Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 10:39   #1041
Ja i jucer prolazi autobusom pored mog radnog mjesta, a ja bio ispred, ona pogleda u mene, u njenim pogledu sam vidio da jos uvjek postoji neka emocija, e sad dali.je ta emocija jaka dovoljno vrijeme ce pokazati, njena jaranica isto gleda nasmija se..
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:36   #1042
AnonimAnn, ja ti mogu samo preporučit da je pustiš na miru zasad pa neka se ona malo sredi jer ovako nikako nećete na zelenu granu. Pa ako kasnije i shvati da želi bit s tobom, tek onda ti razmisli i nemoj padat na te fore i nemoj dozvoljavat da te na taj način ona vrti i da ti ona bude cijeli tvoj svijet.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 15:49   #1043
Kako se postaviti u ovoj situacijii?
Veza je bila kratka,ali i u tako kratko vrijeme ostavila je duboki trag.Ona je stvarno bila premlada,kao da nije bila sigurna sta zeli,prekinula je jer je to za nju bilo previse..s obzirom na godine i mozda nije toliko cudno.U tih godinu dana sta nismo bili skupa ili bih ja inicirao dopisivanje ili ona,znali bi se i posvadat,bilo je svega.Nikako se nismo mogli naci,iako zivimo stvarno veoma blizu,ona je odbijala uz rijeci da ne zna kako bi se ponasala prema meni,da bi joj bilo cudno.Ovo ljeto smo izasla dva puta,bilo je stvarno dobro,da bi nakon par dana ona usla u vezu,to mi je bilo ono paf.Mislio sam da se konacno stvari okrecu u pravom smjeru,kad ono hladan samar.Jos mi je usto njena odlicna prijateljica govorila kako je uvjerena da je njoj stalo do mene,da se to vidi,ali da je ona teska osoba i nije joj lako priznat samoj sebi.Ugl,ta veza nije potrajala, i izgleda da je bila vise neki hir,nego nesto sta je licilo na vezu , ali svejedno bio je udarac.U zadnje vrijeme opet smo se poceli cut,malo rijede,al jos uvijek je sve dalje vrhunski medu nama bar u jednoj dimenziji.

Ne znam sto vise,nismo se culi vise od mjesec dana i javila se par puta,drzao sam se rezervirano,onda sam se ja jednom javio i kratko dospivanje oduzio.
Ubija sto je cesto vidim i uvijek ima taj pogled kao kad smo bili skupa,pogled koji stvarno kao da govori da je njoj stalo i mnogi to vide,nije neka slamka spasa na koju se vadim.
Prekinem bilo kakav kontakt vidim taj pogled i gotovo javim se savrseno dopsivanje bude,al stvari se jednostavno ne prenose na uzivo(problem nalaska).

Odlucio sam ignorirati svaki njen upad,jer se ne zelim vrtiti u krug,a da se ona opametila i svatila neke stvari mi je tesko povjerovati.
al opet u sebi mislis,pa mozda i je ovaj put,al corak haha.
Mighty Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:05   #1044
Quote:
Mighty Red kaže: Pogledaj post
Kako se postaviti u ovoj situacijii?
Par dana nakon tebe je u vezi sa drugim.
Jel tebi treba crtat?
Pičku materinu joj je stalo. Jako je mislila na tebe dok je jahala drugi kurac.

Skuliraj se malo i nastavi je blokat.
dfordisaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:23   #1045
Quote:
dfordisaster kaže: Pogledaj post
Par dana nakon tebe je u vezi sa drugim.
Jel tebi treba crtat?
Pičku materinu joj je stalo. Jako je mislila na tebe dok je jahala drugi kurac.

Skuliraj se malo i nastavi je blokat.
Ne par dana nego 10 mjeseci nakon prekida haha..
A ovo je bilo nesto od dva tri tjedna,bezvezarija.
Mighty Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:31   #1046
Quote:
Mighty Red kaže: Pogledaj post
Ne par dana nego 10 mjeseci nakon prekida haha..
A ovo je bilo nesto od dva tri tjedna,bezvezarija.
Ok, išli ste van, sve je bilo divno i krasno. Onda hop, drugi kurac.
Ti si za "pravu" ljubav. Ako je tako, onda joj možeš oprostiti što se malo zabavljala.
dfordisaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:58   #1047
Et, dns mi se javila i rekla da je najbolje da svako krene svojim putem, mislim i ocekivao sam slican odgovor, al nada zadnja umire jbg 😂😂 To je to na kraju i u vecini slucajeva tako i bude jebes ga 🤔
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:34   #1048
Thumbs up

Žao mi je, AnonimAnn. Ako te imalo tješi, ni meni se moja ne javlja uopće. I ne očekujem ništa. Tako je ponekad i najbolje, da svatko krene svojim putem. Ne znam kako se sad osjećaš, ali, vjeruj da sam se ja osjećao ko zadnje smeće kad je prekinula sa mnom. Prošlo je već mjesec dana, a ja se još psihološki oporavljam. Nije lako. Zajebana su stvar osjećaji. Sretno ti u budućnosti, bit će još cura. Samo pametno. Pozz!
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:00   #1049
bivše se ne vraća
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:16   #1050
Slažem se, ali djelomično. Nije pravilo to šta ti govoriš. Sad ne znam govoriš li iz vlastitog iskustva, ali ja znam slučajeve u kojima su bivši postali u budućnosti sadašnji, dobili djecu i sretno žive u braku. Tako da te molim da ne generaliziraš. Svi smo drugačiji i čuda se događaju.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:29   #1051
Kakva to stvar ili problem mora biti da dvoje ljudi to ne moze rijesiti i prekinu, a onda nakon nekoliko godina se opet spoje. Jebemu pa opet je problem trebalo rijesiti
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:45   #1052
Pa upravo to šta kažeš. Pa nije nitko nikoga ubio pa da se problem između dvije osobe ne može riješit. Da je bilo riječ o prevari, nasilju u vezi ili šta ti ga ja znam, onda bi to trebalo bit to gotovo i u takvim slučajevima povratka nema. A ako se dogodi neki hir u glavi i osoba ne zna šta hoće, a tek kasnije shvati da je pogriješila, ja sam osobno za oprost ako još uvijek nešto osjećam i ako ta osoba nešto osjeća i iskreno se ispriča.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 01:56   #1053
Znaci ljudi nije nikamva šuplja prica, pisao sam vam dns da se javila sa porumom da je najbolje da svako krene svojim putem, a vec vcrs mi napisala poruku, sfim da smo se sreli u jednom kaficu i ja prisao ono opusteno pruzio ruku i pozdravio se, ugl shvatila kaze da je zaljubljena u mene i kako je kad god joj pridjem uhvati neka trema i kako nije znala ni oma sta hoce i bojala se svega, sve novp bilo za nju..ugl zeli da nastavimo tamo gdje smo stali, tek saznajem da je smorila svoju jaranicu vise nego ja pricom sta da radi, jer joj je fkt stalo.do mene,tek.saznajem.od njene jaranice da ni njoj nije bilo.lako i da je citavo vrijeme znala da i ona oajeca prema meni isto..da remiziram.znaci javila se i shvatila da je jos uvjek zaljubljena u mene i da sam.joj citavo ovo vrijeme falio..jest malo.zbunnujuce ali shvatam u neku ruku, jer joj je fax poceo odjednom hiljadu obaveza, onda joj se sve izmjesalo.u glavi i pobrkalo..kako god odlucio.sam.da treba da nastavimo.dalje, dogovlrio sam.se.sutra sanjom da se vidimo, na njem prijedlog naravno, samo.sto.se.sad necu toliko zalijetati,.mslm. veza sve to stoji, ali ovaj put mislim da cu se postaviti malo.drugacije prema njoj, ali se nadam.da ce ovaj put veza uspjeti jer mw.nije osjecaj varao, jer se ispostavilo na kraju da osjeca isto sto i ja.., a enzho, zebi sretno i da se i tebi djevojka javi ako ti znavi jos uvjek, mlgu ti reci da se greba malo.hladnije postabiti prema.njima, jer tek onda mogu na miru da shvate da li su i sta izgubile..
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:13   #1054
AnonimAnn, baš mi je drago zbog tebe, stvarno.I nadam se da si naučio lekciju. I to šta sad kažeš, drugačije se treba postavit i bit malo hladniji i distanciraniji. Želim ti puno uspjeha. A šta se tiče ove moje, ona je nešto najljepše šta mi se dogodilo i ja to još uvijek mislim iako je prekinula sa mnom. Najgore je kad se dogode neke stvari, a ne shvatiš zašto i koja je svrha toga bila. Ja se čak i ne želim vratit njoj sad, već samo želim da jednom shvati da sam je bio spreman čuvat kao kapljicu vode na dlanu i da shvati da me nije smjela izgubit. Nije to arogantno razmišljanje, stvarno mislim da bih bio spreman za nju sve učinit. Samo da to shvati jednom i ja bih bio sretan jer sam nešto u tom slučaju postigao. Valjda će vrijeme pokazat. Pozz!
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:31   #1055
Ne idealizujte ljude bez razloga, bolje se pobrinite da lepse mislite o sebi samima.

Vecina ljudi u takvim situacijama poveruje da je nesto so speshl pa polete u visine, samo im hranite ego a sebi otezavate mogucnost da se ostvarite u ljubavi.

To, ako zelite da sebi pomognete I odlepite se od tih losih osecaja patnje.
Ako vam je taj osecaj lep I ugodan, onda nista.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:41   #1056
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne idealizujte ljude bez razloga, bolje se pobrinite da lepse mislite o sebi samima.

Vecina ljudi u takvim situacijama poveruje da je nesto so speshl pa polete u visine, samo im hranite ego a sebi otezavate mogucnost da se ostvarite u ljubavi.

To, ako zelite da sebi pomognete I odlepite se od tih losih osecaja patnje.
Ako vam je taj osecaj lep I ugodan, onda nista.
Ove teme potpore su bas slatke, ... nemoj tako Mist jer i sama znas tko vise pati vise je volio
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:42   #1057
Lijepo rečeno... Točno... Kad smo mi ljudi čudne biljke... Šta se tiče mog slučaja, možda ja jednostavno psihološki ne mogu podnijet da je ona prekinula pa sad sebi hranim ego želeći ju natrag. I na taj način samo ja živim u prošlosti dok je ona sve samopouzdanija kad zna da je želim nazad. Njezin osjećaj vrijednosti raste u mojim očima, a bogami i ona onda misli da je vrjednija... I to ne vodi nigdje... Samo ću se još više bojat sljedeće zaljubljenosti i bit će mi se problem vezat zbog toga šta sam sebi gradim zid bez razloga. Unatoč tomu, osjećam se nekako prazno i iznevjereno. Ne mogu nikako pobjeć od tih osjećaja... Mah, proći će s vremenom.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:55   #1058
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ove teme potpore su bas slatke, ... nemoj tako Mist jer i sama znas tko vise pati vise je volio
Dobro, gruba sam, to je jedna od velikih zivotnih istina.
Kao I ona ko se tuce, taj se voli?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:03   #1059
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Lijepo rečeno... Točno... Kad smo mi ljudi čudne biljke... Šta se tiče mog slučaja, možda ja jednostavno psihološki ne mogu podnijet da je ona prekinula pa sad sebi hranim ego želeći ju natrag. I na taj način samo ja živim u prošlosti dok je ona sve samopouzdanija kad zna da je želim nazad. Njezin osjećaj vrijednosti raste u mojim očima, a bogami i ona onda misli da je vrjednija... I to ne vodi nigdje... Samo ću se još više bojat sljedeće zaljubljenosti i bit će mi se problem vezat zbog toga šta sam sebi gradim zid bez razloga. Unatoč tomu, osjećam se nekako prazno i iznevjereno. Ne mogu nikako pobjeć od tih osjećaja... Mah, proći će s vremenom.
Samo ti se cini da se tako osecas. Ne daj se omesti u svom jadu I tugovanju.

Ona je zapravo ideal zenske vrednosti, isko te je ne trepnuvsi nogirala I sada uziva u svakom dokazu da jos uvek moze da te ima samo ako pukne prsticima. Ali, nije ona kriva, sam sebe drzis u toj pat poziciji. Ona je samo mali coveculjak sa ljudskom slaboscu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:11   #1060
Quote:
AnonimAnn kaže: Pogledaj post
Znaci ljudi nije nikamva šuplja prica, pisao sam vam dns da se javila sa porumom da je najbolje da svako krene svojim putem, a vec vcrs mi napisala poruku, sfim da smo se sreli u jednom kaficu i ja prisao ono opusteno pruzio ruku i pozdravio se, ugl shvatila kaze da je zaljubljena u mene i kako je kad god joj pridjem uhvati neka trema i kako nije znala ni oma sta hoce i bojala se svega, sve novp bilo za nju..ugl zeli da nastavimo tamo gdje smo stali, tek saznajem da je smorila svoju jaranicu vise nego ja pricom sta da radi, jer joj je fkt stalo.do mene,tek.saznajem.od njene jaranice da ni njoj nije bilo.lako i da je citavo vrijeme znala da i ona oajeca prema meni isto..da remiziram.znaci javila se i shvatila da je jos uvjek zaljubljena u mene i da sam.joj citavo ovo vrijeme falio..jest malo.zbunnujuce ali shvatam u neku ruku, jer joj je fax poceo odjednom hiljadu obaveza, onda joj se sve izmjesalo.u glavi i pobrkalo..kako god odlucio.sam.da treba da nastavimo.dalje, dogovlrio sam.se.sutra sanjom da se vidimo, na njem prijedlog naravno, samo.sto.se.sad necu toliko zalijetati,.mslm. veza sve to stoji, ali ovaj put mislim da cu se postaviti malo.drugacije prema njoj, ali se nadam.da ce ovaj put veza uspjeti jer mw.nije osjecaj varao, jer se ispostavilo na kraju da osjeca isto sto i ja.., a enzho, zebi sretno i da se i tebi djevojka javi ako ti znavi jos uvjek, mlgu ti reci da se greba malo.hladnije postabiti prema.njima, jer tek onda mogu na miru da shvate da li su i sta izgubile..
Ne nadaj se da mi žene ikad išta shvatimo.
Izgubimo pa opet nađemo.

Za vezu je potrebno dvoje a ovo tvoje što si napisao, ti si zapravo samo vrlo posesivan igrač a nikako nešto kvalitetno.
To je valjda i ona vidjela i nema povjerenja u tebe i stavila te na hlađenje.
Da se ona ohladi a ne ti, jer takvi kao ti se ne mjenjaju.

U najboljem slučaju možete ostati fuck frendovi ili samo..frendovi.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger