Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 09:59   #21
Kako nije kad su sve zene u precniku 10 km verovatno zatelebane u njega ili ce biti?
Jer je on macan sam sebi so sexy
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:04   #22
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Kako nije kad su sve zene u precniku 10 km verovatno zatelebane u njega ili ce biti?
Jer je on macan sam sebi so sexy
Hahaha, a možda je lik u friendzoni. Glavno da dragoj priča kakav je jebach
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:04   #23
Quote:
tiny19 kaže: Pogledaj post
Samo ne znam kako da umirim samu sebe i njega ne gledam kao covjeka koji je seksao sve sto se dalo seksati, kojem seks nikada nije imao ni 1 posto veze sa ljubavi.
a lijepo da ste bili iskreni kada ne mozes progutati iskrenost.

kako je ono islo - lazi ubijaju vezu, istina jos vise?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:06   #24
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Hahaha, a možda je lik u friendzoni. Glavno da dragoj priča kakav je jebach
Pa mora mu neko aplaudirati I diviti se tom umecu! Jebes umetnika bez publike I aplauza.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:06   #25
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a lijepo da ste bili iskreni kada ne mozes progutati iskrenost.

kako je ono islo - lazi ubijaju vezu, istina jos vise?
Men' ne bi smetalo da mi je dragi pojebao 10 odbojkaških timova? Bi li tebi smetalo da ti je draga isto napravila? Vjerojatno bi

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa mora mu neko aplaudirati I diviti se tom umecu! Jebes umetnika bez publike I aplauza.
To je to, ona mora u svakom trenutku biti svjesna s kakvom premijom hoda
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:09   #26
mene najvise zabavlja cinjenica da se iz ovoga autoricinig da iscitati malkice stav koji dosta muskaraca isfurava - trazim si djevicu(ili "drugi si mi" curku) da budem miran i da me ne jebe ego i sumnja a njih se pokopa... dok ovdje zene brane zene za istu stvar.


moras voljeti forum.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:09   #27
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Men' ne bi smetalo da mi je dragi pojebao 10 odbojkaških timova? Bi li tebi smetalo da ti je draga isto napravila? Vjerojatno bi
ja ju ne bih niti pitao da smatram da ce me smetati.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa mora mu neko aplaudirati I diviti se tom umecu! Jebes umetnika bez publike I aplauza.
a i to stoji. dode kao ono na internetu - picture or it didn't happen.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:10   #28
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Žene malo mešaju muškarca sa svojom mamom pa misle da mu se mogu poveriti u vezi svega i svih svojih nesigurnosti, smatrajući da će im ta iskrenost a i on sam, pomoći da ih pevazidju, a ne razumeju da ljudi nisu sveci i da su mahom svi opterećeni svojim egom, u većoj ili manjoj meri. Ljudi su skloni zloupotrebi moći koju im daš nad sobom, zato jer smo svi nesavršeni.

Ne govori se baš sve svakome, verujem da na tom nivou mogu biti tek neki parovi koji su mnogo duže zajedno i koji se naprosto toliko čvrsto vežu da postanu jedno i jedno drugom, najbliži.
Ja više volim (skoro) sve reći i ne mislim da to nekom nužno daje moć.
Inače se slažem s onim tvojim prethodnim prijedlogom.
U ovom slučaju ljubomora nije bez razloga, ali za sad ju je možda OK malo zauzdati i vidjeti kako će dalje biti.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:12   #29
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a lijepo da ste bili iskreni kada ne mozes progutati iskrenost.

kako je ono islo - lazi ubijaju vezu, istina jos vise?
zaboravljaš da u ovom slučaju ljubomora nije sasvim bezrazložna
ne zbog onog što je bilo prije, već zbog ovog sada
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:12   #30
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja više volim (skoro) sve reći i ne mislim da to nekom nužno daje moć.
daje im moc, i da, ljudi su skloni zloupotrebi, ali jebes mi mater ako je nacin za ici kroz zivot skrivajuci se i zakidajuci se za neke stvari samo zato jer postoji sansa da netko ipak bude govno prema tebi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:13   #31
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mene najvise zabavlja cinjenica da se iz ovoga autoricinig da iscitati malkice stav koji dosta muskaraca isfurava - trazim si djevicu(ili "drugi si mi" curku) da budem miran i da me ne jebe ego i sumnja a njih se pokopa... dok ovdje zene brane zene za istu stvar.


moras voljeti forum.
Što će mu neka alapača koja će mu na te gluposti s kolegicom reći da će se ona ipak javiti dečku koji je nedavno tražio njen broj telefona iako ga je već odjebala jer je kakti u vezi, pa takvu ne možeš kontrolirati
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:14   #32
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
zaboravljaš da u ovom slučaju ljubomora nije sasvim bezrazložna
ne zbog onog što je bilo prije, već zbog ovog sada
koliko ja vidim, ona se moze saltyati na nju sto joj se navodno svidja njen decko.

ovaj njen joj je prenostio televizijski prijenos odnosa sa kolegicom da bude transparentan. da je htio gurati njeznik u kolegicu, ova ne bi niti znala da postoji najvjerojatnije ili ne bi znala sve te detalje to say the least.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:16   #33
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Što će mu neka alapača koja će mu na te gluposti s kolegicom reći da će se ona ipak javiti dečku koji je nedavno tražio njen broj telefona iako ga je već odjebala jer je kakti u vezi, pa takvu ne možeš kontrolirati
a ako misli da je to razlog da se ona sveti gurajuci svoj film, neka joj siroko djecjevrticko polje
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:17   #34
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
koliko ja vidim, ona se moze saltyati na nju sto joj se navodno svidja njen decko.

ovaj njen joj je prenostio televizijski prijenos odnosa sa kolegicom da bude transparentan. da je htio gurati njeznik u kolegicu, ova ne bi niti znala da postoji najvjerojatnije ili ne bi znala sve te detalje to say the least.
Daj mi objasni zašto bi netko uopće spomenuo nevažan odnos s nebitnom osobom. Koja je motivacija da neku nevažnu kolegicu, koja btw može biti još k tome ružna kao smrt i glupa ko kurac, spominješ curi za koju znaš da je nesigurna, osim da ciljano seksaš u mozak.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:18   #35
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Daj mi objasni zašto bi netko uopće spomenuo nevažan odnos s nebitnom osobom. Koja je motivacija da neku nevažnu kolegicu, koja btw može biti još k tome ružna kao smrt i glupa ko kurac, spominješ curi za koju znaš da je nesigurna, osim da ciljano seksaš u mozak.
sharing is caring



sta je alternativa?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:20   #36
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
sta je alternativa?
Ćuti i ručavaj i dalje, ako si u pravu da je ta osoba zatelebana u tebe i ne sviđa ti se, sam se s tim zajebavaj. Kog boli kurac, uostalom, i sam si napisao da se žene više moraju s tim mučiti

Ak ćeš prevarit ćeš prevarit, ne moraš još pripremati teritorij za to, najavljivati i zajebavati.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:22   #37
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja više volim (skoro) sve reći i ne mislim da to nekom nužno daje moć.
Inače se slažem s onim tvojim prethodnim prijedlogom.
U ovom slučaju ljubomora nije bez razloga, ali za sad ju je možda OK malo zauzdati i vidjeti kako će dalje biti.
Ja ne bas sve, mislim u vezi svojih licnih slabosti barem u pocetku. Obilo mi se to o glavu.
Kasnije polako I postepeno kako sticem poverenje u nekoga. Inace u vezi nekih cinjenica da, da imam mirnu savest I udjem bez tereta u vezu.
Ali ovako uvek imam deo sebe koji ne dajem bas svakome tako lako na tacni.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:24   #38
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Što će mu neka alapača koja će mu na te gluposti s kolegicom reći da će se ona ipak javiti dečku koji je nedavno tražio njen broj telefona iako ga je već odjebala jer je kakti u vezi, pa takvu ne možeš kontrolirati
To je pravi recept.
Pa I ona ima pravo na pauzu za rucak.

Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Daj mi objasni zašto bi netko uopće spomenuo nevažan odnos s nebitnom osobom. Koja je motivacija da neku nevažnu kolegicu, koja btw može biti još k tome ružna kao smrt i glupa ko kurac, spominješ curi za koju znaš da je nesigurna, osim da ciljano seksaš u mozak.
Ruzne kao smrt se ne zaljubljuju u njega. Te seta sef. U njega samo full zanske.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:27   #39
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ćuti i ručavaj i dalje, ako si u pravu da je ta osoba zatelebana u tebe i ne sviđa ti se, sam se s tim zajebavaj. Kog boli kurac, uostalom, i sam si napisao da se žene više moraju s tim mučiti

Ak ćeš prevarit ćeš prevarit, ne moraš još pripremati teritorij za to, najavljivati i zajebavati.


ja i dalje mislim da nju jebe njegova proslost sto projicira na sadasnjost. ali ajd, slazem se da joj mozda ne treba utrljavati neke stvari na nos, iako iskreno mislim da on to ne vidi na taj nacin. veca je vjerojatnost da joj sve reportira znajuci da je nesigurna pa misli da time otklanja sumnje.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:28   #40
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
To je pravi recept.
Pa I ona ima pravo na pauzu za rucak.
naravno da ima. bez osvetnickih agendi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger