Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2007., 19:35   #81
Quote:
Dakox kaže: Pogledaj post
Ma kakav streber taman posla
hebi ga mali, ja se vec ponadala
fuck
Mantis Religiosa is offline  
Old 20.12.2007., 19:51   #82
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Ja imam 25, bezposla, svorc, nemam auto i prekinul sam faks..ali osim toga sve za 5 ..ima zainteresiranih?
Svidjas mi se, ali vec imam jednog takvog, a ne mogu sa 2... No, ako nesto krene na lose, imacu te u vidu...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 20.12.2007., 19:55   #83
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
No, ako nesto krene na lose, imacu te u vidu...
Mislila si reć ako nešto krene na bolje, s obzirom na kandidate...
Samodaj is offline  
Old 20.12.2007., 19:57   #84
Hehehe, ljudi, mene prica iz uvodnog posta podseca na jednog lika kog sam upoznala na granicnom prelazu sa Madjarskom pre par meseci! Stojimo mi satima, smorila se ja do koske, palim X-tu cigaretu i naletim na neke poznanike koji pricaju sa nekim likom. Upoznaju oni mene sa njim, krene prica, a pita me sta sam po struci ( mislim, pravo pitanje za prvi susret), kazem ja sat sam, a on na to:"E, ti ces zaraditi velike pare!" Mislim se, OK, idemo dalje... Prica on kako je Svevisnji odredio da on upise medicinu, pa ga je poslusao i nije se pokajao... Pa dalje prica kako svi lekari imaju male plate, ali on nema, jer mu je plata 800 eura!?!?!?!?!?!?E, ko jos prica koliku ima platu nekoj osobi koju vidi prvi put u zivotu...
E, da je rekao:"Mala, imam alatku od 20cm, i nevidjen sam j...c", jos bih se i nasmejala, ovako, petama vetra...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 20.12.2007., 19:58   #85
Quote:
Samodaj kaže: Pogledaj post
Mislila si reć ako nešto krene na bolje, s obzirom na kandidate...
ne, ako mi dosadi ovaj, onda zovem ovoga 25godisnjaka...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 20.12.2007., 20:02   #86
ma dušo ti si savršen...za sponzoruše..PUSA
dark_angel_lost is offline  
Old 20.12.2007., 20:05   #87
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
aha,
pa jel nije ocito
se nudis:PP
ovisi. imaš para? šta misliš o emancipiranim muškarcima koji ostaju kod kuće, čuvaju daljinski i čiste kauč od prašine?
Aphex is offline  
Old 20.12.2007., 20:07   #88
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
ja bi rado preko picke do magisterija. al moj faks je kao ozbiljan.
alo, pa to ti je perfa ideja. ti tvoji pogrbljeni s naočalama bi počeli dijeliti ocjene šakom i kapom da vide uživo kakav komad sise.
Aphex is offline  
Old 20.12.2007., 20:08   #89
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
alo, pa to ti je perfa ideja. ti tvoji pogrbljeni s naočalama bi počeli dijeliti ocjene šakom i kapom da vide uživo kakav komad sise.
i to kakve sise!
fat slut is offline  
Old 20.12.2007., 20:21   #90
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
alo, pa to ti je perfa ideja. ti tvoji pogrbljeni s naočalama bi počeli dijeliti ocjene šakom i kapom da vide uživo kakav komad sise.

Hehehe, nego sta nego bi joj ponudili i placeni doktorat... Sta sve muskarci nece uraditi za sex...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 20.12.2007., 20:21   #91
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ovisi. imaš para? šta misliš o emancipiranim muškarcima koji ostaju kod kuće, čuvaju daljinski i čiste kauč od prašine?
posluzio bi svrsi
imam ixicu (pare, ixica dodje na isto)
Mantis Religiosa is offline  
Old 20.12.2007., 20:26   #92
Quote:
gurović10 kaže: Pogledaj post
Imam 34 god.,završio sam faks strojarstvo,uskoro ću magistrirati,mislim da sam dovoljno situiran-imam veliku kuću izvan Zagreba, vozim dobar recimo auto, imam dobar i siguran posao,emotivan sam,smeđokos,smeđe oči....I,da li su ovi kriteriji dovoljni za recimo neku dobru curu pošto sve traže prinčeve na bijelom konju?
sta ce ti cura kad imas sve to?
marko356 is offline  
Old 20.12.2007., 21:11   #93
kakvo je to pitanje?dobroj curi to nije bitno,lošoj jest
__________________
pleši samnom...
mini hot is offline  
Old 20.12.2007., 21:14   #94
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
posluzio bi svrsi
imam ixicu (pare, ixica dodje na isto)
ma daj me nemoj jebat sa iksicom. hvataj gurovića na iksicu. jebo te iksica.

osim akoš bit doktorica uskoro. doktorice dobro zarađuju. :mašta o ženi koja zarađuje:
Aphex is offline  
Old 20.12.2007., 21:28   #95
novogodisnja odluka mi je da pocnem davat instrukcije. pa ce bit i para.
fat slut is offline  
Old 20.12.2007., 21:31   #96
Quote:
gurović10 kaže: Pogledaj post
Imam 34 god.,završio sam faks strojarstvo,uskoro ću magistrirati,mislim da sam dovoljno situiran-imam veliku kuću izvan Zagreba, vozim dobar recimo auto, imam dobar i siguran posao,emotivan sam,smeđokos,smeđe oči....I,da li su ovi kriteriji dovoljni za recimo neku dobru curu pošto sve traže prinčeve na bijelom konju?
Zaboravio si osim obrazovne,financijske i poslovne situacije navesti neke tvoje temeljne kvalitete,ako ih imas naravno! Osim sto si emotivan bilo bi pozeljno da si iskren,vjeran,posten,normalan... e onda bi bio korak do savrsenstva... bar po opisu!
Megich is offline  
Old 20.12.2007., 21:33   #97
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
novogodisnja odluka mi je da pocnem davat instrukcije. pa ce bit i para.
instrukcije?? šta je to, 50-100 kn po satu? pih.. odi, javi se guroviću s tim ciframa..
Aphex is offline  
Old 20.12.2007., 21:35   #98
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
instrukcije?? šta je to, 50-100 kn po satu? pih.. odi, javi se guroviću s tim ciframa..
uf, ne zanima me bas gurovic.

nista onda, kad si taki.
fat slut is offline  
Old 20.12.2007., 21:42   #99
Quote:
gurović10 kaže: Pogledaj post
Imam 34 god.,završio sam faks strojarstvo,uskoro ću magistrirati,mislim da sam dovoljno situiran-imam veliku kuću izvan Zagreba, vozim dobar recimo auto, imam dobar i siguran posao,emotivan sam,smeđokos,smeđe oči....I,da li su ovi kriteriji dovoljni za recimo neku dobru curu pošto sve traže prinčeve na bijelom konju?
Gledaj to ovako, budi opušten, ne očekuj ništa od nje, nije princezica da moraš imati dvorac za nju, obično je biće koje ima potrebe kao i ti. Ne sere ona zlato, niti piša naftu, ona je ljudsko biće kao i ti, ima svoje potrebe, opusti se i doći će ti ona koja će tebe usrećiti.

Osim ako tražiš sponzorušu za vezu bez cilja, kafić, seks, zavlačenje stvari i tako to
__________________
Da nema mojih grešaka, bio bi savršen
dorcelo is offline  
Old 20.12.2007., 21:45   #100
Quote:
Megich kaže: Pogledaj post
Zaboravio si osim obrazovne,financijske i poslovne situacije navesti neke tvoje temeljne kvalitete,ako ih imas naravno! Osim sto si emotivan bilo bi pozeljno da si iskren,vjeran,posten,normalan... e onda bi bio korak do savrsenstva... bar po opisu!
Taroth is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger