Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 14:06   #1
Je li flert prevara?

Baš nekidan pričali ovo u društvu pa me zanima mišljene forumaša.
Vaša cura, žena, momak, muž... izađu vani s prijateljima. Vi niste tu. I kasnije ti sam partner prizna da je upoznao neku curu/momka vani, malo su onako pričali, pao je po koji komplimentić... ništa specijalno i ništa konkretno se nije dogodilo, ali je bilo flerta. Bi li vam to smetalo ili bi to razumjeli kao jednu od skroz normalnih potreba ljudi da im neko malo nahrani ego?
Ne zanima me sada neka vaša definicija prevare, nego me više zanima bi li vam to smetalo i bi li rekli partneru/ici da to vam to smeta i da to ne radi?
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:06   #2
Nije.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:08   #3
Dario, otkud ti na Ljes-u?

Meni je ovo bas zanimljivo pitanje jer je prevara bas rastegljiv pojam.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:11   #4
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Nije.
nisi ni pročita temu

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Dario, otkud ti na Ljes-u?

Meni je ovo bas zanimljivo pitanje jer je prevara bas rastegljiv pojam.
pratim tebe

pa je. ne možeš tu postavit granicu čvrstu. po meni je prevara sve ono šta partneru smeta i za šta si odmah svjestan da će mu smetat ako sazna. mislim, ne želim reć da su takve stvari odmah za prekid i svađu... ali mogu izazvat problem
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:12   #5
Prevara je krsenje dogovora, a ljudi se mogu dogovoriti kak god im pase.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:14   #6
Da,je. Nema se šta tu pričati. Isto kao što si nekoć flertovao sa svojim dečkom/curom jer ti se svidjela ta osoba tako se i ovo računa. Ja bi takvome samo fino rekla da se nastave upoznavati i davati si komplimentiće i pokazala bih mu gdje su vrata.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:19   #7
Da. To i je početak pripreme terena za daljni tok upuštanja u sami čin.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:20   #8
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
nisi ni pročita temu
Ne govori to!

Procitao sam i komentiram ništa specijalno i ništa konkretno se nije dogodilo, ali je bilo flerta. dio; ako ima iskrenog uzajamnog povjerenja onda ne vidim zasto bi bila prevara
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:24   #9
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
pratim tebe
Odlicno, sada cemo i ovde zacatati temu.

Quote:
pa je. ne možeš tu postavit granicu čvrstu. po meni je prevara sve ono šta partneru smeta i za šta si odmah svjestan da će mu smetat ako sazna. mislim, ne želim reć da su takve stvari odmah za prekid i svađu... ali mogu izazvat problem
Pa da, to i ja mislim. Verovatno razliciti ljudi razlicito dozivljavaju taj cin izdaje zavisnosti od svojih shvatanja. Puno puta sam cula to da ne mora osoba biti sa drugim da bi se smatralo da je prevarila ili izdala partnera.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:35   #10
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Da,je. Nema se šta tu pričati. Isto kao što si nekoć flertovao sa svojim dečkom/curom jer ti se svidjela ta osoba tako se i ovo računa. Ja bi takvome samo fino rekla da se nastave upoznavati i davati si komplimentiće i pokazala bih mu gdje su vrata.
Tako nekako i ja mislim. Ali dobiješ na to odgovor u stilu: šta dramiš, nisam ništa napravio/la, šta trebam svakog ko mi se obrati odma nokautirat... pričali smo bezveze 5 minuta, dao/la mi je kompliment na koji sam se pristojno nasmijao/la i tako...

Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Da. To i je početak pripreme terena za daljni tok upuštanja u sami čin.
Al nije uvijek neki ljudi flertaju iz dosade, a nemaju nikakve namjere...

Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ne govori to! :k oka:

Procitao sam i komentiram ništa specijalno i ništa konkretno se nije dogodilo, ali je bilo flerta. dio; ako ima iskrenog uzajamnog povjerenja onda ne vidim zasto bi bila prevara
ko više kome išta vjeruje

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Odlicno, sada cemo i ovde zacatati temu.
nećemo, budi pristojna u javnosti

Quote:
Pa da, to i ja mislim. Verovatno razliciti ljudi razlicito dozivljavaju taj cin izdaje zavisnosti od svojih shvatanja. Puno puta sam cula to da ne mora osoba biti sa drugim da bi se smatralo da je prevarila ili izdala partnera.
uglavnom i je tako... evo šta kažeš na npr. dopisivanje sa kolegom s posla o nekim privatnim temama preko mobitela, dok si doma s mužem/dečkom... Onako hihihi ček samo da odgovorim Marku, poslao mi je neki smiješni video s youtubea. Pa ti pošalješ 10 smajlića. Pa on tebi neku pizdariju i suptilni kompliment pa se ti na to hihoćeš i uživaš... Je li to razlog za ljubomoru partnera?
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:42   #11
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
uglavnom i je tako... evo šta kažeš na npr. dopisivanje sa kolegom s posla o nekim privatnim temama preko mobitela, dok si doma s mužem/dečkom... Onako hihihi ček samo da odgovorim Marku, poslao mi je neki smiješni video s youtubea. Pa ti pošalješ 10 smajlića. Pa on tebi neku pizdariju i suptilni kompliment pa se ti na to hihoćeš i uživaš... Je li to razlog za ljubomoru partnera?
Ne znam, nisam ja musko.

Ali meni kao zeni, bi smetalo.
Verujem da i muskarcima to smeta.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:57   #12
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
uglavnom i je tako... evo šta kažeš na npr. dopisivanje sa kolegom s posla o nekim privatnim temama preko mobitela, dok si doma s mužem/dečkom... Onako hihihi ček samo da odgovorim Marku, poslao mi je neki smiješni video s youtubea. Pa ti pošalješ 10 smajlića. Pa on tebi neku pizdariju i suptilni kompliment pa se ti na to hihoćeš i uživaš... Je li to razlog za ljubomoru partnera?
ja bi samo pitao da vidim koji je to smiješni video jer volim gledati takve pizdarije a ako si nesiguran onda bi sigurno bio ljubomoran, dok s druge strane bi se samo nasmijao i rekao, a moj kolega, uzalud ti trud svirači

ako bi flertovao s nekom curom onda je to s namjerom da i bude nešto od toga
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 15:01   #13
E pa drami dok ne izdramiš. Nije slijepa osoba ali komplementirati drugim ženama i muškarcima dok si u vezi,ne znam samo kome je to potrebno a i zna se onda gdje to vodi.

Široko im polje
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 15:04   #14
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ja bi samo pitao da vidim koji je to smiješni video jer volim gledati takve pizdarije a ako si nesiguran onda bi sigurno bio ljubomoran, dok s druge strane bi se samo nasmijao i rekao, a moj kolega, uzalud ti trud svirači

ako bi flertovao s nekom curom onda je to s namjerom da i bude nešto od toga
naravno da sam nesiguran. ajde daj ti ruku u vatru za bilo koga. i ja sam tako razmišljao dok nisam vidio kako te ide ne mali broj žena se sjeti da i nisu baš single kad je već kasno... a sutra dečku hlaaaaaaadna laž u facu di je bila sinoć, bez da trepne. nema grižnje savjesti ni malo. a jadnome nije ni u djeliću mozga šta je ova radila jer je siguran
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 15:05   #15
To je put do prevare. Jer ako ti je cura flertala s nekim vani, 101% da će joj se taj opet javit... a dalje nek ti je bog na pomoći
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 15:12   #16
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Jer ako ti je cura flertala s nekim vani, 101% da će joj se taj opet javit...
Prije ce biti da ce taj doci na MK ili LJES i otvarati teme kako je bario zensku vani ali, eto, sad mu se ne javlja/ne odgovara na poruke
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 15:12   #17
naravno da flert nije prevara.
nema nista lose u tome i bas je lijepo kada se potrefi neko zanimljiv

s tim da moja zenska ne smije to radit
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 15:15   #18
Mislju, rijecju, djelom i propustom.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 16:03   #19
Svi flertaju.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:02   #20
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
uglavnom i je tako... Tevo šta kažeš na npr. dopisivanje sa kolegom s posla o nekim privatnim temama preko mobitela, dok si doma s mužem/dečkom... Onako hihihi ček samo da odgovorim Marku, poslao mi je neki smiješni video s youtubea. Pa ti pošalješ 10 smajlića. Pa on tebi neku pizdariju i suptilni kompliment pa se ti na to hihoćeš i uživaš... Je li to razlog za ljubomoru partnera?
Ja bi bio ljubomoran i smetalo bi mi. Čisto jer sam jednom u životu ja bio Marko i znam kako je to završilo
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger