Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2009., 21:59   #41
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Dosta sam ja naručivala od njih i sve pohvale.Ali nešto mi se u zadnje vrijeme sve loše zaredalo.Točno predviđam što će se desiti,ako mi ne pošalju mail nakon dva dana.Ali kad ga pošalju,stvarno dođe,ali nije mi nikad tako brzo stiglo kao tebi.
Ja sam se stvarno šokirala kad je stiglo. Evo, možda nije 10 dana, neka je 12, ali je stvarno brzo stiglo. Isto sam se pripremila na mjesec dana čekanja i baš sam se pozitivno šokirala

Odmah nakon par sati su mi poslali mail da je parfem poslan.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 10:47   #42
I ja sam se skroz iznenadila kad sam nakon nekoliko sati dobila mail da je poslan. I ja sam platila paypalom.
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 21:58   #43
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Dosta sam ja naručivala od njih i sve pohvale.Ali nešto mi se u zadnje vrijeme sve loše zaredalo.Točno predviđam što će se desiti,ako mi ne pošalju mail nakon dva dana.Ali kad ga pošalju,stvarno dođe,ali nije mi nikad tako brzo stiglo kao tebi.
Draga Estee,
Vidim da imaš dosta iskustva sa FragranceX-om. Ja išla sinoć naručiti, pa mi traži nekakav free kupon ili da platim troškove dostave. Što nema ta stranica freeshipping? Kad bi im platila 13 EUR-a dostavu po parfemu, onda i nema neke računice. Daj mi to molim te, malo pojasni. Prvi put naručujem pa ne znam jesam li sve krivo skužila.
luna73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:04   #44
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Što se tiče Fragrance-a, ja ti preporučam da plaćaš putem PayPal a ne direktno sa karticom jer onda nemaš garanciju povrata novca. Znam da su neki pisali da npr. nisu dobili parfem ili tako nešto, a ako si platio karticom onda se baš i nemaš kome žaliti.

Ja sam nedavno naručila parfem, Magnetism od Escade i platila PayPalom, stigla za 10 dana na adresu.

A za carinu ovisi - možeš i ne moraš platiti. Čim naručuješ nešto sa neke stranice to podliježe carine, no najvjerojanije nećeš platiti. Ja nisam platila.

Moj parfem je sigurno original. Stigao je sa folijom, sve za 10 Prezadovoljna sam
Cure, ja sam za vas mala beba na net-u, (muž me zove internet njuferica) pa sam tek sad ubrala da ste mi odgovorile. Puno HVALA!
luna73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 01:07   #45
Quote:
luna73 kaže: Pogledaj post
Draga Estee,
Vidim da imaš dosta iskustva sa FragranceX-om. Ja išla sinoć naručiti, pa mi traži nekakav free kupon ili da platim troškove dostave. Što nema ta stranica freeshipping? Kad bi im platila 13 EUR-a dostavu po parfemu, onda i nema neke računice. Daj mi to molim te, malo pojasni. Prvi put naručujem pa ne znam jesam li sve krivo skužila.
Ovako, kad ubaciš u košaru proizvod onda ideš na My Cart (ili kako već piše, dakle - košarica) i s lijeve strane imaš mali text box gdje se inače unesu nekakvi kuponi, kodovi i tome sl. i tu upišeš FREE i onda klikneš da prihvati taj kupon i on ti napiše da je dostava besplatna. Tako nekako. Nisam 100% sigurna, ali to odmah na početku upišeš jer te inače traži da odabereš vrstu poštarine.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 01:47   #46
Da ,tako je,samo upisati u kućicu,FREE SHIPPING,Naručila sam opet novi parfem.Evo danas su mi poslali mail da su mi poslali parfem.Konačno,nakon par naruđbi.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 16:54   #47
sad sam gledala na cheapsmellsu jedan parfem od bvlgaria i vidim da imaju u ponudi taj samo od 65 ml, nisam baš to pratila, pa me zanima koliko često oni mijenjaju te ponude? jer nedavno je bilo i od 25 ml... jel netko zna?
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 18:45   #48
Evo stigao parfem Abercrombie & Fitch Fierce koji sam narucio preko Amazona prije 2 tjedna! sve 5 samo sto je tesko naci tko dostavlja u Hrvatsku..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 11:31   #49
Quote:
lois_lane kaže: Pogledaj post
sad sam gledala na cheapsmellsu jedan parfem od bvlgaria i vidim da imaju u ponudi taj samo od 65 ml, nisam baš to pratila, pa me zanima koliko često oni mijenjaju te ponude? jer nedavno je bilo i od 25 ml... jel netko zna?
Trebaš gledati svaki tjedan.Izgleda da svaki tjedan mjenjaju ponudu.Bolja i povoljnija ponuda Bvlgari parfema ti je na fragrancex-u,pogotovo imaš povoljne testere,samo otvori na vrhu stranice kućicu gdje piše testers.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 21:41   #50
Gdje prodati parfeme koji nam se na svidjaju-nove?!

