Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2016., 10:18   #4981
Ovaj LC je
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:08   #4982
Obavljena je kupnja u topstilu na moroccanoil i label.m, a

ovo planiram skinuti sa wishliste oko Božića:
- JMO šampon lavanda/ružmarin i regenerator citrus/neroli
- olovka za usne Chanel Rouge Profond
- ruž za usne Chanel Pirate
- lak/sjaj za nokte Chanel Rouge Radical
- YSL lak za nokte Taupe Retro
- YSL Scandal Couture Palette
- neki dobar bronzer, ne znam još koji
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:16   #4983
envie, izgleda da osim njuha imamo i druge slične kozmetičke afinitete
naime, danas sam se ponovo vratila jmo šamponu (baš tom) kojeg sam godinama koristila pa u međuvremenu eksperimentirala sa phyto
i druga stvar, zadnjih dana usne drljam sa Chanel Pirate - na zadnjoj četvrtini je - prošlu zimu je bio aktualan a uskoro ću ga dokrajčiti

sa plodnim crnim petkom sve želje su ostvarene/nestale barem na mjesec-dva
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:33   #4984
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
envie, izgleda da osim njuha imamo i druge slične kozmetičke afinitete
naime, danas sam se ponovo vratila jmo šamponu (baš tom) kojeg sam godinama koristila pa u međuvremenu eksperimentirala sa phyto
i druga stvar, zadnjih dana usne drljam sa Chanel Pirate - na zadnjoj četvrtini je - prošlu zimu je bio aktualan a uskoro ću ga dokrajčiti

sa plodnim crnim petkom sve želje su ostvarene/nestale barem na mjesec-dva
To mi je drago, volim kad nađem srodnu dušu po kozmetici i parfemima
JMO je fantastičan, nedavno sam lupala glavom u zid jer sam fulala dane otvorenih vrata u martimexu, i to ne prvi put, pa dok ja skužih, razgrabio se.

Pirate ću po prvi puta nabaviti, inače obožavam crvene ruževe, oni su mi i većinski. Za ljeto više one tople crvene sa narandžastim podtonovima (tu mi se uklapa u wishlistu i armani chinese lacquer 402), dok za jesen i zimu volim više one duboke, boje vina i šljivaste nijanse. Ja trenutno od tih tamnih najviše nosim Guerlain Gigolo, prekrasan mi je, a košta boli glava.

I, koji je sljedeći za odstrel kad slistiš Pirata?

Točno to, sinoć sam odmah poslije ponoći sjela i obavila šoping, crni petak rulz
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:35   #4985
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post
To mi je drago, volim kad nađem srodnu dušu po kozmetici i parfemima
JMO je fantastičan, nedavno sam lupala glavom u zid jer sam fulala dane otvorenih vrata u martimexu, i to ne prvi put, pa dok ja skužih, razgrabio se.

Pirate ću po prvi puta nabaviti, inače obožavam crvene ruževe, oni su mi i većinski. Za ljeto više one tople crvene sa narandžastim podtonovima (tu mi se uklapa u wishlistu i armani chinese lacquer 402), dok za jesen i zimu volim više one duboke, boje vina i šljivaste nijanse. Ja trenutno od tih tamnih najviše nosim Guerlain Gigolo, prekrasan mi je, a košta boli glava.

I, koji je sljedeći za odstrel kad slistiš Pirata?

Točno to, sinoć sam odmah poslije ponoći sjela i obavila šoping, crni petak rulz
ovo je već zastrašujuće!
Gigolo sam kupila zajedno sa Pirate
a da se razumijemo, nemam više od 20 ruževa
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:37   #4986
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post
JMO je fantastičan, nedavno sam lupala glavom u zid jer sam fulala dane otvorenih vrata u martimexu, i to ne prvi put, pa dok ja skužih, razgrabio se.
Ne treba ti biti žao!
Ja sam kupla zadnje komade prošlu jesen na jednom od tih dana
nakon tog nisu dobivali taj šampon
dakle, godinu dana su bez njega
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:45   #4987
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
Ne treba ti biti žao!
Ja sam kupla zadnje komade prošlu jesen na jednom od tih dana
nakon tog nisu dobivali taj šampon
dakle, godinu dana su bez njega
Aha, onda ok. Čak si mislim da si kupim ona pakiranja od preko 400 ml šampona i regeneratora, čini mi se isplativije tako

Hahah, vidim da smo na istoj frekvenciji, pa jel imaš ti neki prijedlog za dobar bronzer? Jako sam svijetle puti, znači el dw 1N1, ona najsvjetlija nijansa, kosa srednje smeđa i tamne oči. Nikako se ne mogu tu odlučiti.

Jel'da je gigolo krasan, ja se nisam smirila dok ga ne kupih
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:46   #4988
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post

Pirate ću po prvi puta nabaviti, inače obožavam crvene ruževe, oni su mi i većinski. Za ljeto više one tople crvene sa narandžastim podtonovima (tu mi se uklapa u wishlistu i armani chinese lacquer 402), dok za jesen i zimu volim više one duboke, boje vina i šljivaste nijanse. Ja trenutno od tih tamnih najviše nosim Guerlain Gigolo, prekrasan mi je, a košta boli glava.

I, koji je sljedeći za odstrel kad slistiš Pirata?
Odustala sam od koraljnih ruževa. Ne pečem se preko ljeta toliko da potamnim na j.lo put kako bi crveno-narančasti dobro stajali. i još, zubi koliko god su bijeli, s njim požute
MAC lady danger prosljedih
Meni najbolje stoji MAC MAC Red - jedini ruž za koji me usputni ljudi pitaju i komplimentiraju (jednog potrošila, drugi je u opticaju)
Sad za zimu volim MAC D for danger. A MAC rebel dobro stoji kad imam bijelu majicu (što nije baš često, nažalost; možda zbog njega kupim neku finu bijelu dolčevitku pa uz podignutu kosu )

Da nemam ništa u zalihama, škicala bih Dior Diorific liniju
A definitivno najkvalitetniji tj. najdraži osjećajem na usnama su mi Lancome (ali siromašni bojama koje preferiram - iamju masu neutralnih/poslovnih/dnevnih a to nećem )
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:51   #4989
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post

Hahah, vidim da smo na istoj frekvenciji, pa jel imaš ti neki prijedlog za dobar bronzer? Jako sam svijetle puti, znači el dw 1N1, ona najsvjetlija nijansa, kosa srednje smeđa i tamne oči. Nikako se ne mogu tu odlučiti.
prezadovoljna sam sa Too Faced Milk Chocolate

Ako si žućkasta a svijetla, kupi njega!

Za rozaste/hladnjikave svijetle stvarno ne znam što se preporučuje osim nxy taupe (njega probah i danima sam se čudila, kad bih se usput pogledala u ogledalo kao di sam pokupila hiperpigmentaciju - baš je neprirodno stršao )
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:04   #4990
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
Odustala sam od koraljnih ruževa. Ne pečem se preko ljeta toliko da potamnim na j.lo put kako bi crveno-narančasti dobro stajali. i još, zubi koliko god su bijeli, s njim požute
MAC lady danger prosljedih
Meni najbolje stoji MAC MAC Red - jedini ruž za koji me usputni ljudi pitaju i komplimentiraju (jednog potrošila, drugi je u opticaju)
Sad za zimu volim MAC D for danger. A MAC rebel dobro stoji kad imam bijelu majicu (što nije baš često, nažalost; možda zbog njega kupim neku finu bijelu dolčevitku pa uz podignutu kosu )

Da nemam ništa u zalihama, škicala bih Dior Diorific liniju
A definitivno najkvalitetniji tj. najdraži osjećajem na usnama su mi Lancome (ali siromašni bojama koje preferiram - iamju masu neutralnih/poslovnih/dnevnih a to nećem )
Ne pečem se ni ja preko ljeta toliko, zapravo sam antifan toga. Ja imam jedan krasan od Chanela koji je tako baš toplo crveni sa tim koraljnim podtonom, predobar mi je za ljeto. A super je teksturom i ostalim, naravno. Čini mi se da je Audace nijansa, i mislim da se ni ne proizvodi više. Inače imam puno više tih hladnijih crvenih, njih više i nosim. Nešto se sa MAC-om nisam pronašla baš, ne ostavlja me bez daha. Možda bi mi se svidio ruby woo ili lady danger isto za ljeto. Rebel se čini zanimljiv. Haha, i kod odjeće smo slične, ako me pitaš hoću crnu/bordo/sivu dolčevitu ili bijelu, uvijek ovo prvo.

Zato Lancome nije zaživio ni kod mene

Da, žućkasto sam svijetla, pa ću izviditi taj too faced, thanx
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 19:10   #4991
MAC Smoked Almond




MAC LE Mariah Carey (neki ruž iz ove kolekcije )




My Burberry parfem




Kiehls božićno izdanje




Eos božićno izdanje




Macadamia maska za kosu

ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 19:09   #4992
Lime Crime Venus paletu. Swatchevi 1, 2.


ABH paletu ruževa.





Ima još nekih stvari, ali ovo dvoje želim najviše.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:53   #4993
nekidan se moje mono sjenilo, taupić, raspalo na par komada.
još ga se da koristiti ali križam ga sa liste "imam ga" jer ...je puklo. i volim taupiće. i tražim izliku za upecati ove taupiće.

clinique portobelo


mac patina


nije taupić, ali sam pri kraju a ljeto dolazi i neophodan mi je

ud toasted



samo to...
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:25   #4994
Dodajem na wish listu:



Dobila sam tester, koristim ga nekih tjedan dana i divno mi sjeda na kožu, želim full size




Također dodajem na wish listu nakon isprobanog testera



Orofluido ulje
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:26   #4995
1, 2, 3.

Nabla dreamy eyeshadow palette
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 23:03   #4996
Z Palette Small black
LC Venus 1 i 2
Jeffree Star Velour Liquid Lipstick Weirdo, Redrum, Unicorn Blood, Celebrity Skin
Sigmini kistovi za oči, uglavnom za blend E45, 40, 25, 55
....

trenutno najpotrebnije, ima još toga al ne želim spamat
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:06   #4997
Do Božića bi si željela kupitit:

-kokosovo ulje
- parfem koji sad koristim, a pri kraju mi je iz Lidla Suddenly diamonds
- dezić iz Lidla također
- catrice crveni lak za nokte, baš jedna lijepa tamnija nijansa
- gel za tuširanje od balee lotus
- Le Petit Marseillais mazalicu za tijelo, šampon za slabu i masnu kosu, te njihovu masku za kosu
- matt puder iz trend it up kolekcije koju svi hvale i zapravo druge stvari (ruž npr., primer) iz njihove kolekcije
- kistove iz essence kolekcije (one šarene)

Nakupilo se toga
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:47   #4998
Ziaja krema i serum,
Cera di cupra rosa,
Kozmetički adventski kalendar (L'Oreal, Muller, Maybelline),
Hypnotic poison (može i La rive Swarovski crni-navodna kopija),
Ulje ploda divlje ruže,ulje pšenićnih klica,
Babylove zum kopf bis fuss
Borotalcco puder,....

Joj,ima toga još
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:53   #4999


Rouge Bunny Rouge Gracilis rumenilo

To je jedino za čime moje srce čezne... dobro, i svi Zoeva Bamboo kistovi al to polako
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 19:36   #5000
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post


Rouge Bunny Rouge Gracilis rumenilo

To je jedino za čime moje srce čezne... dobro, i svi Zoeva Bamboo kistovi al to polako
Kako je ovo predivno

Ja želim:
-Hada Labo Premium
-Meishoku
-Buffet
-Iniisfree Orchrid Eye Cream
-Mac Mocha
-theBalm Down Boy
-Sephora Full Action Extreme Effect Mascara
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.