Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 08:03   #1541
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Jel probao netko ovaj novi photofocus puder da podijeli iskustvo s njim? Jel bi bio dobar za jako masnu kožu?
Evo ja ga u zadnje vrijeme svaki dan koristim, iako imam pretamnu nijansu.
Moja koža je poprilično masna, i nisam još naišla na ni jedan puder koji se neće sjajiti nakon nekoliko sati. Osim mirisa, koji je kao kreč boja, ovaj puder je oke, prekrivenost je dobra, nebi rekla da je potpuna, srednja negdje. Zmatiram ga uvijek sa puderom u kamenu, i probala sam sa Catriceom, W'n'W isto Photo focus u kamenu i jednom sa baby puderom i svaki put ista stvar kroz cca 4-5 sati se sjaji. Probala sam i bez matiranja i ista stvar. Nosim puder u kamenu sa sobom i matiram kad vidim da se sjaji, takva je koža šta ću

Za sad jedan od boljih pudera za masnu kožu i sa skoro potpunim prekrivanjem mi je Catrice onaj s pumpicom gumenom na vrhu. I on se zasjaji, ali najdulje drži mat.

Vratiti ću se na njega, imam dvije bočice presvijetle nijanse pa sam ga preskakala cijelo ljeto, sad ga mogu opet nositi.

Neki dan sam tražila svoju nijansu na W'n'W webu, izbaci koja ti treba prema drugim puderima koje koristiš i lijepo mi je izbacilo jednu od tri najsvijetlije nijanse, a ova koju trenutno imam je 12ta po redu!! Naše trgovine drže samo 4 nijanse (kad sam ja kupovala po ljetu bile su dvije, uzela sam tamniju jer sam imala ten). U DM-u sam swatchala druge dvije svijetlije jer ove moje nije bilo, no činilo mi se da ne odgovaraju pa sam preskočila.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:59   #1542
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Evo ja ga u zadnje vrijeme svaki dan koristim, iako imam pretamnu nijansu.
Moja koža je poprilično masna, i nisam još naišla na ni jedan puder koji se neće sjajiti nakon nekoliko sati. Osim mirisa, koji je kao kreč boja, ovaj puder je oke, prekrivenost je dobra, nebi rekla da je potpuna, srednja negdje. Zmatiram ga uvijek sa puderom u kamenu, i probala sam sa Catriceom, W'n'W isto Photo focus u kamenu i jednom sa baby puderom i svaki put ista stvar kroz cca 4-5 sati se sjaji. Probala sam i bez matiranja i ista stvar. Nosim puder u kamenu sa sobom i matiram kad vidim da se sjaji, takva je koža šta ću

Za sad jedan od boljih pudera za masnu kožu i sa skoro potpunim prekrivanjem mi je Catrice onaj s pumpicom gumenom na vrhu. I on se zasjaji, ali najdulje drži mat.

Vratiti ću se na njega, imam dvije bočice presvijetle nijanse pa sam ga preskakala cijelo ljeto, sad ga mogu opet nositi.

Neki dan sam tražila svoju nijansu na W'n'W webu, izbaci koja ti treba prema drugim puderima koje koristiš i lijepo mi je izbacilo jednu od tri najsvijetlije nijanse, a ova koju trenutno imam je 12ta po redu!! Naše trgovine drže samo 4 nijanse (kad sam ja kupovala po ljetu bile su dvije, uzela sam tamniju jer sam imala ten). U DM-u sam swatchala druge dvije svijetlije jer ove moje nije bilo, no činilo mi se da ne odgovaraju pa sam preskočila.

Hvala ti puno na opširnom odgovoru! što se tiče sjaja, tu te razumijem i znam da to ne mogu nikako izbjeći, ali ne bih ga uzimala ako će mi nakon 3 sata nestati s kože. Stavljam primer i puder za matiranje obavezno, bez tog ne mogu ni pomisliti da izađem iz kuće, a i s time se prosjajim za otprilike 2 do 3 sata tako da mi ova tvoja recenzija, uz neke kaj sam našla na jutubu definitivno odgovaraju i mislim da ću ga probati. Baš ostajem bez pudera, a kako inače koristim MAC, nadam se da ću si uštedjeti 200 kn

Moj su problem nijanse, jer sam svijetla, ali koliko sam vidjela, imaju kod nas onih svjetlijih pa će mi to nadam se biti ok jedva čekam sutra da odem u dm
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:32   #1543
cure je li neka probala one nove cushion korektore? kakvi su? prvlači me peach za podočnjake bila sam jučer u dm-u, al nemaju testere pa eto još razmišljam. ako je to bezvezarija u inovativnom in pakiranju, recite da preskočim
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 16:05   #1544
Ima li netko 1 step wonder gel lak za nokte? Kakva vam je njegova četkica? Odličan mi je lak, ali četkica je nekako čudno ukošena, nakrivljena, ne znam uopće kako bih to opisala, kao da su vlakna zavrnuta, pa djeluje kao angle brush. Je li to samo slučaj s mojim nesretnim primjerkom ili su im četkice stvarno tako nakaradne? Jer bih rado kupila i drugu bočicu (toliko je dobar lak!), ali nanosim ga četkicom Maybeline Colorame.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 16:24   #1545
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Ima li netko 1 step wonder gel lak za nokte? Kakva vam je njegova četkica? Odličan mi je lak, ali četkica je nekako čudno ukošena, nakrivljena, ne znam uopće kako bih to opisala, kao da su vlakna zavrnuta, pa djeluje kao angle brush. Je li to samo slučaj s mojim nesretnim primjerkom ili su im četkice stvarno tako nakaradne? Jer bih rado kupila i drugu bočicu (toliko je dobar lak!), ali nanosim ga četkicom Maybeline Colorame.
mislim da si samo ubola loš primjerak jer imam 2 nijanse tog laka i četkica je ono što mi se najviše sviđa, jako brzo nalakiram nokte jer je široka i spljoštena pa mi skoro cijeli nokat nalakira u jednom potezu.
Amethyst Skies is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 16:47   #1546
Hvala ti na odgovoru. Mislim da ću probati još jednom kupiti jer mislim da ovako ne bi trebala ni najjeftinija četkica izgledati:




(fotke su mutne zbog lošeg zooma ali mislim da se vidi)
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 19:10   #1547
Takva je i na mom primjerku (imam neku rozu boju, ne znam napamet nijansu).
Užasna mi je, a lak je super.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:55   #1548
Cure ima li u hr wet n wild photofocus setting spray?
LordCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:04   #1549
Moji dojmovi:

Catsuit- traju cijelo radno vrijeme( 8h) i kada se pocnu skidati samo lagano blijede. Odusevljena.

Highlighter- prepredivan, postojan. Odusevljena.

Matte ruzevi i olovke za usne- kremasti, postojani, ne creaseaju se. Odusevljena.

Dual ended contour stick- neugodno mirise ali je odlican! Svijetla strana je malo pre gusta pa koristim samo za pristice pokriti ali tamna strana je kremasta i predivno se blenda. Hladna smeda a ne naranca sto mi se svida.

1 step wonder gel za nokte- meni osobno grozan, traje dva dana ako i toliko i boja je neka svijetlo roza pa ostaje na cudne prige kad se stavlja.

Paleta sjenila comfort zone- jaaako pigmentirana i divna ali bez primera se creasea, pogotovo ako je vani vruce. Svejedno cesto koristim i mnogo zadovoljna.

Coverall puder u kamenu- dobar ali trazi dobar primer/fixator , ne preporucam za masnu kozu
LordCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 17:57   #1550
cure, ima li još negdje onih tekućih mat ruževa? nigdje ih nisam vidjela
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 20:06   #1551
Kojih ruževa? Catsuit?

Oni su u stalnom postavu.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 21:54   #1552
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Kojih ruževa? Catsuit?

Oni su u stalnom postavu.
da, ti. ja ih ne vidjeh, a bila u dva dm-a i bipi zadnjih dana. doduše, u obje drogerije je falilo pola stalka, al ni testere nisam vidjela pa da bar isprobam. ništ, idem opet sljedeći tjedan. hoću nešto novo
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 23:30   #1553
Je li moguće da si ih samo promašila? U redu iznad Megalast ruževa su i to slijeva nadesno idu prvo testeri sjajila i samo se nastavljaju ti ruževi. Pakiranje testera je identično.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 08:32   #1554
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Je li moguće da si ih samo promašila? U redu iznad Megalast ruževa su i to slijeva nadesno idu prvo testeri sjajila i samo se nastavljaju ti ruževi. Pakiranje testera je identično.
provjerim opet danas
ne znam ni sama, gledala sam što ima novo od ruževa kod raznih brandova. baš sam detaljno proučavala. sve mi je bilo preblještavo i očito slabe trajnosti. onda sam se sjetila da ste spominjale i kupovale ove ruževe. pretumbala sam policu, al nula bodova. dobro, to je bilo zadnjih dana akcije na dekorativu u dm-u, no u mojoj bipi je w'n'w polica već neko vrijeme poluprazna. u blizini su tri srednje škole pa sve te pristupačnije stvari odmah nestanu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:45   #1555
ja sebi napravila zalihu od 30 sugar coat lakova sad me samo brine oce se oni pokvarit ako budu stajali koju godinu?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:54   #1556
Koliko ti drugo treba da potrošiš jedan?

Mislim da se neće pokvarit ako ne otvaraš. Imam većinu lakova još s početka moje manije lakiranja. Neki nisu stigli biti korišteni nego jednom ili dvaput, a i dalje su kao novi. Dakle stoje nekih 6 godina. Samo ih ne otvaraj i drži negdje u ladici na tamnome (ovo drugo ne znam je li bitno, ali ja tako radim pa je sve 5, a i u dm-u se točno vidi koji im lak na onim svjetlećim pregrijanim policama dugo stoji).
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:58   #1557
pa jedan mi traje mjesec do mjesec i pol. da, spremila sam ih u ladicu ispod kreveta i svakako ih nisam mislila otvarat. a bilo mi zao ne uzet, em mi je najdrazi lak ikad em sam ih dobila po pet kuna. jos me 10 ceka u ducanu i ne znam dal da odem i po njih
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:59   #1558
Meni bi bilo žao da ne odeš po njih.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 10:03   #1559
jelda, macici mali, samo mene cekaju da ih udomim
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 10:09   #1560
Ja sam izgleda jedina koja ga nikad nije ni probala nikako da potrosim neki pa imam izgovor za kupnju.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.