Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2007., 23:35   #81
Baš sam potrošila Balein šampon za suhu i oštećenu kosu, s marelicom. Fakat mi je dobar i definitivno ću ga kupiti odmah, samo ne znam je li odmah ili ću ipak ubaciti nekaj između, da dokinem malo monotoniju...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 12:56   #82
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Wow, a netko napisao da ja trosim puno kozmetike

Kako si uspjela potrositi strugalicu za pete? Imala si onu s brusnim papirom ili bas turpiju? Ja imam turpiju, drzi se vec 3 godine.

ma nisam ju potrošila. jednu sam odfurala na mora, a na drugoj mi se ulovio kamenac-ostavila sam ju u nekoj posudi kod kade i nijesam skužila da se napunila vodom. daklen, sad sam na trećoj do daljnjega!

a trošim puno kozetike-u biti me forum zaje... evri tajm! često kupim pa mi nije dobro, pa ili proslijedim dalje, bacim upotrijebim na druge načine i tak. to je više iskustvena lista nastala slijedom istraživanja po principu pokušaj-pogreška. jebote kako dobra rečenica za "trošit puno love za kozmetiku"! u biti ko sve mi..
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 13:56   #83
Maybellinov wonder finish...Po ne znam koji put...
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 14:42   #84
afrodita salon exclusive camomile pjena za umivanje, dobra je
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:34   #85
avon cellusculpt, neću više kupiti samo zato što ima puno jeftinijih proizvoda, ovako je dobar
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 18:45   #86
freemanov papaja i mango sampon za kosu. nije me bas odusevio i necu ga opet kupiti.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 02:18   #87
Avon Naturals regenerator za normalnu kosu s grejpom i ruzom, prestali su ga proizvoditi, a i moje zalihe se polako tope.

Opet poneki balzam za usne Balea Sensitive i zubni konac Dontodent antibakterijski.

Avon Planet SPA nocni losion za tijelo s maslinovim uljem - dobar je, miris je malo dosadan, preskup je (na snizenju oko 35 kn za 150 ml) i maslinovog ulja ima u tragovima, vise ima shea buttera kojeg nisu ni spomenuli. Necu ga vise kupovati.

Potrosih i tester one Hipp kremice, nije mi nesto, koza me ponekad pekla od nje, a sad imam jos veliku kremu za potrositi/uvaliti nekome.

Tekuci sapun Felce Azzurra s mirisom cvijeta pamuka - njezan, lijepo mirise, ne isusuje bas previse...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 23:52   #88
Alverde losion od divlje ruže i šipka.
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 00:02   #89
la roche posay hydraphase legere - nelosa, pomalo neugodnog mirisa, necu je kupiti ponovno.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 09:31   #90
MF masterpiece maskaru. Ali ne bacam, koristim je za češljanje obrva!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:00   #91
Ode Manhattan Clearface puder u kamenu. Uskoro kupujem drugi.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:07   #92
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ode Manhattan Clearface puder u kamenu. Uskoro kupujem drugi.
koliko je kostao i koliko ti je trajao?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:41   #93
Kostao malo manje od 40 kn, krajem ozujka/pocetkom travnja sam ga kupila, najprije sam ga nanosila spuzvicom, pa se brze trosio, cetkicom je puno bolje, izgleda prirodnije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:12   #94
na moru sam potrošila 2 regeneratora, l'oreal rozi i schauma za sjaj. ni jedan nije dovoljno dobar. potrošila balea deo sensitive u spreju, neću kupit novi jer imam zalihu istog isto vrijedi za kremu za kosu od kokosa... otišao i mali bruno banani spray, grozan miris (dobila ga od tete), mali milijun nivea soft, ulje za sunčanje sundance (odlično) te rosal intui tonik za lice, koji nije loš, ali bolji mi je balein rozi...
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 16:24   #95
meni je pri kraju (ostalo samo par kapljica) Holyplant bademovo ulje. i necu ga vise kupiti. sporo se upija i beskorisno je. samo se mastim od toga. sreca, pa sam kupila pakiranje od 125 ml.
nedavno sam potrosila:
Avon krema za ruke
Naomi Cambell losion za tijelo

inace, meni sampon traje par mjeseci. u biti, koristim dva naizmjenicno. isto i regenerator i maska za kosu. uvijek stavim jedno ili drugo, a nikad oboje.
i mackam se isto svaku vecer s nekom kremom i tim gore navedenim uljem.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 17:01   #96
sundance sensitive balzam za poslije suncanja. necu ga sigurno kupiti ponovno, pun je alkohola, zato valjda niti ne njeguje bas.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 18:21   #97
Potrošila Masterpiece max i kupila novu...meni najbolja maskara ikad!
Potrošila Dove kremu za ruke, Rosal kremu za lice, parfem Premier jour od Nine Ricci, malu Niveu soft...
I sve kupujem opet...Moja stalna postava...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 15:23   #98
Green Line Basic kremu za lice-meni je super,brzo upija,fin miris..
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 18:37   #99
Potrošila Balea maramice za skidanje šminke od kokosa,Freeman mlijeko za tijeli i kupku od caramela/čokolade,Oriflame Sensitive kremu za lice.
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 22:42   #100
Babylove bezmirisno ulje za tijelo (napisah ga u krivoj temi), Avon Advance Techniques serum za vrhove, imam jos pola drugog (2 u upotrebi), veseli me sto je sad 23 kn.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.