Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2007., 09:43   #1
Nikad prije u ovakvoj situaciji...

Moram ovo nekome reći, ili napisati... jer ću poludjeti!

Sa svojih 35g imam dobar posao, dobru plaću, stan, auto, lijepu ženu i s njom, predivnu petogodišnju curicu.

Tek sad kad pogledam što sam napisao vidim da mi baš ništa u životu ne fali...

Volim posao koji radim, na dosta sam visokoj poziciji, i moglo bi se reći ponekad workoholic...

I onda se dogodilo ono što nikad nisam mislio da će mi se dogodit...

Došla je kao studentica na praksu... u tih mjesec dana polako smo se zaljubljivali jedno u drugo... zanimljivo da su svi oko nas to prije primjetili nego nas dvoje...

I onda počinju problemi... ja sam star 35 a ona 22.... nemamo nikakvu budućnost (ili?!)...
Osim toga ja imam sređen život i ona se užasno boji da bi je se primila etiketa "rasturačice" brakova. A uz to ima i dečka... već 5 godina...

Na poslu stvari koje radimo zajedno redovito završavaju prepune grešaka, nemogu se koncentrirati na ništa... na kompu kliknem i ne znam u kojem sam folderu...

Ej, ljudi ne znam što da radim!!!! Ona je na praksi do 20.1. i ne znam što napraviti... več je predložila da prekine praksu jer bude mi uništila položaj na poslu i brak...

Mislim, ej, da mi je neko rekao da će mi se to dogoditi reako bih nu da je budala i da ja "nisam takav" ali tu jednostavno nema pomoći, srce će mi izletjet van a glava eksplodirati...

ŠTO DA RADIM?!?!?!?!?

POMOĆ!!!!
owly is offline  
Old 09.12.2007., 09:45   #2
uzmi neplaćeni godišnji do 20.1. ...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 09.12.2007., 09:49   #3
Jebite se još par dana, a onda poslušaj bastu.
Drito Konj is offline  
Old 09.12.2007., 09:51   #4
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
uzmi neplaćeni godišnji do 20.1. ...
POtpisujem.
Ili traži da te privremeno preraspodjele negdje drugdje. Al godišnji ili bolovanje nebi bilo loše.
Ako se ona nudi da prekine praksu, zašto se ne dogovorite da ostatak prakse nastavi u drugom odjelu ili bar s drugim kolegom?
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 09.12.2007., 09:52   #5
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Moram ovo nekome reći, ili napisati... jer ću poludjeti!

Sa svojih 35g imam dobar posao, dobru plaću, stan, auto, lijepu ženu i s njom, predivnu petogodišnju curicu.

Tek sad kad pogledam što sam napisao vidim da mi baš ništa u životu ne fali...

Volim posao koji radim, na dosta sam visokoj poziciji, i moglo bi se reći ponekad workoholic...

I onda se dogodilo ono što nikad nisam mislio da će mi se dogodit...

Došla je kao studentica na praksu... u tih mjesec dana polako smo se zaljubljivali jedno u drugo... zanimljivo da su svi oko nas to prije primjetili nego nas dvoje...

I onda počinju problemi... ja sam star 35 a ona 22.... nemamo nikakvu budućnost (ili?!)...
Osim toga ja imam sređen život i ona se užasno boji da bi je se primila etiketa "rasturačice" brakova. A uz to ima i dečka... već 5 godina...

Na poslu stvari koje radimo zajedno redovito završavaju prepune grešaka, nemogu se koncentrirati na ništa... na kompu kliknem i ne znam u kojem sam folderu...

Ej, ljudi ne znam što da radim!!!! Ona je na praksi do 20.1. i ne znam što napraviti... več je predložila da prekine praksu jer bude mi uništila položaj na poslu i brak...

Mislim, ej, da mi je neko rekao da će mi se to dogoditi reako bih nu da je budala i da ja "nisam takav" ali tu jednostavno nema pomoći, srce će mi izletjet van a glava eksplodirati...

ŠTO DA RADIM?!?!?!?!?

POMOĆ!!!!

ma budalo jedna makni se od tog što hitnije, to je samo kratkotrajna zaluđenost,vjerovatno te nije privukla ničim osim sisama i guzicom,a ti ovaj put ne razmišljaj kurcem,jer budeš li,...ode sve u kurac! okani se toga,moj savjet.
underwater_love is offline  
Old 09.12.2007., 09:55   #6
Quote:
underwater_love kaže: Pogledaj post
ma budalo jedna makni se od tog što hitnije, to je samo kratkotrajna zaluđenost,vjerovatno te nije privukla ničim osim sisama i guzicom,a ti ovaj put ne razmišljaj kurcem,jer budeš li,...ode sve u kurac! okani se toga,moj savjet.
Malo je retardirano brijat da osoba od 22 godine vjerojatno nema nikaj za ponudit osim sisa i guzice. Vrlo je moguće da je u jednom respektabilnom broju slučajeva tako, ali to napisat kao prvu primjedbu je malo bedasto.
Drito Konj is offline  
Old 09.12.2007., 09:57   #7
jeben ti ..dva puta si postavio temu..bas ti se digao aaaaaa

