ili prijavi policiji ili zadrži za sebe barem u toj emisiji.
I ovo sto kazes je ok sa mnom jer me boli briga ako ce on dobit otkaz ili ne samo vazi i sto je drugi forumas izrekao za ljude koji su dio Hrvatskog tv scene dobivaju place za odredjene stvari i ako cijenidu svoj rad sto se toga ne drze a ne radit kako god im udari u glavu.
MuchMusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:12   #51
Pa i nismo svi Tarik Filipović jer nemamo svi njegovu plaću.
Dejan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:20   #52
Quote:
MuchMusic kaže: Pogledaj post
Zasto ti hoces usporedit novinare ili one koje vode "news" programe na tvu sa osobom koji vodi kviz program? Gdje je tu usporedba?
Zato jer se u RH kažnjavalo sve koji su rekli što nisu smjeli,i to samo zato jer si je netko smislio da to nisu smjeli reći...

Bez obzira u kojem "profilu" emisije se takvo što izgovorilo...

Dakle,molim te primjer...

A drugi razlog zašto sam te zamolio primjer je tvoja goropadna tvrdnja vezana uz voditelja Jepardya...

Pa da vidimo na kojem stupnju "razvoja" su nam demokracije...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:21   #53
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Daj nam neki primjer kada su novinari u SAD-u dobili otkaz ili su im umanjene plaće zbog neprimjerenih izjava na TV-u...

Ako nije problem...
Je, problem je, jer tamo na TV stanicama nema takvih kretena.


Quote:
MuchMusic kaže: Pogledaj post
Zasto ti hoces usporedit novinare ili one koje vode "news" programe na tvu sa osobom koji vodi kviz program? Gdje je tu usporedba?
Koji si ti optimist, ako misliš da taj išta može shvatiti, a da mu se ne nacrta i to u bojama, ali ni tada nisi sigurno!
Kvirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:24   #54
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Zato jer se u RH kažnjavalo sve koji su rekli što nisu smjeli,i to samo zato jer si je netko smislio da to nisu smjeli reći...

Bez obzira u kojem "profilu" emisije se takvo što izgovorilo...

Dakle,molim te primjer...

A drugi razlog zašto sam te zamolio primjer je tvoja goropadna tvrdnja vezana uz voditelja Jepardya...

Pa da vidimo na kojem stupnju "razvoja" su nam demokracije...
Demokracija kod nas je na neuporedivo višem stupnju nego bilo gdje u svijetu s obzirom na ogroman broj budaletina koje javno nekažnjeno lapradaju što god im padne na pamet pri čemu se pozivaju na slobodu govora i svoja prava, ne shvačajući da postoje i obveze.
Kvirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:24   #55
kod nas se političari prikazuju kao estrada- milinović u toplesu, gdje tko ljetuje, sve je to veliki cirkus. nije onda čudno, što je on pobrkao lončiće i (zlo)upotrijebio svoju poziciju.
i što ako si je bar nakratko umislio da će ukazati na nešto, razotkriti neku nepravdu? što je to vama svima toliko mrsko? nije da se pravio pametan oko integralnog računa, očito se s tim negdje susreo- kao estradna osoba sudjelovao je u dosta tih humanitarnih akcija i za njih nije bio plaćen, ali vidi se nije ni otišlo u prave svrhe, možda je samo ljut što i njemu nisu dali dio? možda se fakat sakrio iza heroizma, a zapravo ga boli što njemu nitko niš nije dao i što je odradio besplatno. ali meni je svejedno to sve ogroman cirkus, i "svemogući" voditelji i lažne humanitarne akcije, i imena voditelja milijunaša u UK i SADu i profesionalizam voditelja kvizova i sva ta sranja.

to da u takvom "zabavnom" sadržaju nema mjesta ozbiljnim temama, može biti razlog za otkaz. i neka ga dobije. jer to nije tema za kviz. ako je toga bio svjestan hrabro- ako nije misleći da to može- umišljeno. ali da je loše da je to spomenuto- nije.
vita_jela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:39   #56
Quote:
Kvirin kaže: Pogledaj post
Je, problem je, jer tamo na TV stanicama nema takvih kretena.



Koji si ti optimist, ako misliš da taj išta može shvatiti, a da mu se ne nacrta i to u bojama, ali ni tada nisi sigurno!
Zašto misliš da su nam svima i da nam svima stvari objašnjavaju na isti način na koji su tebi roditelji i okolina objašnjavali pojave i događaje u životu?

Ili su tebi samo crtali,bez bojanja,pa zato sa toliko fascinacijom spominješ boje?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:40   #57
Quote:
Kvirin kaže: Pogledaj post
Demokracija kod nas je na neuporedivo višem stupnju nego bilo gdje u svijetu s obzirom na ogroman broj budaletina koje javno nekažnjeno lapradaju što god im padne na pamet pri čemu se pozivaju na slobodu govora i svoja prava, ne shvačajući da postoje i obveze.
JEsi ti pravilo ili iznimka?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:41   #58
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Zato jer se u RH kažnjavalo sve koji su rekli što nisu smjeli,i to samo zato jer si je netko smislio da to nisu smjeli reći...

Bez obzira u kojem "profilu" emisije se takvo što izgovorilo...

Dakle,molim te primjer...

A drugi razlog zašto sam te zamolio primjer je tvoja goropadna tvrdnja vezana uz voditelja Jepardya...

Pa da vidimo na kojem stupnju "razvoja" su nam demokracije...
Mislim koliko ja pratim na Hrvatskoj tvu se smije reci sve i svasta, pljuvat po ljudima i gluposti stvarat. Dodje mi u glavu Nu2 kada su bili gosti Let3 i sve ono sa cepovima...to na nasoj tvu ovdje ne bi nikada se dogodilo a u Hrvatskoj je to kool pa ne vidim to kaznjavanje o cemu ti govoris. Bio je jedan voditelj radio programa, oprosti ne mogu mu se sjetiti ime, on je dobio otkaz jer je nesto rekao o sisama grupe zenske koje su bile dio kosarske ekipe. Ovdje ljudi koji rade u tvu znaju za cega dobivaju svoje ogromne place i nece pravit neko sranje na svome poslu. To se zove biti "professional".
MuchMusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:45   #59
Quote:
MuchMusic kaže: Pogledaj post
Mislim koliko ja pratim na Hrvatskoj tvu se smije reci sve i svasta, pljuvat po ljudima i gluposti stvarat. Dodje mi u glavu Nu2 kada su bili gosti Let3 i sve ono sa cepovima...to na nasoj tvu ovdje ne bi nikada se dogodilo a u Hrvatskoj je to kool pa ne vidim to kaznjavanje o cemu ti govoris. Bio je jedan voditelj radio programa, oprosti ne mogu mu se sjetiti ime, on je dobio otkaz jer je nesto rekao o sisama grupe zenske koje su bile dio kosarske ekipe. Ovdje ljudi koji radu u tvu znaju za cega dobivaju svoje ogromne place i nece pravit neko sranje na svome poslu. To se zove biti "professional".
Stanković je dobio kaznu za Letovce,koliko se sjećam...

Ali,i to je dio njihovog performansa...i vidjelo se da je voditelju neugodno i da je sve učinio kako bi to spriječio...

I da,SAD-e je pravi primjer obavljanja profesionalnih poslova...kako da ne...

Nego,još čekam primjere gdje se nekoga kaznilo samo zato jer je netko drugi ocijenio da je izrečeno nešto neprimjereno...

Upozoravam te da ovo državna TV gdje su urednici često postavljani od strane politike...a upravo urednici određuju kazne...

Zadnje uređivanje McAucliffe : 29.09.2009. at 00:38.
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 00:36   #60
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Javio se branitelj Hrvatskih tv proroka i velikih dušebrižnika.
A Vi ste gospodine???

S obzirom na Vaš dubokoumni post vjerovatno ste me zamjenili sa osobom s kojom redovito pasete ovce skup!
__________________
Zabranjeni Film - Zašto smo se borili - Kome to istina smeta - Bijelo polje srce moje
liberali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.