Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 15:41   #21
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Ok, a koja je razlika izmedju sat dva seksa i ostajanja cijelu noc? Ako je manijak bit ce manijak i u prvih sat dva
paaaa, ako ostane 2 sata, doć će doma u 2-3-4, starcima neće bit ništa sumnjivo. ako ostane do jutra mama će je pitat di je bila.


Nego, meni je fascinantniji taj tip, unajmit će sobu, otići će na kavu, ako se ne svide jedno drugome, svak na svoju stranu a on pljunio 200-300kn za sobu a nije jebavo.
ursuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:43   #22
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ne bih.

Nemam.

Ono, ljudi lazu u oci ne trepnuvsi a da ne lazu na netu? Takvima je net otvorio neslucene mogucnosti za djelovanje. Po onome sto sam cula - dvoje iskrenih koji se nadju na netu su u razini statisticke pogreske, dok horror and near horror prica ima na tone.

Eto, pa razmisli. Mi smo ti tu random uzorak populacije sa 0% osobnog interesa da te muljamo.



Lol.
Moja iskustva sa upoznavanjem preko neta su dobra, ali to su uvijek forumasice sa duuugim stazem.

Ja sam ipak musko pa se ne bojim nalazenja, tesko da ce me se silovati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:47   #23
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ostavi nekom točnu adresu gdje ćeš biti i njegovu sliku, imaš li kome?

ako te trta, nemoj to raditi

inače objasni mi molim te, a da ja ne otvaram novu temu, kako mi možemo znati tko je on i što je, pretvarala li se, a ti si s njim pričala 3 mjeseca? ne bi li ti trebala više biti u stanju znati njegovu psihu?

moja pretpostavka je da taj tip to tako redovito radi. nalazi ranjive žene na internetu (povrijeđene, usamljene, razvedene, nabroji dalje) i onda ih uvlači u seks. to je njemu kao video igrica
Da, psihopat ce znati reci sve carobne rijeci. To znam i ja koji nisam psihopat, samo sam pametan.

A i to sa stanom je bas sumnjivo. Sad valjda zivi na klupi?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:47   #24
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Moja iskustva sa upoznavanjem preko neta su dobra, ali to su uvijek forumasice sa duuugim stazem.

Ja sam ipak musko pa se ne bojim nalazenja, tesko da ce me se silovati.
Forum je (donekle) drugaciji i donekle sigurniji, jer imas grupu koja (pro)cjenjuje pojedinca, ne cinis to samo ti. Mada meni ni to ne bi bila garancija, pravi manipulator ce prije svega raditi na tome da ga grupa podrzi (a zatim krece u akciju na odredjenu individuu).
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:48   #25
Quote:
ursuss kaže: Pogledaj post
paaaa, ako ostane 2 sata, doć će doma u 2-3-4, starcima neće bit ništa sumnjivo. ako ostane do jutra mama će je pitat di je bila.


Nego, meni je fascinantniji taj tip, unajmit će sobu, otići će na kavu, ako se ne svide jedno drugome, svak na svoju stranu a on pljunio 200-300kn za sobu a nije jebavo.
Ili kaj fali seksu u derutnom stanu koji se preuredjuje?

Samo kaj bi onda znala gdje zivi, a mozda mu je stvarno i zena doma pa mu je malo bed dovesti curu u stan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:50   #26
ma kakav stan, šuplja priča 100%
ili je sa ženom ili sa starcima a ima 40 pa mu je bed priznat da mu mama gaće pere
ursuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:52   #27
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Forum je (donekle) drugaciji i donekle sigurniji, jer imas grupu koja (pro)cjenjuje pojedinca, ne cinis to samo ti. Mada meni ni to ne bi bila garancija, pravi manipulator ce prije svega raditi na tome da ga grupa podrzi (a zatim krece u akciju na odredjenu individuu).
većina ljudi koja ima račun na forumu ima račun i na dejting sajtovima, to ti je moja replika. izvuci sama zaključak. muški dio foruma (aktivni) vjerojatno ih barem 80-90% ima račun na dejting sajtovima
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:55   #28
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Da, psihopat ce znati reci sve carobne rijeci. To znam i ja koji nisam psihopat, samo sam pametan.

A i to sa stanom je bas sumnjivo. Sad valjda zivi na klupi?
znamo mi to svi, samo to ne želimo i nije nam uzbudljivo. za psihopata je to uzbuđenje i pamet. da, ako ga pitaš tko je pametan, on neće reći da je to Bill Gates ili netko ko je nešto stvorio, sposoban je, on će reći da je to netko ko je nekog zajebao ili ga iskorištava i eksploatira
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:55   #29
Misliš muški dio LJES.a i US.a? Čisto sumnjam da oni sa drugih podforuma bare na webu u tolikom postotku?
ursuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:56   #30
Quote:
ursuss kaže: Pogledaj post
Misliš muški dio LJES.a i US.a? Čisto sumnjam da oni sa drugih podforuma bare na webu u tolikom postotku?
pa mislim da se forumaši sastaju s LJeS-a, oglasa na LjeS-u i slično, pa se odnosilo na te dijelove foruma, da
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:56   #31
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Da ima mozga ne bi jebačinu dogovarala s potpunim strancem sama.Danas čak i prostitutke imaju osobnu zaštitu koja ih čuva od nastranih mušterija.
Baš. Cura dogovorila seks s čovjekom kojeg nikad nije vidjela.

Autorice, ako si baš zapela za tu ideju- kad se sastanete (obavezno po danu i na javnom mjestu!) traži ga osobnu, uslikaj i pošalji prijatelju/ici kojoj vjeruješ.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:59   #32
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
većina ljudi koja ima račun na forumu ima račun i na dejting sajtovima, to ti je moja replika. izvuci sama zaključak. muški dio foruma (aktivni) vjerojatno ih barem 80-90% ima račun na dejting sajtovima
Kaj da?
Skuzio sam da ima puno muskih koji zavode na sve strane, cak i ozenjenih, ali ima i sve vise takvih zena.
Muski zenu presute, a zene se rade patnicama i muzevim zrtvama.

Vecina ekipe sa US-a mi pak ne djeluju kao materijal za vezu. To je najgore mjesto na forumu za naci si dejt.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:59   #33
Koliko kod vas se tu čudilo što je odlučila otić u krevet s tipom kojeg nikad nije vidjela, nije to tako ni rijetko.
Ja bio na kavi s jednom koja se dopisivala preko jedne stranice s dečkima, i u trenutku krize se dogovorila da tip dođe k njoj i obavi radnju.
Dolazio je i kasnije nekoliko mjeseci, a da nikad nisu kavu popili
sto ljudi sto čudi
ursuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:00   #34
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Baš. Cura dogovorila seks s čovjekom kojeg nikad nije vidjela.

Autorice, ako si baš zapela za tu ideju- kad se sastanete traži ga osobnu, uslikaj ju i pošalji prijatelju/ici kojoj vjeruješ. Da mu ne bi nešto palo na pamet.
imala sam ja slučaj kod frendice. tip je dolazio u njen grad, i kao da se sastanu. kaže ona da se plaši. veli on povedi koga hoćeš samo idemo na ručak: mamu, sestru, frendicu nebitno (on je kao turist u gradu). bio simpatičan, platio galantno ručak u skupom restoranu, otišao doma. poslije je ostala s njim u kontaktu a nakon nekog vremena imala nešto s njim, ispostavilo se da je tip teški psihopat koji ima terenski posao i jebe u svakom gradu u kojem stigne svaka internetska priča počne različito a završi isto
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:07   #35
kako je povezano to što je psihopat i to što u svakom gradu ima neku priležnicu? Mislim da nije nužno povezano.
ursuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:07   #36
meni nije jasno kako ona ugovara seks a tipa nije vidjela. možda joj se ne svidi kako tip izgleda, miriši, kakve geste ima, mimiku lica, kakav glas ima itd.

ne mora ni biti psihopata, dovoljno je da nisu kompatibilni.

ljudi se nađu u šetnji, na kavi, u muzeju a ne odmah iznajmljivanje sobe na slijepo
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:08   #37
Ma naravno da tip sere vjerojatno oženjen u najboljem slučaju a psiho koji živi s mamom u najgorem. Jer ovo sa stanom ne bi ni pas s maslom...no ako je njoj samo do neobvezne jebačine a želi se osigurati da lik nije neki manijak koji će ju ozlijediti, nek fotka dokumente i proslijedi osobi od povjerenja.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:09   #38
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
i svaka internetska priča počne različito a završi isto
kako to misliš? eto, ima nekih forumaša koji su se oženili prek neta.
ursuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:09   #39
Quote:
ursuss kaže: Pogledaj post
kako je povezano to što je psihopat i to što u svakom gradu ima neku priležnicu? Mislim da nije nužno povezano.
dobro možda je bio prejak izraz. ali eto uglavnom neintegiran i blesav, poslije je postao i agresivan (verbalno) i tako kao da se u monstruma pretvorio. samo sam dala prikaz kako se netko predstavi onakvim kakav nije, blefira do cilja, ide u krajnje situacije (dovedi mamu i tatu na ručak) samo da bi dobio seks. ne znam kako se zove ali znam da je poremećeno
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:10   #40
Quote:
ursuss kaže: Pogledaj post
kako to misliš? eto, ima nekih forumaša koji su se oženili prek neta.
to je kako je naša forumašica rekla razina statističke pogreške
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger