Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2007., 19:19   #121
za salvete

Evo ovako.. Moje misljenje... Dugi rukavi su svakako svecaniji i idu bolje uz prsluk.. ALI prsluk ce valjda samo nositi u crkvi, tako da to nebi bilo strasno ako bi ga imao na kosulju kratkih rukava.. Ali u 6. ne mora biti da ce biti 30° i da ce mu biti vruce u dugim rukavima... Tako da bi mozda pak bilo bolje imat duge i onda kasnije kad sve prodje moze ih se onak savit prema gore..
Moj ce usred 8.mj. imat duge rukave, ali cemo vjerojatno ici bez prsluka... A mozda i sa.. Ali onda stvarno samo za crkvu..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:22   #122
magg

eto kirshna, nema mu drugog izbora i sta kaze magg...na kraju ih moze zavrnuti
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:27   #123
zavrnut, e da.. to sam htjela reci
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:38   #124
sve je to lijepo još treba njega uvjeriti jer postane strašno nervozan kad mu je vruće... :-)
mislim da ću to prepustiti Vama
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:42   #125
takav je i moj.. iako je rekao da ce duge.. al to tek vjerujem kad vidim na taj dan
ajde mi cemo tvog uvjerit da uzme duga a vi moga uvjerite da uzme tamnosmedje odjelo, jer on kaze "da nece na taj dan izgledat ko gov...." mislim gluposti....
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:51   #126
gov...

i moj je alergican na vrucinu. jos po cijele dane radi po krovovima po onom suncu. jadan vec mu je sad slabo kad pomisli na to svecano odjelo.

ma prezivjet ce oni to. ko da ja nama lako. cipelice, stiklice, korzet, halteri i ko zna sta jos moramo navuc na sebe dok ne dodje haljina.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:57   #127
pomozite još oko boje....
mislite da bi bilo pametno da ide uz salvete?
koje boje će vaši obući?
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:02   #128
JA sam vak mislila.. kosulja ivory a prsluk onaj "plastron" malo tamnije krem. jos uz to smedje odjelo a ON misli crno odjelo i bijela kosulja i bez kravate Ali radimo na tome
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:10   #129
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
JA sam vak mislila.. kosulja ivory a prsluk onaj "plastron" malo tamnije krem. jos uz to smedje odjelo a ON misli crno odjelo i bijela kosulja i bez kravate Ali radimo na tome
ja sam svog odgovorila od bijele košulje...
rekla sam mu da se takvu što nosi na sprovode pa ako me želi odmah sahraniti neka obuče bijelu košulju
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:17   #130
uh tuc tuc tuc!!!!
za kosulju se ne brinem... ali ono iskreno, ako hoce crno slobodno, meni je i crno lijepo, samo sto bi smedje bolje uz moju haljinu pasalo, al ajde.. kosulja i ostalo ce biti u tonu samo sto se onda bojim da nebu presareno...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:20   #131
ja svoju sestru pošaljem s njim...ona je skoro pa najveći modni kritičar u našoj obitelji...
njoj nikad ništa ne prigovara...
to je taktika :-)
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:23   #132
mi jos neznamo za boju. ali nebi bas crno. ili bi neku smedjkastu ili nesto na tamno sivo-antrazit ili kako se vec zove ta boja.
a kosulju nemam pojma

Zadnje uređivanje tima : 02.02.2007. at 21:16.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:54   #133
Zna li netko kakve su cijene Geninih odijela?
joles is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 21:00   #134
evo odgovora sa druge stranice:

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
cijena najjeftinijeg odijela 6 500 kuna i nalaze se zgradi novinarskog doma ( savska)
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 21:06   #135
krishna posudis mi seku?

tima, ti bi svijelo beige? meni se svidjaju svijetla jako, rodicin muz je imao boju leda, onak skrooz svjetlo plavo, mrak je izgledalo. ali to nije za mog dragog, ne pase njemu to, nije taj tip, ali bi smedje bilo mljac
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 21:10   #136
ja bi svijetlo beige???? kad, di??

nebi ja...ja sam vise za tamnije nijanse. a i moj dragi bi se bunio na beige
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 21:18   #137
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
...a vi moga uvjerite da uzme tamnosmedje odjelo, jer on kaze "da nece na taj dan izgledat ko gov...." mislim gluposti....
Moj će imati tamnosmeđe odjelo, onako jako tamno, boja zemlje.. i neki dan mu je kolegica s posla rekla da kako će ti to izgledat, to smeđe, ma uzmi si crno.. mislim šta se ona mješa u moj stil vjenčanja ...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 21:21   #138
smedje odjelo, boja cokolade je superrr!
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 21:23   #139
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Moj će imati tamnosmeđe odjelo, onako jako tamno, boja zemlje.. i neki dan mu je kolegica s posla rekla da kako će ti to izgledat, to smeđe, ma uzmi si crno.. mislim šta se ona mješa u moj stil vjenčanja ...
svasta!!! kao 1. sta se ona ima mjesat u tvoj (vas) stil vjencanja
kao 2. ko je ona? kao 3. babetina neka, a? kao 4. njegova kolegica.. bit ce ljubomorna

moj je pristao da ce probat i skroz je KONTRA ali se da ce mu se svidjet.. a ja cu se rascmoljit i najbolje da pocmem plakat od srece mozda upali
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 21:24   #140
Ma sve ovisi od osobe. Moj je probavo svijetlo sivo, to nam se svidjalo ali mu nikako nije odgovaralo.
Opcenito mu svjetlija odijela nisu stajala, tako da smo se na kraju ipak odlucili za klasicno crno.
I dobro.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.