Napisao si da ti nista ne fali,a fali ti ..kao sto vidis..malo avanture,povisenog adrenalina i iskok iz idealne kolotecine..Nista novo..To se radi svakodnevno..i zene i muskarci..malo vrc, vrc pa nazad ..Pitanje je samo..koliko si spreman za tako nesto..da odradis na najbolji nacin a da pri tome nikoga ne povredis..sebe prvenstveno a zatim i svoju zenu...I da li umes da razdvojis stvarno od moguceg...sta je vaznije..Svoja porodica i osmisljen zivot ili neizvesna veza sa dvadesetdvogodisnjom praktikantkinjom..ako to umes i znas ok ..uzivaj, zivot je jedan..ako ne..bolje nemoj..gorak ukus u ustima zna da potraje do kraja zivota..
Trilijan is offline  
Old 09.12.2007., 10:00   #8
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Malo je retardirano brijat da osoba od 22 godine vjerojatno nema nikaj za ponudit osim sisa i guzice. Vrlo je moguće da je u jednom respektabilnom broju slučajeva tako, ali to napisat kao prvu primjedbu je malo bedasto.

nije,mogu ti reć zašto... kaže da je braku,tu mu je postalo vjerovatno monotono,i promjene radi,napalio se na drugu,mlađu, isključivo radi toga je i napisao post... znači,on bi nju jebao al da mu ne uđe...
underwater_love is offline  
Old 09.12.2007., 10:01   #9
ako ne želiš ostat bez onog doma, bježi glavom bez obzira.. nemoj, sjebat ćeš sve !
ADY-A3 is offline  
Old 09.12.2007., 10:01   #10
Quote:
underwater_love kaže: Pogledaj post
nije,mogu ti reć zašto... kaže da je braku,tu mu je postalo vjerovatno monotono,i promjene radi,napalio se na drugu,mlađu, isključivo radi toga je i napisao post... znači,on bi nju jebao al da mu ne uđe...
Ne. On bi nju jebao i to da uđe, ali se zajebo kaj se zaljubio.
Drito Konj is offline  
Old 09.12.2007., 10:02   #11
Što da ti kažem?Nadrlj'o si care.Moraš to prasnut' i udati je na brzaka i nastaviti živjeti kao mnogi muškarci u vrtlogu svojih strasti...
Znaš ono;obitelj,žena,djeca,pas,ljubavnica,službeni put,ribolov...i tak'...
Seeceru! is offline  
Old 09.12.2007., 10:06   #12
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Na poslu stvari koje radimo zajedno redovito završavaju prepune grešaka, nemogu se koncentrirati na ništa... na kompu kliknem i ne znam u kojem sam folderu...
Pa ti nisi zaljubljen. Imao si moždani udar i sad imaš neurološke poremećaje.

Ontopic: pričaj sa ženom. Mislim, jedino kaj si o ženi napisao je da je lijepa. To ne znači kurca. A ako ne možeš pričat sa ženom o tome kako si se zaljubio, jebeš takav brak.
Drito Konj is offline  
Old 09.12.2007., 10:07   #13
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ne. On bi nju jebao i to da uđe, ali se zajebo kaj se zaljubio.


zaljubio? što to znači u p.m.... ma amo konstatirat da ga je fizički privukla i basta!
underwater_love is offline  
Old 09.12.2007., 10:09   #14
Quote:
underwater_love kaže: Pogledaj post
zaljubio? što to znači u p.m.... ma amo konstatirat da ga je fizički privukla i basta!
Kad te neko fizički privuče nema simptome staračke demencije, ko naš primjerak ovdje. Zaljubio se. Pička je mlada, akcija, vjerojatno i zgodna i još se kuže jer su na poslu skupa, a lik je radoholičar. Jednostavno.
Drito Konj is offline  
Old 09.12.2007., 10:16   #15
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
...pričaj sa ženom. Mislim, jedino kaj si o ženi napisao je da je lijepa. To ne znači kurca. A ako ne možeš pričat sa ženom o tome kako si se zaljubio, jebeš takav brak.
Drito, reci da se šališ.
Illana is offline  
Old 09.12.2007., 10:23   #16
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Drito, reci da se šališ.
Ne, neću reć da se šalim jer se ne šalim. Oprosti, osoba koja ti je životni partner bi prva trebala znat ako nekaj ne štima i trebala bi biti prva osoba kojoj ćeš se obratiti u slučaju da nemaš pojma kaj bi sa sobom, čak i u ovakvoj situaciji.

To bi svakako bio napad na njen ego i nije jednostavno čut tak nekaj, baš tog ega poradi, ali bi time pokazao da ju voli i respektira njeno mišljenje te njihov odnos. Nemam se kaj jebeno šalit.

Ti bi išla razgovarat s najboljom prijateljicom prije nego osobom koju situacija koja te muči direktno dotiče?
Drito Konj is offline  
Old 09.12.2007., 10:24   #17
Život je jedan...ostvari avanturu. Bez previše moralnih dosadnih nametnutih sumnjivih vrijednosti. To je ono što i želiš čuti, zar ne !?
Dunja Laura is offline  
Old 09.12.2007., 10:27   #18
Quote:
Dunja Laura kaže: Pogledaj post
Život je jedan...ostvari avanturu. Bez previše moralnih dosadnih nametnutih sumnjivih vrijednosti. To je ono što i želiš čuti, zar ne !?

đizs...


da,želi čut da mi takve stvari odobravamo...ali...
underwater_love is offline  
Old 09.12.2007., 10:32   #19
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Moram ovo nekome reći, ili napisati... jer ću poludjeti!

Sa svojih 35g imam dobar posao, dobru plaću, stan, auto, lijepu ženu i s njom, predivnu petogodišnju curicu.

Tek sad kad pogledam što sam napisao vidim da mi baš ništa u životu ne fali...

Volim posao koji radim, na dosta sam visokoj poziciji, i moglo bi se reći ponekad workoholic...

I onda se dogodilo ono što nikad nisam mislio da će mi se dogodit...

Došla je kao studentica na praksu... u tih mjesec dana polako smo se zaljubljivali jedno u drugo... zanimljivo da su svi oko nas to prije primjetili nego nas dvoje...

I onda počinju problemi... ja sam star 35 a ona 22.... nemamo nikakvu budućnost (ili?!)...
Osim toga ja imam sređen život i ona se užasno boji da bi je se primila etiketa "rasturačice" brakova. A uz to ima i dečka... već 5 godina...

Na poslu stvari koje radimo zajedno redovito završavaju prepune grešaka, nemogu se koncentrirati na ništa... na kompu kliknem i ne znam u kojem sam folderu...

Ej, ljudi ne znam što da radim!!!! Ona je na praksi do 20.1. i ne znam što napraviti... več je predložila da prekine praksu jer bude mi uništila položaj na poslu i brak...

Mislim, ej, da mi je neko rekao da će mi se to dogoditi reako bih nu da je budala i da ja "nisam takav" ali tu jednostavno nema pomoći, srce će mi izletjet van a glava eksplodirati...

ŠTO DA RADIM?!?!?!?!?

POMOĆ!!!!
Naroljaj se rakije.
Meni pomaže .

Sretno.
kuroishijin is offline  
Old 09.12.2007., 10:35   #20
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Moram ovo nekome reći, ili napisati... jer ću poludjeti!

Sa svojih 35g imam dobar posao, dobru plaću, stan, auto, lijepu ženu i s njom, predivnu petogodišnju curicu.

Tek sad kad pogledam što sam napisao vidim da mi baš ništa u životu ne fali...

Volim posao koji radim, na dosta sam visokoj poziciji, i moglo bi se reći ponekad workoholic...

I onda se dogodilo ono što nikad nisam mislio da će mi se dogodit...

Došla je kao studentica na praksu... u tih mjesec dana polako smo se zaljubljivali jedno u drugo... zanimljivo da su svi oko nas to prije primjetili nego nas dvoje...

I onda počinju problemi... ja sam star 35 a ona 22.... nemamo nikakvu budućnost (ili?!)...
Osim toga ja imam sređen život i ona se užasno boji da bi je se primila etiketa "rasturačice" brakova. A uz to ima i dečka... već 5 godina...

Na poslu stvari koje radimo zajedno redovito završavaju prepune grešaka, nemogu se koncentrirati na ništa... na kompu kliknem i ne znam u kojem sam folderu...

Ej, ljudi ne znam što da radim!!!! Ona je na praksi do 20.1. i ne znam što napraviti... več je predložila da prekine praksu jer bude mi uništila položaj na poslu i brak...

Mislim, ej, da mi je neko rekao da će mi se to dogoditi reako bih nu da je budala i da ja "nisam takav" ali tu jednostavno nema pomoći, srce će mi izletjet van a glava eksplodirati...

ŠTO DA RADIM?!?!?!?!?

POMOĆ!!!!

i tim nećeš uništit samo svoj brak,nego i njenu vezu, a ona ako ima imalo soli u glavi,nebi trebala s tobom pristati na takve pizdarije nakon pet godina veze...
underwater_love is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger