Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li da se endi vrati na ovaj podforum
da 147 79.46%
ne 38 20.54%
Glasovatelji: 185. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2007., 17:11   #81
Quote:
TanjaOriginal kaže: Pogledaj post


Sjedi- jedan!
šta je? nemaš niti jedan protuargument pa ne znaš šta ćeš? Tipčni znanstvenik
Splitski Faker is offline  
Old 26.09.2007., 17:14   #82
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
A ebiga. šef je i njegov je forum pa može radit šta hoće. Valjda ovi rubaši više klickaju na reklame pa se isplati njih štitit
A prije se isplatilo štititi tvoje sljedbenike, pa je to bilo u redu?
Pilence is offline  
Old 26.09.2007., 17:14   #83
Treba dopustiti Endiju da se vrati, i vrtiti će se on kad tad.

Ono što mu treba zabraniti je neprestano vrijeđanje neistomišljenika i pljuvanje po stvarima koje se ne kreću unutar dokazanih znanstvenih okvira.

Iz tog problema nastali su svi ostali.
Endi mora naučiti poštivati tuđa mišljenja.
Vodi konflikte i kada ne argumentira ništa, tako se ne vode razgovori nego svađe.

Vratit će se Endi, no nadam se da je mnogo toga naučio, iako ponekad djeluje tako brzopleto da svu svoju pamet često odvede u krivi pravac. Kao ona narodna uzrečca, kao krava koja svaki dan da 10 litara mlijeka, a onda kopitom prolije kantu.
gocat is offline  
Old 26.09.2007., 17:16   #84
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
šta je? nemaš niti jedan protuargument pa ne znaš šta ćeš? Tipčni znanstvenik
Pa istina, možda znanost nema greški danas, ali obuhvaća 1% svega što se treba otkriti. Znači otkriveno je jako malo, skoro ništa. I za ta otkrića znanost ima dokaze. A za ono za šta nema dokaze, šta je to? To su stanja ljudske svijeti, život nakon smrti, drevne civilizacije i njihova tehnologija i još jako puno toga što nije dokazano. Postoje samo pretpostavke ali znanost nema čvrste dokaze da bi proturječila. I šta sa time? Po tome se pljuje od strane znanstvenika. I to nije lijepo.
Ri3 is offline  
Old 26.09.2007., 17:17   #85
Quote:
TanjaOriginal kaže: Pogledaj post


Sjedi- jedan!
stvarno genijalan argument, nema sta
a i potpis govori dovoljno...
crazyGauss is offline  
Old 26.09.2007., 17:17   #86
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
napišite da se neslažete sa ovakvom politikom foruma[/URL] nek se vidi nas ima
Endimion, fakat si jadan. Ovako kukati....
Nadji si život...izadji....
Pilence is offline  
Old 26.09.2007., 17:19   #87
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Ono što mu treba zabraniti je neprestano vrijeđanje neistomišljenika i pljuvanje po stvarima koje se ne kreću unutar dokazanih znanstvenih okvira.

Iz tog problema nastali su svi ostali.
Endi mora naučiti poštivati tuđa mišljenja.
da, to se i meni čini da je problem.
__________________
teška su vremena za sanjare
Lux, -is is offline  
Old 26.09.2007., 17:19   #88
Quote:
Lux, -is kaže: Pogledaj post
ja i slična bagra?
što želiš time reći?
smiri strasti jer zbog takvog omaložavačkog stava kakav je tvoj I SLIČNIH TEBI i postoji ova tema.
i ako ti imaš potrebu svrstati sebe i druge ljude u grupe "znanstvenik" alternativac" "bagra" "elita" mene zaobiđi jer nemam potrebu kopirati tuđa usvojena mišljenja niti pripadati bilo kojoj skupini.
Već si se svrstala kada si izjavila: taj čovjek ljudima krade snove, a ne taj čovjek meni krade snove.
lakota is offline  
Old 26.09.2007., 17:20   #89
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
šta je? nemaš niti jedan protuargument pa ne znaš šta ćeš? Tipčni znanstvenik
Ma pojma nemam oko čega je izbila ova svađa i sve ostale svađe, ali znam da je tip naporan do bola. I s jako malo znanja.
Prvo i osnovno pravilo na forumu je ne gnjaviti forumaše zbog gramatike, ima nas svakakvih i piše se na brzinu s posla.

A kada kažem da je voće zrelo za konzumaciju onda je to šala i tako se treba shvatiti.
Znaš, ako bacimo lampu i mačku s prozora, i oni padnu istovremneo na zemlju, zaključujemo da mačka ide brzinom svjetlosti. Ne treba mi nitko da ovo komentira. Pamtnima dosta.
__________________
Skromnost je vrlina glupih! Stav vrlina skromnih!
TanjaOriginal is offline  
Old 26.09.2007., 17:22   #90
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Treba dopustiti Endiju da se vrati, i vrtiti će se on kad tad.

Ono što mu treba zabraniti je neprestano vrijeđanje neistomišljenika i pljuvanje po stvarima koje se ne kreću unutar dokazanih znanstvenih okvira.

Iz tog problema nastali su svi ostali.
Endi mora naučiti poštivati tuđa mišljenja.
Vodi konflikte i kada ne argumentira ništa, tako se ne vode razgovori nego svađe.

Vratit će se Endi, no nadam se da je mnogo toga naučio, iako ponekad djeluje tako brzopleto da svu svoju pamet često odvede u krivi pravac. Kao ona narodna uzrečca, kao krava koja svaki dan da 10 litara mlijeka, a onda kopitom prolije kantu.
Koliko ja vidim on postuje tuđa mišljenja

NOOOT!!
Nevjerujem da si ti uopće zavrjedio da ti se mišljenje poštuje. Kakve sve ti stvari valjaš. Pa valjda shvačaš da većinom sam sebi spuštaš.
Kokliko sam gledao stare postove ti si taj koji ništa ne argumentira. Mašta nije argument!
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Old 26.09.2007., 17:22   #91
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Pa istina, možda znanost nema greški danas, ali obuhvaća 1% svega što se treba otkriti. Znači otkriveno je jako malo, skoro ništa. I za ta otkrića znanost ima dokaze. A za ono za šta nema dokaze, šta je to? To su stanja ljudske svijeti, život nakon smrti, drevne civilizacije i njihova tehnologija i još jako puno toga što nije dokazano. Postoje samo pretpostavke ali znanost nema čvrste dokaze da bi proturječila. I šta sa time? Po tome se pljuje od strane znanstvenika. I to nije lijepo.
ne zapravo. odatle se pljuje na znanstvenike. to sta neke stvari znanost ne moze jos objasnit ne znaci da nece moc. a divlje teorije i nagađanja nekih ljudi (koji uglavnom ni k od kvalifikacija za nevedeno podrucje nemaju) o takvim stvarima cini vise stete nego koristi. i TO nije lijepo!
i kako ti znas da je to sta se zna 1%??? mozda je 2? ili 0.5? ili 50? i drevne civilizacije i sl. su tu najmanji problem... ima i slozenijih i vaznijih stvari za otkrit.
crazyGauss is offline  
Old 26.09.2007., 17:24   #92
Opet, može se primjetiti da je daleko veći broj onih koji brane Endija a vrlo rijetko sudjeluju u raspravama na ovom podforumu.

Većina nas ovdje slaže se sa znanstvenim dokazima, no problem nastaje kada se govori izvan granica okvira dokazane znanosti pa tako samoprozivajući znanstvenici vrijeđaju tuđa mišljenja pokušavajući njihove pretpostavke staviti u okvire dokazane znanosti, a to je nemoguće za mnoge pretpostavke i mišljenja, a na kraju krajeva suština znanosti nije takva, znanost treba biti otvorena prema svim pretpostavkama koje su trenutno izvan okvira znanosti.
gocat is offline  
Old 26.09.2007., 17:25   #93
Quote:
crazyGauss kaže: Pogledaj post
pa kad nekome izravno kazes da je glup i ogranicen, to je isto vrijeđanje, ni po cemu manje od toga da nekom jebes majku...
a sve zato jer se ne slaze s tobom
Kada se netko uključi u raspravu i ne pročita sve postove i nema pojma o čemu se radi, on je što??? Neinformiran, ishitren i ograničenog uvida u to!
Ograničen je zajednički nazivnik za takve komentare. Naročito ako mu se češće to dogodi.
E, sad ti meni objasni kako je jebanje majke isto kao i ukazivanje na nečije neshvaćanje situacije?
Pilence is offline  
Old 26.09.2007., 17:26   #94
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Već si se svrstala kada si izjavila: taj čovjek ljudima krade snove, a ne taj čovjek meni krade snove.
meni ne krade ništa
barem još nije dobio priliku nešto mi ukrasti
pogledaj malo njegove postove pa shvati što sam htjela reći kao objektivni promatrač
a svoj i njegov susret već sam opisala
__________________
teška su vremena za sanjare
Lux, -is is offline  
Old 26.09.2007., 17:26   #95
Quote:
TanjaOriginal kaže: Pogledaj post
Mogu jednom pogađati?

Pratnja s T-coma?
Molim

Quote:
TanjaOriginal kaže: Pogledaj post


Sjedi- jedan!
Što želiš reći? Da su reptili iz 4. dimenzije legitimna znanstvena teorija?

Quote:
TanjaOriginal kaže: Pogledaj post
Ma pojma nemam oko čega je izbila ova svađa i sve ostale svađe, ali znam da je tip naporan do bola. I s jako malo znanja.
Prvo i osnovno pravilo na forumu je ne gnjaviti forumaše zbog gramatike, ima nas svakakvih i piše se na brzinu s posla.

A kada kažem da je voće zrelo za konzumaciju onda je to šala i tako se treba shvatiti.
Znaš, ako bacimo lampu i mačku s prozora, i oni padnu istovremneo na zemlju, zaključujemo da mačka ide brzinom svjetlosti. Ne treba mi nitko da ovo komentira. Pamtnima dosta.
O čemu ti? Endi ima dovoljno znanja da može poraziti teoriju o reptilima iz 4. dimenzije. A gramatika je pokazatelj o osobi koja piše post

To što netko ne kuži tvoju šalu to je tvoj problem...
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 26.09.2007., 17:27   #96
Quote:
Niflheim kaže: Pogledaj post
Koliko ja vidim on postuje tuđa mišljenja

NOOOT!!
Nevjerujem da si ti uopće zavrjedio da ti se mišljenje poštuje. Kakve sve ti stvari valjaš. Pa valjda shvačaš da većinom sam sebi spuštaš.
Kokliko sam gledao stare postove ti si taj koji ništa ne argumentira. Mašta nije argument!
Nažalost nije tako, Endi često vrijeđa i na sličan način kao ti sada odgovara na komentare neistomišljenika a ne govori ništa konkretno što dokazuje tvrdnje koje pobijaju rečeno.
Ja vjerujem da Endija niti nikog drugog nisam povrijedio niti na približan način kako je to bilo učinjeno meni, ili mnogim drugima, znaći postoji nekakva kontrola emocija, no znanstveni pristup izgleda i odobravanje vrijeđanja kao argumentiranje.
gocat is offline  
Old 26.09.2007., 17:28   #97
super, očekujmo poplavu šupljozemljana

evo šanse mladiću koji ne voli čitati da postane kralj podforuma
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 26.09.2007., 17:28   #98
Quote:
TanjaOriginal kaže: Pogledaj post
Ma pojma nemam oko čega je izbila ova svađa i sve ostale svađe, ali znam da je tip naporan do bola. I s jako malo znanja.
Prvo i osnovno pravilo na forumu je ne gnjaviti forumaše zbog gramatike, ima nas svakakvih i piše se na brzinu s posla.

A kada kažem da je voće zrelo za konzumaciju onda je to šala i tako se treba shvatiti.
Znaš, ako bacimo lampu i mačku s prozora, i oni padnu istovremneo na zemlju, zaključujemo da mačka ide brzinom svjetlosti. Ne treba mi nitko da ovo komentira. Pamtnima dosta.
Da se ja uključim: Budući da si nova na ovom forumu, ne bih rekao da si proboravila dovoljno vremena da skužiš tko je kakav. Znam da ćeš navesti diskriminaciju i tko zna kaj nećeš, ali ne vjerujem da bi i najbolji psiholog na svijetu uspio objektivno procijeniti čovjeka za tri dana poznavanja preko nekoliko forumskih postova.

A kad ti kažeš da je voće zrelo za konzumaciju usred posta koji je inače vrlo ozbiljne naravi, onda nemoj očekivati da itko to shvati kao šalu. Ako želiš to prikazati kao šalu, stavi smajlića ili napiši "LOL".
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Old 26.09.2007., 17:30   #99
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Nažalost nije tako, Endi često vrijeđa i na sličan način kao ti sada odgovara na komentare neistomišljenika a ne govori ništa konkretno što dokazuje tvrdnje koje pobijaju rečeno.
Ja vjerujem da Endija niti nikog drugog nisam povrijedio niti na približan način kako je to bilo učinjeno meni, ili mnogim drugima, znaći postoji nekakva kontrola emocija, no znanstveni pristup izgleda i odobravanje vrijeđanja kao argumentiranje.
Ne laži gocat! Endimion sve svoje postove potkrijepi dokazima i primjerima. To što se oni kose sa tvojom predodžbom o svemiru je tvoj problem jer ti vjeruješ u nešto što niti ne možeš dokazati niti možeš pravilno formulirati. Kao one tvoje frekvencije.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 26.09.2007., 17:30   #100
Quote:
crazyGauss kaže: Pogledaj post
ne zapravo. odatle se pljuje na znanstvenike. to sta neke stvari znanost ne moze jos objasnit ne znaci da nece moc. a divlje teorije i nagađanja nekih ljudi (koji uglavnom ni k od kvalifikacija za nevedeno podrucje nemaju) o takvim stvarima cini vise stete nego koristi. i TO nije lijepo!
i kako ti znas da je to sta se zna 1%??? mozda je 2? ili 0.5? ili 50? i drevne civilizacije i sl. su tu najmanji problem...
1% sam tek tako rekao, da naznači koliko malo je otkriveno. Može bit i 0,5 a može i 2 boli me ona stvar.
Oke, onda po tebi, ljudi koji se ne razumiju i nisu specijalizirani za nekakvo područje, o tome nesmiju ništa govoriti.

Quote:
ima i slozenijih i vaznijih stvari za otkrit.
Ima, da, ja sam samo naveo neke tek tako, a i shvatio sam da se sa vama dioptrijašima i štreberima bez života ne treba svađat jer tu nema kraja.

Nemamo neki život ali zato imamo forum. na kojem ćemo glumit frajera.

Samo dajte

dioptrijaši
Ri3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.