Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2007., 15:48   #61
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Najgora moguća prevara je gluma osjećaja.
a kad ti se prdi?
supher mali is offline  
Old 22.12.2007., 15:49   #62
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
ne slažem se baš.Gotovo u svakoj dugoj vezi ili braku dođe da ti netko zagolica misli.No,to ne znači da ne voliš osobu s kojojm si u vezi,nego jednostavno ima i drugih privlačnih osoba.
Lgicno da to uvijek postoji,ali ne kontinuirano...Kad dodje do toga da se nesto ponavlja,onda je to prevara!
>>bety>>boop! is offline  
Old 22.12.2007., 15:51   #63
Quote:
blue_flower kaže: Pogledaj post
ma vidi logike! pa radije bi onda bila povrijeđena tj.saznala s kakvom budalom imam posla, nego da mi ta ista budala maže oči i pravi me budalom pred ostatkom svijeta
Ali bolje da te vara pred ostatkom svijeta i vrati ti se..Vara te zato sto ima neobjasnjivu potrebu,ali ipak te postuje i voli.Kad te vara u mislima,onda se jadno osjecas jer znas da te ne voli onaj za kog si spreman sve dat.
>>bety>>boop! is offline  
Old 22.12.2007., 15:54   #64
Ako te vara pred ostatkom svijeta onda te ne poštuje. Možda samo voli, ali ne poštuje te ako svi znaju za nešto što ti ne znaš...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 22.12.2007., 15:58   #65
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ako te vara pred ostatkom svijeta onda te ne poštuje. Možda samo voli, ali ne poštuje te ako svi znaju za nešto što ti ne znaš...
da istina....
blue_flower is offline  
Old 22.12.2007., 15:58   #66
Ma govorimo o raznim stvarima, a baratamo samo pojmom prevare. Banalno gledano, naravno da mi netko može lagati u oči i prevariti me, ali ako to nema nikave posljedice, ne trebam šiziti oko toga da li me laže ili govori istinu. A u ovom slučaju možda laže upravo da me zaštiti od posljedica. Npr možda me cura vara jer nije zadovoljna vezom. Puno više bi cijenio da izrazi svoje nezadovoljstvo i ostavi me, a da nikad ne saznam da sam bio prevaren, nego da saznam.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 22.12.2007., 16:00   #67
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
a kad ti se prdi?
Onda prdi i otvori prozor
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 22.12.2007., 16:01   #68
Quote:
>>bety>>boop! kaže: Pogledaj post
Ali bolje da te vara pred ostatkom svijeta i vrati ti se..Vara te zato sto ima neobjasnjivu potrebu,ali ipak te postuje i voli.Kad te vara u mislima,onda se jadno osjecas jer znas da te ne voli onaj za kog si spreman sve dat.
Ostajem bez teksta logika dostojna bety boop


Prevara
Tko s ciljem da sebi ili drugome pribavi korist dovede nekoga lažnim prikazivanjem ili prikrivanjem činjenica u zabludu ili ga održava u zabludi i time ga navede da na štetu svoju ili tuđu nešto učini ili ne učini.
fukmondo is offline  
Old 22.12.2007., 16:05   #69
"Varanje pred ostatkom svijeta" nije bez posljedica. Za takvu prevaru prevarena osoba kad tad sazna... Ako baš netko mora varati, nek bude fer pa to napravi u tajnosti i zauvijek šuti.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 22.12.2007., 16:08   #70
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Ma govorimo o raznim stvarima, a baratamo samo pojmom prevare. Banalno gledano, naravno da mi netko može lagati u oči i prevariti me, ali ako to nema nikave posljedice, ne trebam šiziti oko toga da li me laže ili govori istinu. A u ovom slučaju možda laže upravo da me zaštiti od posljedica. Npr možda me cura vara jer nije zadovoljna vezom. Puno više bi cijenio da izrazi svoje nezadovoljstvo i ostavi me, a da nikad ne saznam da sam bio prevaren, nego da saznam.
Svaka laž je prevara ma kakav cilj imala. Ako nije zadovoljan vezom onda nek mi kaže - pokušat ću se promjeniti jer ga volim. Prevaru mu oprostiti neću nikad. Poslijedica nezadovoljstva veze može biti promjena na bolje. Prevara, u kojem god obliku, nikako ne može ići na bolje.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 22.12.2007., 16:10   #71
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
"Varanje pred ostatkom svijeta" nije bez posljedica. Za takvu prevaru prevarena osoba kad tad sazna... Ako baš netko mora varati, nek bude fer pa to napravi u tajnosti i zauvijek šuti.
Shvat da nema fer prevare.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 22.12.2007., 16:16   #72
Prevara (u vezi) se ne zove slučajno prevara, ne zove se "druga ljubav", "sex sa strane" ili ne znam kako. Prevara je kad svjesno i namjerno, putem laži i obmane, oštetiš drugu osobu, koristeći njeno povjerenje.

Npr. šibicari varaju ljude navodeći ih da povjeruju kako mogu ostvariti dobitak ako ulože novac. Stekavši povjerenje, ljudi se poneseni nadom izlažu i gube, u ovom slučaju financijski. Naravno šansu da dobiju nikad nisu ni imali, šibicar je prevarant.

U ljubavi ista je stvar, povjeruješ nečijim lijepim riječima, gestama ili čak jasno izgovorenom obećanju, povjeruješ da osoba neće izaći/spavati/chatati/whatever s drugom osobom, da će se odnositi prema tebi s uvažavanjem i ljubavlju itd, i daješ isti takav commitment i održavaš ga sa svoje strane. Daješ svoje srce na milost i nemilost. Osoba, svjesno potičući tvoje povjerenje, ga zloupotrebljava, i ozljeđuje te, u ovom slučaju emocionalno.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 22.12.2007., 16:32   #73
@ VirtualBaby, mogu se složiti da "nema fer prevare", ali dopusti da postoje "bijele laži", tj laži s dobrom namjerom i dobrim posljedicama. Je li nešto fer ili nije stvar je željenog efekta, a ne iskrenosti. I da, cijenim iskrenost jednako kao i fairness. Pa ipak ću malom djetetu pričati o Djeda Mrazu, jer bi ga iskrenost o postojanju djeda Mraza povrijedila.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 22.12.2007., 17:00   #74
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Ma govorimo o raznim stvarima, a baratamo samo pojmom prevare. Banalno gledano, naravno da mi netko može lagati u oči i prevariti me, ali ako to nema nikave posljedice, ne trebam šiziti oko toga da li me laže ili govori istinu. A u ovom slučaju možda laže upravo da me zaštiti od posljedica. Npr možda me cura vara jer nije zadovoljna vezom. Puno više bi cijenio da izrazi svoje nezadovoljstvo i ostavi me, a da nikad ne saznam da sam bio prevaren, nego da saznam.
Dapače, ja to zamišljam ovako; ona nije zadovoljna ostavi me ili zadovoljna je ili što ja znam, no počne joj se sviđati drugi, mislim jebe se meni za to dođeš kažeš hvala doviđenja i točka odeš svi zadovoljni.
Ili omakne joj se ali bi ostala s tobom - dođeš kažeš ja biram, ostajemo skupa ili se razilazimo ko ljudi, lažeš poslije saznam ili me konstantno vara, ako me nije briga nevolim te nikom ništa, smeta li me principijelno znači pred drugima - principijelno te prebijem, volim te ubijem te , ako slučajno voli tog tipa jebi ga moram ubit i njega da ona pati dok ga koljem njoj na oči, to je tvz. francuska metoda. Muž je imao pravo ubiti preljubnicu i ljubavnika ako bi ih zatekao in flagranti, nebi bio kažnjen ili bi bio kažnjen minimalno tvz. ubojsto iz časti. Naravno žene nisu baš poticali na takav način rješavanja bračnih razmirica. To je hodalo čini mi se sve do 1918 tako nešto ili lažem 1810. ne sjećam se više. Prema Šerijatu spolni odnos izvan braka je ilegalan.
fukmondo is offline  
Old 22.12.2007., 17:27   #75
meni je prevara bilo kakav intimni fizički kontakt s drugom curom
__________________
pleši samnom...
mini hot is offline  
Old 22.12.2007., 17:27   #76
ok da dodam još ulja na vatru


ako u trenu dok imaš odnose sa partnerom misliš na drugoga što je to?
__________________
.
lana10 is offline  
Old 22.12.2007., 17:31   #77
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
ok da dodam još ulja na vatru


ako u trenu dok imaš odnose sa partnerom misliš na drugoga što je to?
Maštarija

Osim ako razmišlja o nekoj koju pokušava skuvat već misecima i u životu ti predstavlja prijetnju. Onda je prevara.

Ako se radi o Pameli, Mariji s faxa, ili Mirjani iz trafike...maštarija
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 22.12.2007., 17:34   #78
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
ok da dodam još ulja na vatru


ako u trenu dok imaš odnose sa partnerom misliš na drugoga što je to?
A sto je to: da se napaljivas sa partnerom pricajuci o zamisljenoj situaciji seksa sa drugom/drugim.?

Mislim da sve sto se moze podjeliti sa partnerom, reci i pricati o tome nije prevara, a sve sto se mora kriti od partnera JE prevara.
A kako ce se tko odnositi i nositi sa time osobna stvar.
bingooo is offline  
Old 22.12.2007., 17:34   #79
sve navedeno za mene je prevara i za to nema nikakvog ama baš nikakvog opravdanja-a mnoge cure koje znam,čitaj tuke uvijek nalaze razna opravdanja i praštaju...a eto neka praštaju,svak odlučuje o svom životu,meni ne pada na pamet nikom oprostiti bez obzira volim li ga i koliko smo u vezi, prekratak je život da bi bila s budalom kojoj se "zalomilo". bok odmah i doviđenja
sexy girl is offline  
Old 22.12.2007., 17:36   #80
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
A sto je to: da se napaljivas sa partnerom pricajuci o zamisljenoj situaciji seksa sa drugom/drugim.?

to mi je skoro kao svinganje

Mislim da sve sto se moze podjeliti sa partnerom, reci i pricati o tome nije prevara, a sve sto se mora kriti od partnera JE prevara.
A kako ce se tko odnositi i nositi sa time osobna stvar.
a ako mislim na tebe dok to radim


počela sam sama sebi oftopičati
__________________
.
lana10 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger