Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2013., 22:16   #9921
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Prijavit ću te moderatorima, fufo




Vidiš ti to lela moja... Znam da sam joj falila, al baš toliko
No dobro, upozoravala nas je na vrijeme da je gadna kad se naljuti
Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post
A jebate- vidi se da si fufa
Sad već udaraš ispod pojasa
Lela O. is offline  
Old 05.07.2013., 22:32   #9922
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post

Sad već udaraš ispod pojasa
Mozes mislit... ne znam gdje ti je pojas, ali meni je to punoooo, puunoooo nize

mozda sam vislja od tebe?







__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Old 05.07.2013., 22:39   #9923
Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post
Mozes mislit... ne znam gdje ti je pojas, ali meni je to punoooo, puunoooo nize

mozda sam vislja od tebe?







Nisi sigurno, ja sam pošten komad ženske
Lela O. is offline  
Old 05.07.2013., 22:51   #9924
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Nisi sigurno, ja sam pošten komad ženske
Priznajem ti samo sise .

U kategoriji- sumo hrvaca- tu bi te dobila.


__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Old 07.07.2013., 01:40   #9925
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
To što te netko napada na onoj temi, ne uzimaj srcu previše, ljudi su naučeni već tako reagirati, jer ima takvih situacija danas na bacanje, iako statistika nije na strani ljubavnica, ima i sretnih priča, ljudi se jednostavno skuže, nađu, zaljube...kriviti i moralizirati bilo koga nema smisla...Ljudi prvenstveno gledaju sebe, i hvala Bogu da ima i onih koji eto kao i tvoj žele čistu situaciju.

Tehnički gledano, još uvijek je u braku, još uvijek si ljubavnica,i bila si ljubavnica
kad ste krenuli bez obzira što ti sad rekla, mislila, osjećala , doživjela s njegove strane, tehnički to je tak..

Ako je sad krenulo s mrtve točke, ok, super, znači da je jedan od onih koji su se doista zaljubili i nisu bili sretni ,i tako dalje.

Samo si nađi neku granicu do koje ideš i možeš trpiti ili čekati, da ne počne odugovlačiti ili neš slično.

Dok nemaš papir u rukama, pokušaj razmišljati trezveno i budi sama sebi na prvom mjestu, bez nepotrebnog gubitka živaca, neutemeljene paranoje i sl..

U takvoj situaciji poželjno je koliko toliko biti realan i suzdržan u nekim stvarima i budi iz njega do neke normalne granice.

Kako god bude, gledaj da si ti happy, ionak oni se pobrinu za sebe da su oni happy kad im to odgovara.
Vi Žene koje se zaljubite u nekoga i toliko ste se spremne žrtvovati zbog toga, iskreno moj preveliki respekt, nekako se čudno osjećam ovdje kao da sam među nekavim vilama!

abeloth is offline  
Old 07.07.2013., 10:54   #9926
da... ja, recimo, ne mogu zamislit da se zbog ljubavi prema muškarcu odreknem svega ovoga... :rukom pokazuje veliko ništavilo koje je okružuje:

pa di ste, fufe? šta ima nova na ljubavnom frontu?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 07.07.2013., 16:19   #9927
Helou drage moje. Evo mene opet ovo ljeto prije godisnjeg . Sta ima ovdje?
__________________
Ne... Nismo mi bili ljubavnici... Nikad... Samo smo se ponekad malo gledali, kad nas nisu gledali... I to je sve...
varazdinka is offline  
Old 10.07.2013., 12:21   #9928
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
da... ja, recimo, ne mogu zamislit da se zbog ljubavi prema muškarcu odreknem svega ovoga... :rukom pokazuje veliko ništavilo koje je okružuje:

pa di ste, fufe?


Pa di si ti?

Quote:
varazdinka kaže: Pogledaj post
Helou drage moje. Evo mene opet ovo ljeto prije godisnjeg . Sta ima ovdje?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 10.07.2013., 20:40   #9929
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
da... ja, recimo, ne mogu zamislit da se zbog ljubavi prema muškarcu odreknem svega ovoga... :rukom pokazuje veliko ništavilo koje je okružuje:


Ma radije ti pričaj šta ima kod tebe? Nisi valjda sve one škole završila uzalud i ostala samo na teoriji?

Varaždinka, kako je ovo ljeto?

Lelić

Ajde fufe, drobite malo, dosadno mi je
SuzyQ is offline  
Old 10.07.2013., 22:20   #9930
Hej SuzyQ. Ovo ljeto je nesto bolje. On neide na ljetovanje, al cu zato ja otici pa nek vidi kako je to kad se njegova ljuba zabavlja bez njega.

Danas sam izvela takvu glupost da veca nemoze biti. Naime ko neki freek cuvam poruke na faceu koje je meni gdja slala proslu godinu, cisto ono da imam kad mi zatreba da mu nabijem na nos. Danas sam se nostalgicno prisjecala sadrzaj poruke i onako slucajno nesto pritisla na mobitelu i poslala joj jednog lajkica na te njene porukice. Al zbilja slucajno, nije mi na kraju pameti bilo unositi nemir u njihov zivot par dana prije nego se mi trebamo vidjeti....
__________________
Ne... Nismo mi bili ljubavnici... Nikad... Samo smo se ponekad malo gledali, kad nas nisu gledali... I to je sve...
varazdinka is offline  
Old 11.07.2013., 21:26   #9931
Samo da vam mahnem
belinda44 is offline  
Old 11.07.2013., 21:46   #9932
Chat možete nastaviti na novoj temi
__________________
x
Elektra is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.