Ima li nekakav site gdje mozemo prodati parfeme?
Ja sam dobila ysl cinema-bas parfem od 35 ml i ne svidja mi se pa bih ga prodala i uzela drugi
mrcika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 21:46   #51
Nasla sam!!!!
ovdje pod online prodaja!!!
mrcika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 23:04   #52
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Na cheapsmellsu je sve pravo i oni sto imaju maloproizvoda,svi su original to sam se uvjerila 100%. Drugo,i ja sam kupila kod njih burberry edt i odlican mi je,postojan i sve to.Mozda si kupila toaletnu vodu edt a mislis da je parfem edp pa ti se cini da brzo izlapi. Meni traje cijeli dan a nekad me zna i zagusiti ako ga vise puta spricnem,to ne volim.
. U pravu si, ovo je edt pa mi brže ishlapi. Prije sam testirala edp. U međuvremenu mi je stigao bvlgary cristaline i super je,postojan, sve 5. Štrcnila sam ga jutros i još se uvijek čuje
plave oči is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 10:32   #53
ja kupujem od ovih vec godinama, a salju i u Cro

http://eu.strawberrynet.com/main.aspx
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 20:37   #54
jeste probale naručiti? http://www.cheapsmells.com/productPa...y+Irresistible
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 21:39   #55
hehe, meni stigao moschino i love love sa cheapsmellsa
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:03   #56
Cheapsmells je izuzetno povoljna i provjerena stranica, sve stigne u roku od 8 dana, poštarina je 2.5 funti, a bitno je ne naručiti preko nekih 16 funti i onda nema carine, provjereno, sve ok.
elulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:51   #57
Quote:
elulica kaže: Pogledaj post
Cheapsmells je izuzetno povoljna i provjerena stranica, sve stigne u roku od 8 dana, poštarina je 2.5 funti, a bitno je ne naručiti preko nekih 16 funti i onda nema carine, provjereno, sve ok.
šta stvarno? nisam to znala? znači plaća se carina ako je parfem skuplji od 16 funti?
__________________
Legally Blonde
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 12:14   #58
prema mojim iskustvima da, to valjda naši carinici ocjene prema vrijednosti i težini i šta ti ja već znam, sad mi je prije par dana stigao od bvlgarija omnia cristaline, sa poštarinom je 18,60 funti i nije mi naplaćena carina!?
elulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 15:24   #59
Quote:
elulica kaže: Pogledaj post
prema mojim iskustvima da, to valjda naši carinici ocjene prema vrijednosti i težini i šta ti ja već znam, sad mi je prije par dana stigao od bvlgarija omnia cristaline, sa poštarinom je 18,60 funti i nije mi naplaćena carina!?
eee upravo taj mislim naručit, to je od 40 ml jel tako? i tamo bez poštarine košta 16,50?
__________________
Legally Blonde
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 18:53   #60
Imam pitanje za one koji su naraučivali preko Cheapsmells: kada se naruči, jel pošalje cheapsmells mail da je shiped??

Naručila sam nešto prije 10-ak dana, naplaćeno na kartici (nemalo, 50 funta), ali naikakav mail o isporuci nisam dobila. Sinoć sam poslala mail da ih pitam što je s mojom narudžbom, ali nisu još ništa odgovorili.
Ljudi, sta da radim??? strah me da nisam bacila novce u vjetar, a nije baš sića.
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.