Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 00:11   #701
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Mačka je beskorisna, on bi ih naganjao samo. A kako ih razlikovati od zmijskog češlja?
Jesu otrovne za mačku?
Zmijski češalj ima otrovni aparat u svojim ustima, ali ugristi će samo ako se osjeća ugroženom (tj. na dodir). Otrovne su za ljude i kućne ljubimce, ali ne smrtonosno. Dezinficirati ranu u oba slučaju, i pravac kod liječnika odnosno veterinara. Češalj se uobičajeno prepoznaje pod svojim naizmjeničnim crnim i narančastim bojama na tijelu. To ti je ujedno najznačajniji indikator po kojem se prepoznaje...
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Old 07.10.2017., 00:11   #702
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Naravno.





Izribase me. Tako mi i treba kad se upetljavam pricat o kosi
Tako ti i treba. Šta ti znaš o kosi? Sigurno nemaš dugu. Vi muški svi imate fetiš na šišanje, sačuvaj bože da malo naraste.
ex anais is offline  
Old 07.10.2017., 00:11   #703
Joj josuha gdje si me doveo.
BrianS is offline  
Old 07.10.2017., 00:12   #704
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Zmijski češalj ima otrovni aparat u svojim ustima, ali ugristi će samo ako se osjeća ugroženom (tj. na dodir). Otrovne su za ljude i kućne ljubimce, ali ne smrtonosno. Dezinficirati ranu u oba slučaju, i pravac kod liječnika odnosno veterinara. Češalj se uobičajeno prepoznaje pod svojim naizmjeničnim crnim i narančastim bojama na tijelu. To ti je ujedno najznačajniji indikator po kojem se prepoznaje...
Hvala. To je dakle češalj. Nisam mu gledala tijelo jer bih umrla da ga idem gledat. Samo sam ga ubila i pobjegla.

Joj majko, jedva nas uber ovdje nađe, neće hitna na vrijeme doć. Ima negdje tu vet, ali ne znam ga nać.
To je biti podstanar s mačkom. Završiš van civilizacije.
ex anais is offline  
Old 07.10.2017., 00:13   #705
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Joj josuha gdje si me doveo.
Nema na čemu. I drugi put. Samo se opusti i idi prema svijetlu!
Joshua is offline  
Old 07.10.2017., 00:17   #706
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Hvala. To je dakle češalj. Nisam mu gledala tijelo jer bih umrla da ga idem gledat. Samo sam ga ubila i pobjegla.

Joj majko, jedva nas uber ovdje nađe, neće hitna na vrijeme doć. Ima negdje tu vet, ali ne znam ga nać.
To je biti podstanar s mačkom. Završiš van civilizacije.
Znam, nije baš lagano kad tako izleti svatko bih se od nas prestrašio. Uobičajeno, nakon tog početnog šoka se priberem hvala Bogu.

Prije sam imao strah od kukaca posebno tih stonoga, ali racionalizirao sam si da joj te nožice, samo služe za kretanje, ne da mene prestravi ili skoči mi na facu!
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Old 07.10.2017., 00:17   #707
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nema na čemu. I drugi put. Samo se opusti i idi prema svijetlu!
Poceo si i djecu poducavat
jamesbond is offline  
Old 07.10.2017., 00:19   #708
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Prije sam imao strah od kukaca posebno tih stonoga, ali racionalizirao sam si da joj te nožice, samo služe za kretanje, ne da mene prestravi ili skoči mi na facu!
Nožice služe da te brže sustigne naravno. Jako su brze.
Zek0slav is offline  
Old 07.10.2017., 00:20   #709
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nema na čemu. I drugi put. Samo se opusti i idi prema svijetlu!
Opasno je. Necu moci spavati danas nakon ovoga.
BrianS is offline  
Old 07.10.2017., 00:20   #710
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Znam, nije baš lagano kad tako izleti svatko bih se od nas prestrašio. Uobičajeno, nakon tog početnog šoka se priberem hvala Bogu.

Prije sam imao strah od kukaca posebno tih stonoga, ali racionalizirao sam si da joj te nožice, samo služe za kretanje, ne da mene prestravi ili skoči mi na facu!

Sjećam se doma jedne scene. Čujem neku dreku u dva ujutro i dignem se, povirim u maminu sobu, ona i baka se drže jedna za drugu i gledaju šišmiša kako leti oko žarulje. Bila sam toliko pospana da sam se samo vratila u krevet.
Kukavičluk spram kukaca i tih gadljivih životinja mi je u krvi. Manje se bojim provalnika. Sjećam se da sam par puta znala pomisliti da me jedino strah ako mi netko provali u kuću što bi mačka pustili van.

Koje sam sreće, ako se ikad uparim, i on će se bojati buba.
ex anais is offline  
Old 07.10.2017., 00:21   #711
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Tako ti i treba. Šta ti znaš o kosi? Sigurno nemaš dugu. Vi muški svi imate fetiš na šišanje, sačuvaj bože da malo naraste.
Ah, imao sam masu faza...
Sad mogu proc, i svaka me, bez problema, moze vodit doma i upoznat sa roditeljima.
jamesbond is offline  
Old 07.10.2017., 00:22   #712
Ove price od Ex anais plus njen avatar su ubitacna kombinacija.
BrianS is offline  
Old 07.10.2017., 00:22   #713
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Mrzim. Mrzim. Kosa. Cudo. Za poludit. Peglas i feniras. A za k****.
Da pogodim, strši na sve strane ... pogotovo mlada kosa?

Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Treba Toxa pitati kaj radi s kosom. Izgleda bolje nego većini žena.

Meni sve osim kratke baca beskućnik look. S dugom bi izgledao kao Beef Supreme.

Đizus ... to veliš sada. Kaj bi rekao prije godinu dana kad je bila 40% gušća jerbo se u međuvremenu prorijedila ... Sad se oporavlja. Nevertheless, fala.
A kaj delam z njom ... operem, osušim ...

Guglam .... fakat bi izgledao kao dotični..

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ništa na svijetu me ne može izbezumiti kao bube. Ništa. Jebo me solo život.
https://media.tenor.com/images/b911b...0b86/tenor.gif
Tox is offline  
Old 07.10.2017., 00:23   #714
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ah, imao sam masu faza...
Sad mogu proc, i svaka me, bez problema, moze vodit doma i upoznat sa roditeljima.
Ja više volim one koji ne izgledaju tako.
Svakog sam bezuspješno nagovarala da pusti malo kose. Nah. Nema koristi. Ucjenjivala, prijetila, al ne, frizerka pobijedi svaki put.
ex anais is offline  
Old 07.10.2017., 00:23   #715
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Nožice služe da te brže sustigne naravno. Jako su brze.
Ovo je bilo podlo.
ex anais is offline  
Old 07.10.2017., 00:24   #716
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Sjećam se doma jedne scene. Čujem neku dreku u dva ujutro i dignem se, povirim u maminu sobu, ona i baka se drže jedna za drugu i gledaju šišmiša kako leti oko žarulje. Bila sam toliko pospana da sam se samo vratila u krevet.
Kukavičluk spram kukaca i tih gadljivih životinja mi je u krvi. Manje se bojim provalnika. Sjećam se da sam par puta znala pomisliti da me jedino strah ako mi netko provali u kuću što bi mačka pustili van.

Koje sam sreće, ako se ikad uparim, i on će se bojati buba.
Može se to izlječiti, vjeruj mi! Koliko sam puta imao prozor otvoren, lete šišmiši i nijednom nije uletio, zato je kućnih žohara doma bilo k'o u priči!
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Old 07.10.2017., 00:25   #717
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Može se to izlječiti, vjeruj mi! Koliko sam puta imao prozor otvoren, lete šišmiši i nijednom nije uletio, zato je kućnih žohara doma bilo k'o u priči!
Isuse, ok, napuštam temu. Ruke mi se tresu. Gotovo. Ako netko zakelji sliku, ja ću ga osobno nać i istuć (šifra: strojarska, ali ja ću doć). Kunem se svim svojim stonogama!
ex anais is offline  
Old 07.10.2017., 00:25   #718
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ove price od Ex anais plus njen avatar su ubitacna kombinacija.
Joj sorry jebote. To sam ti zaboravio reć. Nju na ignor staviš da nemreš vidjet kaj piše. Puno je tako zdravije za mozak.
Joshua is offline  
Old 07.10.2017., 00:25   #719
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja više volim one koji ne izgledaju tako.
Svakog sam bezuspješno nagovarala da pusti malo kose. Nah. Nema koristi. Ucjenjivala, prijetila, al ne, frizerka pobijedi svaki put.
Ma ne brini...ionak je vecini pocela rast maternica uskoro ide PMS I onda pocinju pustat kosu
the33 is offline  
Old 07.10.2017., 00:26   #720
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja više volim one koji ne izgledaju tako.
Svakog sam bezuspješno nagovarala da pusti malo kose. Nah. Nema koristi. Ucjenjivala, prijetila, al ne, frizerka pobijedi svaki put.
Ex, divljakuso moja! Nas dvoje moramo definitivno sljedece ljeto na pivo.
Ti ces bit moja wingwoman
jamesbond is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.