Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2012., 17:39   #81
Ne, kaj je najbolja fora gotovo sve je na daljinski..., a to što nam se čini da se svjetla miču u ritmu muzike -to ti večina projektora ima senzor na ritam..

Zadnje uređivanje Kratka Kavica : 13.01.2012. at 17:47.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 14:10   #82
samo da se nadovežem na temu onog aparata što pušta mjehuriće... odavno sam ga pikirala, jer prije pira sam oduvjek htjela balončiće za prvi ples, ili ispred matičara... e sad, prije cca godinu dana sam ga vidjela u jednom većem dućanu- ako smijem reći kojem, recite mi.. Smiješ. M.

mislim da mu je cijena 400 - 500 kn, i ima posebno za kupiti deterdžent za njega. samo je pitanje- kojim intezitetom se ispuštaju balončići, i kako to sve izgleda....

Zadnje uređivanje Mayo : 17.01.2012. at 14:27.
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 21:44   #83
Thumbs up

Quote:
tiiho kaže: Pogledaj post
ej ljudiiiiiiiiiiiiii, trebamo informaciju! Zna li itko ima li negdje kod nas (vjerojatno...Zagreb?) za kupiti ovakve lantern?. Pokušali smo naručiti preko nekoliko stranica online, ali ne dostavljaju za RH. Hitno je, unaprijed zahvaljujemo! izgledaju ovako:

http://imageshack.us/photo/my-images...flanterns.jpg/
ja sam kupila ovkva dva u obi-ju, cijena je oko 100 kn. meni sluze kao lusteri imas raznih velicina i boja, mali su oko 30 kn
sretnažena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 08:28   #84
Quote:
ivyri kaže: Pogledaj post
samo da se nadovežem na temu onog aparata što pušta mjehuriće... odavno sam ga pikirala, jer prije pira sam oduvjek htjela balončiće za prvi ples, ili ispred matičara... e sad, prije cca godinu dana sam ga vidjela u jednom većem dućanu- ako smijem reći kojem, recite mi.. Smiješ. M.

mislim da mu je cijena 400 - 500 kn, i ima posebno za kupiti deterdžent za njega. samo je pitanje- kojim intezitetom se ispuštaju balončići, i kako to sve izgleda....
eto, pošto sam dobila dopuštenje , ako ikog zanima- onaj aparat za mjehuriće sam vidjela u Bauhausu, i nije neka prevelika cijena (oko 400kn) u odnosu na one iznajmljene...
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 21:39   #85
Obično se ne petljam u ovaj forum, ali smiješno je na što je ovaj forum spao.

Kad bi vam netko rekao, odite u pekarnu da vam poprave auto, vjerojatno bi ga gledali ... gle budale.
Kad bi vam netko rekao, odite u krojački salon da vam oni organiziraju catering na svadbi ... gle bisera.
Kad bi vam netko rekao ...
i tako milion primjera.

Jel tako ?
Vjerujem da je.

No kad ovdje neka mladenka ili ko već, kaže JA ću vam pomoć i rješit bubbles mašinu, ili ja ću u pevecu, njuškalu, bauhausu kupit rasvjetu, ili ja znam kako to ide ...
to je ovdje sve normalno.

Nažalost ovdje je zabranjeno dati stručno mišljenje, "tako nešto se mora odmah sankcionirati", "tako nešto ovdje nije primjereno" "tako nešto ..." jer tu se krije oglašavanje.

Gledajte, nije me briga za nikakvo oglašavanje, i nemojte ni počinjat sa tim insinuacijama, ali na ovoj rubrici sam se načitao takvih bedastoća koje baš idu u smjeru da vam naprave sra** na svadbi, da jednostavno nisam mogao da ovo ne napišem.

Bubbles u bauhausu za vaše vjenčanje ? za 500kn.
Zašto ljudima to sugerirate kad je to jedva za dječji rođendan i to u sobici 3x3m ???
Ma neka ljudi popuše 500 kn i shvate da će tako nešto biti sprdačina jer to nije ni za minijaturni plesni podij, a kamoli za svadbu i za ONAJ prvi ples.

Da ne komentiram dalje ona njuškala i slične provale, ako nešto ne znate, onda se informirajte, educirajte ... prije nego se upuštate u bacanje novaca ili sugeriranje drugima što da si kupe ...

Ako mladenke uviđaju ovu kritiku nesnosno uvredljivom, slobodno ju hitno izbrišite jer je ionako previše iskrena.
LuxAS2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 22:14   #86
Quote:
LuxAS2011 kaže: Pogledaj post
Nažalost ovdje je zabranjeno dati stručno mišljenje, "tako nešto se mora odmah sankcionirati", "tako nešto ovdje nije primjereno" "tako nešto ..." jer tu se krije oglašavanje.
Ovo nije točno.

Da, oglašavanje je zabranjeno. Zabranjeno je i vrijeđanje konkurencije i tupljenje kako je jedan pružatelj usluge super, a svi drugi ne valjaju ništa. I lažno predstavljanje u prvom postu tipa "pozdrav svima, evo da vam se pridružim, inače čitam i ne pišem, ali jednostavno sam vam morala pohvaliti xy light, stvarno su super, oduševili su nas, bili smo kod drugih, ali nijedni nisu kao oni blablatrućkenjbla", o da, to je itekako zabranjeno i bit će sankcionirano.

Ali ostaviti konstruktivan post s korisnim savjetima mladencima, kakav je uostalom i tvoj prethodni post na ovoj temi iz studenog prošle godine, nikad nije bilo zabranjeno.


Quote:
LuxAS2011 kaže: Pogledaj post
Ako mladenke uviđaju ovu kritiku nesnosno uvredljivom, slobodno ju hitno izbrišite jer je ionako previše iskrena.
Nema potrebe za brisanjem dok nikoga ne vrijeđaš, a ne vrijeđaš. No, kao što ti imaš pravo na svoje mišljenje, ostavi i drugima pravo da misle drugačije
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 22:47   #87
nije tu riječ o drugačijem mišljenju, tipa ne sviđa mi se vjenčanica koju je neka cura odabrala, ali kad su ovakve stvari u pitanju, postoji ispravno i pogrešno mišljenje što se može određenim aparatima postići, a što ne...ž
kao da ja sada kažem nekom bolesniku treba takva i takva operacija, doktori tvrde drugačije, ali ja svejedno imam pravo na svoje mišljenje, ono wtf...
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 23:06   #88
joj july, ajmo ne uspoređivat rasprave o kojima nekome život ovisi i rasprave o lightu na svadbi


ako neka cura želi platiti 500 ili neznamkoliko kuna za "light" na svadbi koji će naručiti u oglasniku i to smatra dovoljnim za svoju svadbu, onda neka to i plati. pa neka to i preporuči drugim curama. pa ako je neka cura želi poslušati, neka je posluša.

a ako netko smatra da je ta cura u zabludi kad misli da će time dobiti isti efekt kao što bi dobila s profi lightom, onda neka to i napiše i argumentira. ako ga ta cura želi poslušati, neka ga posluša, ako ne želi, ne mora.

pa to i jest smisao foruma. razmjena mišljenja, znanja, iskustava, zar ne?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 23:10   #89
mogu to porediti sa bilo kojom profesijom, ajmo reći sa stomatologom, nije da baš ovise životi o zubima, jel tako?
ti bespotrebno banaliziraš, samo hoću reći da svaka branša ima svoje stručnjake...
može kupiti tko što hoće, ali valjda stručna osoba zna za koliki prostor to ima namjenu, a za koji će sve skupa ispasti drek
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 23:20   #90
točno, zna, i neka to ovdje i napiše
u biti, oko čega se ti i ja sporimo ovdje kad isto mislimo?

my point was - može se izreći svoje profesionalno mišljenje i bez reklamiranja, vrijeđanja i pljuvanja po kolegama.

a skroz ontopic - ja light nisam ni imala jer nisam htjela davati nekoliko tisuća kuna za to. a nije mi palo na pamet uzimati polovična rješenja, radije nisam imala ništa.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 08:47   #91
hm... samo sam proslijedila informaciju, gdje sam i navela- " neznam kojim intezitetom i kako to sve izgleda".. dakle, ne nagovaram nikoga na ništa, niti očekujem da će sada svi kupiti te mašine... samo sam dala informaciju. bas bezveze!!!!!!!!!!!!!!!!!
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 22:39   #92
Pozz

Da li itko ima iskustva s firmom Lumilas? Razmisljam da prihvatim ponudu pa me zanimaju vaši dojmovi...
Boobiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 09:11   #93
A da li tko ima iskustva sa MarMa rasvjetom iz Vinkovaca? hvala
sunnyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 20:00   #94
Mi smo uzeli svjetlosni bombon, rekli smo im koliko možemo izdvojiti i u skladu s time su nam sastavili ponudu.
__________________
Prodajem GHD Gold Classic Styler peglu za kosu!!!!
blacksabbath is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 08:55   #95
Mi ti imamo Lumilas i bila sam na pae svadbi koje je osvijetljavao Lumilas i dečki su super
Bimbac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 09:37   #96
..ja sam bila na sajmu vjenčanja i mene su se dojmili Rabbitrock..cijene im se kreću od 1000-7000kn..tako da oni vam lipo sastave ponudu za novce koje imate,napravili su prezentaciju u posebnoj sobi i stvarno izgleda izvrsno..jako su ugodni i simpa..Lik je cak pričao nesto i o opremi,ali ja ga baš nisam puno razumjela budući da se ne razumijem,ali sve ono sto sam ja rekla da bi htjela,on mi je odmah preko laptopa prezentirao..tako da sam ja nasla svoju rasvjetu.
Happy bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:52   #97
curke, vjerovatno je bilo riječi o tome, ali pošto nestignem ( ne da mi se) prelistavati cijelu temu, zanimaju me oni lampioni koji se zapale i puštaju da lete... tražila preko e bay-a, ima samo jedan seller, i mogu reći da je dosta skup... jel itko od vas planirao tako šta? gdje nabavit povoljne lampione?
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:56   #98
Ivyri, o tome se (sky lanterns) pisalo na 3. stranici ove teme pa sam ti tu premjestila post.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:59   #99
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Ivyri, o tome se (sky lanterns) pisalo na 3. stranici ove teme pa sam ti tu premjestila post.
hvala Mayo!!!!!!
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:12   #100
evo nama u sklopu sale gazda nudi light show (koji nije njegov vec zove decke cije je to da dođu postaviti na stupove) i došlo bi nas 500 E.... a ako odaberemo najskuplji meni,gratis... malo previse mi se to cini...i izgleda da cemo bez toga.... jer muzika ima isto neke svjetlece efekte,i u sklopu sale po zidovima su nes kao lampice,ciju boju mozemo birati...pa se bojim da to sve sa light show-om se ne pretvori u disko neznam ni sama,ustvari.....
sobakica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.