Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2006., 15:06   #41
Onaj avion koji se zabio u pentagon je također mogao biti srušen, on je letio sat vremena poslije onih što su se zabili u blizance.
On je krenio iz Bostona i krenuo je prema zapadu, kad je došao iznad Pennsylvanie izgubljen je kontakt, i avion se okrenuo i bez brige doletio do Washingtona i zabio se u Pentagon.

Pa sad vi recite da amerikanci nisu znali što će se dogoditi
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:08   #42
Ante, prvo avion se nije zabio u pentagon......već raketa...., ali sve jedno

http://grunfer.mondokick.com/cgi-bin...?file=Pentagon
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:11   #43
Ma daj kakva raketa pa zar nedavno nisu pustili pravu snimku gdje se vidi zrakoplov?
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:14   #44
da, objavili su mutnu snimku na kojoj se apsolutno nista ne vidi, i tvrde da se u djelicu sekunde moze pri rubu ekrana primjetiti nos aviona..... pa sad ti trazi avion
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:16   #45
A vidio sam to, zavario sam kad sam vidio tu snimku....., štoviše ta snimka je izazvala još više sumnje u istinitost same priče o avionu.....

Ace, pogledaj flash kojeg sam gore postavio za pogledati
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:18   #46
Dobro se oni zabavljaju imaju smisla za humor to im se mora priznati.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:20   #47
Quote:
GameDeveloper kaže:
3. Od 19 terorista koji su optuženi, njih 9 je i dan danas živo, a bolje da neznate način na koji se došlo do jednog od njih....
Daj ispričaj!
Filippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:23   #48
Quote:
GameDeveloper kaže:
Ante, prvo avion se nije zabio u pentagon......već raketa...., ali sve jedno

http://grunfer.mondokick.com/cgi-bin...?file=Pentagon
Imaš pravo ipak je raketa, ali to je još jedan dokaz da su amerikanci znali sve unaprijed što će se dogoditi
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:23   #49
Znam vidio sam ja to sve vec odavno tuzno da ne moze biti tuznije ali jebiga to je tako i tako ce to ostati.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:23   #50
Quote:
GameDeveloper kaže:
A vidio sam to, zavario sam kad sam vidio tu snimku....., štoviše ta snimka je izazvala još više sumnje u istinitost same priče o avionu.....

Ace, pogledaj flash kojeg sam gore postavio za pogledati
Čital sam neku knjigu o tome. Malo je čudno što nije pronađen nikakav dijelić aviona, a i rupa u pentagonu je takvog promjera ko da je avion doletio bez krila.
Filippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:28   #51
Quote:
swat kaže:
Ne kužim što je tebi smiješno..
Meni je sve smiješno. Ponajviše rascvali neboder.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:29   #52
Quote:
GameDeveloper kaže:
U par akcijskih filmova 90-setih se jako ističu 911 brojevi i to 9-11.....ma ima toga....
Pa naravno. To je broj hitne pomoći u americi.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:32   #53
Quote:
GameDeveloper kaže:
Brundo, hotel widzor je gorio 7 dana....dan i noć 7 dana i totalno je izgorio...i postigle su se veće temperature od WTC-a ali se nije srušio....why?
nemam pojma o kojem je hotelu riječ, niti od čega je građen pa bi bilo neozbiljno da bilo što i kažem....jednostavno ne znam ništa o tome
brundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:39   #54
kakvih sam se gluposti načito na ovoj temi to je strašno prestrašno
jedino kolega brundo zna što priča i on je jedini u pravu a vi svi ostali nemate pojma o osnovnim zakonima mehanike ili čvrstoće

naravno da je zgrada projektirana da se sruši vertikalno i napravi što je manje moguće štete prilikom urušavanja, nije došlo do nikakvog taljenja konstukcije (odakle vam uopće ta ideja-pa nije konstrukcija takve zgrade pravljena od lego kockica)

sama snaga udarca boinga bila je dovoljna da unese debalans u konstrukciju zgrade i da poremeti ravnotežu koja na kraju dovodi do rušenja + požar koji mjenja model elastičnosti kako je to već brundo napomenio + što su zgradu konstruirali američki "stručnjaci" a svi znamo koliki su oni stručnjaci

a exsplozije koje su se navodno čule mogu biti bilo što - pa zgrada je bila krcata raznoraznim uređajima kojima se pod povišenom temperaturom povećava tlak,....ima toliko objašnjenja


teorija zavjere nije isključena ali u to neulazim, jednostavo nisam mogo gledat kako neko piše takve gluposti da bi ga trebalo u zatvor strpat

uživajte
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:47   #55
Monitori znaju jako grunuti vidjelo se to u umri muski 1.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 15:55   #56
Quote:
riot kaže:
dobro, ali objasni mi sljedecu stvar, s obzirom da je to ocito tvoje podrucje. ako se avion zaleti na oko tri cetvrtine visine zgrade, i konstrukcija se toliko oslabi da gornja cetvrtina jednostavno propadne (barem ja to tako zamisljam), ne bi ostale tri cetvrtine zgrade trebale zadrzati cvrstocu konstrukcije i barem djelomicno ostati stajati?

Pa u tome je kvaka, gornji dio zgrade pao je slobodnim padom za nekoliko katova i proizveo dinamički udar na doljnje katove koje nenapadnuta konstrukcija nije mogla izdržat. Zato je i bilo potrebno izazvat požar u određenoj zoni po visini, naime kolaps rešetke doveo je do "slobodnog pada" gornjeg dijela zgrade na katove ispod. Da se to dogodilo pri vrhu zgrade doljnja konstrukcija bi možda izdržala jer težina gornjih katova bila bi znatno manja nego u stvarnom slučaju. Ukratko trebalo je izazvat slabljenje čelične konstrukcije, a to je bilo moguće samo velikim požarom i to u zoni gdje je težina zgrade iznad dovoljna da kolapsom jedne ili dvije međukatne konstrukcije dovrši posao uslijed dinamičkog udara. Zamisli udarac kad 20.000tona padne sa visine od 5-6 metara, kolaps se širio domino efektom prema dole. Točno se to i dogodilo, TV snimke govore više nego dovoljno.
Inače takav model rušenja može se prilično točno proračunat, očito su imali i stručne savjetnike koji su im nakon prvog neuspjelog pokušaja eksplozivom u prizemlju sugerirali pravi način. Inače za isti efekt rušenja eksplozivom trebalo bi ogromne količine (tone TNT-a), koje ne bi baš bilo moguće neprimjetno unijet i postavit na kritična mijesta. Zamisli da ti se po zgradi u kojoj boravi 20000 ljudi dnevno motaju neke protuhe i danima dovlače vreće, bačve ili pakete i to u količini koja se mjeri tonama, postavljaju na točno određena mijesta povezuju žicama, a da to nikom ne bude sumnjivo.
I tako dva puta. Takva operacija trajala bi danima sumnjam da je nitko ne bi otkrio.
brundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 16:07   #57
pogledaj ovaj link, na kojemu je lijepo objasnjeno da sve sto si naveo nije moguce.

a sto se tice protuha i motanja po WTC-u, WTC je u danima prije napada vise puta bio evakuiran, i za to vrijeme nikoga nije bilo u zgradama...
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 16:14   #58
Quote:
riot kaže:
pogledaj ovaj link, na kojemu je lijepo objasnjeno da sve sto si naveo nije moguce.

a sto se tice protuha i motanja po WTC-u, WTC je u danima prije napada vise puta bio evakuiran, i za to vrijeme nikoga nije bilo u zgradama...
i taj sam link vidi, ali i puno drugog materijala u kojem se u blaženstvu neznanja ne ganjaju vještice, nego se pokušava nešto naučit o uzrocima da bi se takve tragedije iako potezi suludih mozgova, eventualno ubuduće spriječile. Nažalost ganjanje duhova tome ne pomaže, zato se skidam sa ove teme jer vidim da ovdje zdrava diskusija nije moguća.
brundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 18:33   #59
Ali zato je pentagon pogođen raketom
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 18:57   #60
Vec sam ranije vidio sve ove snimke i tekstove. Nisam strucnjak, ali je mene uvjerilo u americku umjesanost u sve to.
Pad Twinsa je sam po sebi sumnjiv, ali se bas i nemre dokazat jedno ili drugo. I da je samo to bilo onda nebi bilo problema. Ali sada tu dolazi napad na Pentagon koji je posve jasan - nije nikakav avion se zabio u njega, barem ne veliki putnicki. Sto znaci da su vlasti lagale i muljale. Sto automatski znaci i razlog pada Twinsa je vjerojatniji kao demoliranje zgrade eksplozivom!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.