Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 22:03   #3921
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ja ne znan,vecina ovih omeksivaca je koma,nista se zivo ne cute na robi, uzela jucer onaj silan zlatni ,novi neki,u bipi,oprala danas robu,stavila dvi mjerice,koristin persil, i nista se ne cuje,ko voda.

a ne znan koji probati vise,neki cocolino mi je davno bija dobar al ne mogu se sititi koji,al ne mogu virovat da u moru ponude koji in je vrag,u boci mirisu,na robi nista.

i ako neko zna,one mirisne perlice,jel ih stavljate u bubanj ili kako?
Meni se cocolino narcisa jako osjeti i dugo traje miris.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:22   #3922
Znam da se ponavljam, ali ja se uvijek vraćam ovome:



omekšavanje + dugotrajan miris

Taj i bilo koji Softlan su mi najbolji. Nije mi ni Violeta loša.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:30   #3923
hvala vam naa pomoci,provacu tetu violetu i taj cocolino,a svakako iman jos perlica,i ja bi ih dosad malo u saku stavila pa u bubanj,ali,opet,ne osican miris ..
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:40   #3924
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
hvala vam naa pomoci,provacu tetu violetu i taj cocolino,a svakako iman jos perlica,i ja bi ih dosad malo u saku stavila pa u bubanj,ali,opet,ne osican miris ..
Ja napunim onaj poklopac koji se dobije uz perlice i to ispraznem u bubanj a miris osjetim samo ako nije puna masina. Uglavnom meni su te perlice bacen novac.

Poslano sa mog SM-N915FY koristeći Tapatalk
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:28   #3925
Meni je najbolji uvjerljivi nakon tone isprobanih, kuschelweisch, al iskljucivo Zuti. Bas se osjeti na odjeci nakon sta se osusi. Snjofam se po cijele dane. Jos kad bude na akciji u mulleru,milina. Sve preporuke od mene ima. Ps. Probala sam i rozi njihov, nista, ni do koljena ovome.

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk
Hailie Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:30   #3926
Ja u zadnjih mjesec dana stavim denk mit sredstvo za dezifenkciju i omeksivac 1:1 i puno vise mi se osjeti omeksivac i dosta duze

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 11:48   #3927
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Ja u zadnjih mjesec dana stavim denk mit sredstvo za dezifenkciju i omeksivac 1:1 i puno vise mi se osjeti omeksivac i dosta duze
Ja kad koristim to za dezinfekciju ili za izbjeljivanje mi kaplje iz sušilice voda
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:21   #3928
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Dal si probala Ornel natural sensitive ili babysoft? Ja njih uzimam kad se zasitim mirisa
Hvala scarfs na preporuci za Ornel sensitive , ful omeksava i ne gusi me ni kad stavim pun cep. Jos samo da prodje test stajanja robe u ormaru neko vrijeme... Probah i Baby, nije los ali mi malo miris baca na bakin sapun.
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:54   #3929
Inace lenor kupujem samo u mulleru jer mi ovaj "nas" smrdi, ali sam neki dan u bipi usput uzela ovaj novi i moram priznati da sam odusevljena, bolji je na odjeci nego iz boce, njezan miris, ali se dugo osjeti
Bila su jos dva mirisa iz te serije, nisu mi se svidjela na prvu.

raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 08:41   #3930
Lenor je snizen u plodinama 25%, ornel u kauflandu 7,50 kn, a cocolino u intersparu 11 kn
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:55   #3931
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Lenor je snizen u plodinama 25%, ornel u kauflandu 7,50 kn, a cocolino u intersparu 11 kn
Hvala
a jel ima neka akcija za tekuči Dash,veliko pakiranje,sa mirisom lavande?

btw prašak veliko pakiranje Dasha 95 pranja je na akciji u kauflandu za 99kn
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 23:10   #3932
Svi dash proizvodi su u bipi na 40%
Ja kupila 3 ornela cokolade u kauflandu, jedini je taj ostao, izgleda da ga bas ne vole, a meni je divan

Zadnje uređivanje charlizeos : 13.10.2017. at 00:04.
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:44   #3933
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
otkrila sam Sampy omekšivače u Sloveniji (Spar)


genijalno!
Jučer sam ga isprobala i stvarno je odličan Miriši i roba i stan po njemu. Imam žuti i mislim si uzeti još koji, hvala što si ih spomenula

Koji si ti uzela?
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:30   #3934
Molim prijedlog za neki omekšivač koji se stvarno osjeti i nakon što se odjeća osuši. Očajna sam već.
Ne znam jel problem do mog nosa, perilice ili tvrde zagrebačke vode. Perilicu isključujem jer je relativno nova.
Lenor mi je prije bio dobar, ali sad ga više uopće ne osjetim na robi, ni plavi ni žuti, a one egzotičnije mirise još manje. Kokolino mi je dobar plavi, al taj mi je miris već dosadio, Silan na odjeći 0 bodova, onaj Mullerov Kuschelweich srednja žalost.
Ornel lifestyle koji je ovdje hvaljen meni uopće ne miriši.
Trenutno mi je rozi Kuschelweich pri kraju pa mozgam što da novo isprobam
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 16:50   #3935
Ja sam isto tako lajala po omekšivačima i digla ruke od svega, a onda sam skontala da mi nakon nekih programa na perilici stvarno izostane bilo kakav miris. Perilica ima 3 godine i u početku sam stalno pratila kakav program stavljam. Nakon što sam se praktički prebacila samo na eko program za pamuk (kao neka najoptimalnija potrošnja struje i vode iako traje 3 sata i 40 minuta), najednom više ništa ne osjetim. Čak ni one omekšivače koje sam prije voljela i mirisali su do besvijesti.

Zadnje tri-četiri vešmašine su bile odjeća za posao, veste, jakne, program 'osjetljivo'. Cijela prostorija gdje sušim, mi je suludo mirisala. Kada bih otvorila vrata, miris bi se proširio na hodnik. Veš divno miriši. Sada i ormar miriši.

A od omekšivača koristim svašta... Coccolino, Ornel, Lenor... Čak i jedan Felce Azzura u kanisteru. Svi jednako mirišu.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 16:57   #3936
Nekako si mislim da je to najvise do tvrde vode.
Mami doma mirise odjeca koji god omeksivac koristila. A ona stavlja jedan cep bas kak pise po uputama, perilica je stara vise od 10 godina.
Probat cu s nekim sredstvom za omeksavanje vode.
Ja najcesce perem na programu za za pamuk, 90, 60 i 40 stupnjeva, znaci normalno pranje i jos pazim da ne pretrpam bubanj.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 16:58   #3937
"eko program" je užasan i za odjeću i za mašinu. Eko znači da koristi puno niži vodostaj vode nego što normalno i posljedično vuče manje struje za zagrijavanje te vode. To je ok za račune, ali ne i za perilicu jer je roba loše tumba i oštećuju se mehanizam bubnja i ležajevi. Uz to, roba se lošije prevrće i pere zbog čega je i potrebno znatno dulje vrijeme i jedno ispiranje više. Najbolje vam je da na eko zaboravite.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:43   #3938
Dakle još jedan minus za eko. Tnx!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:36   #3939
Cure probajte Lenor Ruby Jasmine, ja ga uzela da koristim dok ne stigne nova tura Bohora i lijepo se osjeti i 3 tj nakon pranja. Upravo sam stavila posteljinu na krevet pa zato znam

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:18   #3940
Sta se dogodilo s Ornelom babysoft?? To nije vise isti miris
Marinne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.