Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2015., 23:13   #901
Ja ne vidim zašto bi netko želio da svi budemo vegeterijanci..Ok i ja smatram da su farme danas nehumane i da se drži životinje u zatvoru praktički i fila steroidina i ne znam čime ne..I svakako sam da se vrate manje farme i da životinje žive sretnije ali što ima kome smetat kolinje ili uopće ubijanje životinja u svrhu hranjenja (ne iživljavanje na njima)..Pa to i je njihova svrha,tako ide hranidbeni lanac..Ljudi su danas skroz poludili
El Brujo is offline  
Old 15.04.2015., 23:13   #902
Prebacio zadnjih nekoliko postova na Veg vs meso - nutritivni aspekt
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Old 12.05.2015., 22:09   #903
Quote:
El Brujo kaže: Pogledaj post
Ja ne vidim zašto bi netko želio da svi budemo vegeterijanci..Ok i ja smatram da su farme danas nehumane i da se drži životinje u zatvoru praktički i fila steroidina i ne znam čime ne..I svakako sam da se vrate manje farme i da životinje žive sretnije ali što ima kome smetat kolinje ili uopće ubijanje životinja u svrhu hranjenja (ne iživljavanje na njima)..Pa to i je njihova svrha,tako ide hranidbeni lanac..Ljudi su danas skroz poludili
HM ljudi jesu svejedi. Ali ako odeš na stranice occupy for animals vidjet ćeš zašto mnogi postaju vegetarijanci

Na koncu, unatrag 50 god kad u yu nije bilo frizidera i živjelo se skromno, meso se rijetko jelo. Većinu godine su jeli ko vegici
Tata mi pric . On je iz bolje stojeće zagorske obitelj . Držali konje. Znaci imali su puno zemlje. Nisu se mesa najeli.
noaccount is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.